+55 233 71 65

INTENCJE

MSZY ŚW.

INTENCJE

MSZY ŚW.

ROK 2020

INTENCJE: 23 - 29 LISTOPADA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 23.11.2020 r. – św. Klemensa I
7.00 – Śp. Marię i Stanisława Dubiel, zmarłych z rodziny Dubielów, zmarłego Lucjana oraz zmarłych z rodziny Nowaczyk
18.00 – Śp. Grzegorza Rożyńskiego w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Sylwestra, Piotra, Wiktorię, Ignacego, Mariannę, braci i siostry z rodziny Pietrzaków i Pawelskich oraz Zbigniewa i Krystynę Traczyk

WTOREK 24.11.2020 r. – św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 16/30
18.00 – Śp. Kazimierza Topa w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny
18.00 – Za zmarłych: Eugenię Kazimierowską, Jarosława Nikrewicza, Stefanię Wysocka, Stanisławę Budzyńską, Jerzego Cieszewskiego, Helenę Dymowską, Zygmunta Pesta, Aldonę Szwajkowską, Jadwigę Skoliniec, Annę Bronka, Krystynę Charytoniuk, Wiesława Rodos (m), Eleonorę Jaszczółt

ŚRODA 25.11.2020 r. – św. Katarzyny Aleksandryjskiej
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 17/30
18.00- Śp. Filomenę w 8 rocznicę śmierci, Waldemara, Izydora i Stanisława
18.00 – Sp. Tadeusza Walasek
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny: Rosów, Maśnickich, Krzysztofików, Grzegorczyków, Marka Antoniego, Władysława, Felicjana, Kazimierza i dusze w czyśćcu cierpiące

CZWARTEK 26.11.2020 r.
7.00 – Śp. Pawła i Mieczysława Czeladka oraz rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Mariannę Kowalską 18/30
18.00 – Urodzinowa –za 1 roczek Julii

PIĄTEK 27.11.2020 r. – św.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, ++ z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Mariannę Kowalską 19/30
18.00 – Śp. Edmunda, Paulinę, Stanisława Nocoń, Jadwigę, i Jana Boryszewskich oraz Monikę i Franciszka Maślewskich

SOBOTA 28.11.2020 r. – św.
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 20/30
18.00 – Śp. Zdzisława Lach, rodziców i rodzeństwo z obojga stron oraz zmarłych z rodziny: Kowalskich, Doroz i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Krystynę Chrzanowską w 1 rocznicę śmierci i Jana oraz Jadwigę Chrzanowską- Rybka w 14 rocznicę śmierci

I NIEDZIELA ADWENTU- 29.11.2020 r.
8.00 – Dziękczynna za przeżyte lata z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Krystyny
9.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Antoniego Władysławę, Rajmunda, Ryszarda, Barbarę i Halinę
10.00 – Śp. Tadeusza Ciszak oraz o zdrowie dla Wiesławy Ciszak
11.30 – Śp. męża Arkadiusza, Witolda, Janinę, rodziców, krewnych i znajomych
12.45 – Śp. Andrzeja Stojek w 10 rocznicę śmierci oraz rodziców i rodzeństwo
18.00 – Śp. Mariannę Kowalską 21/30

INTENCJE: 16 - 22 LISTOPADA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 16.11.2020 r. – św. Małgorzaty Szkockiej i Gertrudy Wielkiej
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 8/30
18.00 – Śp. Bronisławę i Aleksandra Piotrowskich oraz Feliksę i Jana Paczuskich
18.00 – Śp. Elżbietę Tomczyńską i Marię Kantorską

WTOREK 17.11.2020 r.- św. Elżbiety Węgierskiej
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 9/30
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 28/30
18.00 – O miłosierdzie Boże dla męża Władysława, dziadków i babcie z rodziny Tuńskich, Franciszkę, Renatę, Władysława, Barbarę, Edwarda, Alfonsa, Mariannę, Franciszkę, Jana oraz dusze w czyśćcu cierpiące

ŚRODA 18.11.2020 r. – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 10/30
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 29/30
18.00 – Śp. Władysławę Dubik w 9 rocznicę śmierci oraz Annę Rumińską w 24 rocznicę śmierci
18.00 – Sp. Edmunda Stefana Tchórzewskiego w 51 rocznicę śmierci

CZWARTEK 19.11.2020 r. – św.
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 11/30
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 30/30
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec

PIĄTEK 20.11.2020 r. – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 12/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Kowalskich: Mariannę, Stanisława, Jerzego, Henryka, Władysława, Bolesława, Danutę i Zdzisława Lach
18.00 – Śp. Tadeusza Walasek w 2 rocznicę śmierci

SOBOTA 21.11.2020 r. – wspomnienie ofiarowania NMP
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 13/30
18.00 – Śp. Wiesława Jankiewicza w 4 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Wiesława, Dominikę i Kazimierza Stefańskich oraz Jadwigę i Bernarda Mazurkiewiczów

NIEDZIELA – 22.11.2020 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 
8.00 – Śp. Mariannę Kowalską 14/30
9.00 – Śp. Wandę Dobrzeniecką w 35 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Dobrzenieckich
10.00 – Dziękczynna Jezusowi Miłosiernemu i Matce Najświętszej za 94 lata życia, z prośbą o dalszą opiekę i potrzebne łaski dla Marianny Żbikowskiej
11.30 – Śp. Henryka w 2 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Irenę, Jana, rodziców z obojga stron, Martę, Piotra, Jadwigę, Henrykę, Barbarę i Janinę
18.00 – Śp. Cecylię i Augustyna

INTENCJE: 09 - 15 LISTOPADA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 09.11.2020 r. – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 1/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Lach: Mariannę, Władysława, Stanisława, Zdzisława, Zenona, Lucynę, Henrykę oraz zmarłych z rodziny Doroz
18.00 – Śp. Marię i Leopolda Grabowskich

WTOREK 10.11.2020 r. – św. Leona Wielkiego
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 2/30
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 21/30
18.00 – Śp. Romana, rodziców z obojga stron i rodzeństwo

ŚRODA 11.11.2020 r. – św. Marcina z Tours, 102 rocznica Odzyskania Niepodległości
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 3/30
18.00 – Śp. Stefanię i Kazimierza Oryl, Annę i Wiesława Oryl oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 22/30

CZWARTEK 12.11.2020 r. – św. Jozafata
7.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 23/30
18.00 – Śp. Eligię, Józefa i Romana Malinowskich oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Mariannę Kowalską 4/30

PIĄTEK 13.11.2020 r. – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, i Krystyna- męczenników
7.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 24/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Anettę Cherkowską w 8 rocznicę śmierci

SOBOTA 14.11.2020 r.
7.00 – Śp. Mariannę Kowalską 6/30
18.00 – Śp. Wiktorię Gnadowską w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 25/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krzysztofa z okazji urodzin

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.11.2020 r.
8.00 – Śp. Janinę i Romana Łapińskich, brata Stanisława, męża Henryka Brodowskiego i wnuka Marka
9.00 – Śp. Jadwigę i Felicjana Woźny, braci: Henryka i Zygmunta oraz męża Ryszarda Pochopień
10.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 26/30
11.30 – Śp. Edmunda Wiśniewskiego w 18 rocznicę śmierci oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron
12.45 – Śp. Mariusza Turzyńskiego w 4 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Edwarda Moraniec w 15 rocznicę śmierci, Michalinę i Antoniego Chomczakowskich oraz zmarłych z rodzin z obu stron

INTENCJE: 02 - 08 LISTOPADA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 02.11.2020 r. – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
7.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 13/30
9.00 – za zmarłych
18.00 – Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich oraz dziadków z obojga stron
18.00 – za zmarłych

WTOREK 03.11.2020 r. – św. Marcina de Porres
7.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 14/30
18.00 – Śp. Mariannę Pawłowską w 6 rocznicę śmierci oraz Franciszkę i Władysława
18.00 – Śp. Romana Szczechowicza w 9 rocznicę śmierci i jego rodziców Jadwigę i Wincentego
18.00 – za zmarłych

ŚRODA 04.11.2020 r. – św. Karola Boromeusza
7.00 – Śp. Stanisława Kowalskiego w 50 rocznicę śmierci, Mariannę i Henryka, Władysława, Bolesława, Jerzego Kowalskich, Danutę i Stanisława Filipowicz i Zdzisława Lach
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 15/30
18.00 – Śp. Piotra Oller
18.00 – za zmarłych

CZWARTEK 05.11.2020 r.
7.00 – Śp. Stanisławę, Tadeusza i Damiana Kierzkowskich, Mariannę i Stanisława Kowalskich
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 16/30
18.00 – Śp. Włodzimierza Richter w 6 rocznicę śmierci oraz Zofię i Alicję
18.00 – za zmarłych

PIĄTEK 06.11.2020 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 17/30
18.00 – Śp. rodziców: Leona i Zofię, Tadeusza i Jana oraz zmarłych z rodziny Kumińskich
18.00 – za zmarłych

SOBOTA 07.11.2020 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewiczów i zmarłych z rodz. Trusewiczów, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.30 – Intencja wynagradzająca
16.00 – Za śp. zmarłych pacjentów Hospicjum
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 18/30
18.00 – za zmarłych

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.11.2020 r.
8.00 – Śp. Jana Witkowskiego w 3 rocznicę śmierci, córkę Iwonę, mamę i teściów
9.00 – Śp. Franciszka Ziemackiego w 12 rocznicę śmierci oraz syna Romana i rodziców: Józefa i Wincentę
10.00 – Śp. męża Eugeniusza
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny Nadolskich o Ostrowskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 5 miesiącu po śmierci
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 19/30
18.00 – za zmarłych

INTENCJE: 26 PAŹDZIERNIKA - 01 LISTOPADA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 26.10.2020 r. 
7.00 – Śp. Antonina Chwedziak
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ireny i Elżbiety z okazji imienin
18.00 – Śp. Urszulę i Wacława Półtorak

WTOREK 27.10.2020 r. 
7.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 7/30
18.00 – Śp. Elżbietę Hała, Stanisława Dereckiego, Helenę i Andrzeja Pyrzanowskiego
18.00 – Śp. zmarłych: Kazimierza Zadrożnego, Władysława Kasprzaka, Mariannę Kluczyk, Lucynę Urbańską, Pelagię Romanowską, Władysławę Warachońską, Waldemara Burzyńskiego

ŚRODA 28.10.2020 r. – Szymona i Judy Tadeusza
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 8/30
18.00 – Śp. Dymitra, Jego rodziców i teściów

CZWARTEK 29.10.2020 r.
7.00 – Śp. Tadeusza i rodziców z obojga stron, zmarłych z rodziny Kierzkowskich i Kowalskich
18.00- Śp. Aleksandrę Iszczyńską 9/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo na dalszą drogę życia dla Urszuli (w 40 urodziny) i Adama (w 45 urodziny) Siemaszko

PIĄTEK 30.10.2020 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Darii w 18 rocznicę urodzin
18.00 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego i rodziców z obojga stron

SOBOTA 31.10.2020 r.
7.00 – Śp. Alojzego, Sławomira, Kazimierza Zdrojewskich oraz Monikę Konkolewską
18.00 – Śp. Jana i Zbigniewa Świątkowskich oraz zmarłych z rodzin Kowalskich, Zalewskich, Pyszka, Czerpińskich i Leiding
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 11/30

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 01.11.2020 r. – uroczystość Wszystkich Świętych
8.00 – O łaskę zbawienia dla zmarłych z rodziny: Jankowskich, Rutkowskich, Freginów i Szczygielskich
9.00 – Śp. Jana i Sabinę oraz zmarłych z rodziny Proć i Lewandowskich
10.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 12/30
11.30 – Śp. Hannę Kurasińską, Władysława Turkowskiego, ks. Piotra Smolińskiego, ks. Tadeusza Wyszomierskiego oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Michała Fedyniak, rodziców z obojga stron i zięcia Romana

INTENCJE: 19 - 25 PAŹDZIERNIKA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 19.10.2020 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Bożenę Jarosińską w 1 rocznicę śmierci

WTOREK 20.10.2020 r.
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 30/30
18.00 – Śp. Mariannę Sowińską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zofię Chmielewską w 1 rocznicę śmierci

ŚRODA 21.10.2020 r.
7.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Wiesławy i Tadeusza w 48 rocznicę ślubu
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 1/30
18.00 – Śp. Zdzisława i Lucynę Urbańskich

CZWARTEK 22.10.2020 r. – wspomnienie Jana Pawła II
7.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 2/30
18.00 – Śp. Zygmunta Socha w 13 rocznicę śmierci, Monikę i zmarłych z rodziny

PIĄTEK 23.10.2020 r. – św. Jana Kapistrana
7.00 – O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny Szulc
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 3/30

SOBOTA 24.10.2020 r. – św. Antoniego Marii Clareta
7.00 –
18.00 – Śp. Marię i Włodzimierza Nowosad oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 4/30

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.10.2020 r.
8.00 – Śp. Marka Filka w 36 rocznicę śmierci oraz rodzinę Zbrzeznych i Syropolskich
9.00 – Śp. Edmunda i Wiesława Sobieraj i dziadków z obojga stron
10.00 – Śp. Aleksandrę Iszczyńską 5/30
11.30 – Śp. Jerzego Butajło w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Józefa Atraszkiewicza w 4 rocznicę śmierci, rodziców i braci z obojga stron i Zenonę Zaryjewską
18.00 – Dziękczynna za śp. rodziców: Zofię i Antoniego Skuzińskich w ich 62 rocznicę ślubu

INTENCJE: 12 - 18 PAŹDZIERNIKA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 12.10.2020 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Bolesława w 23 rocznicę śmierci, Stanisławę, Jadwigę i Bronisława
18. 00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 22/30 i Aleksandrę

WTOREK 13.10.2020 r. – bł. Honorata Koźmińskiego
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 23/30
18.00 – Śp. Teresę Nowicką w 1 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i Bożą opiekę dla dzieci i wnuka

ŚRODA 14.10.2020 r.
7.00 – Śp. Irenę Lubowiecką, Jana i Mariannę Opackich, Arkadiusza Lubowieckiego i zmarłych z rodziny Lubowieckich i Opackich
18.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 24/30

CZWARTEK 15.10.2020 r. – św. Teresy od Jezusa
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 25/30
18.00 – Śp. Helenę, Zygmunta, Jana, Wiesława Czaczkowskich, Edwarda, Jana Polcyn oraz dziadków i chrzestnych

PIĄTEK 16.10.2020 r. – św. Jadwigi Śląskiej
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 26/30
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Huberta w
18 rocznicę urodzin

SOBOTA 17.10.2020 r. – św. Ignacego Antiocheńskiego
7.00 –
18.00 – Śp. Elżbietę Antczak w 26 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Bronisławę Szyszka w 30 rocznicę śmierci oraz Jana, Wiesława i Henryka

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020 r.
8.00 – Śp. Kazimierę i Mieczysława Czajka
9.00 – Śp. Bożenę Malecką i Stanisławę Barańską
10.00 – Śp. Jana Wiśniewskiego w 3 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 28/30
12.45 – O Boże błogosławieństwo oraz wiarę, nadzieję i miłość dla Aleksandry
18.00 -Śp. Edwarda w 11rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny: Alinę, Małgorzatę i Wacława Półtoraków, Halinę, rodziców z obu stron, zmarłych z rodziny Kisińskich i Buczkowskich

INTENCJE: 12 - 18 PAŹDZIERNIKA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 12.10.2020 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Bolesława w 23 rocznicę śmierci, Stanisławę, Jadwigę i Bronisława
18. 00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 22/30 i Aleksandrę

WTOREK 13.10.2020 r. – bł. Honorata Koźmińskiego
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 23/30
18.00 – Śp. Teresę Nowicką w 1 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i Bożą opiekę dla dzieci i wnuka

ŚRODA 14.10.2020 r.
7.00 – Śp. Irenę Lubowiecką, Jana i Mariannę Opackich, Arkadiusza Lubowieckiego i zmarłych z rodziny Lubowieckich i Opackich
18.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 24/30

CZWARTEK 15.10.2020 r. – św. Teresy od Jezusa
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 25/30
18.00 – Śp. Helenę, Zygmunta, Jana, Wiesława Czaczkowskich, Edwarda, Jana Polcyn oraz dziadków i chrzestnych

PIĄTEK 16.10.2020 r. – św. Jadwigi Śląskiej
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 26/30
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Huberta w
18 rocznicę urodzin

SOBOTA 17.10.2020 r. – św. Ignacego Antiocheńskiego
7.00 –
18.00 – Śp. Elżbietę Antczak w 26 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Bronisławę Szyszka w 30 rocznicę śmierci oraz Jana, Wiesława i Henryka

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020 r.
8.00 – Śp. Kazimierę i Mieczysława Czajka
9.00 – Śp. Bożenę Malecką i Stanisławę Barańską
10.00 – Śp. Jana Wiśniewskiego w 3 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 28/30
12.45 – O Boże błogosławieństwo oraz wiarę, nadzieję i miłość dla Aleksandry
18.00 -Śp. Edwarda w 11rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny: Alinę, Małgorzatę i Wacława Półtoraków, Halinę, rodziców z obu stron, zmarłych z rodziny Kisińskich i Buczkowskich

INTENCJE: 12 - 18 PAŹDZIERNIKA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 12.10.2020 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Bolesława w 23 rocznicę śmierci, Stanisławę, Jadwigę i Bronisława
18. 00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 22/30 i Aleksandrę

WTOREK 13.10.2020 r. – bł. Honorata Koźmińskiego
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 23/30
18.00 – Śp. Teresę Nowicką w 1 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i Bożą opiekę dla dzieci i wnuka

ŚRODA 14.10.2020 r.
7.00 – Śp. Irenę Lubowiecką, Jana i Mariannę Opackich, Arkadiusza Lubowieckiego i zmarłych z rodziny Lubowieckich i Opackich
18.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 24/30

CZWARTEK 15.10.2020 r. – św. Teresy od Jezusa
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 25/30
18.00 – Śp. Helenę, Zygmunta, Jana, Wiesława Czaczkowskich, Edwarda, Jana Polcyn oraz dziadków i chrzestnych

PIĄTEK 16.10.2020 r. – św. Jadwigi Śląskiej
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 26/30
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Huberta w
18 rocznicę urodzin

SOBOTA 17.10.2020 r. – św. Ignacego Antiocheńskiego
7.00 –
18.00 – Śp. Elżbietę Antczak w 26 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Bronisławę Szyszka w 30 rocznicę śmierci oraz Jana, Wiesława i Henryka

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020 r.
8.00 – Śp. Kazimierę i Mieczysława Czajka
9.00 – Śp. Bożenę Malecką i Stanisławę Barańską
10.00 – Śp. Jana Wiśniewskiego w 3 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 28/30
12.45 – O Boże błogosławieństwo oraz wiarę, nadzieję i miłość dla Aleksandry
18.00 -Śp. Edwarda w 11rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny: Alinę, Małgorzatę i Wacława Półtoraków, Halinę, rodziców z obu stron, zmarłych z rodziny Kisińskich i Buczkowskich

INTENCJE: 05 - 11 PAŹDZIERNIKA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 05.10.2020 r. – św. Faustyny Kowalskiej
7.00 – Int. własna
18.00 – Śp. Urszulę w 36 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Kszyśko i Krause

WTOREK 06.10.2020 r.
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 16/30
18.00 – Imieninowa Ks. Proboszcza

ŚRODA 07.10.2020 r. – wspomnienie NMP Różańcowej
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Wiesława Szopińskiego (m) w 4 miesiące po śmierci

CZWARTEK 08.10.2020 r.
7.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 18/30
18.00 – Śp. Walerię Wileńską i rodziców oraz rodzeństwo z obojga stron

PIĄTEK 09.10.2020 r.
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 19/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Romana, rodziców z obojga stron i rodzeństwo

SOBOTA 10.10.2020 r.
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 20/30
18.00 – Śp. Kazimierza i zmarłych z rodziny Jasińskich: Alinę, Czesława i zmarłych z rodziny Dąbrowskch, Grajczaków i Alojzego Wojtasz
18.00 – Śp. Jana Kreńskiego w 8 rocznicę śmierci oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2020 r.
8.00 – Śp. Mariannę w 55 rocznicę śmierci, Władysława i Eugeniusza
9.00 – Śp. Jadwigę Kiraga w 1 rocznicę śmierci raz zmarłych z rodzin: Kiraga i Lipińskich
10.00 – O nawrócenie dla Marcina w dniu urodzin
11.30 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 21/30
12.45 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Walburgii Masalon z okazji 97 urodzin
18.00 –Śp. Tadeusza i Reginę Łastówka, Stanisława Dombrowskiego i zmarłych z rodziny

INTENCJE: 28 WRZEŚNIA - 04 PAŹDZIERNIKA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 28.09.2020 r. – św. Wacława
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 8/30
18.00 – Śp. Janinę Topczewską

WTOREK 29.09.2020 r. – świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
7.00 – za parafian
18.00 – Śp. zmarłych: Wiesławę Stryjewską, Bożenę Krawcewicz, Halinę Rajską, Andrzeja Lewandowskiego, Marcina Rutkowskiego, Ewę Trzonek, Piotra Ostrowskiego, Alinę Warcholińską, Stanisławę Kotlińską, Ewę Bernatowską
18.00 – Śp. Andrzeja Sawickiego w 5 rocznicę śmierci

ŚRODA 30.09.2020 r. – św. Hieronima
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 10/30

CZWARTEK 01.10.2020 r. – św. Teresy od Dzieciątka Jezus
7.00 –Śp. Janinę (w 5 rocznicę śmierci) i Wilhelma (w 1 rocznicę śmierci) Wieser, zmarłych z rodziny Wieser i Jaworskich, Walerię Mroziewicz, Łucję i Franciszka Waliszewskich
18.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 11/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Weroniki i Oli

PIĄTEK 02.10.2020 r. – św. Aniołów Stróżów
7.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 12/30
18.00 – Śp. Jerzego (w 9 rocznicę śmierci) oraz Andrzeja (w 2 rocznicę śmierci) Makowskich
18.00 – Śp. Kalikstę Ziemińską w 2 rocznicę śmierci oraz Tadeusza Ziemińskiego w 14 rocznicę śmierci oraz Marię i Janusza Zduńczyk

SOBOTA 03.10.2020 r.
7.00 – W intencji osób duchownych i misjonarzy oraz nowe powołania do tej posługi
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Jerzego Zimnickiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 13/30

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.10.2020 r.
8.00 – Dziękczynna za zdrowie dzieci i wnuków, o dalsze błogosławieństwo i opiekęMatki Bożej
9.00 – O Boże błogosławieństwo na dalszą drogę życia dla Janiny i Wirgiliusza
10.00 – Śp. Bazylego Iszczyńskiego 14/30
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny Nadolskich o Ostrowskich
12.45 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jana i Michała z okazji urodzin
18.00 – Śp. Kazimierza Braca w 24 rocznicę śmierci oraz Mariannę i Józefa

INTENCJE: 21- 27 WRZEŚNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 21.09.2020 r.– św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
7.00 – Śp. Bazylego 1/30
18.00 – Śp. Kazimierę i Adelę Pawlewskie, Barbarę w 9 rocznicę śmierci oraz Annę i Zygmunta Antoszewskich
18.00 – Imieninowa Ks. Mateusza

WTOREK 22.09.2020 r.
7.00 – Śp. Piotra Staszko 29/30
18.00 – Śp. Bazylego 2/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla wnuków: Antosia, Wojciecha, Alicji i Kornelii

ŚRODA 23.09.2020 r. – św. O. Pio z Pietrelciny
7.00 – Śp. Bazylego 3/30
18.00 – Śp. Piotra Staszko 30/30

CZWARTEK 24.09.2020 r.
7.00 – Śp. Bazylego 4/30
18.00 – Śp. Michała Fedyniaka w 4 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron

PIĄTEK 25.09.2020 r.
7.00 – Za dusze zmarłych z rodziny: Bieszke i Proniuk
18.00 – Śp. Bazylego 5/30

SOBOTA 26.09.2020 r.
7.00 – za parafian
18.00 – Śp. Bazylego 6/30
18.00 – Śp. Wandę i Ignacego Arkusiewicz oraz rodziców

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.09.2020 r.
8.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.00 – Śp. Bazylego 7/30
10.00 – Śp. Władysławę Radziszewską
11.30 – Śp. Stanisława Bartyzel (m) w 7 rocznicę śmierci, Zofię i Jana Omyła oraz Marię i Jakuba Bartyzel
12.45 – Śp. Romana Cherek w 2 rocznicę śmierci i Marię
18.00 – Śp. Celinę i Michała Wasilewskich

INTENCJE: 14- 20 WRZEŚNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 14.09.2020 r.
7.00 – za Parafian
18.00 – Śp. Krzysztofa w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny: Kryszyłowiczów, Zakrzewskich i Czajkowskich

WTOREK 15.09.2020 r.
7.00 – Śp. Piotra Staszko 22/30
18.00 – Śp. Zygmunta Nowosielskiego w 4 rocznicę śmierci
18.00 – Dziękczynna w 60 rocznicę ślubu Marii i Tadeusza Piątek z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia

ŚRODA 16.09.2020 r.
7.00 – O siłę i Bożą opiekę w chorobie dla Antoniny
18.00 – Śp. Piotra Staszko 23/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty o wiarę, nadzieję i miłość dla Agnieszki

CZWARTEK 17.09.2020 r.
7.00 – Śp. Helenę i Jana
18.00 – Śp. Piotra Staszko 24/30

PIĄTEK 18.09.2019 r.
7.00 – Śp. Piotra Staszko 25/30
18.00 – Śp. Bogdana Piejdak w 10 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Wiesławę Trzcińską w 9 rocznicę śmierci, Stanisława Trzcińskiego i Halinę Kosno

SOBOTA 19.09.2019 r.
7.00 – O Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Piotra, Daniela i Ani oraz ich dzieci
18.00 – Śp. Władysławę i Jana Markuszewskich oraz Helenę i Alojzego Zdrojewskich
18.00 – Śp. Bożenę Krawcewicz

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2019 r.
8.00 – Dziękczynno- błagalna, z prośbą o łaski i opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha św. i zdrowie dla Izabeli i Jana i ich dzieci Dominika i Jakuba z okazji
50 rocznicy urodzin i rocznicy ślubu
9.00 – Śp. Zenonę Nowakowską w 7 rocznicę śmierci
10.00 – Rocznica I Komunii św.
11.30 – Śp. syna Włodzimierza w 25 rocznicę śmierci, rodziców: Piotra i Bronisławę, brata Tadeusza i Marię
12.45 – O Boże błogosławieństwo dla Iwony i Tomasza z okazji 25 rocznicy ślubu oraz z okazji 50 rocznicy urodzin Tomasza
18.00 – Śp. Piotra Staszko 27/30

INTENCJE: 07 - 13 WRZEŚNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 07.09.2020 r.– św. Melchiora Grodzieckiego
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Mieczysławę i Michała Jankowieckich

WTOREK 08.09.2020 r.
7.00 – Śp. Piotra Staszko 15/30
18.00 – Śp. rodziców Franciszka i Mariannę, Halinę, Stanisławę i Małgorzatę i zmarłych z rodziny Małkowskich i Chrebelskich
18.00 – O Boże błogosławieństwo oraz wiarę, nadzieję i miłość dla Jana

ŚRODA 09.09.2020 r. – św. Piotra Klawera
7.00 – Śp. Wiesława Szopińskiego
18.00 – Śp. Piotra Staszko 16/30
18.00 – Śp. Ewę Miller w kolejną rocznicę śmierci oraz za Józefę i Zygmunta Miller i rodziców

CZWARTEK 10.09.2020 r.
7.00 – Śp. Piotra Staszko 17/30
18.00 – Śp. Mieczysława Balickiego w 15 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron i brata Brunona

PIĄTEK 11.09.2020 r.
7.00 – Śp. Piotra Staszko 18/30
18.00 – intencja różańcowa
18.00 – Śp. Janinę Górską w 5 rocznicę śmierci

SOBOTA 12.09.2020 r. – Najświętszego Imienia Maryi
7.00 –
18.00 – Śp. Piotra Staszko 19/30
18.00 – Śp. Rajmunda Wróblewskiego, Andrzeja Sarwińskiego, Bronisławę Sarwińską, Mariannę Sarwińską i za zmarłych tych co mamy w sercu

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13.09.2020 r.
8.00 – Śp. Piotra Staszko 20/30
9.00 – Śp. Romana Domachowskiego, rodziców z obojga stron i rodzeństwo
10.00 – Śp. Stefanię, Władysława, Lidię, Brunona i Adama
11.30 – Śp. Lucynę Hajduczenia, Macieja, rodziców, teściów, dziadków, bratową i Sylwestra
12.45 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Anny Feler i rodziny

INTENCJE: 31 SIERPNIA - 06 WRZEŚNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 31.08.2020 r.
7.00 – Śp. Janinę i Romana Łapińskich, brata Stanisława i męża Henryka Brodowskiego
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i potrzebne dary dla Jana w 1 rocznicę urodzin i dla Jego rodziców
18. 00 – Śp. Zenonę Dobrołowicz w 1 rocznicę śmierci

WTOREK 01.09.2020 r.
7.00 – Śp. Piotra Staszko 8/30
18.00 – Śp. Antoniego i Marię Mitręga oraz Marię i Piotra Strzelec

ŚRODA 02.09.2020 r.
7.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Piotra Staszko 9/30
18.00 – Śp. Krystynę Koślacz w 1 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

CZWARTEK 03.09.2020 r. – św. Grzegorza Wielkiego
7.00 – Śp. Piotra Staszko 10/30
18.00 – Śp. Rozalię i Andrzeja Kiszka oraz Włodzimierza
18.00 – Śp. Izabelę Dobrowolską w 2 rocznicę śmierci

PIĄTEK 04.09.2020 r. – Bł. Marii Stelli i Towarzyszek, I piątek miesiąca
7.00 –
18.00 – Śp. Piotra Staszko 11/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo, wiarę, nadzieję i miłość dla Bartosza

SOBOTA 05.09.2020 r. – św. Matki Teresy z Kalkuty
7.00 – Śp. Piotra Staszko 12/30
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Helenę, Czesława, Tadeusza i Mariusza

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.09.2020 r.
8.00 – O Boże błogosławieństwo dla Barbary i Józefa w 43 rocznicę ślubu, opiekę nad dziećmi i wnukami
9.00 – Śp. rodziców i rodzeństwo z rodziny: Furmanek i Strzelec
10.00 – Śp. Piotra Staszko 13/30
11.30 – Śp. Michała Nowickiego w 20 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron
12.45 – Dziękczynna w 11 rocznicę ślubu Justyny i Andrzeja
18.00 – Dziękczynna za przeżyte 80 lat, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi

INTENCJE: 24 - 30 SIERPNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 24.08.2020 r. – św. Bartłomieja
7.00 – Śp. Jadwigę 29/30
18.00 – Śp. Wacławę i Władysława Ewertowskich

WTOREK 25.08.2020 r.
7.00 – Śp. Piotra Staszko 1/30
18.00 – Śp. Kazimierza Zwiefka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Za zmarłych: Romana Słoń, Wandę Winnicką, Stefana Gniazdowskiego, Stanisława Hejmana, Józefa Klimkiewicza, Bronisława Zimnoch (m), Zenona Rakoczego, Bogdana Karwackiego, Jana Fil, Zofię Grabową, Lucjana Zakowicza, Franciszka Warachowskiego, Janinę Jarząbek

ŚRODA 26.08.2020 r. – Uroczystość NMP Częstochowskiej
7.00 – Śp. Piotra Staszko 2/30
18.00 – Śp. Kazimierę i Jana i ich dzieci oraz Wandę i Franciszka i ich dzieci
18.00 – Śp. Helenę Butryn w 46 rocznicę śmierci oraz Józefa, Janusza i Ewę

CZWARTEK 27.08.2020 r. – św. Moniki
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
7.00 – Śp. Piotra Staszko 3/30
18.00 – Śp. Aleksandra Antczaka w 6 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Jadwigę, Jana i Halinę Jagielskich, zmarłych z rodzin: Matuszewskich i Jagielskich

PIĄTEK 28.08.2020 r. – św. Augustyna
7.00 – Śp. Cecylię i Augustyna
18.00 – Śp. Jerzego Narloch w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Piotra Staszko 4/30

SOBOTA 29.08.2020 r. – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
7.00 – Śp. Piotra Staszko 5/30
16.00 – Za osieroconych; (kościół dolny)
18.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Antoniego, Władysławę, Rajmunda, Barbarę i Ryszarda

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.08.2020 r.
8.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
10.00 – Śp. Hildegardę Ponke w 1 rocznicę śmierci, Konrada i Jadwigę Ponke oraz Jana i Weronikę Żelazna i rodzeństwo z obu stron
11.30 – Śp. Halinę Gajek w 21 rocznicę śmierci i Henryka Gajek
18.00 – Śp. Piotra Staszko 6/30

INTENCJE: 17 - 23 SIERPNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 17.08.2020 r. – św. Jacka Odrowąża
7.00 –
18.00 – Śp. Mariannę Sowińską i rodziców z obojga stron

WTOREK 18.08.2020 r.
7.00 – Śp. Jadwigę 23/30
18.00 – Śp. Michała Kmiecik w 1 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny: Ornat i Głażewskich
18.00 – Śp. Jerzego Łojewskiego w 1 rocznicę śmierci

ŚRODA 19.08.2020 r. – św. Jana Eudesa
7.00 – Śp. Jadwigę 24/30
18.00 – Śp. Bronisławę Kaniecką w 19 rocznicę śmierci oraz Tomasza, Zdzisława i Jana oraz rodziców z obojga stron

CZWARTEK 20.08.2020 r. – św. Bernarda
7.00 – Śp. Jadwigę 25/30
18.00 – Śp. Barbarę Natkaniec w 1 rocznicę śmierci, Lucynę Lauterbach, Zygmunta Siudek i Jana Lisa
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Przemysława i Justyny oraz Grzegorza i Eweliny i ich rodzin w 1 rocznicę ślubu

PIĄTEK 21.08.2020 r. – św. Piusa X
7.00 – Śp. Jadwigę 26/30
18.00 – Śp. Romana Ziemackiego w 3 rocznicę śmierci oraz ojca Franciszka

SOBOTA 22.08.2020 r. – święto NMP Królowej
7.00 – Śp. Jadwigę 27/30
18.00 – Śp. Jana i Anitę Kowalskich oraz zmarłych z rodziny: Kowalskich, Pyszka, Czerpińskich i Leiding

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.08.2020 r.
8.00 – Śp. Juliana Filka w 14 rocznicę śmierci oraz całą rodzinę Filków
10.00 – Śp. Eleonorę Zarembską i Bronisława oraz braci
11.30 – Śp. Ludwika, Mariannę i Józefa Kąkol, Mariannę i Stefana oraz zmarłych z rodziny Kuligowskich
18.00 – Śp. Zofię i Zygmunta oraz ich dzieci: Kazimierza, Irenę, Marię i Henryka

INTENCJE: 10 - 16 SIERPNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 10.08.2020 r. – św. Wawrzyńca
7.00 – Śp. Jadwigę 15/30
18.00 – Śp. Wiesława Szopinskiego w 2 miesiące po śmierci (intencja od Małgorzaty J)
18.00 – Śp. Bronisława Kownackiego w 1 rocznicę śmierci

WTOREK 11.08.2020 r. – św. Klary
7.00 – Śp. Rozalię Liepins, Józefa Strautins, Mikołaja oraz zmarłych z rodziny Liepins, Strautins i Kwiesis
18.00 – Śp. Jadwigę 16/30

ŚRODA 12.08.2020 r. – św. Joanny Franciszki de Chantal
7.00 – Śp. Jadwigę 17/30
18.00 – Śp. Elżbietę Sidor w 1 rocznicę śmierci i córkę Beatę

CZWARTEK 13.08.2020 r. – św. Poncjana i Hipolita
7.00 – Śp. Jadwigę 18/30
18.00 – Śp. Gertrudę Piotrowską w 4 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Albinę i Ignacego Czapskich

PIĄTEK 14.08.2020 r. – św. Maksymiliana Marii Kolbego
7.00 – Śp. Jadwigę 19/30
18.00 – Intencja różańcowa

SOBOTA 15.08.2020 r. – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
8.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa, Anny, Joanny i Mikołaja z okazji urodzin i imienin
10.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. w rocznicę ślubów zakonnych Sióstr Doris (29 rocznica) i Dominiki (24 rocznica)
11.30 – Śp. Marię, Michała oraz rodziców Ewę, Bazylego, Ewę i Jerzego
18.00 – Dziękczynna za Annę i Marka w 10 rocznicę ślubu, Piotra w 8 rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.08.2020 r.
8.00 – Śp. Henryka Grabowskiego w 22 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Andrzeja Słodownik
11.30 – Śp. brata Wiesława Kołodziejczyka w 10 rocznicę śmierci oraz mamę Józefę Kołątaj w 12 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Leona, Arkadiusza, rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny

INTENCJE: 03 - 09 SIERPNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 03.08.2020 r.
7.00 – Śp. Jadwigę 8/30
18.00 – Śp. Wiesławę Rakowską w 24 rocznicę śmierci

WTOREK 04.08.2020 r. – św. Jana Marii Vianeya
7.00 – Śp. Jadwigę 9/30
18.00 – Śp. Marię Bubik i zmarłych z rodziny Szymańskich
18.00 – Śp. Zenobię Reimus w 1 rocznicę śmierci

ŚRODA 05.08.2020 r.
7.00 – Śp. Jadwigę 10/30
18.00 – Śp. Henrykę Tomiałojć w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny

CZWARTEK 06.08.2020 r. – święto Przemienienia Pańskiego
7.00 – Śp. Jadwigę 11/30
18.00 – Śp. Helenę w 2 rocznicę śmierci i Henryka Zemło oraz Annę Lebeus

PIĄTEK 07.08.2020 r. – I piątek miesiąca- św. Sykstusa II i Towarzyszy
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Romana oraz rodziców z obojga stron i rodzeństwo

SOBOTA 08.08.2020 r. – św. Dominika
7.00 – Śp. Jadwigę 13/30
18.00 – Śp. Wiesława Oryl w 3 rocznicę śmierci oraz Stefanię, Kazimierza, Annę oraz zmarłych z rodziny

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 09.08.2020 r.
8.00 – Śp. Stefana Opasińskiego, Urszulę i Marka Rajewskich
10.00 – Śp. Halinę Miękus w 7 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Miękus i Sidorowicz
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
18.00 –Śp. Ewę, Zenona, Edwarda Abramowskich oraz Eugenię i Stanisława Kruczyńskich

INTENCJE: 27 LIPCA - 02 SIERPNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 27.07.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – śp. Jadwigę Ebert 1/30

WTOREK 28.07.2020 r.
7.00 – śp. Jadwigę Ebert 2/30
18.00 – Do Pana odeszli śp. zmarli: Piotr Czuba, Roman Słoń, Stanisław Gryśkiewicz, Józef Frąckiewicz, Michał Szałański, Stefania Oryl, Jadwiga Wróblewska, Mirosław Potrykus, Halina Koc-Ławrynowicz, Bronisław Kownacki, Marta Bojanowska, Wanda Winnicka, Stanisław Dukowski, Stanisław Hejman, Stefan Gniazdowski, Józef Klimkiewicz,

ŚRODA 29.07.2020 r. – św. Marty
7.00 – śp. Jadwigę Ebert 3/30
18.00 – O bł. Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Władysławy

CZWARTEK 30.07.2020 r. – św. Piotra Chryzologa
7.00 – śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – śp. Annę Stawowską, Edwarda, Danutę i Adama

PIĄTEK 31.07.2020 r. – św. Ignacego z Loyoli
7.00 – śp. Jadwigę Ebert 5/30
18.00 – śp. Halina Chwedyna – 19 rocznicę śmierci, Anna, Grzegorz, Mieczysław

SOBOTA 01.08.2020 r. – św. Alfonsa Marii Liguoriego
7.00 – śp. Jadwigę Ebert 6/30
9.30 – I sobota miesiąca: Intencja wynagradzająca
18.00 – O bł. Boże i łaskę wiary dla Jolanty i Jana z okazji 32 rocznicy ślubu oraz potrzebne łaski dla Agaty, Grzegorza, Roberta

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.08.2020 r.
8.00 – Śp. Mariannę Kiraga w 25 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Kiraga i Lipińskich
10.00 – Śp. Józefa Berdyczko w 48 rocznicę śmierci, Antoninę i Barbarę
11.30 – Śp. Sylwestra w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Orzechowskich i Kowalskich
18.00 – Śp. Andrzeja Małeckiego w 9 rocznicę śmierci oraz dziadków z obojga stron

INTENCJE: 20 - 26 LIPCA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 20.07.2020 r. – bł. Czesława
7.00 – W int. Jakuba, Moniki, Wojciecha, Pauliny o nawrócenie
18.00 – Śp. Wiesławę Rutkowiak

WTOREK 21.07.2020 r.
7.00 –
18.00 – O zdrowie dla dzieci i syna Zbigniewa z rodziną; syna Waldemara z rodziną i rodzinę Wileńskich

ŚRODA 22.07.2020 r. – św. Marii Magdaleny
7.00 –
18.00 – Śp. Krystynę Tkaczuk w 1 rocz. śmierci

CZWARTEK 23.07.2020 r. – św. Brygidy
7.00 –
18.00 – Śp. Wiesławę Junko w 10 rocz. śmierci

PIĄTEK 24.07.2020 r. – św. Kingi
7.00 – Dziękczynno- błagalna, o Boże błogosławieństwo z prośbą o łaski i dary Ducha św. oraz wstawiennictwo Matki Najświętszej i św. Józefa dla Stefanii i Henryka z okazji 55 rocznicy ślubu
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Ożubko: Marię, Stefana, Michała, Ewę, Paranię, Cyryla i Renatę

SOBOTA 25.07.2020 r. – św. Jakuba Apostoła
7.00 – Śp. Annę Berger i zmarłych z rodziny: Berger, Grzywańskich i Zięcina
18.00 – Śp. Zofię Stasiak, Kazimierza Zwiefka, ich rodziców i rodzeństwo
18.00 –

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.07.2020 r.
8.00 – Śp. Franciszkę w 11 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Orzechowskich i Kowalskich
10.00 – Śp. Aleksandrę i Jerzego Adrian oraz Tadeusza Kalwarę i dziadków
11.30 – Śp. Władysława Topczewskiego
18.00

INTENCJE: 06 - 12 LIPCA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 06.07.2020 r. – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
7.00 – Śp. Muszyński
18.00 – Śp. Romana oraz rodziców z obojga stron i rodzeństwo

WTOREK 07.07.2020 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Dziękczynna za 60 lat kapłaństwa Ks. Tadeusza Mierzwińskiego od Kół Żywego Różańca

ŚRODA 08. 07. 2020 r. – św. Jana z Dukli
7.00 – Dziękczynna za 93 urodziny Czesławy Kierzkowskiej z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże
18.00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Aleksandry w 25 r. urodzin
18.00 – O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Szymonka Mazurka i rodziców

CZWARTEK 09.07.2020 r.
7.00 –
18.00 – Śp. rodziców: Annę i Aleksandra, Jadwigę i Małgorzatę oraz zmarłych z rodziny Bogusławskich i Libudzkich

PIĄTEK 10.07.2020 r. 
7.00 –
18.00 – Intencja różańcowa

SOBOTA 11.07.2020 r. – św. Benedykta
7.00 – Śp. Gertrudę i Józefa Bielińskich
18.00 – Śp. Stanisława (m) Siemaszko w 1 rocznicę śmierci

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.07.2020 r.
8.00 – Śp. Bronisławę, Halinę, Janusza, Tomasza, Antoniego, Władysławę, Rajmunda,Ryszarda, Barbarę
10.00 – Śp. Jana i Krystynę Sabat w 5 rocznicę śmierci
11.30 – O błogosławieństwo Boże i łaski Maryi dla Leona z okazji 80 urodzin
18.00 – Śp. Stanisława Rogalskiego w 6 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron

INTENCJE: 29 CZERWCA - 05 LIPCA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 29.06.2020 r. – świętych Apostołów Piotra i Pawła
7.00 – Za parafian
18.00 – Imieninowa Ks. Piotra, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

WTOREK 30.06.2020 r. – święto Pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Jana Józefowicza w 8 rocznicę śmierci
18.00 – Za zmarłych: Irenę Pietrow, Małgorzatę Losek, Jadwigę Magdziak, Danutę Zawadzką, Czesława Łaszak, Urszulę Nowak

ŚRODA 01.07.2020 r. – św. Ottona
7.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy i Stanisława Brzyskich
18.00 – Śp. Zbigniewa Joćko w 4 rocznicę śmierci
18.00 – O uwolnienie od zła , potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo dla Marka, Dominiki, Małgorzaty i Kariny

CZWARTEK 02.07.2020 r. 
7.00 –
18.00 – Śp. Stanisława Trzcińskiego w 1 rocznicę śmierci

PIĄTEK 03.07.2020 r. – św. Tomasza, I piątek miesiąca
7.00 –
18.00 – Śp. Elżbietę i Ryszarda Grabowskich

SOBOTA 04.07.2020 r. – św. Elżbiety Portugalskiej
7.00 – Śp. Barbarę Ropiak w 1 rocznicę śmierci
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Walentynę, Stefana, Zbigniewa, Sławomira Nowickich

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 05.07.2020 r.
8.00 – Śp. Annę i Stefana Tomal i zmarłych z rodziny Tomal i Spustek
10.00 – Śp. Zofię i Wacława Erber, Natalię i Stanisława Rutka, Apolonię Bratysz
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
18.00 – Śp. Danutę Kuczkowską- msza św. pogrzebowa

INTENCJE: 07 - 14 CZERWCA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 08.06.2020 r. – św. Jadwigi
7.00 – O Boże błogosławieństwo i dar mądrości dla maturzystów
18.00 – śp. Jadwigę Magdziak

WTOREK 09.06.2020 r.
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 21/30
18.00 – Śp. Stefana Przybyłowskiego w 2 rocznicę śmierci

ŚRODA 10.06.2020 r.
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 22/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i szczęśliwe rozwiązanie dla Agaty

CZWARTEK 11.06.2020 r. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
8.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 23/30
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Stefanię i Ernesta Radackich
18.00 –

PIĄTEK 12.06.2020 r. – bł. Władysława Demskiego
7.00 – śp. Jadwigę Magdziak
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 24/30

SOBOTA 13.06.2020 r. – św. Antoniego
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 25/30
18.00 – Śp. Jana i Helenę Zagólskich

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.06.2020 r.
8.00 – śp. Jadwigę Magdziak od rodz. Brata
9.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 26/30
10.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w 1 rocznicę urodzin Tymona i Poli
11.30 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Andrzeja i całej rodziny
12.45 – Śp. Barbarę i Mirosława Owadowskich w 30 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron oraz Piotra Molga
18.00 –

INTENCJE: 01 - 07 CZERWCA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 01.06.2020 r. – NMP Matki Kościoła
7.00 – Śp. Genowefę, Józefa, Jadwigę i męża Henryka
18.00 – Śp. Grzegorza Osmańskiego w 4 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodzin: Osmańskich i Jaroszewskich

WTOREK 02.06.2020 r.
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 14/30
18.00 – Śp. Barbarę, rodziców, rodzeństwo, zmarłych z rodziny Doroz oraz Zdzisława Lach

ŚRODA 03.06.2020 r. – św. Karola Lwangi i Towarzyszy
7.00 –
18.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 15/30
18.00 – Śp. Tadeusza (w 4 rocznicę śmierci) oraz Helenę (w 16 rocznicę śmierci) Nicińskich

CZWARTEK 04.06.2020 r. – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 16/30
18.00 – Śp. Jerzego i Wojciecha Jasienieckich

PIĄTEK 05.06.2020 r. – św. Bonifacego
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 17/30
18.00 – Śp. Stanisławę w 17 rocznicę śmierci oraz Bolesława, Jadwigę i Bronisława
18.00 – Śp. Walerię Wileńską, rodziców z obojga stron i rodzeństwo

SOBOTA 06.06.2020 r.
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 18/30
9.30 –
18.00 – Śp. Jana i Anitę Kowalskich, zmarłych z rodziny Kowalskich, Pyszka, Czerpińskich, Świądkowskich i Leiding
18.00 – O łaskę zdania egzaminów dla Sandry i obronę pracy magisterskiej dla Pauliny

NIEDZIELA – 07.06.2020 r. – Trójcy Św.
8.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewiczów i zmarłych z rodziny: Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.00 – Śp. zmarłych z rodzin: Maliszewskich, Gniado, Owsianko, Mazurkiewiczów, Mahajewskich i Czerepskich
10.00 – Śp. Alicję Beńko w 18 rocznicę śmierci i Henryka Beńko w 23 rocznicę śmierci oraz o zdrowie dla babci
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
12.45 – Śp. Zofię Olichwierowicz
18.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 19/30
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Leszka, Filipa i całej rodziny

INTENCJE: 25 - 31 MAJA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 25.05.2020 r.
7.00 – O wieczne zbawienie: Marianny Kowalskiej w 24 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Kowalskich, Tadeusza Kierzkowskiego, Zdzisława Lacha oraz Danuty i Stanisława Filipowicz
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji imienin dla Marianny, Zofii i Mirosławy

WTOREK 26.05.2020 r. – św. Filipa Nereusza
7.00 – W intencji Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Helenę i Czesława Dziewulskich oraz Zbigniewa Dziewulskiego 7/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Maryi Niepokalanej w 25 lecie kapłaństwa Księży z rocznika 1995
18.00 – Za zmarłych: Zbigniewa Pawlaka, Anetę Mazewską, Mariana Żłobikowskiego, Martę Zakrzewską, Henrykę Wardzińską, Lubow Kuczyńską, Stanisława Szymaniec, Agnieszkę Dziekońską, Jadwigę Ebert, Jolantę Kasprzak

ŚRODA 27.05.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 8/30

CZWARTEK 28.05.2020 r.
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 9/30
18.00 – Śp. Henrykę Kaźmierczyk w 21 rocznicę śmierci

PIĄTEK 29.05.2020 r. – św. Urszuli Ledóchowskiej
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 10/30
18.00 –

SOBOTA 30.05.2020 r. 
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Janinę i Aleksandra Iwanowskich, Helenę i Grzegorza Poszewickich
19.00 – O łaskę nawrócenia dla Pauliny, Wojciecha, Jakuba i Moniki

NIEDZIELA – 31.05.2020 r. – Uroczystość Zesłania Ducha św.
8.00 –
9.00 – O Boże błogosławieństwo oraz przemianę serc dla Pauli i Sandry
10.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 12/30
11.30 – O dary Ducha św. dla parafian
12.45 – Jubileusz 25 lat kapłaństwa Księdza Artura Radackiego i Księdza Mirosława Golińskiego
16.30 – Śp. Kazimierza Lewkiewicza i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Jana Grosz i zmarłych rodziców i rodzeństwo oraz krewnych z obojga stron
19.00 –

INTENCJE: 18 - 24 MAJA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 18.05.2020 r. – urodziny św. Jana Pawła II
7.00 –
18.00 – O nawrócenie wszystkich grzeszników, zwłaszcza Tomasza, Monikę i Dawida

WTOREK 19.05.2020 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego w 12 rocznicę śmierci
18.00 – O łaskę nawrócenia i pojednanie Czarka i Agnieszki

ŚRODA 20.05.2020 r. – św. Bernardyna ze Sieny
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 1/30
18.00 –

CZWARTEK 21.05.2020 r. – św. Krzysztofa Magellanesa i Towarzyszy i Jana Nepomucena
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 2/30
18.00 –Śp. Janinę w 15 rocznicę śmierci oraz Jana i Kazimierza Góreckich

PIĄTEK 22.05.2020 r. – św. Rity
7.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 3/30
18.00 – Śp. Zofię Stasiak, Kazimierza Zwiefka i ich rodziców i rodzeństwo

SOBOTA 23.05.2020 r.
7.00 –
9. 00 –
18.00 – Śp. Mariannę w 24 rocznicę śmierci, Stanisława, Henryka, Władysława, Bolesława, Jerzego, Danutę z rodziny Kowalskich i Zdzisława Lach
18.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 4/30
19.00 – Śp. Ryszarda Pinkosz w 1 rocznicę śmierci

VII NIEDZIELA WIELKANOCY – 24.05.2020 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
8.00 – Śp. Zbigniewa Dziewulskiego 5/30 w 22 rocznicę śmierci
9.00 – Śp. Eugeniusza Magalskiego w 9 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron, brata Eugeniusza i Ryszarda
10.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Rafała w 2 rocznicę ślubu
11.30 – Śp. Radosława Mazurczaka w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Stanisławę Barańską i Bożenę Malecką
16.30 – W intencji Doroty z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św.
18.00 – Śp. Zbigniewa Pawlak w 30 dzień po pogrzebie
19.00 –

INTENCJE: 11 - 17 MAJA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 11.05.2020 r.
7.00 – O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Janiny
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Izy i jej najbliższych

WTOREK 12.05.2020 r. – św. Nereusza i Achillesa
7.00 – O ulgę w cierpieniu dla Wiktorii
18.00 – Śp. Barbarę w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny
18.00 – O powołania kapłańskie i zakonne przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II

ŚRODA 13.05.2020 r. – NMP Fatimskiej
7.00 – Śp. Stefanię i Leona Milewskich i Hannę Ogierman
18.00 – Śp. Ernesta i Stefanię Radackich od kół żywego różańca
18.00 – Śp. Siostrę Judytę w 4 rocznicę śmierci

CZWARTEK 14.05.2020 r. – św. Macieja
7.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jadwigi Magdziak
18.00 – Śp. Zofię Richter w 7 rocznicę śmierci oraz Włodzimierza i Alicję

PIĄTEK 15.05.2020 r.
7.00 – Śp. Genowefę Rutyna
18.00 – Śp. Zofię Stasiak, Kazimierza Zwiefka ich rodziców i rodzeństwo
18.00 – Śp. żonę Irenę Cichoń w 11 rocznice śmierci i zmarłych z rodziny Cichoniów i Makowieckich

SOBOTA 16.05.2020 r. –św. Andrzeja Boboli
7.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Ryszarda Kobierowskiego w 1 rocznicę śmierci
19.00 –

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.05.2020 r.
8.00 – Śp. O boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Olgi Słabek w 81 rocznicę urodzin i dla całej rodziny
9.00 – Śp. Reginę, Franciszka, Snarskich oraz siostrę Leontynę i Edwarda Sawko i dziadków z obojga stron
10.00 – O Boże błogosławieństwo dla Filipa, Stanisława z okazji urodzin
11.30 – Śp. Zofię i Jana Mosewicz
12.45 – O uzdrowienie i uwolnienie członków rodziny
16.30 –
18.00 – Śp. Zofię Olichwierowicz
19.00 –

INTENCJE: 20 - 26 KWIETNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 20.04.2020 r.
7.00 – Śp. Ernesta Radackiego 14/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. z okazji urodzin dla Helenki i Artura oraz z okazji imienin dla Agnieszki i Wojtka

WTOREK 21.04.2020 r. – św. Anzelma
7.00 – Śp. Ernesta Radackiego 15/30
18.00 – Śp. Wiesława Stefańskiego w miesiąc po pogrzebie

ŚRODA 22.04.2020 r.
7.00 – Śp. Ernesta Radackiego 16/30
18.00 – Śp. Romana Kwiatkowskiego w 7 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców z obojga stron: Marię, Stanisława, Zofię i Zygmunta oraz zmarłe rodzeństwo

CZWARTEK 23.04.2020 r. – św. Wojciecha
7.00 – Śp. Jerzego w dniu imienin i rocznicy śmierci, rodziców, rodzeństwo i zmarłych z rodziny Kowalskich, Zdzisława Lach i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego 17/30

PIĄTEK 24.04.2020 r. – św. Jerzego
7.00 – Śp. Arkadiusza Lubowieckiego w 4 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego 18/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Kondraczuk

SOBOTA 25.04.2020 r. – św. Marka Ewangelisty
7.00 – Śp. Ernesta Radackiego 19/30
18.00 – Śp. Zofię Stasiak, Kazimierza Zwiefka ich rodziców i rodzeństwo
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Mai i opiekę Matki Bożej z okazji urodzin

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04.2020 r.
8.00 – Śp. Zbigniewa w 30 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo oraz Zofię i Edmunda
9.00 – Śp. Romana oraz rodziców i rodzeństwo
10.00 – Śp. Kazimierza Belka w 33 rocznicę śmierci ora Apolonię i Lecha
11.30 – Śp. Macieja, Lucynę, rodziców, teściów, dziadków i bratową
12.45 – Śp. Henryka Staniorskiego
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego 20/30

INTENCJE: 13 - 19 KWIETNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 13.04.2020 r.
8.00 – Śp. Ernesta Radackiego 7/30
9.00 – Śp. Janusza, Angelinę, Macieja, Jerzego i Jadwigę
10.00 – Śp. teściów Sepetowskich, rodziców Lewalskich i rodzeństwo
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
12.45
18.00 – Śp. Beatę i Janusza Hryniewieckich oraz Mariana Peroń i Wacława Hryniewieckiego

WTOREK 14.04.2020 r.
7.00
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego 8/30

ŚRODA 15.04.2020 r.
7.00
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego 9/30

CZWARTEK 16.04.2020 r.
7.00 – Śp. Ernesta Radackiego 10/30
18.00 – Śp. Halinę Rajską w 1 rocznicę śmierci i Stanisława Sztangreta w 4 rocznicę śmierci

PIĄTEK 17.04. 2020 r.
7.00
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego 11/30

SOBOTA 18.05.2019 r.
7.00 – Sp. Weronikę i Stanisława Adamczyk
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego /30
18.00 – Śp. Barbarę Szablewską w 1 rocznicę śmierci

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 19.04.2020 r.
8.00 – Śp. Józefa Drzewieckiego w 15 rocznicę śmierci
9.00 – O Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Jerzego w 46 rocznicę ślubu
10.00 – Śp. Wojciecha w 4 rocznicę śmierci i Jerzego Jasienieckich
11.30 – Śp. Tadeusza w 1 rocznicę śmierci oraz Teresę Olszewskich
12.45 – Śp. Helenę, Edmunda, Ernesta, Józefa i zmarłych z rodziny: Laudańskich, Łukowicz, Zielińskich i Złotorowicz
18.00 –Śp. Ernesta Radackiego 13/30

INTENCJE: 06 - 12 KWIETNIA 2020 r.

WIELKI PONIEDZIAŁEK 06.04.2020 r.
7.00 – Śp. Ernesta Radackiego 3/30
18.00 – Śp. Jana Proksza w 46 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla rodziny Gawlickich z podziękowaniem za otrzymane łaski

WIELKI WTOREK 07.04.2020 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Elżbietę Rusek w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego 4/30

WIELKA ŚRODA 08.04.2020 r.
7.00 – Śp. Ernesta Radackiego 5/30
18.00 – Śp. Natalię i Czesława Budniewskich oraz Gertrudę i Kazimierza Tomaszewskiego, Andrzeja Lidwikowskiego

WIELKI CZWARTEK 09.04.2020 r.
18.00 – Liturgia Wielkiego Czwartku

WIELKI PIĄTEK 10.04.2020 r.
18.00 – Liturgia Wielkiego Piątku

WIELKA SOBOTA 11.04.2020 r.
20.00 – Za parafian

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 12.04.2020 r.
9.00 – Za parafian
10.00 – Śp. Czesława Wirkiewicza i rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Lucynę Hajduczenia w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Dziękczynna w 90 urodziny dla Romualdy
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego 6/30

INTENCJE: 30 MARCA - 05 KWIETNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 30.03.2020 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Barbarę w 24 rocznicę śmierci

WTOREK 31.03.2020 r.
7.00 – Śp. Bogumiłę
18.00 – Śp. Barbarę 25/30
18.00 – Za zmarłych: Śp. Genowefę Tomczak, Marię Figielską, Gerarda Nowaka, Krystynę Dzierzbę, Stanisława Trętowskiego, Zdzisława Płatkowskiego, Włodzimierza Pawluk, Wiesława Stefańskiego, Zbigniewa Narloch, Władysława Pliś

ŚRODA 01.04.2020 r.
7.00 – Śp. Zygmunta i Zofię oraz ich dzieci: Kazimierza, Marię, Irenę i Henryka
18.00 – Śp. rodziców: Aleksandra i Annę oraz Jadwigę, Małgorzatę i zmarłych z rodziny Libudzkich i Bogusławskich

CZWARTEK 02.04.2020 r. – św. Franciszka z Pauli
7.00 – Śp. Barbarę 27/30
18.00 – Sp. Zbigniewa Libranta w 12 rocznicę śmierci oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron
18.00 – Śp. Jana, Helenę, Zbigniewa Sikora

PIĄTEK 03.04.2020 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Romana, Andrzeja i dziadków z obojga stron
18.00 – Śp. Sebastiana Stankiewicza w 2 rocznicę śmierci

SOBOTA 04.04.2020 r. – św. Izydora
7.00 – Śp. Ernesta 1/30
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. ojca Konstantego oraz zmarłych z rodziny: Idziego, Konstantego, Czesława, Helenę, Małgorzatę, Czesławę, Olimpię i Ignacego
18.00 – Jana Piotrowskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Barbarę 29/30

NIEDZIELA PALMOWA 05.04.2020 r.
8.00 – Śp. Barbarę 30/30
9.00 – Śp. Kazimierza Makowskiego oraz zmarłych z rodziny Komaiszko: Marię, Jana, Irenę, Czesława oraz dziadków z obu stron
10.00 – Śp. Antoniego Berdyczko w 14 rocznicę śmierci oraz Józefa i Barbarę
11.30 – Śp. Macieja Kajta w 7 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Eugeniusza Dudzińskiego w 22 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Antoninę (w 29 rocznicę śmierci) i Franciszka (w 24 rocznicę śmierci) Lisów

INTENCJE: 23 - 29 MARCA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 23.03.2020 r. – św. Turybiusza z Mongrovejo
7.00 – Śp. Barbarę 17/30
18.00 – Śp. Wincentego Słowakiewicza w 1 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Bajków i Bewalów, Słowakiewiczów i Zasuwików
18.00 – Śp. Janinę Kryszyłowicz w 15 rocznicę śmierci

WTOREK 24.03.2020 r.
7.00 – Śp. Barbarę 18/30
18.00 – Śp. Jerzego Cholewiak w 27 rocznicę śmierci, Wojciecha Cholewiak w 3 rocznicę śmierci oraz rodziców Janinę i Władysława Cholewiak i zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Wiesława, Eugeniusza oraz rodziców Teresę i Czesława oraz Stanisława

ŚRODA 25.03.2020 r. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7.00 – Śp. Barbarę 19/30
18.00 – Śp. Tadeusza i Reginę Łastówka oraz zmarłych z rodziny Łastówka i Plichta
18.00 – Śp. Genowefę Tomczak

CZWARTEK 26.03.2020 r.
7.00 – Śp. Barbarę 20/30
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec

PIĄTEK 27.03.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Jana Józefowicza
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bilewiczów i Brzyskich

SOBOTA 28.03.2020 r.
7.00 – Śp. Barbarę 22/30
18.00 – Śp. Antoniego w 20 rocznicę śmierci i Władysławę
18.00 – Śp. Albina Komorowskiego

NIEDZIELA V WIELKIEGO POSTU – 29.03.2020 r.
8.00 – Śp. Stanisława, Leona, Jana i zmarłych z rodziny Iwanowskich
9.00 – Śp. Kazimierza Gregorczyk w 5 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Jana Grotnik w 4 rocznicę śmierci, zmarłych Józefa, Józefę i Longina Grotnik
11.30 – Dziękczynna z okazji 80 urodzin Honoraty, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
12.45 – Śp. Genowefę, Jana, Mirosława, Stefana i dziadków z obojga stron
18.00 – Za parafian

INTENCJE: 16 - 22 MARCA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 16.03.2020 r.
7.00 – Dziękczynno- błagalna w intencji Piotra
18.00 – Śp. Barbarę 10/30

WTOREK 17.03.2020 r. – św. Patryka
7.00 – Śp. Eleonorę, Bogumiła i Teresę Sienkiewicz
18.00 – Śp. Barbarę 11/30

ŚRODA 18.03.2020 r. – św. Cyryla Jerozolimskiego
7.00 – Śp. Barbarę 12/30
18.00 – Śp. Edwarda Sznitka w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Edwarda Makucha i zmarłych z rodziny Makuchów, Misztalów i Arkabusów

CZWARTEK 19.03.2020 r. – św. Józefa
7.00 – Śp. Barbarę 13/30
18.00 – Śp. Marka Szredela w 6 rocznicę śmierci oraz rodziców: Irenę i Bonawentura

PIĄTEK 20.03.2020 r.
7.00 – Śp. Barbarę 14/30
18.00 – Śp. Jerzego Zimnickiego (w dniu urodzin)
18.00 – Śp. Jerzego Światkowskiego w 1 rocznicę śmierci oraz Marię, Józefa, Urszulę,Tadeusza i Edmunda

SOBOTA 21.03.2020 r.
7.00 – Śp. Barbarę 15/30
18.00 – Śp. Kazimierza Oryl w 25 rocznicę śmierci, Wiesława i Annę Oryl oraz krewnych z obojga stron
18.00 – Śp. Stanisława w 30 rocznicę śmierci i rodziców

NIEDZIELA IV Wielkiego Postu – 22.03.2020 r.
8.00 – Śp. Leokadię, Adama, rodziców z obojga stron, dziadków Krystynę i Zbigniewa Traczyk
9.00 – Śp. Marię, Franciszka Błondek, Annę i Michała Demkowicz
10.00
11.30 – Śp. Zdzisława w 10 rocznicę śmierci, Mariannę, Władysława, Zenona, Stanisława, Lucynę, Henryka, zmarłych z rodziny: Lach, Kowalskich i Doroz
12.45 – Śp. Józefa Atraszkiewicza oraz rodziców i braci z obojga stron
18.00 – Za parafian

INTENCJE: 09 - 15 MARCA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 09.03.2020 r. – św. Franciszki Rzymianki
7.00 – Śp. Kazimierza 29/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo z okazji imienin dla Romy Krystyny i Grzegorza
18.00 – Śp. Aleksandrę Pożarowską w 2 rocznicę śmierci

WTOREK 10.03.2020 r.
7.00 – Śp. Kazimierza 30/30
18.00 – Śp. Jadwigę Piekarczyk- Rutkowską, Pawła i Jana Rutkowskich

ŚRODA 11.03.2020 r.
7.00 – Śp. Barbarę 5/30
18.00 – Śp. Krystynę Kwieć (od koleżanek i kolegów)
18.00 – Śp. Barbarę Szablewską w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK 12.03.2020 r.
7.00 – Śp. Barbarę 6/30
18.00 – Śp. Piotra Miklewicza i Władysława Proch oraz rodziców z obojga stron

PIĄTEK 13.03.2020 r.
7.00 – Śp. Franciszkę i Leona , rodzeństwo i dziadków z obojga stron
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Stefanię Kurkowską w 10 rocznicę śmierci, męża Edwarda i rodziców z obojga stron

SOBOTA 14.03.2020 r.
7.00 – Śp. Barbarę 8/30
18.00 – Śp. Romualda Wejs w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Jerzego Borkowskiego w 1 rocznicę śmierci oraz o nawrócenie dla synów Ziemowita i Przemysława

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 15.03.2020 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Stefana Przybyłowskiego w 2 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Zofię, Wacława Erber, Natalię, Stanisława Rutka, Apolonię Bratysz
11.30 – Śp. Stanisława Kaczkowskiego w 12 rocznicę śmierci, rodziców i dziadków oraz Mariannę z mężem
12.45 – Śp. Annę Dudko i Franciszka oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Stanisławę Barańską i Bożenę Malecką
10.30 – DPS – Śp. Barbarę 9/30

INTENCJE: 02 - 08 MARCA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 02.03.2020 r.
7.00 – Śp. Kazimierza 22/30
18.00 – o Boże błogosławieństwo dla Nikodema w 4 roczn. urodzin

WTOREK 03.03.2020 r.
7.00 – Śp. Kazimierza 23/30
18.00 – Śp. rodziców Weronikę i Wacława oraz braci Jerzego i Piotra

ŚRODA 04.03.2020 r. – św. Kazimierza królewicza, święto
7.00 – Śp. Kazimierza 24/30
18.00 – Śp. Zofię Stasiak, Kazimierza Zwiefkę, ich rodziców i rodzeństwo
18.00 – Śp. Janinę, Tadeusza, Halinę Miękus; Marię i Władysława Krupa; Elżbietę i Mikołaja Sidorowicz

CZWARTEK 05.03.2020 r.
7.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Wandy, Lucjana, Marianny, Fabiana, Wiktorii, Gabriela i Marii
18.00 – O zdrowie dla Tymona Grelika
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi w 92 roczn. urodzin

PIĄTEK 06.03.2020 r.
7.00 – Śp. Teofilę i Bronisława Bajnoluk; Helenę i Cezarego Dąbkowskich
18.00 – Podziękowanie za dobrą śmierć męża i łaskę miłości do Boga

SOBOTA 07.03.2020 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewiczów i zmarłych z rodz. Trusewiczów, Bujnowskich i Mieczkowskich
9.30 – Int. wynagradzająca
18.00 – Śp. Śp. Kazimierza 27/30
18.00 – Śp. poległych i zmarłych żołnierzy wyklętych

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 08.03.2020 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Kazimierę, Jana i ich dzieci; Marię Kobak
10.00 – O zdrowie dla mamy Natalii
11.30 – Śp. Bernadetę i Józefa Sigurskich i zmarłych z rodziny Sigurskich
12.45 – Śp. Ludwika, Mariannę, Józefa Kąkol; Mariannę, Stefana i zmarłych z rodz. Kuligowskich
18.00 – Śp. Reginę Jeżyńską w 7 roczn. śmierci

INTENCJE: 24 LUTEGO - 1 MARCA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 24.02.2020 r. – św.
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 28/30
18.00 – Śp. Witolda Piotrowskiego w 9 rocznicę śmierci
18.00 – W intencji imieninowej ks. Mirosława od Grupy Biblijnej
18.00 – W intencji Aleksandry i Waldemara w 30 rocznicę ślubu

WTOREK 25.02.2020 r. – św.
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 29/30
18.00 – Śp. Natalię Graczyk w 9 rocznicę śmierci
18.00 – Za zmarłych: Zdzisław Szpinek, Janina Bieńczak, Robert Stokłos, Wojciech Czapiewski, Szymon Kublik, Andrzej Ludwikowski, Edward Czapiewski, Franciszka Trzyna, Ryszard Kabata, Ewa Limanowska, Longina Frąckiewicz, Leon Miller, Marianna Hejman, Jadwiga Tomkiewicz, Henryk Zemło

ŚRODA 26.02.2020 r. – Popielec
7.00 – Śp. Mariannę Majewską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – O nawrócenie parafian
18.00 – Śp. Aleksander Stępień 30/30

CZWARTEK 27.02.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Jerzego Połk w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Tadeusza Łastówka w miesiąc po śmierci

PIĄTEK 28.02.2020 r.
7.00 – Śp. Kazimierza 19/30
18.00 – Śp. Alicję i rodziców Marię i Jerzego
18.00 – Dziękczynna za opiekę, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Doroty i Pawła Buła oraz ich dzieci: Matyldę, Tymoteusza, Blankę oraz o łaskę nieba dla Aleksandry i Bazylego Iszczyńskich

SOBOTA 29.02.2020 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Paulinę w 16 rocznicę śmierci oraz za Antoniego, Ryszarda i Piotra
18.00 – Śp. Annę w 24 rocznicę śmierci, Wawrzyńca Krucińskiego i rodziców z obojga stron

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 01.03.2020 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Hanny i Stanisława w 28 rocznicę ślubu
10.00 – Śp. Roberta Bilewicza, Zofię i Józefa oraz rodzeństwo
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
12.45 – Śp. Lucjana Nowaczyka w 2 rocznicę śmierci oraz Stanisława Dubiel
18.00 – Dziękczynno- błagalna z okazji urodzin Katarzyny, Agnieszki i Leona

INTENCJE: 17 - 23 LUTEGO 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 17.02.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 21/30
18.00 – Śp. Zdzisława w dniu urodzin , Mariannę, Władysława, Zenona, Lucynę, Stanisława, Henryka, zmarłych z rodziny Lach, Kowalskich i Doroz
18.00 – Śp. Janusza Tomasza Grzesiak w 6 rocznicę śmierci

WTOREK 18.02.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 22/30
18.00 – Za parafian

ŚRODA 19.02.2020 r.
7.00 – Śp. Kazimierza 10/30
18.00 – Śp. Aleksander Stępień 23/30
18.00 – Śp. Józefa i Stefanię

CZWARTEK 20.02.2020 r.
7.00 – Śp. Kazimierza 11/30
18.00 – Śp. Aleksander Stępień 24/30
18.00 – Mariannę Alijewicz w 1 rocznicę śmierci

PIĄTEK 21.02.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 25/30
18.00 – Śp. Władysława w 36 rocznicę śmierci oraz Mariannę i Eugeniusza
18.00 – Śp. Grzegorza Żmuda

SOBOTA 22.02.2020 r. –święto katedry św. Piotra Apostoła
7.00 – Śp. Ryszarda Rydzyńskiego oraz Jana Polkowskiego
18.00 – Śp. Włodzimierza Rybińskiego w 1 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Aleksander Stępień 26/30

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.02.2020 r.
8.00 – Śp. Ewę Żelichowską w 22 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
9.00 – Śp. Zbigniewa i Jana Świątkowskich, zmarłych z rodziny Kowalskich, Zalewskich, Pyszka i Czerwińskich
10.00 – Śp. Stefanię i Jana Osmańskich, Konstancję i Ignacego Jaroszewskich i zmarłych z obojga stron
11.30 – Śp. Łucję i Stanisława Kaniewskich
12.45 – Śp. Józefa Tarando (m) w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Władysława Gierwatowskiego w 3 rocznicę śmierci, córkę Annę w 15 rocznicę śmierci i rodziców Natalię i Tomasza DPS – Śp. Aleksander Stępień 27/30

INTENCJE: 10 - 16 LUTEGO 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 10.02.2020 r. – św. Scholastyki
7.00 – Śp. Aleksandra 14/30
18.00 – Dziękczynna za przeżyte 30 lat Łucji Słowakiewicz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
18.00 – Śp. Kazimierza Gulińskiego 1/30

WTOREK 11.02.2020 r.
7.00 – Śp. Wiesława Zygmunt w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Aleksandra 15/30
18.00 – Śp. Kazimierza 2/30

ŚRODA 12.02.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksandra 16/30
18.00 – W intencji Ireny z okazji 81 urodzin oraz Grażyny z okazji 60 urodzin z prośbą o zdrowie i opiekę Maryi
18.00 – Śp. Kazimierza 3/30

CZWARTEK 13.02.2020 r.
7.00 – Śp. Stefanię i Ernesta Radackich
18.00 – Śp. Aleksandra 17/30
18.00 – Śp. Kazimierza 4/30

PIĄTEK 14.02.2020 r. – św. Cyryla i Metodego
7.00 – Śp. Aleksandra 18/30
7.00 – Śp. Kazimierza 5/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Jadwigę i Stanisława Dąbrowskich

SOBOTA 15.02.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksandra 19/30
18.00 – Śp. Zofię Skuzińskąw 1 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Krystynę Lewandowską w 4 rocznicę śmierci , Jerzego Lewandowskiego i Zygmunta Skoliniec

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020 r.
8.00 – Śp. Karola i Franciszkę Kowalskich, Sylwestra i Helenę Orzechowskich, zmarłych z rodziny: Kowalskich i Orzechowskich
9.00 – Śp. Alojzego Zdrojewskiego w 1 rocznicę śmierci i Sławomira
10.00 –
11.30 – Śp. Mariana i Stefanię Kuligowskich w 11 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Tomasza Kasprzaka w13 rocznicę śmierci i dziadków z obojga stron
18.00 – Śp. Jerzego Marka Jadczak w 6 rocznicę śmierci oraz Teresę i Józefa Kułakowskich

INTENCJE: 03 - 09 LUTEGO 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 03.02.2020 r. – św. Oskara i św. Błażeja
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 7/30
18.00 – Śp. męża Jana, córkę Iwonę oraz mamę i teściów

WTOREK 04.02.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 8/30
18.00 – Śp. Tadeusza Ogonowskiego w 1 rocznicę śmierci

ŚRODA 05.02.2020 r. – św. Agaty
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 9/30
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską
18.00 – Śp. Franciszka, Martę, Zofię Trzos ( 1 rocznica śmierci) oraz zmarłych z rodziny Ossowskich, Trzosów i Komorowskich

CZWARTEK 06.02.2020 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Emilię Pałuską

PIĄTEK 07.02.2020 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Franciszka Boguckiego, jego rodziców i rodzeństwo, Filipa i Janinę Kozłowskich oraz rodzeństwo: Jana i Walentynę Pudlis
18.00 – Śp. Aleksander Stępień 11/30

SOBOTA 08.02.2020 r.– św. Józefiny i św. Hieronima
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 12/30
18.00 – Śp. Zofię Stasiak, Kazimierza Zwiefka ich rodziców i rodzeństwo
18.00 – Za małżonków Iwonę i Dariusza w 25 rocznicę ślubu, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

V NIEDZIELA ZWYKŁA 09.02.2020 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Za małżonków Ewę i Dariusza w 27 rocznicę ślubu, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
10.00 – Śp. Apolonię Belka w 17 rocznicę śmierci, jej męża Kazimierza i syna Lecha
11.30 – Śp. Mariannę Jeziorek w 21 rocznicę śmierci, Józefa, Kazimierza i Danutę
12.45 – Śp. Marię Cherek i Romana
18.00 – Śp. Eliasza w 20 rocznicę śmierci i Bronisławę w 6 rocznicę śmierci oraz Jana Wiśniewskiego DPS – Śp. Aleksander Stępień 13/30

INTENCJE: 27 STYCZNIA - 02 LUTEGO 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 27.01.2020 r. – św. Anieli Merici
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Stefanię Radacką w 4 rocznicę śmierci

WTOREK 28.01.2020 r. – św. Tomasza z Akwinu
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 1/30
18.00 – Za śp. zmarłych: Józefa Sigurskiego, Mariannę Bednarską, Adama Stodulskiego, Jana Piórkowskiego, Jerzego Szeremieta, Halinę Bujak, Alfonsa Gutowskiego, Sabinę Freda, Krystynę Szakal, Krystynę Dzierzba, Zofię Jamróz, Tadeusza Łastówkę, Zdzisława Szpinka, Ernesta Radackiego, Grzegorza Żmudę

ŚRODA 29.01.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 2/30
18.00 – Śp. Cecylię i Augustyna

CZWARTEK 30.01.2020 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Leokadię Borkowską w 15 rocznicę śmierci i Jana Borkowskiego w 9 rocznicę śmierci

PIĄTEK 31.01.2020 – św. Jana Bosko
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 4/30
18.00 – Śp. Jana Piórkowskiego w miesiąc po śmierci

SOBOTA 01.02.2020 r.
7.00 – Śp. Aleksander Stępień 5/30
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. rodziców: Martę i Zygmunta

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.02.2020 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego
8.00 – Śp. Bronisława Stolak w 30 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron: Józefę i Stanisława Kowalskich oraz Agnieszkę i Ignacego Stolak i babcię Strzałkowską
9.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Rajmunda, Władysławę, Antoniego, Ryszarda i Barbarę
10.00 – Śp. Franciszka Dudko w 13 rocznicę śmierci, Annę Dudko oraz zmarłych z rodziny
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
12.45 – Śp. Henrykę Strzemporzecką w 1 rocznicę śmierci, Jerzego Połok w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Arkadiusza Kiciak, Zenobię, Leszka i Jerzego Ciechowskich oraz Tadeusza Warsińskiego

INTENCJE: 20 - 26 STYCZNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 r. – św. Fabiana i św. Sebastiana
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. męża Tytusa w 22 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziców: Monikę i Konstantego oraz Jadwigę i Ryszarda

WTOREK 21.01.2020 r. – św. Agnieszki
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Helenę Rucińską w 20 rocznicę śmierci, Bronisława Rucińskiego w 40 rocznicę śmierci i Jarosława Wasilewskiego ( m)

ŚRODA 22.01.2020 r. – św. Wincentego
7.00 –
18.00 – Śp. Andrzeja Mierzejewskiego i rodziców z obojga stron

CZWARTEK 23.01.2020 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Irenę Zaremba w 3 rocznicę śmierci

PIĄTEK 24.01.2020 r.– św. Franciszka Salezego
7.00 –
18.00 – Śp. Józefa Butryn (m) w 16 rocznicę śmierci oraz dziadków Annę i Teofila

SOBOTA 25.01.2020 r. – nawrócenie św. Pawła
7.00 –
18.00 – Śp. Zofię Stasiak, Kazimierza Zwiefka ich rodziców i rodzeństwo

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.01.2020 r.
8.00 – Śp. Wandę i Franciszka, Henryka Sztoba i Annę Bogdan
9.00 – Śp. męża Romana oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron
10.00 – Śp. Annę, Zbigniewa, Marię i Mieczysława, Andrzeja Cachel, Jana i Barbarę Czerniak i znajomych z rodzin Cachel i Czerniak
11.30 – Śp. Władysława Fil, jego braci i rodziców
12.45 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa, Franciszka i Szymona z okazji urodzin
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Basi w 1 rocznicę urodzin

INTENCJE: 13 - 19 STYCZNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 13.01.2020r. – św. Hilarego
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Marię Smolińską w 10 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Smolińskich i Stasiewskich

WTOREK 14.01.2020 r.
7:00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Leokadię Pilczuk w 1 rocznicę śmierci

ŚRODA 15.01.2020 r.
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Zygmunta Jankowskiego w 1 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Jankowskich i Kapuścińskich

CZWARTEK 16.01.2020 r.
7.00 – Śp. Mariannę w 27 rocznicę śmierci, Władysława, Zdzisława, Stanisława, Zenona, Lucynę, Henryka i zmarłych z rodziny: Lach, Kowalskich i Doroz
18.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary

PIĄTEK 17.01.2020 r. – św. Antoniego
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Jana Piórkowskiego

SOBOTA 18.01.2020 r.
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Grzegorza Luzak w 13 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Teresę (w 2 rocznicę śmierci) i Tadeusza Olszewskich

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.01.2020 r.
8.00 – Śp. rodziców: Franciszkę i Szymona
9.00 – Śp. rodziców i rodzeństwo oraz zmarłych z rodzin: Furmanek i Strzelec
10.00 – Śp. Antoniego Panek, córkę Bożenkę, zięcia Marka, braci: Władysława i Ludwika, siostry, szwagrów i rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Waldemara w 4 rocznicę śmierci, Izydora, Filomenę i Stanisława
12.45 – Śp. Jerzego Sobolewskiego w 7 rocznicę śmierci, Mariusza i rodziców z obojga stron
18.00 – Dziękczynno- błagalna dla katolickiego teatru FEN i za zmarłych aktorów

INTENCJE: 06 - 12 STYCZNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 06.01.2020 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 – Śp. zmarłych z rodziny: Półtoraków, Kisińskich, Buczkowskich, Kudryckich, Kalinowskich i Prochowskich
9.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 2 rocznicę śmierci, Józefa, Elżbietę, i Józefa Wacławskich
10.00 – Śp. Józefa, Genowefę i Jadwigę
11.30 – Śp. Radosławę Kałmuczak w 5 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
12.45 – Śp. Zygmunta Mikłaszewicza w 1 rocznicę śmierci i Jadwigę Terapszo, Antoniego, Halinę Rucińską i ks. Józefa Sawak
18.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary

WTOREK 07.01.2020 r. – św. Rajmunda z Penyafort
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Bronisławę i Aleksandra Piotrowskiego, Feliksę i Jana Paczuskich

ŚRODA 08.01.2020 r.
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Janiny w 80 rocznicę urodzin

CZWARTEK 09.01.2020 r.
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Wincentego Nowaka

PIĄTEK 10.01.2020 r.
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Intencja różańcowa

SOBOTA 11.01.2020 r.
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Romana Solka w 7 rocznicę śmierci oraz Zdzisławę Solka w 2 rocznicę śmierci

NIEDZIELA – Chrztu Pańskiego – 12.01.2020 r.
8.00 – Śp. Antoniego Wołochowicza w 18 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
9.00 – Śp. Jana Lipińskiego
10.00 – Śp. Tadeusza Lechwar w 20 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Andrzeja Słodownik w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Tadeusza Samsel w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Monikę Majdo w 8 rocznicę śmierci, męża Zygmunta i rodziców

INTENCJE: 30 GRUDNIA 2019 r. - 05 STYCZNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 30.12.2019 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Marię Proksza w 45 rocznicę śmierci

WTOREK 31.12.2019 r.
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Dziękczynna za 2019 r

ŚRODA 01.01.2020 r. – św. Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – Śp. Władysławę w 10 rocznicę śmierci i Antoniego
10.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
11.30 –
12.45 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Halinę Przybyszewską w 2 rocznicę śmierci

CZWARTEK 02.01.2020 r. – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Krystynę (w 1 rocznicę śmierci) i Henryka Wiśniewskich

PIĄTEK 03.01.2020 r. – Najświętszego Imienia Jezus
7.00 – O wieczne Zbawienie dla śp. Tadeusza w 13 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, Stanisławę i Damiana Kierzkowskich, Mariannę i Stanisława Kowalskich
18.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary

SOBOTA 04.01.2020 r. 
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
9.30 – I sobota miesiąca – Intencja wynagradzająca
18.00 –

II NIEDZIELA po Narodzeniu Pańskim – 05.01.2020 r.
8.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
9.00 – Śp. Felicję Dobosz w 4 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Tadeusza Gaca w 5 rocznicę śmierci, Elfriedę Gaca w 5 rocznicę śmierci, Elżbietę Zalewską, Franciszka Nawrockiego, Helmuta Kornowskiego i zmarłych z rodziny Żukowskich
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
12.45 – Śp. Kazimierę Zadrożną w 1 rocznicę śmierci
18.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary

ROK 2019

INTENCJE: 30 GRUDNIA 2019 r. - 05 STYCZNIA 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 30.12.2019 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Marię Proksza w 45 rocznicę śmierci

WTOREK 31.12.2019 r.
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Dziękczynna za 2019 r

ŚRODA 01.01.2020 r. – św. Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – Śp. Władysławę w 10 rocznicę śmierci i Antoniego
10.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
11.30 –
12.45 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Halinę Przybyszewską w 2 rocznicę śmierci

CZWARTEK 02.01.2020 r. – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
18.00 – Śp. Krystynę (w 1 rocznicę śmierci) i Henryka Wiśniewskich

PIĄTEK 03.01.2020 r. – Najświętszego Imienia Jezus
7.00 – O wieczne Zbawienie dla śp. Tadeusza w 13 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, Stanisławę i Damiana Kierzkowskich, Mariannę i Stanisława Kowalskich
18.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary

SOBOTA 04.01.2020 r. 
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
9.30 – I sobota miesiąca – Intencja wynagradzająca
18.00 –

II NIEDZIELA po Narodzeniu Pańskim – 05.01.2020 r.
8.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary
9.00 – Śp. Felicję Dobosz w 4 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Tadeusza Gaca w 5 rocznicę śmierci, Elfriedę Gaca w 5 rocznicę śmierci, Elżbietę Zalewską, Franciszka Nawrockiego, Helmuta Kornowskiego i zmarłych z rodziny Żukowskich
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
12.45 – Śp. Kazimierę Zadrożną w 1 rocznicę śmierci
18.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Barbary

INTENCJE: 23 - 29 GRUDNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 23.12.2019 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Stanisławę i Jana Zawadzkich

WTOREK 24.12.2019 r. – Wigilia Narodzenia Pańskiego
7.00 –
24.00 – Pasterka – za Parafian

ŚRODA 25.12.2019 r. – Uroczystość Narodzenia Pańskiego
9.00 – Śp. Zuzannę i Jana
10.00 –
11.30 –
12.45 – Śp. Marię Matuszak od córki oraz sióstr z rodzinami
18.00 – Śp. Reginę Karkut w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK 26.12.2019 r. – św. Szczepana
8.00 – Śp. Sylwestra i Adama (w dniu urodzin) i rodziców z obojga stron
9.00 – Za parafian
10.00 – Śp. Zofię i Jana Omyłów i Stanisława Bartyzel
11.30 – Śp. Pawła, Zofię, Józefa Muraszko oraz Mariannę i Stanisława Czajkowskich
12.45 – Śp. Helenę Paczkowską w 13 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Annę Blajerską i Henryka Kacprzaka
18.00 – Śp. Jerzego Połok

PIĄTEK 27.12.2019 r. – św. Jana Apostoła
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Mirosława Maroszek w 3 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron

SOBOTA 28.11.2019 r. – św. Młodzianków
7.00 –
18.00 – Śp. Elżbietę Komorowską
18.00 – Śp. Feliksa Stryjewskiego w 3 rocznicę śmierci

NIEDZIELA w oktawie Narodzenia Pańskiego – 29.12.2019 r. – św. Rodziny; Jezusa Maryi i Józefa
8.00 – Śp. Sylwestra, Adama i Leokadię
9.00 –
10.00 –
11.30 – Śp. Marię Świątkowską w 10 rocznicę śmierci i Marię Kapełuś
12.45 – Śp. rodziców z obojga stron: Monikę i Konstantego, Jadwigę i Ryszarda, zmarłych z rodziny: Irenę, Idziego, Konstantego, Czesława, Helenę, Małgorzatę, Czesławę, Olimpię i Bonifacego
18.00 – Śp. rodziców: Kazimierza i Janinę Sienkiewicz

INTENCJE: 16 - 22 GRUDNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 16.12.2019 r. –
7.00 –
18.00 – Śp. Albinę i Ignacego Czapskich oraz zmarłych rodziców z obojga stron

WTOREK 17.12.2019 r.
7.00 –
18.00 – w intencji Śp. Michała Żórawskiego – w 6 rocznicę śmierci – z okazji urodzin
18.00 – za zmarłych

ŚRODA 18.12.2019 r.
7.00 – Śp. Tadeusza Wołyniec – w 12 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. rodziców: Mariannę i Franciszka oraz Halinę, Stanisławę (k), Małgorzatę z rodziny Małkowskich i Hrebelskich

CZWARTEK 19.12.2019 r.
7.00 – Śp.
18.00 – Śp. Karola – w 16 rocznicę śmierci i Stanisława Semeniuk; Franciszkę i Jerzego Skorniaków

PIĄTEK 20.12.2019 r.
7.00 –
18.00 –

SOBOTA 21.11.2019 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Cypriana i Romualda Baliszewskich – w 7 rocznicę śmierci

IV NIEDZIELA Adwentu – 22.12.2019 r.
8.00 –
9.00 –
10.00 – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Wiesławy, Krzysztofa, Szymona, Wojciecha, Joanny, Marleny i Mariusza
11.30 –
12.45 – Śp. Katarzynę i zmarłych rodziców
18.00 –

INTENCJE: 09 - 15 GRUDNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 09.12.2019 r. – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
7.00 – Śp. Leokadię, Adama i zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 – w intencji Krzysztofa i Mateusza – z prośbą o wszelkie potrzebne łaski
18.00 – Śp. Krystynę Brzykcy – 25/30

WTOREK 10.12.2019 r.
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy – 26/30
18.00 – Śp. Irenę Pulka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Pawła Wiśniewskiego w 16 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców: Annę i Leona Wiergowskich

ŚRODA 11.12.2019 r. – św. Damazego I
7.00
18.00 – Śp. Krystynę Kwieć
18.00 – Śp. Krystynę Brzykcy – 27/30

CZWARTEK 12.12.2019 r.
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy – 28/30
18.00 – Śp. Monikę Socha w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Janinę Małczyńską w 45 rocznicę śmierci i Irenę Byszewską

PIĄTEK 13.12.2019 r. – św. Łucji
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy – 29/30
18.00 – intencja różańcowa

SOBOTA 14.11.2019 r. – św. Jana od Krzyża
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy – 30/30
18.00 – Śp. Martę Kobierowską w 18 rocznicę śmierci oraz Józefa, Konrada i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Mieczysława Jankiewicza w 14 rocznicę śmierci

III NIEDZIELA Adwentu – 15.12.2019 r.
8.00 – Śp. Stanisławę i Ludwika Maszkowskich i zmarłych z rodzin: Maszkowskich i Małkowskich
9.00 – Śp. Sławomira – w 28 rocznicę śmierci i Alojzego Zdrojewskich
10.00 – Śp. Mariana Gładziszewskiego w 14 rocznicę śmierci oraz zmarłych rodziców i teściów Pokojskich i Gładyszewskich
11.30 – Śp. Wacława i Stanisławę; Jana, Edwarda, Mariana; zmarłych z rodziny Polcyn; Wandę, Ignacego i Jerzego Narloch
12.45 – Śp. Marka Pietkiewicza w 7 rocznicę śmierci i Halinę Sampławską w 9 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Andrzeja Koślacz w 3 rocznicę śmierci i Krystynę Koślacz

INTENCJE: 02 - 08 GRUDNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 02.12.2019 r. – bł. Rafała Chylińskiego
7.00
9.00 – Śp. Krystynę Brzykcy – 18/30
18.00 – Śp. Henrykę Kaźmierczyk ( w dniu urodzin) oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo z obojga stron

WTOREK 03.12.2019 r. – św. Franciszka Ksawerego
7.00
9.00 – Śp. Krystynę Brzykcy – 19/30
18.00 – Śp. Bogumiłę Dytkowską

ŚRODA 04.12.2019 r. – św. Barbary; św. Jana Damasceńskiego
7.00 – Śp. Barbarę Ropiak w 5-m miesiącu po śmierci
18.00 – O błogosławieństwo Boże dla rodziny Świgoniów
18.00 – Śp. Krystynę Brzykcy – 20/30

CZWARTEK 05.12.2019 r.
7.00 – dantis
18.00 – Śp. Ewę Kanderską w 1 rocznicę śmierci oraz Bolesława Śliwka i zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Krystynę Brzykcy – 21/30

PIĄTEK 06.12.2019 r. – św. Mikołaja
7.00
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Chmielewskich, Kajutów, Nowackich, Półtorzyckich
18.oo – Śp. Krystynę Brzykcy – 22/30

SOBOTA 16.11.2019 r. – św. Ambrożego
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.00 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Ilonę Stępkę w 4 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Krystynę Brzykcy – 23/30

II NIEDZIELA Adwentu – 08.12.2019 r.
8.00 – Śp. Karola i Franciszkę Kowalskich, Sylwestra i Helenę Orzechowskich oraz wszystkich zmarłych z rodzin: Kowalskich i Orzechowskich
9.00 – Śp. Annę Gajewską w 14 rocznicę śmierci, rodziców Szymona, Jadwigę i Cecylię Jadeszko
10.00 – Śp. Barbarę Krasulską w 8 rocznicę śmierci oraz rodziców Antoninę i Józefa
11.30 – Śp. Tadeusza Kowalskiego w 1 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców
12.45 – Śp. Stanisława (m) w 7 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Bogusławę Derecką w 18 rocznicę śmierci i Zygmunta Dereckiego i zmarłych z rodziny

INTENCJE: 25 LISTOPADA - 1 GRUDNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 25.11.2019 r.
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 11/30
18.00 – Śp. Marię Kantorską i Elżbietę Tomczyńską
18.00 – Śp. Tadeusza Leonowicza w 11 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców: Paulinę i Władysława

WTOREK 26.11.2019 r.
7.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Rajmunda, Władysławę, Antoniego, Ryszarda, Barbarę, Halinę i Bronisławę
18.00 – Śp. Eugeniusza Mościńskiego oraz rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Jerzego Połok
18.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 12/30

ŚRODA 27.11.2019 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 13/30
18.00 – Śp. Bogdana Janika w 4 rocznicę śmierci, zmarłe rodzeństwo i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Tadeusza Błaszczyka w 10 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, zmarłych z rodziny Błaszczyków: Bronisława, Władysławę, Kazimierza i Reginę oraz z rodziny Szewczuk: Janinę, Tadeusza, Krzysztofa, Józefa, Stanisława, Piotra i Krystynę
18.00 – Msza św. za sportowców i kibiców

CZWARTEK 28.11.2019 r.
7.00 – Śp. Jolantę Binko w 3 rocznicę śmierci
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 14/30
18.00 – Za zmarłych w ostatnim czasie: Renetę Sobkiewicz, Jadwigę Kiraga, Hannę Dudzik, Teresę Nowicką, Andrzeja Obuchowskiego, Zofię Chmielewską, Mariannę Sowińską, Zygmunta Pawlickiego, Jerzego Butajło, Kazimierę Liebner, Irenę Paś, Bożenę Jarosińską, Halinę Fronckiewicz
18.00 – Śp. Zdzisława Lach (z okazji imienin), rodziców i rodzeństwo z obojga stron, zmarłych z rodziny Kowalskich, Lach, Doroz oraz Tadeusza Kierzkowskiego

PIĄTEK 29.11.2019 r.
7.00 – Śp. Waleriana i Bronisławę Kondrat oraz Zofię i Stanisława Chmielewskich
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 15/30
18.00 – Śp. Jadwigę Chrzanowską- Rybka w 13 rocznicę śmierci oraz Krystynę Chrzanowską
18.00 – Śp. Sławomira Kołakowskiego i zmarłych z rodziny Wojtkowskich

SOBOTA 30.11.2019 r. – św. Andrzeja
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
17.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę NMP dla Krystyny Orzechowskiej z okazji 70 rocznicy urodzin
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik
18.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 16/30

XXXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.12.2019 r. – I niedziela Adwentu
8.00 – Śp. zmarłych z rodzin: Bieszke i Proniuk
9.00 – Śp. męża Arkadiusza, rodziców: Janinę i Witolda, krewnych i znajomych
10.00 – Śp. Jana Podsiadło w 25 rocznicę śmierci, Gertrudę i Krystynę Makowskie
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
12.45 – Śp. Andrzeja Stojek w 9 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Stanisławę i Aleksandra Gójskich, zmarłych z rodziny Gójskich i Baryłów, Stanisława Stemporzeckiego, zmarłych z rodziny: Stemporzeckich i Piekarskich

INTENCJE: 18 - 24 LISTOPADA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 18.11.2019 r. – bł. Karoliny Kózkówny
7.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia dla Lidii, Genowefy, Stanisławy, Franciszka, siostry Marii
18.00 – Śp. Stanisława, Mariannę, Danutę, Henryka, Władysława, Jerzego, zmarłych z rodziny Kowalskich, Zdzisława Lach i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 4/30

WTOREK 19.11.2019 r. – bł. Salomei
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Edmunda Tchórzewskiego w 50 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 5/30

ŚRODA 20.11.2019 r. – św. Rafała Kalinowskiego
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 6/30
18.00 – Śp. Romana Gromyko w 4 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Wiesława Jankiewicza i rodziców z obojga stron
18.00 – O zdrowie dla Piotra Wasiaka

CZWARTEK 21.11.2019 r. – Ofiarowanie NMP
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 7/30
18.00 – Śp. Włodzimierza w 5 rocznicę śmierci, Zofię i Alicję
18.00 – za zmarłych z rodziny: Stojek, Płaza, Grzebyk, Rzeźnik, Lasoń, Matuszewskich, Żarnowskich, Łozińskich i Szczepańskich

PIĄTEK 22.11.2019 r. – św. Cecylii
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 8/30
18.00 – Śp. Zygmunta Barej, Cecylię i Czesława Żurańskich, Stefanię i Władysława Barej

SOBOTA 23.11.2019 r. – św. Klemensa
7.00 – Śp. Krystynę Brzykcy 9/30
18.00 – Śp. Janinę Sznajdrowską w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Grzegorza Rożyńskiego w 2 rocznicę śmierci

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.11.2019 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
8.00 – Śp. Macieja Nowakowskiego, Eugenię i Władysława Murawskich, Jadwigę i Alfonsa Lewandowskich
9.00 – Śp. Antoniego Rościszewskiego i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Tadeusza Ciszak w 2 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Henryka Zaleskiego w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Irenę i Jana, rodziców z obojga stron oraz Martę, Piotra, Jadwigę, Henrykę, Barbarę, Janinę
18.00 – Śp. Helenę i Władysława Drozdek oraz zmarłych z rodziny

INTENCJE: 11 - 17 LISTOPADA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 11.11.2019 r. – św. Marcina z Tours; 101. Rocznica Odzyskania Niepodległości
7.00
18.00 – Śp. Józefa Pulka (m) i zmarłych z rodziny Pulka i Wityczyn
18.00 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława i Iwony

WTOREK 12.11.2019 r. – św. Jozafata, biskupa i męczennika
7.00 – Śp. Helenę, Piotra, Tadeusza, Henryka Kiwiało; Ewę, Stanisława, Julię, Józefa Kowalczuk
18.00 – Śp. Monikę Socha
18.00 – Śp. Sabinę i Jana Proć i zmarłych z rodziny Proć i Lewandowskich

ŚRODA 13.11.2019 r. – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
7.00
18.00 – Śp. Anettę Cherkowską w 7 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Tadeusza Walaska w 1 rocznicę śmierci, żonę z dziećmi, wnuczkę oraz zmarłych z rodziny Walasków i Żbikowskich

CZWARTEK 14.11.2019 r.
7.00
18.00 – Śp. Wiktorię Gnatowską
18.00 – za zmarłych

PIĄTEK 15.11.2019 r. – św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła
7.00
18.00 – Śp. Mariusza Turzyńskiego w 3 rocznicę śmierci

SOBOTA 16.11.2019 r.
7.00
18.00 – Śp. Józefa Kamińskiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – za zmarłych z rodziny Sielskich, Kowalczyków i Gliwieckich

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11.2019 r.
8.00 – Śp. Władysławę Dubik w 8 rocznicę śmierci, Anetę Dubik, Annę Rumińską, Bronisława i Eufemię Malińskich
9.00 – Śp. Wacława Klocek w 19 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Józefa Sowa w 20 rocznicę śmierci, oraz Marię
11.30 – Śp. Edmunda Wiśniewskiego w 17 rocznicę śmierci; rodziców Wiśniewskich i Rybińskich oraz rodzeństwo z obojga stron
12.45 – Śp. Elżbietę Czerniewską w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Krystynę i Henryka Stachurskich i zmarłych z rodziny Karpiuków i Stachurskich

INTENCJE: 04 - 10 LISTOPADA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 28.10.2019 r. – św. Szymona i Judy Tadeusza
7.00 – Śp. Tadeusza ( w dniu imienin) i rodziców z obu stron
18.00 – Śp. Władysława Stradowskiego i rodziców z obojga stron

WTOREK 29.10.2019 r.
7.00
18.00 – Śp. Henryka Kuleszę (m) w 20 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Stanisława Iwanaszko (m) w 1 rocznicę śmierci

ŚRODA 30.10.2019 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Reginę Łastówka, Stanisława Dąbrowskiego i zmarłych z obu stron
18.00 – Śp. Radka Mazurczaka

CZWARTEK 31.10.2019 r.
7.00
18.00 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego i rodziców z obojga stron

PIĄTEK 01.11.2019 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych
8.00 – Śp. rodziców, teściów oraz krewnych z rodzin: Jankowskich, Rutkowskich, Freginów i Szczygielskich
9.00 – Śp. Alojzego, Sławomira, Kazimierza Zdrojewskich i Monikę Kąkolewską
10.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Stefanii Oryl z okazji 104 urodzin, za śp. Kazimierza, Wiesława i Annę Oryl oraz zmarłych z rodziny z obu stron
11.30 – Za parafian
18.00 – Śp. Michała Ferdyniaka, Romana, Bożenę i rodziców z obu stron

SOBOTA 02.11.2019 r. – Wspomnienie Wiernych zmarłych
7.00 – Śp. zmarłych z rodzin: Bogdaniuk, Dunajko i Żbikowskich
9.00 – Śp. Filomenę Sabiniarz w 20 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Tadeusza i Teresę oraz dziadków z obojga stron
18.00 – Za zmarłych – wypominkowa

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11.2019 r.
8.00 – Śp. Franciszka Ziemackiego w 11 rocznicę śmierci i syna Romana Ziemackiego w 2 rocznicę śmierci
9.00 – Śp. Antoniego i zmarłych z rodziny Rościszewskich, Ks. Tadeusza, Zofię, Mieczysława i Michała Żebrowskich, Stefanię i Edmunda Kusowskich, Krystynę i Ryszarda May, zmarłych z rodziny Rutkowskich, Miłanczów i Łukszewiczów i zmarłych przyjaciół
10.00 – Barbarę i zmarłych z rodziny Aryszyńskich i Piekarskich
11.30 – Śp. Romana Szczechowicza w 8 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Zenona Wolskiego w 10 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Danutę Jóźwikiewicz, zmarłych z rodziny Dolatowskich

INTENCJE: 28 PAŹDZIERNIKA - 03 LISTOPADA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 28.10.2019 r. – św. Szymona i Judy Tadeusza
7.00 – Śp. Tadeusza ( w dniu imienin) i rodziców z obu stron
18.00 – Śp. Władysława Stradowskiego i rodziców z obojga stron

WTOREK 29.10.2019 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Henryka Kuleszę (m) w 20 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Stanisława Iwanaszko (m) w 1 rocznicę śmierci

ŚRODA 30.10.2019 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Reginę Łastówka, Stanisława Dąbrowskiego i zmarłych z obu stron
18.00 – Śp. Radka Mazurczaka

CZWARTEK 31.10.2019 r.
7.00
18.00 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego i rodziców z obojga stron

PIĄTEK 01.11.2019 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych
8.00 – Śp. rodziców, teściów oraz krewnych z rodzin: Jankowskich, Rutkowskich, Freginów i Szczygielskich
9.00 – Śp. Alojzego, Sławomira, Kazimierza Zdrojewskich i Monikę Kąkolewską
10.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Stefanii Oryl z okazji 104 urodzin, za śp. Kazimierza, Wiesława i Annę Oryl oraz zmarłych z rodziny z obu stron
11.30 – Za parafian
18.00 – Śp. Michała Ferdyniaka, Romana, Bożenę i rodziców z obu stron

SOBOTA 02.11.2019 r. – Wspomnienie Wiernych zmarłych
7.00 – Śp. zmarłych z rodzin: Bogdaniuk, Dunajko i Żbikowskich
9.00 – Śp. Filomenę Sabiniarz w 20 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Tadeusza i Teresę oraz dziadków z obojga stron
18.00 – Za zmarłych – wypominkowa

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11.2019 r.
8.00 – Śp. Franciszka Ziemackiego w 11 rocznicę śmierci i syna Romana Ziemackiego w 2 rocznicę śmierci
9.00 – Śp. Antoniego i zmarłych z rodziny Rościszewskich, Ks. Tadeusza, Zofię, Mieczysława i Michała Żebrowskich, Stefanię i Edmunda Kusowskich, Krystynę i Ryszarda May,  zmarłych z rodziny Rutkowskich, Miłanczów i Łukszewiczów i zmarłych przyjaciół
10.00 – Barbarę i zmarłych z rodziny Aryszyńskich i Piekarskich
11.30 – Śp. Romana Szczechowicza w 8 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Zenona Wolskiego w 10 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Danutę Jóźwikiewicz, zmarłych z rodziny Dolatowskich

INTENCJE: 21 - 27 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 21.10.2019 r.
7.00 – Śp. Zdzisława Urbańskiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Krystynę Boba w 3 rocznicę śmierci, Michała Pawlak i Józefa Jabłońskiego oraz Julię i Wacława Szałęga
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Ireny i Elżbiety z okazji imienin

WTOREK 22.10.2019 r. – św. Jana Pawła II
7.00 – Śp. Martę i Stanisława
18.00 – Śp. Jarosława Wasilewskiego w 5 rocznicę śmierci i rodziców: Stefanię i Franciszka Karwackich w 10 rocznicę śmierci

ŚRODA 23.10.2019 r.
7.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla pielgrzymów Obór i ich rodzin
18.00 – Śp. Marię i Włodzimierza Nowosad i zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Halinę Hajczuk w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK 24.10.2019 r.
7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia dla Lidii, Genowefy, Stanisławy, Franciszka i siostry Marii
18.00 – Śp. zmarłych: Jerzego Zimnickiego, Stanisława Grysztar, Mariannę Małecką, Wilhelma Wieser, Ryszarda Wiecha, Dariusza Anuszek, Bożenę Malecką, Mirosławę Dubanowską
18.00 – W intencji pielgrzymów i ich rodzin, pielgrzymki do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej

PIĄTEK 25.10.2019 r.
7.00
18.00 – Śp. Tadeusza Szulca w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Urszulę i Wacława Półtoraka

SOBOTA 26.10.2019 r.
7.00
18.00 – Śp. Ryszarda Seweryńskiego i rodziców z obojga stron

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.10.2019 r.
8.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny: Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.00 – Śp. Ks. Tadeusza i Michała Żebrowskich i Antoniego Rościszewskiego
10.00 – O spokój duszy Edmunda i Wiesława Sobieraj oraz dziadków z obojga stron
11.30 – Śp. Małgorzatę Greczyło w 1 rocznicę śmierci, Juliana Greczyło w 32 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny: Manuszewskich i Greczyło
12.45 – Śp. Józefa Atraszkiewicza w 3 rocznicę śmierci, rodziców i braci z obojga stron
18.00 – Śp. Ewę i Stanisława Dejneckich oraz brata Stanisława Dejneckiego

INTENCJE: 14 - 20 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 14.10.2019 r. 
7.00
18.00 – Śp. Marka Wierzbickiego (w 4 rocznicę śmierci) i żonę Ewę

WTOREK 15.10.2019 r. – św. Teresy od Jezusa
7.00
18.00 – Śp. Zofię Jadanowską (w 1 rocznicę śmierci) i Gerarda Jadanowskiego

ŚRODA 16.10.2019 r. – św. Jadwigi Śląskiej
7.00
18.00 – Śp. Wacławę Ewertowską (w 3 rocznicę śmierci) i Władysława

CZWARTEK 17.10.2019 r. – św. Ignacego Antiocheńskiego
7.00
18.00 – Śp. Elżbietę Antczak (w 25 rocznicę śmierci)

PIĄTEK 18.10.2019 r. – św. Łukasza
7.00
18.00 – W intencji Urszuli i Zbigniewa Makowskich z okazji 35 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

SOBOTA 19.10.2019 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego
18.00 – Śp. Jana Wiśniewskiego (w 2 rocznicę śmierci) oraz rodziców i rodzeństwo Bronisławę i Eliasza Stanulewiczów

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.10.2019 r.
8.00 – Śp. Irenę, Arkadiusza, Antoniego, Janinę Lubowieckich oraz zmarłych z rodziny Lubowieckich i Opackich
9.00 – Śp. syna Marka Fileka (w 35 rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodziny Zbrzeznych
10.00 – Śp. Teresę Dejewską (w 1 rocznicę śmierci)
11.30 –Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Mirosławy i Adama z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze wspólne lata
12.45 – Dziękczynna za Bożą opiekę nad rodziną, z prośbą o dalsze łaski w 33 rocznicę ślubu
18.00 – Śp. Jerzego Górnowicza (w 1 rocznicę śmierci)

INTENCJE: 07 - 13 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 07.10.2019 r. – NMP Różańcowej
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Janinę (w 30 rocznicę śmierci)

WTOREK 08.10.2019 r.
7.00 – Śp. Romana Domachowskiego
18.00 – Śp. Kazimierza, zmarłych z rodziny Jasińskich, rodziców Alinę i Czesława, zmarłych z rodziny Dąbrowskich i Grajczaków

ŚRODA 09.10.2019 r. 
7.00 – Śp. Franciszka, Janinę, Boguchwała, Jurginę, Hipolita, Mariana, Monikę i Bonifacego
18.00 – Śp. Stanisławę Kotlęga (w 1 rocznicę śmierci), Danutę i Antoniego Gołowczyk

CZWARTEK 10.10.2019 r. 
7.00
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jolanty, Kazimierza i całej rodziny

PIĄTEK 11.10.2019 r.
7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia dla Lidii, Genowefy Stanisławy i Franciszka oraz siostry Marii
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Zdzisława Lewandowskiego (w 13 rocznicę śmierci)

SOBOTA 12.10.2019 r.
7.00 – Śp. Monikę Socha i Zygmunta (w 12 rocznicę śmierci)
18.00 – Dziękczynna z okazji 50 rocznicy ślubu Celiny i Zdzisława Szczypskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla Jubilatów i ich dzieci z rodzinami
18.00 – O łaskę nieba dla śp. Aleksandry Iszczyńskiej (w 1 rocznicę śmierci) oraz Bazylego Iszczyńskiego

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.10.2019 r.
8.00 – Śp. Kazimierza Bogdan (m) (w 8 rocznicę śmierci) oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo z obojga stron
9.00 – Śp. Bolesława (w 22 rocznicę śmierci), Stanisławę, Jadwigę, Ewę, Bronisława, Ewę i Adama
10.00 – Śp. Aleksandrę (w 1 rocznicę śmierci) i Bazylego Iszczyńskich
11.30 – Śp. Kazimierza Braca (w 23 rocznicę śmierci) oraz Mariannę i Józefa
12.45 – Śp. Jarosława Witkiewicza (w 10 rocznicę śmierci), zmarłych z rodziny Witkiewiczów oraz Melanię i Ryszarda Dyszewskich
18.00 – Śp. Walerię Wileńską w rocznicę śmierci oraz rodzeństwo z obojga stron

INTENCJE: 30 WRZEŚNIA - 06 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 30.09.2019 r. – św. Hieronima
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Jana (w 10 rocz. +) i syna Sławomira
18.00 – Śp. Celinę i Michała Wasilewskich oraz ++ z rodzin: Juchniewicz i Wasilewskich

WTOREK 01.10.2019 r. – św. Teresy od Dzieciątka Jezus
7.00 – Śp. Franciszka, Janinę, Boguchwała, Jurginę, Hipolita, Mariana, Monikę i Bonifacego
18.00 – Śp. Lucynę Tomczuk ( intencja od członków żywego różańca)

ŚRODA 02.10.2019 r. – św. Aniołów Stróżów
7.00 – Śp. Martę i Władysława Kamińskich i Jadwigę Negebauer
18.00 – Śp. Andrzeja Makowskiego (w 1 rocz. +), Jerzego Makowskiego (w 8 rocz. +)
18.00 – Śp. Marię (w 16 rocz. +) i Mikołaja (w 20 rocz. +) Bułka

CZWARTEK 03.10.2019 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Lucynę Tomczuk ( intencja od wspólnoty „Pascha”)

PIĄTEK 04.10.2019 r. – św. Franciszka z Asyżu
7.00
18.00 – Śp. Lucynę Tomczuk ( intencja od Apostolatu Margaretka)

SOBOTA 05.10.2019 r. – św. Faustyny Kowalskiej
7.00 – O Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Daniela i ich dzieci
9.30 – I sobota miesiąca – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Wincentego Słowakiewicza
18.00 – Śp. Jana Mechlińskiego, rodziców: Bronisławę i Karola oraz Leokadię i Feliksa i rodzeństwo z obu stron

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.10.2019 r.
8.00 – Śp. Jana Kryńskiego (w 7 rocz.+), rodziców i rodzeństwo z obu stron
9.00 – Śp. Adama Mateuszczak (w 45 rocz. +) oraz Mariannę, Tadeusza, Bronisławę, Emilkę, Dominikę, Apolonię i Stefana Skorupskich
10.00 – Śp. Mariannę i Grzegorza Kiraga oraz ++ z rodziny Lipińskich
11.30 – Śp. Sylwię Car i ++ z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
12.45 – Śp. Marię Riemer (w 17 rocz. + ) oraz Antoniego Górzyńskiego
18.00 – Imieninowa Ks. Proboszcza

INTENCJE: 23 - 29 WRZEŚNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 23.09.2019 r. – św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera
7.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 23/30
18.00 – z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia dla Lidii, Genowefy, Stanisławy, Franciszka i siostry Mari

WTOREK 24.09.2019 r.
7.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 24/30
18.00 – Śp. Aleksandra Marcinkowskiego (w 10 rocz.+); ++ rodziców, rodzeństwo i krewnych z obojga stron

ŚRODA 25.09.2019 r.
7.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 25/30
18.00 – Śp. Romana Ziemackiego (w 2 rocz. +); oraz Franciszka Ziemackiego (w 11 rocz. +)

CZWARTEK 26.09.2019 r.
7.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 26/30
18.00 – Śp. Jadwigę Hrymajło, Zygmunta Milewskiego, Mieczysławę Jankowiecką, Zenonę Dobrołowicza, Piotra Staszko, Kazimierza Zwiefka, Zenobię Reimus, Jerzego Łojewskiego, Barbarę Natkaniec

PIĄTEK 27.09.2019 r. – św. Wincentego A Paulo
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, ++ z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Zenona (w 15 rocz. +) i Felicję o raz Helenę i Józefa

SOBOTA 28.09.2019 r. – św. Wacława
7.00 – Śp. Anielę Kulesza ( w 2 rocz.+)
18.00 – Śp. Janiną Topczewską

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019 r.
8.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 29/30
9.00 – Śp. Andrzeja Sawickiego i Tadeusza Ogonowskiego
10.00 – Śp. Michała Ferdyniaka, zięcia Romana i rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Irenę Dobrołowicz ( w 1 rocz.+) oraz Zenonę Dobrołowicz ( w miesiąc po +)
11.30 – Śp. Stanisława Bartyzel ( w 6 rocz.+); rodziców: Zofię i Jana Omyła oraz Marię i Jana Bartyzel
12.45 – Śp. Romana (w 1 rocz.+)
18.00 – z prośbą o powrót do zdrowia z ciężkiego wypadku Sebastiana, oraz za lekarza prowadzącego – jego dobroć i kompetencje – z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla nich

INTENCJE: 16 - 22 WRZEŚNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 16.09.2019 r. – św. Korneliusza
7.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 16/30
18.00 – Św. Katarzynę, Janinę, Franciszka, Edwarda, Wiesława, Izydora, Ryszarda, i Kazimierza

WTOREK 17.09.2019 r.
7.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 17/30
9.00 – Msza św. w intencji ofiar napaści ZSRR na Polskę
18.00 – Śp. Lucynę Tomczuk

ŚRODA 18.09.2019 r. – św. Stanisława Kostki
7.00 – Śp. Katarzynę, Janinę, Franciszka, Edwarda, Wiesława, Izydora, Ryszarda, Kazimierza
7.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 18/30
18.00 – Śp. Leokadię Pilczuk

CZWARTEK 19.09.2019 r.
7.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 19/30
18.00 – Śp. Kazimierza Kownackiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Wiesławę Trzcińską w 8 rocznicę śmierci, Stanisława Trzcińskiego oraz córkę Halinę

PIĄTEK 20.09.2019 r. – św. Andrzeja Kim Taegon
7.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 20/30
18.00

SOBOTA 21.09.2019 r. – św. Mateusza
7.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 21/30
18.00 – Imieninowa Ks. Mateusza
18.00 – Śp. Wincentego Słowakiewicza
18.00 – Śp. Barbarę Antoszewską w 8 rocznicę śmierci, Annę i Zygmunta Antoszewskich, Kazimierę i Adelę Pawlewskie

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09.2019 r.
8.00 – Śp. Danielę Zimnoch w 30 rocznicę śmierci i Mirosława Zimnoch w 17 rocznicę śmierci
9.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 22/30
10.00 – Śp. Mieczysławę i Władysława Reszke, zmarłych z rodziny Zbuckich: Stanisławę, Mariana i Janusza
11.30 – Śp. Michała Nowickiego i rodziców z obojga stron
12.45 – Śp. Janinę i Józefa
18.00 – Śp. Włodzimierza w 24 rocznicę śmierci, Piotra i Bronisławę, Tadeusza i Marię

INTENCJE: 26 SIERPNIA - 01 WRZEŚNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 26.08.2019 r.- NMP Częstochowskiej
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
7.00 – Śp. Henryka 24/30 (m)
18.00 – Śp. Helenę Butryn w 45 rocznicę śmierci oraz dziadków: Wiktorię i Antoniego Leszczyńskich
18.00 – Śp. Stefana Warda w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Wardów i Malec

WTOREK 27.08.2019 r. – św. Moniki
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Aleksandra Antczaka w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henryka 25/30 (m)

ŚRODA 28.08.2019 r. – św. Augustyna
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
18.00 – Śp. Jadwigę, Jana, Halinę oraz zmarłych z rodziny Jagielskich i Matuszewskich
18.00 – Dziękczynna za 85 lat życia Barbary, z prośbą o opiekę Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i Jezusa Miłosiernego dla Niej i całej rodziny

CZWARTEK 29.08.2019 r. – męczeństwo św. Jana Chrzciciela
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Lidii, Genowefy, Stasi, Franciszka i siostry Marii
18.00 – Zbiorowa za zmarłych: Śp. Ferdynanda Jaworskiego, Zbyszko Kępińskiego, Elżbietę Sidor, Józefę Burzyńską, Halinę Imianowską, Lucynę Tomczuk Marię Bubik
18.00 – Śp. Henryka 27/30 (m)

PIĄTEK 30.08.2019 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
7.00 – Śp. Henryka 28/30 (m)
18.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
18.00 – O spokój duszy Augustyna i Cecylii

SOBOTA 31.08.2019 r.
7.00 – Śp. Henryka 29/30 (m)
18.00 – Śp. Henryka Lewandowskiego w 18 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron i Halinę Anzel w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Edmunda Nocoń (w 89 rocznicę urodzin)
18.00 – Śp. Ewę Miller w 12 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny: Józefę i Zygmunta

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.09.2019 r.
8.00 – Śp. Irenę Ptaszyńską 1/30
9.00 – Śp. Juliana Fileka w 13 rocznicę śmierci oraz zmarłych z całej rodziny Fileków
9.00 – Śp. Henryka 30/30 (m)
10.00 – Śp. Eleonorę Zarębską w 7 rocznicę śmierci , Bronisława i braci
11.30 – Dziękczynno- błagalna dla Justyny i Andrzeja oraz dzieci w 10 rocznicę ślubu
12.45 – O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Ani, Joli, Małgosi, Zuzi, Jacka, Waldka, Konstantego i Jacka z okazji urodzin
18.00 -Dziękczynna w rocznice ślubów z prośbą o dalsze łaski oraz zdrowie dla małżonków: Aleksandry i Krzysztofa, Pauli i Radosława oraz o zdrowie i wszelkie łaski dla Aleksandra w 2 rocznicę urodzin

INTENCJE: 19 - 25 SIERPNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 19.08.2019 r.
7.00 – Śp. Katarzynę, Janinę, Franciszka, Edwarda, Wiesława, Izydora, Ryszarda i Kazimierza
18.00 – Śp. Bronisławę Kaniecką w 18 rocznicę śmierci, Tomasza, Zdzisława, Jana i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Henryka 17/30 (m)

WTOREK 20.08.2019 r. – św. Bernarda
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
7.00 – Śp. Franciszka, Janinę, Boguchwała, Jurginę, Hipolita, Mariana, Monikę i Bonifacego
18.00 – Śp. Jerzego Narloch w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henryka 18/30 (m)

ŚRODA 21.08.2019 r. – św. Piusa X
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
7.00 – Śp. Henryka 19/30 (m)
18.00 – Śp. Mariusza Nadachewicza w 14 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zofię, Wiktorię, Józefa Szczepaniak oraz Jadwigę Bachanek i zmarłych z obu rodzin

CZWARTEK 22.08.2019 r. – NMP Królowej-wspomnienie
7.00 – Śp. Mirosława
11.30 – ( hospicjum) Śp. Henryka 20/30
18.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
18.00 – Śp. Halinę i Zdzisława Jaczewskich

PIĄTEK 23.08.2019 r.
7.00 – Śp. Henryka 21/30 (m)
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownika
18.00 – Śp. męża Zygmunta
18.00 – Śp. Zofię, Zygmunta, Marię, Henryka i Kazimierza Zaleskich

SOBOTA 24.08.2019 r. – św. Bartłomieja
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
11.30 – ( hospicjum) Śp. Henryka 22/30 (m)
18.00 – Śp. Anitę i Jana Kowalskich, zmarłych z rodziny Kowalskich, Świątkowskich, Pyszka i Czerpińskich
18.00 – Śp. Wiesława Oryla w 2 rocznicę śmierci oraz Kazimierza, Annę i zmarłych z rodziny

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 08.2019 r.
8.00 – Śp. Ludwika, Mariannę i Józefa Kąkol, Stefana i Mariannę Kuligowskich i wszystkich zmarłych z rodziny Kuligowskich
10.00 – Śp. Kazimierę i Jana, Wandę i Franciszka i ich dzieci
10.00 – Śp. Janinę Gazdę, Jej syna Janusza oraz rodziców Serafinę i Bogusława Mordoń
11.30 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
18.00  -Śp. Tomasza, Janusza, Rajmunda, Władysławę, Antoniego, Ryszarda i Barbarę
10.30 – ( DPS ) Śp. Henryka 23/30 (m)

INTENCJE: 12 - 18 SIERPNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 12.08.2019 r.
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
18.00 – Śp. Monikę Socha
18.00 – Śp. Henryka 10/30 (m)

WTOREK 13.08.2019 r. 
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
18.00 – Śp. Gertrudę Piotrowską w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henryka 4/30 (m)

ŚRODA 14.08.2019 r. – św. Maksymiliana Marii Kolbego
7.00 – Śp. O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
7.00 – Henryka 12/30 (m)
18.00 – Śp. Marię Riemer
18.00 – Śp. Jadwigę, Jana, Józefę, Piotra, Bolesława, Annę, Andrzeja i Stanisławę

CZWARTEK 15.08.2019 r. – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
8.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
10.00 – Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Doroty i Andrzeja oraz dzieci
11.30 – Śp. Marię i Michała oraz ich rodziców
18.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla S. Doris (w 28 rocznicę ślubów) i S. Dominiki (w 23 rocznicę ślubów)
10.30 – DPS – Śp. Henryka 13/30 (m)

PIĄTEK 16.08.2019 r.
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
18.00 – Śp. Władysławę i Jana Markuszewskich i Helenę i Alojzego Zdrojewskich
18.00 – Śp. Henryka 14/30 (m)

SOBOTA 17.08.2019 r. – św. Jacka
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
18.00 – Śp. Leona Bartczaka, rodziców i zmarłych z rodziny Bartczaków
18.00 – Śp. Henryka 15/30 (m)

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.08.2019 r.
8.00 – Śp. Henryka Grabowskiego w 21 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
8.00 – Dziękczynna za 85 lat życia Marii Pietrzak, z prośbą o boże błogosławieństwo na dalsze lata
10.00 – Śp. Tadeusza i Teresę Olszewskich
11.30 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława
18.00 -Śp. Marię Szpejewską
11.30 – ( hospicjum) Śp. Henryka 16/30 (m)

INTENCJE: 05 - 11 SIERPNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 05.08.2019 r.
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława 5/30
18.00 – Śp. Annę Rucińską w 20 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henryka 3/30 (m)

WTOREK 06.08.2019 r. – Przemienienie Pańskie
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława 6/30
18.00 – W intencji Stanisława z okazji imienin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00 – Śp. Henryka 4/30 (m)

ŚRODA 07.08.2019 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
7.00 – Henryka 5/30
18.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława 7/30
18.00 – O błogosławieństwo Boże, wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej i wszystkich świętych dla rodziny Jolanty i Marka Szrajberów w 36 rocznicę ślubu

CZWARTEK 08.08.2019 r. – św. Dominika
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława 8/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Dawida z okazji 30 urodzin oraz zdrowie dla Barbary Parszuto
18.00 – Śp. Henryka 6/30 (m)

PIĄTEK 09.08.2019 r. – św. Teresy Benedykty od Krzyża
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława 9/30
7.00 – Śp. Henryka 7/30 (m)
18.00 – Intencja różańcowa

SOBOTA 10.08.2019 r. – św. Wawrzyńca
7.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława 10/30
18.00 – Śp. Marcina Kublika w 17 rocznicę śmierci, Ryszarda Kublika w 2 rocznicę śmierci, Wojciecha Wyrostkiewicza w 16 rocznicę śmierci, Marię i Tadeusza Wyrostkiewiczów w 6 rocznicę śmierci, Adama Ptaka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henryka 8/30

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 11.08.2019 r.
8.00 – Śp. Rozalię Liepins, Józefa Strautins, Mikołaja i zmarlych z rodziny Liepins, Kamińskich, Strautins i Kwiesis
10.00 – Śp. Jacka Cacko w 2 rocznicę śmierci i Stanisława Ancypa w 6 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Iwonę Chudzikiewicz w 2 rocznicę śmierci, męża Jana, mamę i teściów
18.00 – O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla rodziny Grzegorza, Sławomira, Małgorzaty i Anny ich dzieci i chrześniaków Ludwika, Aarona, Damiana i Władysława 11/30

INTENCJE: 22 - 28 LIPCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 22.07.2019 r. – św. Marii Magdaleny
7.00 – Śp. Andrzeja Słodownika 19/30
18.00 – Śp. Leszka Moszczyńskiego w 3 rocznicę śmierci, Halinę Mańkowską i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Georgo Doksastaki

WTOREK 23.07.2019 r. – św. Brygidy
7.00 – Śp. Franciszka, Janinę, Boguchwała, Jurginę, Hipolita, Mariana, Monikę i Bonifacego
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownika 20/30
18.00 – Śp. Zytę Serowińską

ŚRODA 24.07.2019 r. – św. Kingi
7.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Rajmunda, Władysławę i Antoniego, Ryszarda i Barbarę, Halinę i Bronisławę
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownika 21/30
18.00 – O opiekę Matki Bożej na czas błogosławionego stanu i szczęśliwe rozwiązanie dla Ani

CZWARTEK 25.07.2019 r. – św. Jakuba
7.00 – Śp. Andrzeja Słodownika 22/30
18.00 – Śp. zmarłych Zofię Bardecką, Anastazję Arendt, Władysławę Ziembrowską, Krystynę Branicką- Światły, Romana Domachowskiego, Stanisława Trzcińskiego, Teresę Karczewską, Janusza Charytoniuka, Mieczysława Janickiego, Mirosława Kaczmarskiego, Barbarę Ropiak, Krystynę Tkaczuk, Urszulę Guzowską
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Anny i Krzysztofa

PIĄTEK 26.07.2019 r. – św. Joachima i Anny
7.00 – Śp. Andrzeja Słodownika 23/30
18.00 – Śp. Władysława Topczewskiego

SOBOTA 27.07.2019 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny: Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Annę Berger oraz zmarłych z rodziny: Grzywańskich, Zięcina i Berger
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownika 24/30

NIEDZIELA XVII ZWYKŁA 28.07.2019 r.
8.00 – Śp. Franciszkę w 10 rocznicę śmierci, Sylwestra w 19 rocznicę śmierci oraz małżonków: Karola i Helenę
10.00 – Śp. Aleksandrę, Jerzego Adrian Tadeusza Kalwara i dziadków
10.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dorosłym życiu dla Natalii Cherek
11.30 – Śp. zmarłych z rodziny Glinków
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownika 25/30

INTENCJE: 15 - 21 LIPCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 15.07.2019 r.
7.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 12/30
7.00 – Śp. Teresę Marię Jakubas w 1 rocznicę śmierci oraz jej synów Krzysztofa i Sławomira
18.00 – Śp. Mieczysława w 5 rocznicę śmierci Stanisława oraz rodziców i dziadków z obojga stron
18.00 – Śp. męża Włodzimierza Rybińskiego oraz rodziców z obu stron

WTOREK 16.07.2019 r. – NMP z Góry Karmel
7.00 – Śp. Genowefę Krupa
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 13/30
18.00 – Śp. Janusza Dombrowskiego i rodziców: Zygmunta i Łucję

ŚRODA 17.07.2019 r.
7.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 14/30
18.00 – Śp. Władysława Polakiewicza i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Danutę Jóźwikiewicz w 7 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców: Bronisławę i Wacława Dolatowskich

CZWARTEK 18.07.2019 r.
7.00 – Śp. Katarzynę, Janinę, Franciszka, Edwarda, Wiesława, Izydora, Ryszarda i Kazimierza
7.00 – Śp. Cecylię i Augustyna o spokój duszy
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 15/30

PIĄTEK 19.07.2019 r.
7.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 16/30
18.00 – Śp. Witolda Mierzwa w 3 rocznicę śmierci

SOBOTA 20.07.2019 r.
7.00 – Śp. Henryka Kiwiało w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zofię i Wacława Erber, Natalię i Stanisława Rutka oraz Apolonię Bratysz
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 17/30

NIEDZIELA XVI ZWYKŁA 21.07.2019 r.
8.00 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
10.00 – Śp. Zofię i Jana Mosewicz
11.30 – Śp. Andrzeja Małeckiego w 8 rocznicę śmierci i dziadków z obojga stron
18.00 –Śp. Andrzeja Słodownik 18/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i łaski dla Krzysztofa w dniu 25 urodzin

INTENCJE: 08 - 14 LIPCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 08.07.2019 r.
7.00 – Dziękczynna za 92 lata życia Czesławy z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Jezusa Miłosiernego dla Niej i całej rodziny
7.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 5/30
18.00 – Śp. Elżbietę Hulanicką od Ewy i Antoniego Buczek
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Damiana z okazji zawarcia związku małżeńskiego

WTOREK 09.07.2019 r.
7.00 – W pewnej intencji
18.00 – Śp. rodziców: Annę i Aleksandra oraz Jadwigę, Małgorzatę, zmarłych z rodziny Bogusławskich i Libudzkich
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 6/30

ŚRODA 10.07.2019 r.
7.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 7/30
18.00 – Śp. Janusza w 1 rocznicę śmierci i Natalię Kawka
18.00 – Śp. Zygmunta Plichtę w 16 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Plichta i Grzywna

CZWARTEK 11.07.2019 r. – św. Benedykta
7.00 – Śp. Augustynę i Henryka Połubińskich
18.00 – Śp. Leona Mickiewicza w 7 rocznicę śmierci, Pawła, Janusza, Adelę i Józefa
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 8/30

PIĄTEK 12.07.2019 r. – św. Brunona
7.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 9/30
18.00 – Śp. Śp. Monikę Socha
18.00 – Śp. Intencja różańcowa

SOBOTA 13.07.2019 r. – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
7.00 – Śp. Jerzego i Jadwigę Gutowskich
18.00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla Katarzyny i Krystiana z okazji 2 rocznicy ślubu
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 10/30

NIEDZIELA XV ZWYKŁA 14.07.2019 r. 
8.00 – Śp. Kazimierza Łaszkiewicza w 12 rocznicę śmierci, rodziców i krewnych
10.00 – Śp. Elfrieda Gaca w 1 rocznicę śmierci, Elżbietę Zalewską, Helmuta Kornowskiego, zmarłych z rodzin: Nawrockich, Żukowskich i Gaca
11.30 – Śp. Adama Tkaczyk w 4 rocznicę śmierci
11.30 – DPS – Śp. Andrzeja Słodownik 11/30
18.00 – Śp. męża Kazimierza Juszkiewicza, siostrę Stanisławę i braci: Emila i Edwarda oraz rodziców, teściów i dziadków

INTENCJE: 01 - 07 LIPCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 01.07.2019 r.
7.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Lidii, Genowefy, Stasi, Franciszka i siostry Marii
18.00 – Śp. Mariannę Majewską 29/30
18.00 – Śp. Tadeusza Olszewskiego od kolegi Edwarda Gągały z Podgrodzia

WTOREK 02.07.2019 r.
7.00 – O zdrowie i siły dla p. Marii Domachowskiej
18.00 – Śp. Mariannę Majewską 30/30
18.00 – Śp. Marię Bielską w 6 rocznicę śmierci i Stanisława Bielskiego w 30 rocznicę śmierci

ŚRODA 03.07.2019 r. – św. Tomasza Apostoła
7.00 – Śp. Irenę Demczuk w 5 rocznicę śmierci, Jadwigę Dyl i Janusza Dyl
18.00 – Śp. Ryszarda i Elżbietę Grabowskich
18.00 – Śp. Stefanię Radacką

CZWARTEK 04.07.2019 r.
7.00 – Śp. Jadwigę i Zygmunta Siwakowskich
18.00 – Śp. Zbigniewa Joćko w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 1/30

PIĄTEK 05.07.2019 r.
7.00 – Śp. Alinę i Jarosława Tyburskich
18.00 – Śp. Elżbietę Rusek
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 2/30

SOBOTA 06.07.2019 r. – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
7.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 3/30
9.30 – I sobota miesiąca
18.00 – Śp. Helenę Banach w 7 rocznicę śmierci, Pelagię, Jadwigę, Leona i Medarda
18.00 – Śp. Władysława Lemańskiego w 3 rocznicę śmierci i rodziców z obu stron

NIEDZIELA XIV ZWYKŁA 07.07.2019 r.
8.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny: Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
10.00 – Śp. Andrzeja Słodownik 4/30
11.30 – Dziękczynna za Filipa w dniu Jego urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
18.00 – Śp. Jana Najda
18.00 – Śp. Józefę i Antoniego oraz Aurelię i Wojciecha

INTENCJE: 24 - 30 CZERWCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 24.06.2019 r. – narodzenie św. Jana Chrzciciela
7.00 – Śp.Mariannę Majewską 22/30
9.00 – Śp. Anastazję Arendt
18.00 – imieninowa Ks. Jana
18.00 – Śp. Felicję i Zenona Daleckich oraz Helenę i Józefa Grzeszczuków

WTOREK 25.06.2019 r. – Bł. Doroty z Mątów
7.00 – Śp. Franciszka, Janinę, Boguchwała, Jurginę, Hipolita, Mariana, Monikę i Bonifacego
18.00 – Śp. Mariannę Majewską 23/30
18.00 – O życie wieczne dla śp. Krystynę Mańko oraz zdrowie dla Szymona

ŚRODA 26.06.2019 r.
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 24/30
18.00 – Śp. Leokadię i Adama z okazji urodzin oraz Gabrysię, Danutę i Małgorzatę
18.00 –Śp. Jadwigę i Wiesława Wiśniewskich i Mariannę i Jana Szmit

CZWARTEK 27.06.2019 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodzizny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Zbiorowa za zmarłych śp. Zenobię Lenarczyk, Bartosza Wrońskiego, Jana Mechlińskiego, Kornelię Jaroszewicz- Fabijanowską, Danielę Keczmer, Ryszarda (m), Pinkosz, Barbarę Bensch, Petera Bensch, Jerzego Gutowskiego, Irenę Jaroszewicz, Barbarę Dobrzyńską, Władysława Wiadrowskiego, Zofię Lazarowską
18.00 – Śp.Mariannę Majewską 25/30

PIĄTEK 28.06.2019 r. – Najświętszego Serca Pana Jezusa
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 26/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo w dniu 18 urodzin Mateusza oraz pomyślnie zdany egzamin

SOBOTA 29.06.2019 r. – Świętych Apostołów Piotra i Pawła
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 27/30
18.00 – Imieninowa Ks. Piotra
18.00 – Śp. Kazimierza Frankiewicza i rodziców z obu stron

NIEDZIELA XIII ZWYKŁA 30.06.2019 r.
8.00 – Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
9.00 – Śp. Mariannę Majewską 28/30
10.00 – Śp. Czesława Wirkiewicza, zmarłych rodziców z obu stron i brata oraz o szczęśliwą pielgrzymkę do Santiago De Compostella dla Jakuba
11.30 – Śp. Jana Józefowicza w 7 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. rodziców z obojga stron, Tadeusza, Marię, Andrzeja, Irenę, zmarłych z rodziny: Czerniewskich, Sławniewiczów i Taleckich oraz siostrzeńca Łukasza
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla rodziców i chrzestnych

INTENCJE: 16 - 23 CZERWCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 17.06.2019 r. – św. Brata Albetra Chmielowskiego
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 26/30
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 15/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jolanty, Jana i Jolanty z racji imienin

WTOREK 18.06.2019 r.
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 27/30
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 16/30
18.00 – Śp. Józefa w 19 rocznicę śmierci, Mariannę, Antoniego i zmałych z rodziny Siedleckich, Siecińskich i Pedów
18.00 – Śp. Tadeusza Olszewskiego od rodziny Jędrzejczyk z Pogrodzia

ŚRODA 19.06.2019 r.
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 17/30
18.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 28/30
18.00 – O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Anny

CZWARTEK 20.06.2019 r. – Uroczystośc Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
8.30
– Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 29/30 Śp. – Mariannę Majewską 18/30
10.00 – Za parafian (MSZA ŚW. Z PROCESJĄ)
18.00 – Śp. Alfonsa i Teklę Puncewicz

PIĄTEK 21.06.2019 r. – św. Alojzego Gonzagi
7.00 – Zygfryda Kwidzyńskiego 30/30
18.00 – Śp. Mariannę Majewską 19/30
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o dalsze prowadzenie przez Ducha św. dla rodziny Banaś

SOBOTA 22.06.2019 r. 
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 20/30
18.00 – O szczęśliwe rozwiązanie dla córki Ewy
18.00 – Śp. Jana Sekulskiego w 16 rocznię śmierci i rodziców z obojga stron

NIEDZIELA XII ZWYKŁA 23.06.2019 r. 
8.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Taty
9.00 – Śp. Mariannę Majewską 21/30
10.00 – Dziękczynna za dar życia i zdrowia Mai, z prośbą o Bożą opiekę i potrzebne łaski
11.30 – Śp. Antoninę Berdyczko w 13 rocznicę smierci, męża Józefa i córkę Barbarę Krasulską
12.45 – Śp. Andrzeja Słodownik
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Leszka i Filipa z okazji urodzin i dla całej rodziny

INTENCJE: 10 - 16 CZERWCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 10.06.2019 r. – NMP Matki Kościoła
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 8/30
18.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 19/30
18.00 – Śp. Jana, Paulinę, Zygmunta, Jolantę, Stanisława i rodziców

WTOREK 11.06.2019 r. – św. Barnaby
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 20/30
18.00 – Śp. Janinę, Mieczysława i Tadeusza Baranowskich i zmarłych z rodziny Rozmiarek
18.00 – Śp. Mariannę Majewską 9/30

ŚRODA 12.06.2019 r. – bł. Antoniego Nowowiejskiego i towarzyszy
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 21/30
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 10/30
18.00 – Śp. Monikę Socha
18.00 – Śp. Zofię i Józefa Feretyckich

CZWARTEK 13.06.2019 r. – Jezusa CHrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
7.00
– Śp. Mariannę Majewską 11/30
18.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 22/30
18.00 – Śp. Tadeusza Olszewskiego od Marty z rodziną z Podgrodzia

PIĄTEK 14.06.2019 r. – bł. Michała Kozala
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 23/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Mariannę Majewską 12/30

SOBOTA 15.06.2019 r. – bł. Jolanty
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 13/30
18.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 24/30
18.00 – Śp. Jerzego Kulas w 8 rocznicę śmierci

NIEDZIELA V ZWYKŁA 16.06.2019 r. – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
8.00 – Śp. Marię Kobak, Jej rodziców i braci
9.00 – Śp. Antoniego i braci: Michała i ks. Tadeusza i rodziców
10.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Ks. Henryka w 28 rocznicę święceń kapłańskich
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny: Nadolskich i Ostrowskich
12.45 – Śp. Halinę Kapteina w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 25/30
10.30 – DPS – Śp. Mariannę Majewską 14/30

INTENCJE: 3 - 9 CZERWCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 03.06.2019 r. – św. Karola Lwang i towarzyszy
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 1/30
18.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 12/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski na dalszą drogę życia dla małżonków Zofii i Zbigniewa Sztoba w 42 rocznicę ślubu

WTOREK 04.06.2019 r.
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 13/30
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 2/30
18.00 – Śp. Jerzego w 4 rocznicę śmierci i Wojciecha Jasienieckich
18.00 – Śp. Stanisławę w 14 rocznicę śmierci , Bolesława, Jadwigę i Bronisława

ŚRODA 05.06.2019 r. – św. Bonifacego
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 14/30
18.00 – Śp. Walerię Wileńską, rodziców i rodzeństwo z obojga stron
18.00 – Śp. Mariannę Majewską 3/30

CZWARTEK 06.06.2019 r.
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 4/30
18.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 15/30
18.00 – O potrzebne łaski i Boże Miłosierdzie dla Marcina w intencji Bogu wiadomej

PIĄTEK 07.06.2019 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 16/30
18.00 – Śp. Mariannę Majewską 5/30
18.00 – Śp. Elżbietę Rusek

SOBOTA 08.06.2019 r. – św. Jadwigi Królowej
7.00 – Śp. Mariannę Majewską 6/30
18.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 17/30
18.00 – Śp. Jadwigę Dorsz w 12 rocznicę śmierci

NIEDZIELA I ZWYKŁA 09.06.2019 r. – Zesłanie Ducha św.
8.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 18/30
9.00 – Śp. Stanisławę Żołyńską w 4 rocznicę śmierci, męża Mariana, córkę Janinę, syna Władysława i zięciów: Ryszarda i Mariana
10.00 – Śp. Bernadetę Sigurską
11.30 – Śp. Helenę w 14 rocznicę śmierci i Tadeusza w 3 rocznicę śmierci Nicińskich
12.45 – Śp. Romana Chęcińskiego , Rocha, Stanisławę, Damazego, zmarłych z rodziny Lewalskich, Zofię, Eugeniusza i zmarłych z rodziny Przybyłków
18.00 –Śp. Arkadiusza Maciejewsiego, rodziców z obojga stron, zmarłych z rodziny Osińskich
Licheń – Śp. Mariannę Majewską 7/30

INTENCJE: 27 MAJA - 2 CZERWCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 27.05.2019 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 5/30
18.00 – W intencji Zofii, Marianny, Mirosławy i Magdy z okazji imienin o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00 – Śp. Jana Okraszewskiego w 15 rocznicę śmierci

WTOREK 28.05.2019 r.
7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mamy Teresy
18.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 6/30
18.00 – BIERZMOWANIE

ŚRODA 29.05.2019 r. – św. Urszuli Ledóchowskiej
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 7/30
18.00 – Śp. Jana Grosz w 2 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obu stron
18.00 – Śp. Tadeusza Olszewskiego od sąsiadów

CZWARTEK 30.05.2019 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 8/30
18.00 – Za zmarłych: Czesławę Suszyńską, Tadeusza Olszewskiego, Zbigniewa Jurczyńskiego, Radosława Mazurczaka, Irenę Halt, Irenę Ptaszyńską, Zytę Serowińską, Joannę Lewalską, Ryszarda Kobierowskiego
18.00 – Śp. Janinę i Aleksandra Iwanowskich i Grzegorza i Helenę Poszewieckich

PIĄTEK 31.05.2019 r. – Święto Nawiedzenia NMP
7.00 – Śp. Katarzynę, Janinę, Franciszka, Edwarda, Wiesława, Izydora, Ryszarda i Kazimierza
18.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 9/30
18.00 – Dziękczynna za dar kapłaństwa wszystkich księży z tej parafii z okazji rocznic ich święceń kapłańskich

SOBOTA 01.06.2019 r. – św. Justyna
7.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 10/30
9.30
18.00 – Śp. Wandę Jankun w 10 rocznicę śmierci, Antoniego, Zbigniewa i Barbarę
18.00 – Genowefę i Józefa oraz Jadwigę

NIEDZIELA 02.06.2019 r. – Wniebowstąpienia Pańskiego
8.00 – Śp. Zygfryda Kwidzyńskiego 11/30
9.00 – Śp. Anitę i Jana Kowalskich, zmarłych z rodziny Kowalskich, Świątkowskich, Pyszka i Czerpińskich
10.00 – Śp. Grzegorza Osmańskiego w 3 rocznicę śmierci i za rodzinę
11.30 – Śp. Lucynę Bogacką
12.45 – Śp. Annę Rucińską w 20 rocznicę śmierci i jej męża Józefa
18.00 – Za parafian

INTENCJE: 13 - 19 MAJA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 13.05.2019 r. – NMP Fatimskiej
7.00 – Śp. Siostrę Judytę w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Kazimierza 21/30
18.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta Radackiego

WTOREK 14.05.2019 r. – św. Macieja
7.00 – Śp. Kazimierza 22/30
18.00 – Śp. Zofię Richter w 6 rocznicę śmierci i Włodzimierza Richter
18.00 – Śp. Irmgarda Millera (m)

ŚRODA 15.05.2019 r.
7.00 – Śp. Barbarę Abryszyńską w rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Kazimierza 23/30
18.00 – Śp. Antoniego Skuzińskiego w 19 rocznicę śmierci, Zofię Skuzińską w 3 miesiące po śmierci i rodziców z obojga stron

CZWARTEK 16.05.2019 r. – św. Andrzeja Boboli
7.00 – Śp. Kazimierza 24/30
18.00 – Śp. Michalinę i Hieronima Borkowskich
18.00 – Śp. Jana Chrzanowskiego w 26 rocznicę śmierci

PIĄTEK 17.05.2019 r. – rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego w Elblągu
7.00 – Śp. Kazimierza 25/30
18.00 – Śp. Włodzimierza Rybińskiego od rodziny z Nakła
18.00 – O łaskę poczęcia dziecka dla Moniki
18.00 – O zdrowie dla Wiesława Stefańskiego

SOBOTA 18.05.2019 r. 
7.00
18.00 – Śp. Kazimierza 26/30
18.00 – Śp. Romana w 18 rocznicę śmierci, siostrę Krystynę i brata Henryka

V NIEDZIELA WIELKANOCY – 19.05.2019 r.
8.00 – Śp. Kazimierza 27/30
9.00 – Śp. Reginę i Franciszka Snarskich, Leontynę i Edwarda Sawko oraz dziadków z obojga stron
10.00 – Śp. Andrzeja Budzyniaka i Jego zmarłych rodziców
11.30 – Śp. Leonardę Muczyńską w 10 rocznicę śmierci, Jadwigę Kulpanowską, Janinę i Benedykta Sznajdrowskich
12.45 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego w 11 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Danutę Jarosz w 4 rocznice śmierci i zmarłych z rodziny: Baranów i Zmysłowskich

INTENCJE: 13 - 19 MAJA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 13.05.2019 r. – NMP Fatimskiej
7.00 – Śp. Siostrę Judytę w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Kazimierza 21/30
18.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta Radackiego

WTOREK 14.05.2019 r. – św. Macieja
7.00 – Śp. Kazimierza 22/30
18.00 – Śp. Zofię Richter w 6 rocznicę śmierci i Włodzimierza Richter
18.00 – Śp. Irmgarda Millera (m)

ŚRODA 15.05.2019 r.
7.00 – Śp. Barbarę Abryszyńską w rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Kazimierza 23/30
18.00 – Śp. Antoniego Skuzińskiego w 19 rocznicę śmierci, Zofię Skuzińską w 3 miesiące po śmierci i rodziców z obojga stron

CZWARTEK 16.05.2019 r. – św. Andrzeja Boboli
7.00 – Śp. Kazimierza 24/30
18.00 – Śp. Michalinę i Hieronima Borkowskich
18.00 – Śp. Jana Chrzanowskiego w 26 rocznicę śmierci

PIĄTEK 17.05.2019 r. – rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego w Elblągu
7.00 – Śp. Kazimierza 25/30
18.00 – Śp. Włodzimierza Rybińskiego od rodziny z Nakła
18.00 – O łaskę poczęcia dziecka dla Moniki
18.00 – O zdrowie dla Wiesława Stefańskiego

SOBOTA 18.05.2019 r. 
7.00
18.00 – Śp. Kazimierza 26/30
18.00 – Śp. Romana w 18 rocznicę śmierci, siostrę Krystynę i brata Henryka

V NIEDZIELA WIELKANOCY – 19.05.2019 r.
8.00 – Śp. Kazimierza 27/30
9.00 – Śp. Reginę i Franciszka Snarskich, Leontynę i Edwarda Sawko oraz dziadków z obojga stron
10.00 – Śp. Andrzeja Budzyniaka i Jego zmarłych rodziców
11.30 – Śp. Leonardę Muczyńską w 10 rocznicę śmierci, Jadwigę Kulpanowską, Janinę i Benedykta Sznajdrowskich
12.45 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego w 11 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Danutę Jarosz w 4 rocznice śmierci i zmarłych z rodziny: Baranów i Zmysłowskich

INTENCJE: 6 - 12 MAJA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 06.05.2019 r. – św. Filipa i Jakuba
7.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Kazimierza 14/30

WTOREK 07.05.2019 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Kazimierza 15/30

ŚRODA 08.05.2019 r. – św. Stanisława
7.00 – Śp. Stanisławę w 39 rocznicę śmierci, Tadeusza i Damiana Kierzkowskich, Stanisława Kowalskiego i Stanisława Filipowicza
18.00 – Śp. rodziców Stanisławę i Stanisława
18.00 – Śp. Kazimierza 16/30

CZWARTEK 09.05.2019 r.
7.00 – Śp. Kazimierza 17/30
18.00 – Śp. Stanisława Dombrowskiego, Reginę Łastówka i dziadków z rodziny Plichta i Łastówka

PIĄTEK 10.05.2019 r.
7.00 – Śp. Kazimierza 18/30
18.00 – Intencja różańcowa

SOBOTA 11.05.2019 r.
7.00 – Śp. Eufrozynę, Macieja, Jerzego i Wacława
18.00 – Śp. Kazimierza 19/30
18.00 – Śp. Filomenę, Waldemara i Stanisława

IV NIEDZIELA WIELKANOCY- 12.05.2019 r.
8.00 – Śp. Monikę Socha oraz Zygmunta
9.00 – Śp. Lucynę Barańską w 10 rocznice śmierci i zmarłych z rodziny Barańskich i Zimnoch
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Kazimierza 20/30
12.45 – O szczególną opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski dla Oli z racji urodzin
18.00 – Śp. Helenę Zaniewską w 16 rocznicę śmierci

INTENCJE: 15 - 21 KWIETNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 15.04.2019 r.
7.00 – Śp. Zofię, Władysława, Jerzego Czyżewskich, Jana Bizunowicza, i Jego rodziców Irenę, Józefa Cieślańskich, Hannę Łeśka, Ludwika i Władysławę Czechowskich
18.00 – Śp. Barbarę Petrykowską w 1 rocznicę śmierci

WTOREK 16.04.2019 r.
7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia dla Lidii, Genowefy, Stasi, Franciszka i siostry Marii
18.00 – Śp. Emilię Czech w 1 rocznicę śmierci

ŚRODA 17.04.2019 r.
7.00
18.00 – Śp. Wojciecha w 3 rocznicę śmierci i Jerzego
18.00 – Śp. Elżbietę Hulanicką

CZWARTEK 18.04.2019 r. – WIELKI CZWARTEK
19.00 – LITURGIA WIECZERZY PAŃSKIEJ

PIĄTEK 19.04.2019 r. – WIELKI PIATEK
8.30 – JUTRZNIA
15.00 – DROGA KRZYŻOWA
19.00 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

SOBOTA 20.04.2019 r. – WIELKA SOBOTA
8.30 – JUTRZNIA
21.00 – LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ – Za parafian

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 21.04.2019 r.
9.00 – Za parafian
10.00 – Śp. Jadwigę i Tadeusza Szefer oraz Romana Serdyńskiego
11.30 – Śp. Macieja Kajta, rodziców, teściów, bratowe, rodziców chrzestnych i dziadków
12.45 – Śp. Ignacego Kruszewskiego w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Stefana, Henryka Sapińskiego i Szczepana Kasprzaka

INTENCJE: 25 - 31 MARCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 25.03.2019 r. – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 25/30
18.00 – Śp. Edwarda Sznitka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Sp. Józefa Gajewskiego

WTOREK 26.03.2019 r.
7.00 – Śp. Eugeniusza Olszewskiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Władysława w 3 rocznicę śmierci i Wacławę Ewertowskich
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 26/30

ŚRODA 27.03.2019 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 27/30
18.00 – Śp. Czesława i Teresę oraz syna Eugeniusza i szwagra Stanisława

CZWARTEK 28.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 28/30
18.00 – Albina Komorowskiego w 51 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. zmarłych: Stanisławę Barańską, Mariannę Majewską, Janinę Mróz, Mariannę Alijewicz, Marię Szpejewską, Włodzimierza Rybińskiego, Józefa Ozimkiewicza, Zofię Światkowską, Danutę Sójka, Barbarę Szablewską, Stefana Mullera

PIĄTEK 29.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 29/30
18.00 – Śp. Kazimierza Gregorczyka w 4 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Felicję Łukowicz oraz Ryszarda Rutkowskiego

SOBOTA 30.03.2019 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Antoniego w 19 rocznicę śmierci i Władysławę
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 30/30

NIEDZIELA IV WIELKIEGO POSTU 31.03.2019 r.
8.00 – Śp. Stanisława Kaczkowskiego w 11 rocznicę śmierci oraz rodziców i dziadków z obu stron
9.00 – Śp. Józefa Drzewieckiego w 14 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Roberta Bilewicza i zmarłych z obojga stron
11.30 – Śp. Stanisławę Szewczyk w 9 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny: Szewczyków, Liedtkie, Kurdzielów, Raszewskich, Albosztów
12.45 – Śp. Kazimierza Wiktorskiego w 10 rocznice śmierci oraz zmarłych z rodziny Wiktorskich i Przedpełskich
18.00 – Zygmunta i Zofię Zaleskich

INTENCJE: 25 - 31 MARCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 25.03.2019 r. – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 25/30
18.00 – Śp. Edwarda Sznitka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Sp. Józefa Gajewskiego

WTOREK 26.03.2019 r.
7.00 – Śp. Eugeniusza Olszewskiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Władysława w 3 rocznicę śmierci i Wacławę Ewertowskich
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 26/30

ŚRODA 27.03.2019 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 27/30
18.00 – Śp. Czesława i Teresę oraz syna Eugeniusza i szwagra Stanisława

CZWARTEK 28.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 28/30
18.00 – Albina Komorowskiego w 51 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. zmarłych: Stanisławę Barańską, Mariannę Majewską, Janinę Mróz, Mariannę Alijewicz, Marię Szpejewską, Włodzimierza Rybińskiego, Józefa Ozimkiewicza, Zofię Światkowską, Danutę Sójka, Barbarę Szablewską, Stefana Mullera

PIĄTEK 29.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 29/30
18.00 – Śp. Kazimierza Gregorczyka w 4 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Felicję Łukowicz oraz Ryszarda Rutkowskiego

SOBOTA 30.03.2019 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Antoniego w 19 rocznicę śmierci i Władysławę
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 30/30

NIEDZIELA IV WIELKIEGO POSTU 31.03.2019 r.
8.00 – Śp. Stanisława Kaczkowskiego w 11 rocznicę śmierci oraz rodziców i dziadków z obu stron
9.00 – Śp. Józefa Drzewieckiego w 14 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Roberta Bilewicza i zmarłych z obojga stron
11.30 – Śp. Stanisławę Szewczyk w 9 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny: Szewczyków, Liedtkie, Kurdzielów, Raszewskich, Albosztów
12.45 – Śp. Kazimierza Wiktorskiego w 10 rocznice śmierci oraz zmarłych z rodziny Wiktorskich i Przedpełskich
18.00 – Zygmunta i Zofię Zaleskich

INTENCJE: 18 - 23 MARCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 18.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 18/30
18.00 – Imieninowa w intencji Krystyny, Romy i Grzegorza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00 – Śp. Marię i Włodzimierza Nowosad i zmarłych z rodziny

WTOREK 19.03.2019 r. – uroczystość św. Józefa
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 19/30
7.00 – Dziękczynna za 92 lata życia, oraz wszystkich którzy służyli pomocą z prośbą o Boże miłosierdzie i dalszą opiekę
18.00 – Śp. Zbigniewa Łobockiego w 14 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron oraz Stefanię
18.00 – Śp. Leokadię i Adama oraz rodziców z obojga stron oraz Gabrysię, Danutę i Małgorzatę

ŚRODA 20.03.2019 r.
7.00 – Eugeniusza i Jego rodziców Czesława i Teresę oraz szwagra Stanisława
18.00 – O spokój duszy Jana Józefowicza
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 20/30

CZWARTEK 21.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 21/30
18.00 – Śp. Jerzego Cholewiak w 26 rocznicę śmierci, Wojciecha Cholewiak w 3 rocznicę śmierci, Janinę i Władysława Cholewiak oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Andrzeja Apanowicza w 1 rocznicę śmierci

PIĄTEK 22.03.2019 r.
7.00 – Śp. Włodzimierza Rybińskiego od Gosi i Marka
18.00 – Śp. Zdzisława Lach w 9 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obu stron, zmarłych z rodziny Doroz i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 22/30

SOBOTA 23.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 23/30
18.00 – Śp. Kazimierza Oryla w 24 rocznicę śmierci oraz Wiesława i Annę Oryl
18.00 – Śp. Zofię i Wacława Erber oraz Natalię i Stanisława Rutka

NIEDZIELA III WIELKIEGO POSTU 24.03.2019 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Mariannę i Jana, męża Kazimierza i Mieczysława
10.00 – Śp. Aleksandrę i Bazylego Iszczyńskich i zmarłych z obu rodzin
11.30 – Śp. Mariana i Stefanię w 10 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Annę Dudko w 9 rocznicę śmierci oraz Franciszka i zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Janinę Kryszyłowicz w 14 rocznicę śmierci DPS – Śp. Teklę Wołyniec 24/30

INTENCJE: 11 - 17 MARCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 11.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 11/30
18.00 – Śp. Władysława Proch w 9 rocznicę śmierci, Piotra Mikielewicza oraz rodziców
18.00 – Śp. Tadeusza Ogonowskiego od brata Jerzego z rodziną

WTOREK 12.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 12/30
18.00 – Śp. Monikę Socha
18.00 – Śp. Jadwigę Ostrówka w 1 rocznicę śmierci, aby Bóg przyjął ją do swojej chwały

ŚRODA 13.03.2019 r.
7.00 – Śp. Franciszkę i Leona oraz rodzeństwo Marię, Jadwigę, Rajmunda i Wiktora oraz dziadków z obu stron
18.00 – Śp. Augustyna i Cecylię
18.00 – Śp. Teklę Wołyniec 13/30

CZWARTEK 14.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 14/30
18.00 –Śp. Zygmunta Jankowskiego od Dominika i Pauliny
18.00 – O ufnośc Bożemu Miłosierdziu, umocnienie i potrzebne łaski w chorobie

PIĄTEK 15.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 15/30
18.00 – Śp. Józefa Kamińskiego (m)
18.00 – Śp. Zofię Skuzińską

SOBOTA 16.03.2019 r.
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 16/30
18.00 – Śp. Marka Barczewskiego w 6 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Romualda (m) Wejs w 1 rocznicę śmierci

NIEDZIELA II WIELKIEGO POSTU 17.03.2019 r.
8.00 – Śp. Sylwię Car, zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
9.00
10.00 – Śp. Józefa Atraszkiewicza oraz rodziców i braci z obojga stron
11.30 – Śp. Teklę Wołyniec 17/30
12.45 – Śp. Reginę Jeżyńską w 6 rocznicę śmierci, Stefana i dziadków
16.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Kazimierę w 5 rocznicę śmierci i Józefa w 15 rocznicę śmierci Gołębiewskich

INTENCJE: 25 LUTEGO - 3 MARCA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 25.02.2019 r.
7.00 –
18.00 – W intencji Ks. Mirosława od grupy biblijnej
18.00 – Śp. żonę Natalię w 8 rocznicę śmierci

WTOREK 26.02.2019 r.
7.00 – W pewnej intencji
18.00 – Imieninowa Ks. Mirosława
18.00 – Śp. Alicję w 11 rocznicę śmierci oraz rodziców Marię i Jerzego

ŚRODA 27.02.2019 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Władysława w 35 rocznicę śmierci oraz Mariannę i Eugeniusza
18.00 – Śp. Zdzisława Urbańskiego

CZWARTEK 28.02.2019 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. zmarłych: Mieczysławę Czesną, Mieczysława Mężeńskiego, Stefanię Marcjańską, Kazimierza Dymowskiego, Henrykę Stemporzecką, Tadeusza Ogonowskiego, Zygmunta Orłowskiego, Emilię Pałuską, Józefa Sierżantowicza, Genowefę Bednarczyk, Janinę Berlińską, Zofię Skuzińską, Alojzego Zdrojewskiego, Zygmunta Richert i Jerzego Połok

PIĄTEK 01.03.2019 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec 1/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

SOBOTA 02.03.2019 r.
7.00 –
9.30 – Śp. Teklę Wołyniec 2/30
18.00 – o Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Leszka Bujalskich z okazji 50 rocznicy ślubu

NIEDZIELA VIII ZWYKŁA 03.03.2019 r.
8.00 – Śp. Kazimierę i Jana Ruchalskich oraz ich dzieci: Mariana, Tadeusza i Jana oraz Marię Kobak
9.00 – Śp. Stanisława Dzieryka w 50 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. rodziców Martę i Kazimierza , męża Kazimierza i siostrę Annę
11.30 – Śp. Ludwika w 10 rocznicę śmierci, Mariannę i Józefa Kąkol, Stefana i Mariannę Kuligowskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny Kuligowskich
12.45 – Śp. Teklę Wołyniec 3/30
18.00 – Jadwigę i Stanisława Dąbrowskich

INTENCJE: 18 - 24 LUTEGO 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 18.02.2019 r.
7.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Cypriana Baliszewskiego i Romualda w 6 rocznicę śmierci

WTOREK 19.02.2019 r.
7.00 – Śp. Łucję
18.00 – Śp. rodziców: Czesławę i Stanisława, brata Wiktora oraz Marię i Anatoliusza Grabowskich

ŚRODA 20.02.2019 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Władysława Gierwatowskiego w 2 rocznicę śmierci oraz rodziców z obu stron, córkę Annę i brata Piotra
18.00 – ŚP. Edwarda w 20 rocznicę śmierci i Józefę Grudniów

CZWARTEK 21.02.2019 r.
7.00 –
18.00 – Henrykę w 10 rocznicę śmierci i Jana Uzdowskich

PIĄTEK 22.02.2019 r. – święto Katedry św. Piotra Apostoła
7.00
18.00 – Śp. Zbigniewę Świątkowską w 10 rocznicę śmierci i Jana Świątkowskiego

SOBOTA 23.02.2019 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Annę Krucińską w 23 rocznicę śmierci, Wawrzyńca i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Józefa Tarando (m) w 1 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny Tarando

NIEDZIELA VII ZWYKŁA 24.02.2019 r.
8.00 – Śp. Ewę Żelichowską w 21 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
9.00 – Śp. Franciszka Boguckiego , Janinę i Filipa Kozłowskiego, Walentynę i Jana Pudlisa oraz wszystkich zmarłych z tych rodzin
10.00 – Śp. Stefanię i Jana Osmańskich, Konstancję i Ignacego Jaroszewskich oraz rodziców z obu stron
11.30 – Śp. Witolda Piotrowskiego w 8 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Łucję i Stanisława Kaniewskich
18.00 – Za parafian

INTENCJE: 11 - 17 LUTEGO 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 11.02.2019 r. – NMP z Lourdes
7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MB, łaskę zdrowia dla Lidii, Genowefy, Franciszka i siostry Marii
18.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Stanisława Komorowskiego

WTOREK 12.02.2019 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Monikę Socha

ŚRODA 13.02.2019 r.
7.00 – Śp. Franciszka, Janinę, Boguchwała, Jurginę, Hipolita, Mariana, Monikę i Bonifacego
18.00 – Śp. Wincentego Jonkaitis w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zygmunta Jankowskiego w 30 dzień po śmierci, od żony i dzieci

CZWARTEK 14.02.2019 r. – świętych Cyryla i Metodego
7.00 – Śp. Józefa i Stefana
18.00 – Marię – Irenę Pulka i męża Józefa, od Genowefy i Stefana Kotarba z Kasinki Małej

PIĄTEK 15.02.2019 r.
7.00 – Śp. Katarzynę, Janinę, Franciszka, Edwarda, Wiesława, Izydora, Ryszarda i Kazimierza
18.00 – Śp. Jana Witkowskiego i córkę Iwonę

SOBOTA 16.02.2019 r.
7.00 – O uzdrowienie duszy i ciała brata Piotra Romejko
18.00 – Śp. Józefa Leona w 10 rocznicę śmierci oraz Irenę , Annę, Irenę Bujalskich oraz Klementynę, Józefa i Janusza Laskowskich
18.00 – Śp. Jana i Czesławę Laska

NIEDZIELA VI ZWYKŁA 17.02.2019 r.
8.00 – Śp. Zdzisława Lach, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz zmarłych z rodziny Doroz
9.00 – O Boże błogosławieństwo dla jubilatki Ireny Skrzypiec w 90 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski
10.00 – Śp. dziadków z rodziny Karpowicz, Zarębskich i Woźniak
11.30 – Śp. Mariannę Jeziorek w 20 rocznicę śmierci oraz Danutę , Józefa i Kazimierza
12.45 – Śp. Tomasza Kasprzaka w 12 rocznicę śmierci i dziadków z obu stron
16.00 – Śp. Aleksandra Kleszczow w 40 dni po śmierci i Tamarę
18.00 – Śp. Arkadiusza Kiciak w 1 rocznicę śmierci, Zenobię, Leszka, Jerzego Ciechowskich i Tadeusza Warsińskiego

INTENCJE: 4 - 10 LUTEGO 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 04.02.2019 r.
7.00 – Śp. Katarzynę, Janinę, Franciszka, Edwarda, Wiesława, Izydora, Ryszarda i Kazimierza
18.00 – Śp. Andrzeja Mierzejewskiego i rodziców z obojga stron

WTOREK 05.02.2019 r. – św. Agaty
7.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Ks. Henryka i Sióstr: Doris i Dominiki
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską w 21 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zofię w 30 rocznicę śmierci

ŚRODA 06.02.2019 r.– świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
7.00 – Śp. Franciszka, Janinę, Boguchwała, Jurginę, Hipolita, Mariana, Monikę i Bonifacego
18.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka i męża Józefa od Anny i Piotra Masłowiec z dziećmi z Kasinki Małej

CZWARTEK 07.02.2019 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny: Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Dziękczynna za wszystkie łaski i błogosławieństwa jakie otrzymaliśmy od Ciebie Boże z prośba o prowadzenie Michała byś Boże pomagał Mu wybierać właściwe ścieżki życia

PIĄTEK 08.02.2019 r.
7.00 – Śp. Lucynę Bogacką
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. rodziców z obojga stron: Grzegorza i Annę Gajdewskich, Józefa, Wiktorię i Stefana Sokołowskich, dziadków, siostrę Marię, Jana i Kazimierza Owieśnych i siostrę Aleksandra i szwagra Władysława Leszczyszyn

SOBOTA 09.02.2019 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Irenę Maruszak w 17 rocznice śmierci oraz zmarłych z rodziny Maruszaków, Jaśkiewiczów i Szabuniewiczów

NIEDZIELA V ZWYKŁA 10.02.2019 r.
8.00 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
9.00 – Śp. Karola w 35 rocznicę śmierci i Franciszkę, Helenę w 22 rocznicę śmierci i męża Sylwestra
10.00 – Śp. Ferdynarda Kordalskiego w 20 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Mariana Rudnickiego w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Marię Cherek w 7 rocznicę śmierci
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Franciszka, Krzysztofa i Szymona

INTENCJE: 28 STYCZNIA - 3 LUTEGO 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 28.01.2019 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 28/30

WTOREK 29. 01. 2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 29/30
7.00 – Śp. Józefa kamińskiego
18.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od szwagra Władka z żoną

ŚRODA 30. 01. 2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 30/30
7.00 – Śp. Urszulę Iwańską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – O spokój duszy Cecylii i Augustyna

CZWARTEK 31.01.2019- św. Jana Bosko r.
7.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od szwagierki Danuty z rodziną
18.00 – Zbiorowa za zmarłych: Śp. Franciszka Korneckiego, Kazimierza Makowskiego, Edmunda Bohn, Krystynę Wiśniewską, Józefa Rakowskiego, Kamila Balkiewicza, Zygmunta Mikłaszewicza, Jerzego Murowskiego, Edmunda Urbana, Wiesławę Wierzbicką, Mariannę Danowską, Annę Skibińską, Andrzeja Słodownik, Zygmunta Jankowskiego, Leokadię Pilczuk

PIĄTEK 01.02.2019 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Martę Richert w 7 rocznicę śmierci
7.00 – Śp. Wiesława Zygmunt w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Marię- Irenę Pulka od Krystyny i Roberta Kamińskich

SOBOTA 02.02.2019 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego
7.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka i męża Józefa od Krzysztofa i Urszuli Kotarba z dziećmi z Kasinki Małej
18.00 – Śp. Bronisława, Katarzynę, Stanisława, Jana, Jana, Teresę i rodziców z obojga stron

NIEDZIELA IV ZWYKŁA 03.02.2019 r.
8.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Władysławę, Antoniego, Rajmunda, Ryszarda, Barbarę i Halinę
9.00 – Śp. Teklę i Alfonsa Puncewicz i ich rodziców
10.00 – Śp. Czesławę Liczbarowicz w 6 rocznicę śmierci i Stanisławę Olbryś w 10 rocznicę śmierci Aleksandra Supeł oraz zmarłych z rodziny Olbrysiów i Liczbarowiczów
10.00 – Dziękczynna za 25 rocznicę ślubu Joanny i Marcina z prośbą o Boże błogosławieństwo dla małżonków i rodziny
11.30 – Śp. Edmunda i Helenę Kisiel w rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Jarosława Tyburskiego
18.00 – Dziękczynna za łaskę 90 lat życia Łucji Frączak z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata HOSPICJUM _ Za parafian

INTENCJE: 21 - 27 STYCZNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 21.01.2019 r. – Św. Agnieszki
7.00 – Śp. Monikę Socha
7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława i Teresy Brzyskich
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 21/30

WTOREK 22.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 22/30
7.00 – Śp. Franciszkę i Szymona
18.00 – Śp. Męża Tytusa Rafalskiego w 21 rocznicę śmierci

ŚRODA 23.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 23/30
7.00 – Śp. Irenę Zaremba w 2 rocznicę śmierci oraz zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marka, córki i wnucząt
18.00 – Dziękczynna za uratowanie córki Moniki z wypadku samochodowego oraz o powrót Jej i wnuczki Hani do Kościoła

CZWARTEK 24.01.2019 r. – św. Franciszka Salezego
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 24/30
7.00 – Śp. Józefa Butryna w 15 rocznicę śmierci oraz dziadków: Annę, Teofila i Janusza Butryna
18.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od Małgorzaty i Kazimierza Skolarus

PIĄTEK 25.01.2019 r. – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
7.00
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 25/30

SOBOTA 26.01.2019 r. – Św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 26/30
18.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od Katarzyny i Janusza Fiołek

NIEDZIELA III ZWYKŁA 27.01.2019 r.
8.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.00 – Śp. Wandę, Franciszka i Henryka Sztoba oraz Annę Bogdan
10.00 – Śp. Mariana Nowickiego w 5 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 27/30
12.45 – Śp. Franciszka Nawrockiego w 7 rocznicę śmierci, Tadeusza Gaca w 4 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Nawrockich, Gaca i Żukowskich
18.00 – Za parafian

INTENCJE: 14 - 20 STYCZNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 14.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 14/30
7.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Antoniego Panek w 21 rocznicę śmierci, córkę Bożenkę, zięcia Marka, braci : Władysława i Ludwika, siostry, szwagrów i rodziców z obojga stron

WTOREK 15.01.2019 r.
7.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od szwagierki Marii
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 15/30

ŚRODA 16.01.2019 r.
7.00 – Śp. Mariannę w 26 rocznicę śmierci, Władysława, Stanisława, Zdzisława, Zenona, Lucynę, Henrykę z rodziny Lach i zmarłych z rodziny Doroz
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 16/30
18.00 – Śp. Monikę Majda w 7 rocznicę śmierci, męża Zygmunta i rodziców

CZWARTEK 17.01.2019 r. – św. Antoniego
7.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od Krzysztofa i Bożeny Michalak
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 17/30

PIĄTEK 18.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 18/30
7.00 – Śp. Grzegorza Luzak w 12 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Teresę Olszewską

SOBOTA 19.01.2019 r.
7.00 – Śp. Michała Frąckowiaka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 19/30

NIEDZIELA II ZWYKŁA 20.01.2019 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 20/30
10.00 – Śp. rodziców i rodzeństwo z rodziny Furmanek i Strzelec
11.30 – Śp. Waldemara w 3 rocznicę śmierci, Filomenę, Izydora i Stanisława
12.45 – Śp. Jerzego Sobolewskiego w 6 rocznicę śmierci, Mariusza oraz zmarłych z rodziny z obydwu stron
18.00 – Śp. Franciszka Masalon w 10 rocznicę śmierci

INTENCJE: 31 GRUDNIA 2018 r. - 6 STYCZNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 31.12.2018 r.
7.00 – Śp. Janusza- Tomasza Grzesiaka w 5 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Idziaków
18.00 – Dziękczynna za 2018 r

WTOREK 01.01.2019 r. – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 1/30
10.00 – Śp. Dobosz Felicję w 3 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Władysławę w 9 rocznicę śmierci i Antoniego
12.45 – Śp. Wandę Wdowińską i jej rodziców
18.00 – Śp. Halinę Przybyszewską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henryka Dąbrowskiego w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych z obu stron

ŚRODA 02.01.2019 r. – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
7.00
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 2/30

CZWARTEK 03.01.2019 r. – I czwartek miesiąca
7.00 – Śp. Tadeusza w 12 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, Stanisławę i Damiana Kierzkowskich oraz Mariannę i Stanisława Kowalskich
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 3/30
18.00 – Intencja różańcowa

PIĄTEK 04.01.2019 r.
7.00 – O zdrowie dla Michała i światło dla lekarza, który będzie wykonywał badanie
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 4/30

SOBOTA 05.01.2019 r.
7.00 – Śp. Wacława Głowackiego w 4 rocznicę śmierci i Wandę oraz zmarłych z obu stron
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 5/30
18.00 – Śp. Katarzynę i Stanisława Jaworskich

NIEDZIELA 06. 01. 2019 r. – Objawienie Pańskie
8.00 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
9.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 6/30
10.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. rodziców: Helenę i Jana oraz Mieczysława, Wacława, Alinę, Małgorzatę, Mariannę, Edwarda, Magdalenę, Józefa, Mieczysława i Marię oraz zmarłych z rodziny Prochowskich
12.45 – Śp. Wincentego
18.00 – Śp. Jerzego i Andrzeja Makowskich

ROK 2018

INTENCJE: 31 GRUDNIA 2018 r. - 6 STYCZNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 31.12.2018 r.
7.00 – Śp. Janusza- Tomasza Grzesiaka w 5 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Idziaków
18.00 – Dziękczynna za 2018 r

WTOREK 01.01.2019 r. – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 1/30
10.00 – Śp. Dobosz Felicję w 3 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Władysławę w 9 rocznicę śmierci i Antoniego
12.45 – Śp. Wandę Wdowińską i jej rodziców
18.00 – Śp. Halinę Przybyszewską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henryka Dąbrowskiego w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych z obu stron

ŚRODA 02.01.2019 r. – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
7.00
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 2/30

CZWARTEK 03.01.2019 r. – I czwartek miesiąca
7.00 – Śp. Tadeusza w 12 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, Stanisławę i Damiana Kierzkowskich oraz Mariannę i Stanisława Kowalskich
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 3/30
18.00 – Intencja różańcowa

PIĄTEK 04.01.2019 r.
7.00 – O zdrowie dla Michała i światło dla lekarza, który będzie wykonywał badanie
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 4/30

SOBOTA 05.01.2019 r.
7.00 – Śp. Wacława Głowackiego w 4 rocznicę śmierci i Wandę oraz zmarłych z obu stron
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 5/30
18.00 – Śp. Katarzynę i Stanisława Jaworskich

NIEDZIELA 06. 01. 2019 r. – Objawienie Pańskie
8.00 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
9.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 6/30
10.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. rodziców: Helenę i Jana oraz Mieczysława, Wacława, Alinę, Małgorzatę, Mariannę, Edwarda, Magdalenę, Józefa, Mieczysława i Marię oraz zmarłych z rodziny Prochowskich
12.45 – Śp. Wincentego
18.00 – Śp. Jerzego i Andrzeja Makowskich

INTENCJE: 24 - 30 GRUDNIA 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 24.12.2018 r. – Wigilia Bożego Narodzenia
7:00

WTOREK 25.12.2018 r. – Uroczystość Narodzenia Pańskiego
24:00 – Za parafian
8:30 – Śp. Zuzannę i Jana
10:00 – Śp. Edmunda Nocoń, Jana Nowaka, Franciszka i Monikę Maślewskich
11:30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Adama i rodzeństwa
12:45 – Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Bożeny i Tadeusza Kalwa
18 00 – Śp. Monikę, Wacława i Janusza Korzan

ŚRODA 26.12.2018 r. – Św. Szczepana
8:30 – Śp. Adama, Leokadię, Sylwestra oraz rodziców z obu stron
10:00 – Śp. Zofię i Jana Omyła oraz Stanisława Bartyzel
11:30 – Śp. Mariana Perońw 4 rocznicę śmierci oraz Beatę i Janusza Hryniewieckich
12:45 – Śp. Helenę Paczkowską w 12 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny: Annę i Jana Blajerskich, Józefa Paczkowskiego i Henryka Kacprzaka
18:00 – Śp. Kazimierza i Janinę Sienkiewicz

CZWARTEK 27.12. 2018 r.
7:00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bujnowskich i Mieczkowskich
18:00 – Śp. Elżbietę Komorowską w 6 rocznicę śmierci

PIĄTEK 28.12.2018 r.
7:00 – Śp. Mirosława Maroszek w 2 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron
18:00 Śp. rodziców z obojga stron: Monikę i Konstantego, Jadwigę i Ryszarda oraz zmarłych z rodziny: Idziego, Konstantego, Czesława, Irenę, Helenę, Małgorzatę, Czesławę, Irenę, Olimpię i Bonifacego
18:00 – Śp. Feliksa Stryjewskiego w 2 rocznicę śmierci

SOBOTA 29.12.2018 r.
7:00
18:00 – Śp. Mariannę Wilgatek w 1 rocznicę śmierci

NIEDZIELA 30.12. 2018 r.
8:30 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
10:00 – Dziękczynno- błagalna w 45 rocznicę ślubu Lucyny i Rajmunda
11:30 – Śp. Radosławę Kałmuczak w 4 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
12:45 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i umocnienie w doświadczeniach dla rodziny
18:00 – Śp. Grzegorza i Mariusza Łuckich

INTENCJE: 17 - 23 GRUDNIA 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 17.12.2018 r.
7:00 – O kanonizacje naszych Błogosławionych
18:00 – Śp.  Karola w 15 rocznicę śmierci i Stanisława Semeniuk oraz Franciszkę i Jerzego Skorniaków
18:00 Śp.  Albinę i Ignacego Czapskich oraz rodziców z obojga stron

WTOREK 18.12.2018 r.
7:00 – Śp. Hannę 29/30
18:00 – Śp. Mariannę, Franciszka, Małgorzatę, Halinę i Stanisławę  oraz zmarłych z rodziny Chrebelskich i Małkowskich
18:00 – Śp. syna Michała w 5 rocznicę śmierci ( z okazji  urodzin)

ŚRODA 19.12.2018 r.
7:00 – Śp. Filomenę w 6 rocznicę śmierci, Izydora, Waldemara i Stanisława
18:00 – Śp.Krystynę Bichta w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Bichtów  i Dudzińskich
18:00 – Śp. Izabelę Dobrowolską i Lucynę Kiełczewską oraz o łaskę zdrowia dla Krzysztofa

CZWARTEK 20.12.2018 r.
7:00 – Śp. zmarłych z rodziny
18:00 – Śp. zmarłych: Tadeusza Walasek, Józefa Kamińskiego, Olgę Klimeczko, Teklę Wołyniec, Mariannę Stodulską, Krystynę Lipińską, Henryka Zaleskiego, Urszulę Drypan, Włodzimierza Ługiewicza, Jarosława Tyburskiego, Reginę Karkut, Ewę Kanderską, Władysława Tomkiewicza, Tadeusza Kowalskiego, Franciszka Korneckiego, Marię Pulka, Henryka Brodowskiego, Monikę Socha

PIĄTEK 21.12.2018 r.
7:00 – Śp. Tadeusza Leonowicza w 10 rocznicę śmierci
18:00 – Śp. Henryka Siudzińskiego w 13 rocznice śmierci i Tadeusza Serafin w 3 rocznicę śmierci
18:00 – Śp. Anielę , Tomasza, Mariana, Helenę i Honoratę

SOBOTA 22.12.2018 r.
7:00
18:00 – Śp. Pelagię, Tadeusza, Włodzimierza, Waldemara, Zygmunta i Grzegorza Malinowskich oraz Krystynę Kaczyńską
18:00 – O powrót do zdrowia Marka Mróz, potrzebne łaski i Bożą opiekę
18:00 – Śp. Krystynę Oleksiak w 2 rocznicę śmierci

IV NIEDZIELA ADWENTU 23.12.2018 r.
8:30 – Śp. Halinę i Stanisława Szkolmowskich oraz Mieczysława Adamskiego i dziadków z obu stron
10:00 – Śp. rodziców: Oleksiak i Przybylskich
11:30 -Śp. Stanisławę i Jana Zawadzkich
12:45 – Dziękczynna za dotychczasowe łaski i opiekę Bożą z prośbą o dalsze  Boże błogosławieństwo w życiu osobistym i zawodowym oraz zdrowie
18:00 – Śp.  Wandę i Jana Figielskich oraz Helenę i Bolesława Furmańskich

INTENCJE: 19 – 25 listopada 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 19.11.2018 r.
7:00 – Śp. Romana 29/30
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Andrzeja Makowskiego

WTOREK 20.11.2018 r. Św. Rafała Kalinowskiego
7:00 – Śp. Hannę 1/30
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Wiesława Jankiewicza w 2  rocznicę śmierci

ŚRODA 21.11.2018 r. Ofiarowanie NMP
7:00 – O spokój duszy Cecylii i Augustyna
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Ewę Tomaszewicz w 1 rocznicę śmierci, Henryka Tomaszewicza oraz Piotra Purckiego

CZWARTEK 22.11.2018 r. Św. Cecylii
7:00 – Śp. Teofilę i Bronisława Bajwoluk, Cezarego i Helenę Dąblkowskich
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Janinę Wieser w 3 rocznice śmierci, zmarłych z rodziny Wieser, Walerię Moroziewicz, Łucję i Franciszka Waliszewskich

PIĄTEK 23.11.2018 r.
7:00 – Śp. Hannę 4/30
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Grzegorza Rożynskiego w 1 rocznicę śmierci

SOBOTA 24.11.2018 r. Św. męczenników: Andrzeja Dung- Lac i towarzyszy
7:00 – Śp. Filomenę w 6 rocznice śmierci, Izydora, Waldemara i Stanisława
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Tomasza, Janusza, Władysławę, Jadwigę, Rajmunda, Barbarę, Ryszarda, Halinę
18:00 – Śp. Hannę 5/30

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 25.11.2018 r.
8:30 – Śp. Tadeusza Leonowicza w 10 rocznicę śmierci
10:00 – Śp. Zygmunta Bareja w 10 rocznicę śmierci
11:30 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka w 1 rocznice śmierci oraz rodziców: Janinę i Witolda Chmielewskich
12:45 – 1. Śp. Irenę i Jana, rodziców z obojga stron, Piotra, Martę, Jadwigę, Henrykę, Barbarę i Janinę / 2. Śp. Hannę 6/30
18:00 – Za zmarłych

INTENCJE: 24 – 30 września 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 24.08.2018 r.
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla siostry Dominiki
18.00: Śp. Celinę i Michała Wasilewskich

WTOREK 25. 09. 2018 r.
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny18.00Śp. Zygmunta Nowosielskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00: Śp. Tomasza w 2 rocznicę śmierci

ŚRODA 26.09.2018 r.
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Śp. Felicję Łukowicz w pół roku po śmierci oraz Ryszarda Rutkowskiego

CZWARTEK 27.09.2018 r. Św. Wincentego A Paulo
7.00: Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bujnowskich i Mieczkowskich
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Śp. Halinę Filipowicz, Ryszarda Trzeciakiewicza, Lecha Czarnieckiego, Józefę Lubecką, Krystynę Dąbrowską, Izabelę Dobrowolską, Waldemara Bindera, Irenę Jastrzębowską, Rafała Grabowskiego

PIĄTEK 28.09.2018 r. Św. Wacława
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Felicję i Zenona Daleckich oraz Helenę i Józefa Grzeszczuków18.00Dziękczynna za otrzymane łaski przez Elżbietę i Marcina, dobrze zdany egzamin magisterski z prośbą o dalszą opiekę nad nimi

SOBOTA 29.09.2018 r. Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Śp. Janinę Harbuz w 1 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny HarbuzXXVI

NIEDZIELA ZWYKŁA 30. 09. 2018 r.
8.30: Śp. Genowefę i Jana Demianiuk
10.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
11.30: Śp. Stanisława (m) Bartyzel oraz rodziców Zofię i Jana Omyła oraz Martę i Jakuba Bartyzel
12.45: O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Dominiki w 18 rocznicę urodzin
18.00: Dziękczynna za 50 lat życia

MSZE ŚW.

I NABOŻEŃSTWA

Niedziela:
Kościół górny:
8.00; 10.00; 11.30; 12.45; 18.00
Kościół dolny:
9.00

Dni powszednie:
Kościół dolny: 7.00
Kościół górny: 18:00

Nabożeństwa:
wtorek – 17.30 Nieszpory za zmarłych
środa – 17.30 Nabożeństwo ku czci Maryi Niepokalanej (dolny kościół)
czwartek – 17.00 Adoracja i Litania do Wszystkich Świętych