+55 233 71 65

INTENCJE

MSZY ŚW.

INTENCJE

MSZY ŚW.

INTENCJE: 18 LUTEGO - 23 MARCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 18.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 18/30
18.00 – Imieninowa w intencji Krystyny, Romy i Grzegorza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00 – Śp. Marię i Włodzimierza Nowosad i zmarłych z rodziny

WTOREK 19.03.2019 r. – uroczystość św. Józefa
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 19/30
7.00 – Dziękczynna za 92 lata życia, oraz wszystkich którzy służyli pomocą z prośbą o Boże miłosierdzie i dalszą opiekę
18.00 – Śp. Zbigniewa Łobockiego w 14 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron oraz Stefanię
18.00 – Śp. Leokadię i Adama oraz rodziców z obojga stron oraz Gabrysię, Danutę i Małgorzatę

ŚRODA 20.03.2019 r.
7.00 – Eugeniusza i Jego rodziców Czesława i Teresę oraz szwagra Stanisława
18.00 – O spokój duszy Jana Józefowicza
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 20/30

CZWARTEK 21.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 21/30
18.00 – Śp. Jerzego Cholewiak w 26 rocznicę śmierci, Wojciecha Cholewiak w 3 rocznicę śmierci, Janinę i Władysława Cholewiak oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Andrzeja Apanowicza w 1 rocznicę śmierci

PIĄTEK 22.03.2019 r.
7.00 – Śp. Włodzimierza Rybińskiego od Gosi i Marka
18.00 – Śp. Zdzisława Lach w 9 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obu stron, zmarłych z rodziny Doroz i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 22/30

SOBOTA 23.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 23/30
18.00 – Śp. Kazimierza Oryla w 24 rocznicę śmierci oraz Wiesława i Annę Oryl
18.00 – Śp. Zofię i Wacława Erber oraz Natalię i Stanisława Rutka

NIEDZIELA III WIELKIEGO POSTU 24.03.2019 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Mariannę i Jana, męża Kazimierza i Mieczysława
10.00 – Śp. Aleksandrę i Bazylego Iszczyńskich i zmarłych z obu rodzin
11.30 – Śp. Mariana i Stefanię w 10 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Annę Dudko w 9 rocznicę śmierci oraz Franciszka i zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Janinę Kryszyłowicz w 14 rocznicę śmierci DPS – Śp. Teklę Wołyniec 24/30

INTENCJE: 11 LUTEGO - 17 MARCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 11.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 11/30
18.00 – Śp. Władysława Proch w 9 rocznicę śmierci, Piotra Mikielewicza oraz rodziców
18.00 – Śp. Tadeusza Ogonowskiego od brata Jerzego z rodziną

WTOREK 12.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 12/30
18.00 – Śp. Monikę Socha
18.00 – Śp. Jadwigę Ostrówka w 1 rocznicę śmierci, aby Bóg przyjął ją do swojej chwały

ŚRODA 13.03.2019 r.
7.00 – Śp. Franciszkę i Leona oraz rodzeństwo Marię, Jadwigę, Rajmunda i Wiktora oraz dziadków z obu stron
18.00 – Śp. Augustyna i Cecylię
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 13/30

CZWARTEK 14.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 14/30
18.00 –Śp. Zygmunta Jankowskiego od Dominika i Pauliny
18.00 – O ufnośc Bożemu Miłosierdziu, umocnienie i potrzebne łaski w chorobie

PIĄTEK 15.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 15/30
18.00 – Śp. Józefa Kamińskiego (m)
18.00 – Śp. Zofię Skuzińską

SOBOTA 16.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 16/30
18.00 – Śp. Marka Barczewskiego w 6 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Romualda (m) Wejs w 1 rocznicę śmierci

NIEDZIELA II WIELKIEGO POSTU 17.03.2019 r.
8.00 – Śp. Sylwię Car, zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
9.00
10.00 – Śp. Józefa Atraszkiewicza oraz rodziców i braci z obojga stron
11.30 – Śp. Teklę Wołyniec 17/30
12.45 – Śp. Reginę Jeżyńską w 6 rocznicę śmierci, Stefana i dziadków
16.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Kazimierę w 5 rocznicę śmierci i Józefa w 15 rocznicę śmierci Gołębiewskich

INTENCJE: 25 LUTEGO - 3 MARCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 25.02.2019 r.
7.00 –
18.00 – W intencji Ks. Mirosława od grupy biblijnej
18.00 – Śp. żonę Natalię w 8 rocznicę śmierci

WTOREK 26.02.2019 r.
7.00 – W pewnej intencji
18.00 – Imieninowa Ks. Mirosława
18.00 – Śp. Alicję w 11 rocznicę śmierci oraz rodziców Marię i Jerzego

ŚRODA 27.02.2019 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Władysława w 35 rocznicę śmierci oraz Mariannę i Eugeniusza
18.00 – Śp. Zdzisława Urbańskiego

CZWARTEK 28.02.2019 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. zmarłych: Mieczysławę Czesną, Mieczysława Mężeńskiego, Stefanię Marcjańską, Kazimierza Dymowskiego, Henrykę Stemporzecką, Tadeusza Ogonowskiego, Zygmunta Orłowskiego, Emilię Pałuską, Józefa Sierżantowicza, Genowefę Bednarczyk, Janinę Berlińską, Zofię Skuzińską, Alojzego Zdrojewskiego, Zygmunta Richert i Jerzego Połok

PIĄTEK 01.03.2019 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 1/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

SOBOTA 02.03.2019 r.
7.00 –
9.30 – Śp. Teklę Wołyniec 2/30
18.00 – o Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Leszka Bujalskich z okazji 50 rocznicy ślubu

NIEDZIELA VIII ZWYKŁA 03.03.2019 r.
8.00 – Śp. Kazimierę i Jana Ruchalskich oraz ich dzieci: Mariana, Tadeusza i Jana oraz Marię Kobak
9.00 – Śp. Stanisława Dzieryka w 50 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. rodziców Martę i Kazimierza , męża Kazimierza i siostrę Annę
11.30 – Śp. Ludwika w 10 rocznicę śmierci, Mariannę i Józefa Kąkol, Stefana i Mariannę Kuligowskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny Kuligowskich
12.45 – Śp. Teklę Wołyniec 3/30
18.00 – Jadwigę i Stanisława Dąbrowskich

INTENCJE: 18 - 24 LUTEGO 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 18.02.2019 r.
7.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Cypriana Baliszewskiego i Romualda w 6 rocznicę śmierci

WTOREK 19.02.2019 r.
7.00 – Śp. Łucję
18.00 – Śp. rodziców: Czesławę i Stanisława, brata Wiktora oraz Marię i Anatoliusza Grabowskich

ŚRODA 20.02.2019 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Władysława Gierwatowskiego w 2 rocznicę śmierci oraz rodziców z obu stron, córkę Annę i brata Piotra
18.00 – ŚP. Edwarda w 20 rocznicę śmierci i Józefę Grudniów

CZWARTEK 21.02.2019 r.
7.00 –
18.00 – Henrykę w 10 rocznicę śmierci i Jana Uzdowskich

PIĄTEK 22.02.2019 r. – święto Katedry św. Piotra Apostoła
7.00
18.00 – Śp. Zbigniewę Świątkowską w 10 rocznicę śmierci i Jana Świątkowskiego

SOBOTA 23.02.2019 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Annę Krucińską w 23 rocznicę śmierci, Wawrzyńca i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Józefa Tarando (m) w 1 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny Tarando

NIEDZIELA VII ZWYKŁA 24.02.2019 r.
8.00 – Śp. Ewę Żelichowską w 21 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
9.00 – Śp. Franciszka Boguckiego , Janinę i Filipa Kozłowskiego, Walentynę i Jana Pudlisa oraz wszystkich zmarłych z tych rodzin
10.00 – Śp. Stefanię i Jana Osmańskich, Konstancję i Ignacego Jaroszewskich oraz rodziców z obu stron
11.30 – Śp. Witolda Piotrowskiego w 8 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Łucję i Stanisława Kaniewskich
18.00 – Za parafian

INTENCJE: 11 - 17 LUTEGO 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 11.02.2019 r. – NMP z Lourdes
7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MB, łaskę zdrowia dla Lidii, Genowefy, Franciszka i siostry Marii
18.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Stanisława Komorowskiego

WTOREK 12.02.2019 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Monikę Socha

ŚRODA 13.02.2019 r.
7.00 – Śp. Franciszka, Janinę, Boguchwała, Jurginę, Hipolita, Mariana, Monikę i Bonifacego
18.00 – Śp. Wincentego Jonkaitis w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zygmunta Jankowskiego w 30 dzień po śmierci, od żony i dzieci

CZWARTEK 14.02.2019 r. – świętych Cyryla i Metodego
7.00 – Śp. Józefa i Stefana
18.00 – Marię – Irenę Pulka i męża Józefa, od Genowefy i Stefana Kotarba z Kasinki Małej

PIĄTEK 15.02.2019 r.
7.00 – Śp. Katarzynę, Janinę, Franciszka, Edwarda, Wiesława, Izydora, Ryszarda i Kazimierza
18.00 – Śp. Jana Witkowskiego i córkę Iwonę

SOBOTA 16.02.2019 r.
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała brata Piotra Romejko
18.00 – Śp. Józefa Leona w 10 rocznicę śmierci oraz Irenę , Annę, Irenę Bujalskich oraz Klementynę, Józefa i Janusza Laskowskich
18.00 – Śp. Jana i Czesławę Laska

NIEDZIELA VI ZWYKŁA 17.02.2019 r.
8.00 – Śp. Zdzisława Lach, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz zmarłych z rodziny Doroz
9.00 – O Boże błogosławieństwo dla jubilatki Ireny Skrzypiec w 90 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski
10.00 – Śp. dziadków z rodziny Karpowicz, Zarębskich i Woźniak
11.30 – Śp. Mariannę Jeziorek w 20 rocznicę śmierci oraz Danutę , Józefa i Kazimierza
12.45 – Śp. Tomasza Kasprzaka w 12 rocznicę śmierci i dziadków z obu stron
16.00 – Śp. Aleksandra Kleszczow w 40 dni po śmierci i Tamarę
18.00 – Śp. Arkadiusza Kiciak w 1 rocznicę śmierci, Zenobię, Leszka, Jerzego Ciechowskich i Tadeusza Warsińskiego

INTENCJE: 4 - 10 LUTEGO 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 04.02.2019 r.
7.00 – Śp. Katarzynę, Janinę, Franciszka, Edwarda, Wiesława, Izydora, Ryszarda i Kazimierza
18.00 – Śp. Andrzeja Mierzejewskiego i rodziców z obojga stron

WTOREK 05.02.2019 r. – św. Agaty
7.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Ks. Henryka i Sióstr: Doris i Dominiki
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską w 21 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zofię w 30 rocznicę śmierci

ŚRODA 06.02.2019 r.– świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
7.00 – Śp. Franciszka, Janinę, Boguchwała, Jurginę, Hipolita, Mariana, Monikę i Bonifacego
18.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka i męża Józefa od Anny i Piotra Masłowiec z dziećmi z Kasinki Małej

CZWARTEK 07.02.2019 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny: Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Dziękczynna za wszystkie łaski i błogosławieństwa jakie otrzymaliśmy od Ciebie Boże z prośba o prowadzenie Michała byś Boże pomagał Mu wybierać właściwe ścieżki życia

PIĄTEK 08.02.2019 r.
7.00 – Śp. Lucynę Bogacką
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. rodziców z obojga stron: Grzegorza i Annę Gajdewskich, Józefa, Wiktorię i Stefana Sokołowskich, dziadków, siostrę Marię, Jana i Kazimierza Owieśnych i siostrę Aleksandra i szwagra Władysława Leszczyszyn

SOBOTA 09.02.2019 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Irenę Maruszak w 17 rocznice śmierci oraz zmarłych z rodziny Maruszaków, Jaśkiewiczów i Szabuniewiczów

NIEDZIELA V ZWYKŁA 10.02.2019 r.
8.00 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
9.00 – Śp. Karola w 35 rocznicę śmierci i Franciszkę, Helenę w 22 rocznicę śmierci i męża Sylwestra
10.00 – Śp. Ferdynarda Kordalskiego w 20 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Mariana Rudnickiego w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Marię Cherek w 7 rocznicę śmierci
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Franciszka, Krzysztofa i Szymona

INTENCJE: 28 STYCZNIA - 3 LUTEGO 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 28.01.2019 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 28/30

WTOREK 29. 01. 2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 29/30
7.00 – Śp. Józefa kamińskiego
18.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od szwagra Władka z żoną

ŚRODA 30. 01. 2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 30/30
7.00 – Śp. Urszulę Iwańską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – O spokój duszy Cecylii i Augustyna

CZWARTEK 31.01.2019- św. Jana Bosko r.
7.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od szwagierki Danuty z rodziną
18.00 – Zbiorowa za zmarłych: Śp. Franciszka Korneckiego, Kazimierza Makowskiego, Edmunda Bohn, Krystynę Wiśniewską, Józefa Rakowskiego, Kamila Balkiewicza, Zygmunta Mikłaszewicza, Jerzego Murowskiego, Edmunda Urbana, Wiesławę Wierzbicką, Mariannę Danowską, Annę Skibińską, Andrzeja Słodownik, Zygmunta Jankowskiego, Leokadię Pilczuk

PIĄTEK 01.02.2019 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Martę Richert w 7 rocznicę śmierci
7.00 – Śp. Wiesława Zygmunt w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Marię- Irenę Pulka od Krystyny i Roberta Kamińskich

SOBOTA 02.02.2019 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego
7.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka i męża Józefa od Krzysztofa i Urszuli Kotarba z dziećmi z Kasinki Małej
18.00 – Śp. Bronisława, Katarzynę, Stanisława, Jana, Jana, Teresę i rodziców z obojga stron

NIEDZIELA IV ZWYKŁA 03.02.2019 r.
8.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Władysławę, Antoniego, Rajmunda, Ryszarda, Barbarę i Halinę
9.00 – Śp. Teklę i Alfonsa Puncewicz i ich rodziców
10.00 – Śp. Czesławę Liczbarowicz w 6 rocznicę śmierci i Stanisławę Olbryś w 10 rocznicę śmierci Aleksandra Supeł oraz zmarłych z rodziny Olbrysiów i Liczbarowiczów
10.00 – Dziękczynna za 25 rocznicę ślubu Joanny i Marcina z prośbą o Boże błogosławieństwo dla małżonków i rodziny
11.30 – Śp. Edmunda i Helenę Kisiel w rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Jarosława Tyburskiego
18.00 – Dziękczynna za łaskę 90 lat życia Łucji Frączak z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata HOSPICJUM _ Za parafian

INTENCJE: 21 - 27 STYCZNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 21.01.2019 r. – Św. Agnieszki
7.00 – Śp. Monikę Socha
7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława i Teresy Brzyskich
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 21/30

WTOREK 22.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 22/30
7.00 – Śp. Franciszkę i Szymona
18.00 – Śp. Męża Tytusa Rafalskiego w 21 rocznicę śmierci

ŚRODA 23.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 23/30
7.00 – Śp. Irenę Zaremba w 2 rocznicę śmierci oraz zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marka, córki i wnucząt
18.00 – Dziękczynna za uratowanie córki Moniki z wypadku samochodowego oraz o powrót Jej i wnuczki Hani do Kościoła

CZWARTEK 24.01.2019 r. – św. Franciszka Salezego
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 24/30
7.00 – Śp. Józefa Butryna w 15 rocznicę śmierci oraz dziadków: Annę, Teofila i Janusza Butryna
18.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od Małgorzaty i Kazimierza Skolarus

PIĄTEK 25.01.2019 r. – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
7.00
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 25/30

SOBOTA 26.01.2019 r. – Św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 26/30
18.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od Katarzyny i Janusza Fiołek

NIEDZIELA III ZWYKŁA 27.01.2019 r.
8.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.00 – Śp. Wandę, Franciszka i Henryka Sztoba oraz Annę Bogdan
10.00 – Śp. Mariana Nowickiego w 5 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 27/30
12.45 – Śp. Franciszka Nawrockiego w 7 rocznicę śmierci, Tadeusza Gaca w 4 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Nawrockich, Gaca i Żukowskich
18.00 – Za parafian

INTENCJE: 14 - 20 STYCZNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 14.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 14/30
7.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Antoniego Panek w 21 rocznicę śmierci, córkę Bożenkę, zięcia Marka, braci : Władysława i Ludwika, siostry, szwagrów i rodziców z obojga stron

WTOREK 15.01.2019 r.
7.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od szwagierki Marii
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 15/30

ŚRODA 16.01.2019 r.
7.00 – Śp. Mariannę w 26 rocznicę śmierci, Władysława, Stanisława, Zdzisława, Zenona, Lucynę, Henrykę z rodziny Lach i zmarłych z rodziny Doroz
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 16/30
18.00 – Śp. Monikę Majda w 7 rocznicę śmierci, męża Zygmunta i rodziców

CZWARTEK 17.01.2019 r. – św. Antoniego
7.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od Krzysztofa i Bożeny Michalak
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 17/30

PIĄTEK 18.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 18/30
7.00 – Śp. Grzegorza Luzak w 12 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Teresę Olszewską

SOBOTA 19.01.2019 r.
7.00 – Śp. Michała Frąckowiaka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 19/30

NIEDZIELA II ZWYKŁA 20.01.2019 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 20/30
10.00 – Śp. rodziców i rodzeństwo z rodziny Furmanek i Strzelec
11.30 – Śp. Waldemara w 3 rocznicę śmierci, Filomenę, Izydora i Stanisława
12.45 – Śp. Jerzego Sobolewskiego w 6 rocznicę śmierci, Mariusza oraz zmarłych z rodziny z obydwu stron
18.00 – Śp. Franciszka Masalon w 10 rocznicę śmierci

INTENCJE: 31 GRUDNIA 2018 r. - 6 STYCZNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 31.12.2018 r.
7.00 – Śp. Janusza- Tomasza Grzesiaka w 5 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Idziaków
18.00 – Dziękczynna za 2018 r

WTOREK 01.01.2019 r. – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 1/30
10.00 – Śp. Dobosz Felicję w 3 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Władysławę w 9 rocznicę śmierci i Antoniego
12.45 – Śp. Wandę Wdowińską i jej rodziców
18.00 – Śp. Halinę Przybyszewską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henryka Dąbrowskiego w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych z obu stron

ŚRODA 02.01.2019 r. – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
7.00
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 2/30

CZWARTEK 03.01.2019 r. – I czwartek miesiąca
7.00 – Śp. Tadeusza w 12 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, Stanisławę i Damiana Kierzkowskich oraz Mariannę i Stanisława Kowalskich
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 3/30
18.00 – Intencja różańcowa

PIĄTEK 04.01.2019 r.
7.00 – O zdrowie dla Michała i światło dla lekarza, który będzie wykonywał badanie
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 4/30

SOBOTA 05.01.2019 r.
7.00 – Śp. Wacława Głowackiego w 4 rocznicę śmierci i Wandę oraz zmarłych z obu stron
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 5/30
18.00 – Śp. Katarzynę i Stanisława Jaworskich

NIEDZIELA 06. 01. 2019 r. – Objawienie Pańskie
8.00 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
9.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 6/30
10.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. rodziców: Helenę i Jana oraz Mieczysława, Wacława, Alinę, Małgorzatę, Mariannę, Edwarda, Magdalenę, Józefa, Mieczysława i Marię oraz zmarłych z rodziny Prochowskich
12.45 – Śp. Wincentego
18.00 – Śp. Jerzego i Andrzeja Makowskich

INTENCJE: 24 - 30 GRUDNIA 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 24.12.2018 r. – Wigilia Bożego Narodzenia
7:00

WTOREK 25.12.2018 r. – Uroczystość Narodzenia Pańskiego
24:00 – Za parafian
8:30 – Śp. Zuzannę i Jana
10:00 – Śp. Edmunda Nocoń, Jana Nowaka, Franciszka i Monikę Maślewskich
11:30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Adama i rodzeństwa
12:45 – Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Bożeny i Tadeusza Kalwa
18 00 – Śp. Monikę, Wacława i Janusza Korzan

ŚRODA 26.12.2018 r. – Św. Szczepana
8:30 – Śp. Adama, Leokadię, Sylwestra oraz rodziców z obu stron
10:00 – Śp. Zofię i Jana Omyła oraz Stanisława Bartyzel
11:30 – Śp. Mariana Perońw 4 rocznicę śmierci oraz Beatę i Janusza Hryniewieckich
12:45 – Śp. Helenę Paczkowską w 12 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny: Annę i Jana Blajerskich, Józefa Paczkowskiego i Henryka Kacprzaka
18:00 – Śp. Kazimierza i Janinę Sienkiewicz

CZWARTEK 27.12. 2018 r.
7:00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bujnowskich i Mieczkowskich
18:00 – Śp. Elżbietę Komorowską w 6 rocznicę śmierci

PIĄTEK 28.12.2018 r.
7:00 – Śp. Mirosława Maroszek w 2 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron
18:00 Śp. rodziców z obojga stron: Monikę i Konstantego, Jadwigę i Ryszarda oraz zmarłych z rodziny: Idziego, Konstantego, Czesława, Irenę, Helenę, Małgorzatę, Czesławę, Irenę, Olimpię i Bonifacego
18:00 – Śp. Feliksa Stryjewskiego w 2 rocznicę śmierci

SOBOTA 29.12.2018 r.
7:00
18:00 – Śp. Mariannę Wilgatek w 1 rocznicę śmierci

NIEDZIELA 30.12. 2018 r.
8:30 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
10:00 – Dziękczynno- błagalna w 45 rocznicę ślubu Lucyny i Rajmunda
11:30 – Śp. Radosławę Kałmuczak w 4 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
12:45 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i umocnienie w doświadczeniach dla rodziny
18:00 – Śp. Grzegorza i Mariusza Łuckich

INTENCJE: 17 - 23 GRUDNIA 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 17.12.2018 r.
7:00 – O kanonizacje naszych Błogosławionych
18:00 – Śp.  Karola w 15 rocznicę śmierci i Stanisława Semeniuk oraz Franciszkę i Jerzego Skorniaków
18:00 Śp.  Albinę i Ignacego Czapskich oraz rodziców z obojga stron

WTOREK 18.12.2018 r.
7:00 – Śp. Hannę 29/30
18:00 – Śp. Mariannę, Franciszka, Małgorzatę, Halinę i Stanisławę  oraz zmarłych z rodziny Chrebelskich i Małkowskich
18:00 – Śp. syna Michała w 5 rocznicę śmierci ( z okazji  urodzin)

ŚRODA 19.12.2018 r.
7:00 – Śp. Filomenę w 6 rocznicę śmierci, Izydora, Waldemara i Stanisława
18:00 – Śp.Krystynę Bichta w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Bichtów  i Dudzińskich
18:00 – Śp. Izabelę Dobrowolską i Lucynę Kiełczewską oraz o łaskę zdrowia dla Krzysztofa

CZWARTEK 20.12.2018 r.
7:00 – Śp. zmarłych z rodziny
18:00 – Śp. zmarłych: Tadeusza Walasek, Józefa Kamińskiego, Olgę Klimeczko, Teklę Wołyniec, Mariannę Stodulską, Krystynę Lipińską, Henryka Zaleskiego, Urszulę Drypan, Włodzimierza Ługiewicza, Jarosława Tyburskiego, Reginę Karkut, Ewę Kanderską, Władysława Tomkiewicza, Tadeusza Kowalskiego, Franciszka Korneckiego, Marię Pulka, Henryka Brodowskiego, Monikę Socha

PIĄTEK 21.12.2018 r.
7:00 – Śp. Tadeusza Leonowicza w 10 rocznicę śmierci
18:00 – Śp. Henryka Siudzińskiego w 13 rocznice śmierci i Tadeusza Serafin w 3 rocznicę śmierci
18:00 – Śp. Anielę , Tomasza, Mariana, Helenę i Honoratę

SOBOTA 22.12.2018 r.
7:00
18:00 – Śp. Pelagię, Tadeusza, Włodzimierza, Waldemara, Zygmunta i Grzegorza Malinowskich oraz Krystynę Kaczyńską
18:00 – O powrót do zdrowia Marka Mróz, potrzebne łaski i Bożą opiekę
18:00 – Śp. Krystynę Oleksiak w 2 rocznicę śmierci

IV NIEDZIELA ADWENTU 23.12.2018 r.
8:30 – Śp. Halinę i Stanisława Szkolmowskich oraz Mieczysława Adamskiego i dziadków z obu stron
10:00 – Śp. rodziców: Oleksiak i Przybylskich
11:30 -Śp. Stanisławę i Jana Zawadzkich
12:45 – Dziękczynna za dotychczasowe łaski i opiekę Bożą z prośbą o dalsze  Boże błogosławieństwo w życiu osobistym i zawodowym oraz zdrowie
18:00 – Śp.  Wandę i Jana Figielskich oraz Helenę i Bolesława Furmańskich

INTENCJE: 19 – 25 listopada 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 19.11.2018 r.
7:00 – Śp. Romana 29/30
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Andrzeja Makowskiego

WTOREK 20.11.2018 r. Św. Rafała Kalinowskiego
7:00 – Śp. Hannę 1/30
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Wiesława Jankiewicza w 2  rocznicę śmierci

ŚRODA 21.11.2018 r. Ofiarowanie NMP
7:00 – O spokój duszy Cecylii i Augustyna
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Ewę Tomaszewicz w 1 rocznicę śmierci, Henryka Tomaszewicza oraz Piotra Purckiego

CZWARTEK 22.11.2018 r. Św. Cecylii
7:00 – Śp. Teofilę i Bronisława Bajwoluk, Cezarego i Helenę Dąblkowskich
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Janinę Wieser w 3 rocznice śmierci, zmarłych z rodziny Wieser, Walerię Moroziewicz, Łucję i Franciszka Waliszewskich

PIĄTEK 23.11.2018 r.
7:00 – Śp. Hannę 4/30
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Grzegorza Rożynskiego w 1 rocznicę śmierci

SOBOTA 24.11.2018 r. Św. męczenników: Andrzeja Dung- Lac i towarzyszy
7:00 – Śp. Filomenę w 6 rocznice śmierci, Izydora, Waldemara i Stanisława
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Tomasza, Janusza, Władysławę, Jadwigę, Rajmunda, Barbarę, Ryszarda, Halinę
18:00 – Śp. Hannę 5/30

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 25.11.2018 r.
8:30 – Śp. Tadeusza Leonowicza w 10 rocznicę śmierci
10:00 – Śp. Zygmunta Bareja w 10 rocznicę śmierci
11:30 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka w 1 rocznice śmierci oraz rodziców: Janinę i Witolda Chmielewskich
12:45 – 1. Śp. Irenę i Jana, rodziców z obojga stron, Piotra, Martę, Jadwigę, Henrykę, Barbarę i Janinę / 2. Śp. Hannę 6/30
18:00 – Za zmarłych

INTENCJE: 24 – 30 września 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 24.08.2018 r.
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla siostry Dominiki
18.00: Śp. Celinę i Michała Wasilewskich

WTOREK 25. 09. 2018 r.
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny18.00Śp. Zygmunta Nowosielskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00: Śp. Tomasza w 2 rocznicę śmierci

ŚRODA 26.09.2018 r.
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Śp. Felicję Łukowicz w pół roku po śmierci oraz Ryszarda Rutkowskiego

CZWARTEK 27.09.2018 r. Św. Wincentego A Paulo
7.00: Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bujnowskich i Mieczkowskich
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Śp. Halinę Filipowicz, Ryszarda Trzeciakiewicza, Lecha Czarnieckiego, Józefę Lubecką, Krystynę Dąbrowską, Izabelę Dobrowolską, Waldemara Bindera, Irenę Jastrzębowską, Rafała Grabowskiego

PIĄTEK 28.09.2018 r. Św. Wacława
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Felicję i Zenona Daleckich oraz Helenę i Józefa Grzeszczuków18.00Dziękczynna za otrzymane łaski przez Elżbietę i Marcina, dobrze zdany egzamin magisterski z prośbą o dalszą opiekę nad nimi

SOBOTA 29.09.2018 r. Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Śp. Janinę Harbuz w 1 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny HarbuzXXVI

NIEDZIELA ZWYKŁA 30. 09. 2018 r.
8.30: Śp. Genowefę i Jana Demianiuk
10.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
11.30: Śp. Stanisława (m) Bartyzel oraz rodziców Zofię i Jana Omyła oraz Martę i Jakuba Bartyzel
12.45: O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Dominiki w 18 rocznicę urodzin
18.00: Dziękczynna za 50 lat życia

Section

Empty section. Edit page to add content here.

MSZE ŚW.

I NABOŻEŃSTWA

Niedziela:
Kościół górny:
8.00; 10.00; 11.30; 12,45; 18.00
Kościół dolny:
9.00

Dni powszednie:
godz. 7.00; 18.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu:
Wtorek: godz. 17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
Środa: godz. 17.30

Nieszpory za zmarłych:
Czwartek: godz. 17.30