+55 233 71 65

INTENCJE

MSZY ŚW.

INTENCJE

MSZY ŚW.

INTENCJE: 21 - 27 STYCZNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 21.01.2019 r. – Św. Agnieszki
7.00 – Śp. Monikę Socha
7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława i Teresy Brzyskich
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 21/30

WTOREK 22.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 22/30
7.00 – Śp. Franciszkę i Szymona
18.00 – Śp. Męża Tytusa Rafalskiego w 21 rocznicę śmierci

ŚRODA 23.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 23/30
7.00 – Śp. Irenę Zaremba w 2 rocznicę śmierci oraz zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marka, córki i wnucząt
18.00 – Dziękczynna za uratowanie córki Moniki z wypadku samochodowego oraz o powrót Jej i wnuczki Hani do Kościoła

CZWARTEK 24.01.2019 r. – św. Franciszka Salezego
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 24/30
7.00 – Śp. Józefa Butryna w 15 rocznicę śmierci oraz dziadków: Annę, Teofila i Janusza Butryna
18.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od Małgorzaty i Kazimierza Skolarus

PIĄTEK 25.01.2019 r. – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
7.00
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 25/30

SOBOTA 26.01.2019 r. – Św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 26/30
18.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od Katarzyny i Janusza Fiołek

NIEDZIELA III ZWYKŁA 27.01.2019 r.
8.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.00 – Śp. Wandę, Franciszka i Henryka Sztoba oraz Annę Bogdan
10.00 – Śp. Mariana Nowickiego w 5 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 27/30
12.45 – Śp. Franciszka Nawrockiego w 7 rocznicę śmierci, Tadeusza Gaca w 4 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Nawrockich, Gaca i Żukowskich
18.00 – Za parafian

INTENCJE: 14 - 20 STYCZNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 14.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 14/30
7.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Antoniego Panek w 21 rocznicę śmierci, córkę Bożenkę, zięcia Marka, braci : Władysława i Ludwika, siostry, szwagrów i rodziców z obojga stron

WTOREK 15.01.2019 r.
7.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od szwagierki Marii
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 15/30

ŚRODA 16.01.2019 r.
7.00 – Śp. Mariannę w 26 rocznicę śmierci, Władysława, Stanisława, Zdzisława, Zenona, Lucynę, Henrykę z rodziny Lach i zmarłych z rodziny Doroz
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 16/30
18.00 – Śp. Monikę Majda w 7 rocznicę śmierci, męża Zygmunta i rodziców

CZWARTEK 17.01.2019 r. – św. Antoniego
7.00 – Śp. Marię- Irenę Pulka od Krzysztofa i Bożeny Michalak
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 17/30

PIĄTEK 18.01.2019 r.
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 18/30
7.00 – Śp. Grzegorza Luzak w 12 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Teresę Olszewską

SOBOTA 19.01.2019 r.
7.00 – Śp. Michała Frąckowiaka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 19/30

NIEDZIELA II ZWYKŁA 20.01.2019 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 20/30
10.00 – Śp. rodziców i rodzeństwo z rodziny Furmanek i Strzelec
11.30 – Śp. Waldemara w 3 rocznicę śmierci, Filomenę, Izydora i Stanisława
12.45 – Śp. Jerzego Sobolewskiego w 6 rocznicę śmierci, Mariusza oraz zmarłych z rodziny z obydwu stron
18.00 – Śp. Franciszka Masalon w 10 rocznicę śmierci

INTENCJE: 31 GRUDNIA 2018 r. - 6 STYCZNIA 2019 r.

PONIEDZIAŁEK 31.12.2018 r.
7.00 – Śp. Janusza- Tomasza Grzesiaka w 5 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Idziaków
18.00 – Dziękczynna za 2018 r

WTOREK 01.01.2019 r. – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 1/30
10.00 – Śp. Dobosz Felicję w 3 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Władysławę w 9 rocznicę śmierci i Antoniego
12.45 – Śp. Wandę Wdowińską i jej rodziców
18.00 – Śp. Halinę Przybyszewską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henryka Dąbrowskiego w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych z obu stron

ŚRODA 02.01.2019 r. – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
7.00
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 2/30

CZWARTEK 03.01.2019 r. – I czwartek miesiąca
7.00 – Śp. Tadeusza w 12 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, Stanisławę i Damiana Kierzkowskich oraz Mariannę i Stanisława Kowalskich
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 3/30
18.00 – Intencja różańcowa

PIĄTEK 04.01.2019 r.
7.00 – O zdrowie dla Michała i światło dla lekarza, który będzie wykonywał badanie
18.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 4/30

SOBOTA 05.01.2019 r.
7.00 – Śp. Wacława Głowackiego w 4 rocznicę śmierci i Wandę oraz zmarłych z obu stron
7.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 5/30
18.00 – Śp. Katarzynę i Stanisława Jaworskich

NIEDZIELA 06. 01. 2019 r. – Objawienie Pańskie
8.00 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
9.00 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka 6/30
10.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. rodziców: Helenę i Jana oraz Mieczysława, Wacława, Alinę, Małgorzatę, Mariannę, Edwarda, Magdalenę, Józefa, Mieczysława i Marię oraz zmarłych z rodziny Prochowskich
12.45 – Śp. Wincentego
18.00 – Śp. Jerzego i Andrzeja Makowskich

INTENCJE: 24 - 30 GRUDNIA 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 24.12.2018 r. – Wigilia Bożego Narodzenia
7:00

WTOREK 25.12.2018 r. – Uroczystość Narodzenia Pańskiego
24:00 – Za parafian
8:30 – Śp. Zuzannę i Jana
10:00 – Śp. Edmunda Nocoń, Jana Nowaka, Franciszka i Monikę Maślewskich
11:30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Adama i rodzeństwa
12:45 – Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Bożeny i Tadeusza Kalwa
18 00 – Śp. Monikę, Wacława i Janusza Korzan

ŚRODA 26.12.2018 r. – Św. Szczepana
8:30 – Śp. Adama, Leokadię, Sylwestra oraz rodziców z obu stron
10:00 – Śp. Zofię i Jana Omyła oraz Stanisława Bartyzel
11:30 – Śp. Mariana Perońw 4 rocznicę śmierci oraz Beatę i Janusza Hryniewieckich
12:45 – Śp. Helenę Paczkowską w 12 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny: Annę i Jana Blajerskich, Józefa Paczkowskiego i Henryka Kacprzaka
18:00 – Śp. Kazimierza i Janinę Sienkiewicz

CZWARTEK 27.12. 2018 r.
7:00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bujnowskich i Mieczkowskich
18:00 – Śp. Elżbietę Komorowską w 6 rocznicę śmierci

PIĄTEK 28.12.2018 r.
7:00 – Śp. Mirosława Maroszek w 2 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron
18:00 Śp. rodziców z obojga stron: Monikę i Konstantego, Jadwigę i Ryszarda oraz zmarłych z rodziny: Idziego, Konstantego, Czesława, Irenę, Helenę, Małgorzatę, Czesławę, Irenę, Olimpię i Bonifacego
18:00 – Śp. Feliksa Stryjewskiego w 2 rocznicę śmierci

SOBOTA 29.12.2018 r.
7:00
18:00 – Śp. Mariannę Wilgatek w 1 rocznicę śmierci

NIEDZIELA 30.12. 2018 r.
8:30 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
10:00 – Dziękczynno- błagalna w 45 rocznicę ślubu Lucyny i Rajmunda
11:30 – Śp. Radosławę Kałmuczak w 4 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
12:45 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i umocnienie w doświadczeniach dla rodziny
18:00 – Śp. Grzegorza i Mariusza Łuckich

INTENCJE: 17 - 23 GRUDNIA 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 17.12.2018 r.
7:00 – O kanonizacje naszych Błogosławionych
18:00 – Śp.  Karola w 15 rocznicę śmierci i Stanisława Semeniuk oraz Franciszkę i Jerzego Skorniaków
18:00 Śp.  Albinę i Ignacego Czapskich oraz rodziców z obojga stron

WTOREK 18.12.2018 r.
7:00 – Śp. Hannę 29/30
18:00 – Śp. Mariannę, Franciszka, Małgorzatę, Halinę i Stanisławę  oraz zmarłych z rodziny Chrebelskich i Małkowskich
18:00 – Śp. syna Michała w 5 rocznicę śmierci ( z okazji  urodzin)

ŚRODA 19.12.2018 r.
7:00 – Śp. Filomenę w 6 rocznicę śmierci, Izydora, Waldemara i Stanisława
18:00 – Śp.Krystynę Bichta w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Bichtów  i Dudzińskich
18:00 – Śp. Izabelę Dobrowolską i Lucynę Kiełczewską oraz o łaskę zdrowia dla Krzysztofa

CZWARTEK 20.12.2018 r.
7:00 – Śp. zmarłych z rodziny
18:00 – Śp. zmarłych: Tadeusza Walasek, Józefa Kamińskiego, Olgę Klimeczko, Teklę Wołyniec, Mariannę Stodulską, Krystynę Lipińską, Henryka Zaleskiego, Urszulę Drypan, Włodzimierza Ługiewicza, Jarosława Tyburskiego, Reginę Karkut, Ewę Kanderską, Władysława Tomkiewicza, Tadeusza Kowalskiego, Franciszka Korneckiego, Marię Pulka, Henryka Brodowskiego, Monikę Socha

PIĄTEK 21.12.2018 r.
7:00 – Śp. Tadeusza Leonowicza w 10 rocznicę śmierci
18:00 – Śp. Henryka Siudzińskiego w 13 rocznice śmierci i Tadeusza Serafin w 3 rocznicę śmierci
18:00 – Śp. Anielę , Tomasza, Mariana, Helenę i Honoratę

SOBOTA 22.12.2018 r.
7:00
18:00 – Śp. Pelagię, Tadeusza, Włodzimierza, Waldemara, Zygmunta i Grzegorza Malinowskich oraz Krystynę Kaczyńską
18:00 – O powrót do zdrowia Marka Mróz, potrzebne łaski i Bożą opiekę
18:00 – Śp. Krystynę Oleksiak w 2 rocznicę śmierci

IV NIEDZIELA ADWENTU 23.12.2018 r.
8:30 – Śp. Halinę i Stanisława Szkolmowskich oraz Mieczysława Adamskiego i dziadków z obu stron
10:00 – Śp. rodziców: Oleksiak i Przybylskich
11:30 -Śp. Stanisławę i Jana Zawadzkich
12:45 – Dziękczynna za dotychczasowe łaski i opiekę Bożą z prośbą o dalsze  Boże błogosławieństwo w życiu osobistym i zawodowym oraz zdrowie
18:00 – Śp.  Wandę i Jana Figielskich oraz Helenę i Bolesława Furmańskich

INTENCJE: 19 – 25 listopada 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 19.11.2018 r.
7:00 – Śp. Romana 29/30
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Andrzeja Makowskiego

WTOREK 20.11.2018 r. Św. Rafała Kalinowskiego
7:00 – Śp. Hannę 1/30
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Wiesława Jankiewicza w 2  rocznicę śmierci

ŚRODA 21.11.2018 r. Ofiarowanie NMP
7:00 – O spokój duszy Cecylii i Augustyna
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Ewę Tomaszewicz w 1 rocznicę śmierci, Henryka Tomaszewicza oraz Piotra Purckiego

CZWARTEK 22.11.2018 r. Św. Cecylii
7:00 – Śp. Teofilę i Bronisława Bajwoluk, Cezarego i Helenę Dąblkowskich
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Janinę Wieser w 3 rocznice śmierci, zmarłych z rodziny Wieser, Walerię Moroziewicz, Łucję i Franciszka Waliszewskich

PIĄTEK 23.11.2018 r.
7:00 – Śp. Hannę 4/30
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Grzegorza Rożynskiego w 1 rocznicę śmierci

SOBOTA 24.11.2018 r. Św. męczenników: Andrzeja Dung- Lac i towarzyszy
7:00 – Śp. Filomenę w 6 rocznice śmierci, Izydora, Waldemara i Stanisława
18:00 – Za zmarłych
18:00 – Śp. Tomasza, Janusza, Władysławę, Jadwigę, Rajmunda, Barbarę, Ryszarda, Halinę
18:00 – Śp. Hannę 5/30

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 25.11.2018 r.
8:30 – Śp. Tadeusza Leonowicza w 10 rocznicę śmierci
10:00 – Śp. Zygmunta Bareja w 10 rocznicę śmierci
11:30 – Śp. Arkadiusza Bednarczyka w 1 rocznice śmierci oraz rodziców: Janinę i Witolda Chmielewskich
12:45 – 1. Śp. Irenę i Jana, rodziców z obojga stron, Piotra, Martę, Jadwigę, Henrykę, Barbarę i Janinę / 2. Śp. Hannę 6/30
18:00 – Za zmarłych

INTENCJE: 24 – 30 września 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 24.08.2018 r.
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla siostry Dominiki
18.00: Śp. Celinę i Michała Wasilewskich

WTOREK 25. 09. 2018 r.
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny18.00Śp. Zygmunta Nowosielskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00: Śp. Tomasza w 2 rocznicę śmierci

ŚRODA 26.09.2018 r.
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Śp. Felicję Łukowicz w pół roku po śmierci oraz Ryszarda Rutkowskiego

CZWARTEK 27.09.2018 r. Św. Wincentego A Paulo
7.00: Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bujnowskich i Mieczkowskich
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Śp. Halinę Filipowicz, Ryszarda Trzeciakiewicza, Lecha Czarnieckiego, Józefę Lubecką, Krystynę Dąbrowską, Izabelę Dobrowolską, Waldemara Bindera, Irenę Jastrzębowską, Rafała Grabowskiego

PIĄTEK 28.09.2018 r. Św. Wacława
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Felicję i Zenona Daleckich oraz Helenę i Józefa Grzeszczuków18.00Dziękczynna za otrzymane łaski przez Elżbietę i Marcina, dobrze zdany egzamin magisterski z prośbą o dalszą opiekę nad nimi

SOBOTA 29.09.2018 r. Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
7.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
18.00: Śp. Janinę Harbuz w 1 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny HarbuzXXVI

NIEDZIELA ZWYKŁA 30. 09. 2018 r.
8.30: Śp. Genowefę i Jana Demianiuk
10.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny oraz zdrowie i w intencji Bogu wiadomej dla Anny
11.30: Śp. Stanisława (m) Bartyzel oraz rodziców Zofię i Jana Omyła oraz Martę i Jakuba Bartyzel
12.45: O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Dominiki w 18 rocznicę urodzin
18.00: Dziękczynna za 50 lat życia

Section

Empty section. Edit page to add content here.

MSZE ŚW.

I NABOŻEŃSTWA

Niedziela:
Kościół górny:
8.00; 10.00; 11.30; 12,45; 18.00
Kościół dolny:
9.00

Dni powszednie:
godz. 7.00; 18.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu:
Wtorek: godz. 17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
Środa: godz. 17.30

Nieszpory za zmarłych:
Czwartek: godz. 17.30