WSPARCIE

PO UTRACIE OSOBY BLISKIEJ

MARIANIE ELBLĄGWSPARCIE PO UTRACIE OSOBY BLISKIEJ

WSPARCIE

PO UTRACIE OSOBY BLISKIEJ

Jeśli straciłeś bliską osobę i masz poczucie, że nie radzisz sobie ze stratą i zastanawiasz się czy to co przeżywasz jest naturalne. Jeśli nie wiesz jak dalej żyć i chciałbyś zostać zrozumiany z tym co przeżywasz… Serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie z osobami zmagającymi się z podobnymi trudnościami.

Dzięki otwartej rozmowie o tym co dzieje się w żałobie będziesz mógł pomóc sobie i innym. Grupa jest miejscem w którym znajdziesz wsparcie i pomoc w przejściu przez żałobę.

Grupa Wsparcia dla Osób zmagających się ze stratą bliskiej osoby to cykl 12 Spotkań odbywających się dwa razy w miesiącu, które rozpoczniemy w listopadzie 2019 r. Grupa prowadzona jest przez psychologów Annę Zalewską i Artura Radackiego. Zapraszamy na spotkanie indywidualne, pozwalające rozpoznać czy grupa będzie dobrą formą wsparcia właśnie dla Ciebie.

Spotkania Grupy Wsparcia rozpoczynają się 18.11 o godz. 16.30 przy ul. Agrykola 7. 

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 519 684 295.

Rozmowy indywidualne i grupa wsparcia działa przy parafii Wszystkich Świętych w Elblągu. Skierowana jest do osób zmagających się z utratą osoby bliskiej i przeżywających żałobę. Jest miejscem, gdzie można otwarcie mówić o swoich przeżyciach oraz formą pomocy, której można udzielić sobie nawzajem w trudnym czasie utraty.

Miejsce: Dom zakonny Księży Marianów przy ul. Agrykola 7 [część parterowa].

Terminy: Rozmowy indywidualne – w każdy poniedziałek w godz. 15.00-18.00

Prowadzący: mgr Anna Zalewska (psycholog) i ks. dr Artur Radacki MIC (psycholog i duszpasterz).

Kontakt: Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 519 684 295 oraz elblag@marianie.pl

Spotkania grupy odbywają się w ustalony dzień w odstępie dwóch tygodni.
Grupa wsparcia realizuje swoje działania pod patronatem Hospicjum Elbląskiego.