INTENCJE

MSZY ŚW.

INTENCJE

MSZY ŚW.

2022

INTENCJE: 16 - 22 MAJA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 16.05.2022 r. – św. Andrzeja Boboli
7.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 16/30
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 30/30
18.00 – Śp. Renatę w 6 rocznicę śmierci, Władysława, Franciszkę, Władysława, Barbarę, Jana, Franciszkę, Edwarda Tuńskich

WTOREK 17.05.2022 r.
7.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 17/30
18.00 – Śp. Zofię Richter w 9 rocznicę śmierci, Włodzimierza i Alicję
18.00 – Śp. Henrykę Wardzińską w 2 rocznicę śmierci, Stanisława Wardzińskiego w 22 rocznicę śmierci

ŚRODA 18.05.2022 r. – św. ojca STANISŁAWA PAPCZYŃSKIEGO
7.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 18/30
18.00 – Śp. Annę i Jana Jocz i ich córkę Stanisławę Kuniewicz
18.00 – Śp. teścia Kazimierza Belkę w 35 rocznicę śmierci i Apolonię w 19 rocznicę śmierci i ich syna Lecha w 9 rocznicę śmierci
18.00 – O BŁ. Boże i łaskę zdrowia dla okazji z okazji 70 urodzin
19.00 – o wstawiennictwo św. o S. Papczyńskiego dla upraszających łaski

CZWARTEK 19.05.2022 r.
7.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 19/30
18.00 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego w 14 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zdzisława Dąbała w 1 rocznicę śmierci i Jolantę Dąbała w 10 rocznicę śmierci

PIĄTEK 20.05.2022 r. – św. Bernardyna za Sieny
7.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 20/30
18.00 – Śp. Józefa i Mariannę Mogielskich oraz Teodora i Czesława Pańczuk , Helenę i Andrzeja Kołodziejczyk
18.00 – Śp. Brata Adama i rodziców: Alinę i Emila

SOBOTA 21.05.2022 r.- św. Krzysztofa Magellanesa i Towarzyszy
7.00 – O łaskę nawrócenia i wiary dla Adama
18.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 21/30
18.00 – Za Monikę

NIEDZIELA – 22.05.2022 r. – św. Rity z Cascii
8.00 – O Boże błogosławieństwo i łaski dla Krystyny i Jerzego w 48 rocznicę małżeństwa i 70 rocznicę urodzin Jerzego
9.00 – Śp. Reginę i Franciszka Snarskich, Leontynę i Edwarda oraz Józefę Sawko
10.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Rafała w 4 rocznicę ślubu
11.30 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 22/30
12.45 – Śp. Radosława Mazurczaka w 9 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Brata Edmunda w 2 rocznicę śmierci, bratową Teresę w 1 rocznicę śmierci oraz męża Romana

INTENCJE: 09 - 15 MAJA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 09.05.2021 r. – uroczystość św. Stanisława patrona Polski
7.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 23/30
18.00 – Śp. Barbarę Rydzyńską- Skiruk
18.00 – Śp. Władysława Kiełczewskiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Władysławę Sylwestrzak- Kamińską

WTOREK 10.05.2021 r.
7.00 – Śp. Ludwika (m) Wasiak 10/30
18.00 – Śp. Antoniego Skuzińskiego w 22 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zofię Budek

ŚRODA 11.05.2021 r. 
7.00 – Śp. Ludwika (m) Wasiak 11/30
18.00 – Śp. rodziców: Leona i Zofię, Tadeusza i Jana oraz za zmarłych z rodziny Kumińskich
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 25/30

CZWARTEK 12.05.2021 r. – św. Nereusza i Achillesa, św. Pankracego
7.00 – Śp. Ludwika (m) Wasiak 12/30
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 26/30
18.00 – Śp. Stanisława Szymaniec w …. rocznicę śmierci oraz zmarłych: Józefa, Tadeusza, Jadwigę i Bronisława

PIĄTEK 13.05.2021 r. – NMP z Fatimy
7.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 27/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. rodziców: Barbarę i Henryka

SOBOTA 14.05.2022 r. – św. Macieja Apostoła
7.00 – Śp. Teresę Brzyską
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 28/30
18.00 – Śp. Ludwika (m) Wasiak 14/30

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.05.2022 r.
8.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zofii z okazji imienin
9.00 – Śp. Zofię i Stanisława Murawskich, Jana i Danutę Murawskich oraz męża Piotra Binder
10.00 – Śp. Zofię i Jana Mosewicz
11.30 – Śp. Barbarę i zmarłych z rodziny Abryszyńskich
12.45 – Śp. Ryszarda Pobierowskiego w 3 rocznicę śmierci i jego rodziców
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 29/30

INTENCJE: 02 - 08 MAJA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 02.05.2022 r. – św. Atanazego
7.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 2/30
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda (m) 16/30

WTOREK 03.05.2022 r. – NMP KRÓLOWEJ POLSKI
8.00 – Śp. Teresę Brzyską
9.00 – Śp. Eufrozynę i Stanisława, Wacława i Wirgiliusza
10.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 3/30
11.30 – Śp. Ireneusza Kłoda (m) 17/30
12.45 – Śp. Teresę i Zygmunta Barej, zmarłych z rodziny Barej i Żurawskich
18.00 – Za parafian

ŚRODA 04.05.2022 r. – św. Floriana
7.00 – Śp. Ireneusza Kłoda (m) 18/30
18.00 – Śp. Bronisławę i Wacława oraz brata Andrzeja i Józefa

CZWARTEK 05.05.2022 r. – św. Stanisława Kazimierczyka
7.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 5/30
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda (m) 19/30
18.00 – Śp. Tadeusza Mrozowskiego w 10 rocznicę śmierci

PIĄTEK 06.05.2022 r. – św. Apostołów Filipa i Jakuba, I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 6/30
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda (m) 20/30
18.00 – Śp. Nadzieję Krupa w 15 rocznicę śmierci , Joannę Krupa w 27 rocznicę śmierci i Krzysztofa Krupa w 72 rocznicę śmierci

SOBOTA 07.05.2022 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.30 – w intencji wynagradzającej
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda (m) 21/30
18.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 7/30

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 08.05.2022 r.
8.00 – Śp. Stanisławę i Stanisława
9.00 – Śp. syna Piotra oraz śp. żonę Stanisławę (z okazji imienin)
10.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) 8/30
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Ireneusza Kłoda (m) 22/30
18.00 – Śp. żonę Irenę w 13 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Makowieckich i Cichoń

INTENCJE: 25 KWIETNIA - 01 MAJA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 25.04.2022 r. – św. Marka
7.00 – Śp. Teresę Brzyską
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 9/30
18.00 – Śp. Wacławę w 2 rocznicę śmierci i Zbigniewa Lewandowskiego

WTOREK 26.04.2022 r. – św. Wojciecha
7.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 10/30
18.00 – Śp. zmarłych: Tadeusza Gąsiewskiego, Bolesława Kublika, Halinę Piontek, Józefę Mazak, Genowefę Feliniak, Stanisława Żelichowskiego, Teresę Brzyską, Mariannę Wróblewską, Kazimierę Konkol, Lucjana Rogackiego, Tamarę Chmielewską, Felicję Kondracką, Krystynę Bober, Krystynę Paszenko, Celinę Sterna, Zofie Osińską, Krystynę Wrześniewską, Krystynę Orędowicz
18.00 – Śp. Felicję Łukowicz i Ryszarda Rutkowskiego

ŚRODA 27.04.2022 r. 
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 11/30
18.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) od rodziny Frankowskich i Tereszkiewiczów
18.00 – Śp. Helenę i Czesława Kryszczuk i Tadeusza Rytel

CZWARTEK 28.04.2022 r. – św. Piotra Chanela i Ludwika Marii Grignion de Montfort
7.00 – Sp. Teresę Brzyską
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 12/30
18.00 – Śp. Małgorzatę Moczulską w 1 rocznicę śmierci

PIĄTEK 29.04.2022 r. – św. Katarzyny Sieneńskiej
7.00 – Śp. Teresę Brzyską
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 13/30
18.00 – O pokój na Ukrainie, w Polsce i na całym świecie. O zakończenie wojny

SOBOTA 30.04.2022 r. – św. Piusa V
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 14/30
18.00 – Śp. Annę Berger w 7 rocznicę śmierci

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 01.05.2022 r.
8.00 – Śp. Teresę Brzyską
9.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wnuczka – Gustawa i jego rodziców
10.00 – Śp. Jana Słabak w 25 rocznicę śmierci i Heleny Słabak oraz rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Ireneusza Kłoda 15/30
12.45 – Śp. Ludwika Wasiaka (m)
18.00 – Śp. Erwina Zielińskiego oraz rodziców i zmarłych z rodziny

INTENCJE: 18 - 24 KWIETNIA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 18.04.2022 r.
8.00 – Śp. Juliana Arciszewskiego
9.00 – Śp. Helenę i Jana
10.00 – Śp. Józefa Kamińskiego w 4 rocznicę śmierci, rodziców Stanisławę i Stanisława, Sylwię i Emiliana
11.30 – Śp. Ireneusza Kłoda 2/30
12.45 – O Boże błogosławieństwo dla rodziny: Ziółkowskich, Szczyrba i Hac
18.00 -Śp. Krzysztofa Maciągowskiego i zmarłych z rodziny Tomiałojć

WTOREK 19.04.2022 r. – oktawa
7.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 3/30
18.00 – Śp. Wojciecha w 6 rocznicę śmierci oraz Jerzego
18.00 – Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich oraz dziadków z obojga stron
18.00 – Imieninowa- Teresa Kulik

ŚRODA 20.04.2022 r. – oktawa
7.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) od rodziny z Rzeszowa
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 4/30
18.00 – Śp. Teresę (w 1 rocznicę śmierci) i Zenona Wolskich oraz ich rodziców

CZWARTEK 21.04.2022 r. – oktawa
7.00 – Śp. Witolda Mierzwę
18.00 – Śp. Śp. Ireneusza Kłoda 5/30
18.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Mariana z okazji 60 rocznicy ślubu

PIĄTEK 22.04.2022 r. – oktawa
7.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 6/30
18.00 – Śp. Romana Kwiatkowskiego w 9 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców z obojga stron: Marię, Stanisława, Zofię, Zygmunta oraz za zmarłe rodzeństwo
18.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę dla Oli i Rafała Wasek i ich dzieci
18.00 – Śp. Aleksandrę Borsukowicz w 1 rocznicę śmierci

SOBOTA 23.04.2022 r. – oktawa
7.00 – Śp. Jerzego w 14 rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo i zmarłych z rodziny: Lach, Doroz, Kowalskich i Kierzkowskich
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 7/30
18.00 – Śp. Elżbietę Rusek w 3 rocznicę śmierci

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 24.04.2022 r.
8.00 – Śp. Annę, Józefa i Zofię Buczko
9.00 – Śp. Mariana Żłobikowskiego w 2 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Ireneusza Kłoda 8/30
11.30 – Śp. rodziców: Janinę i Witolda Chmielewskich i brata Jana Chmielewskiego
12.45 – Dziękczynna z prośbą o boże błogosławieństwo dla Zosi Szawary w 21 urodziny
18.00 – Śp. Walentego, Zofię, Joannę i Roberta Rozmysłowicz

INTENCJE: 11 - 17 KWIETNIA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 11.04.2022 r.
7.00 – Śp. Zygmunta Gosik 29/30
18.00 – Śp. Teresę Janiak w 15 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Janusza z okazji 18 urodzin

WTOREK 12.04.2022 r.
7.00 – Śp. Teresę Brzyską
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 30/30
18.00 – Śp. Elżbietę Mątewską w 23 rocz śmierci oraz rodziców z obojga stron
18.00 – O Boże błogosławieństwo i pomyślny przebieg operacji dla Andrzeja

ŚRODA 13.04.2022 r.
7.00 – Śp. Teresę Brzyską
18.00 – Śp. Wirgiliusza i Jerzego
18.00 – Śp. Wincentego w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny: Benalów, Bajków, Słowakiewiczów i Zasuwików

WIELKI CZWARTEK 14.04.2022 r.
18.00 – Za prezbiterów posługujących w tej parafii

WIELKI PIĄTEK 15.04.2022 r.
18.00 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

WIELKA SOBOTA 16.04.2022 r.
21.00 – LITURGIA PASCHALNA

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 17.04.2022 r.
9.00 – O Boże błogosławieństwo i łaski dla Krystyny i Jerzego w 48 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa i 70 rocznicę urodzin Jerzego
10.00 – Śp. Stefanię i Ernesta oraz zm. z rodz. Błaszkiewicz, Rytel i Radackich
11.30 – Śp. Ireneusza Kłoda 1/30
12.45 – Śp. Janinę Piasecką w 10 rocznicę śmierci, Andrzeja Wierzbowskiego i Wiesława Sepetowskiego
18.00 – O łaskę nawrócenia i łaskę wiary dla Martyny i Michała

INTENCJE: 04 - 10 KWIETNIA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 04.04.2022 r. – św. Izydora
7.00 – Śp. Teresę Brzyską
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 22/30
18.00 – Śp. Sebastiana Stankiewicza w 4 rocznicę śmierci

WTOREK 05.04.2022 r.
7.00 – O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Anny
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 23/30
18.00 – Śp. Aleksandrę Pożarowską w 4 rocznicę śmierci

ŚRODA 06.04.2022 r.
7.00 – Śp. Zygmunta Gosik 24/30
18.00 – Śp. Joannę Borkowicz w 25 rocznicę śmierci, Leona Borkowicza i Stanisława Szymorek w 100 rocznicę urodzin i zmarłych z spokrewnionych rodzin
18.00 – Śp. Marię i Jana Proksza

CZWARTEK 07.04.2022 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 25/30
18.00 – Śp. rodziców: Aleksandra i Annę, siostrę Jadwigę, wnuczkę Małgorzatę i zmarłych z rodziny: Libudzkich i Bogusławskich

PIĄTEK 08.04.2022 r.
7.00 – Śp. Zygmunta Gosik 26/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Augustyna i Cecylię oraz Helenę

SOBOTA 09.04.2022 r.
7.00 – Śp. Teresę Brzyską
12.00 – W rocznicę katastrofy Smoleńskiej
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 27/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Jolanty i Kazimierza Kulik z okazji 39 lat małżeństwa

NIEDZIELA PALMOWA 10.04.2022 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Zygmunta Gosik 28/30
10.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Joanny z okazji urodzin oraz za wszystkich członków rodziny
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Stefana Mullera w rocznicę śmierci, Zbigniewa Szyposzyńskiego i zmarłych z ich rodzin
18.00 – Śp. Andrzeja Krawczewskiego w 1 rocznicę śmierci

INTENCJE: 28 MARCA - 03 KWIETNIA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 28.03.2022 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
9.30 – Za parafian
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 28/30
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 15/30
18.00 – W intencji Anieli Janiszewskiej z okazji 100 rocznicy urodzin, o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Jubilatki

WTOREK 29.03.2022 r.
7.00 – Śp. Halinę Machalińską 29/30
9.30 – Za parafian
18.00 – Śp. Antoniego w 22 rocznicę śmierci i Władysławę
18.00 – Śp. zmarłych: Ewę Kowalską, Krystynę Stawiarską, Henrykę Dank, Ludwika Wasiak (m), Dariusza Nowosielskiego, Krystynę Stawiarską, Wirgiliusza Bańko, Grażynę Kublik, Mieczysława Jarosza, Jana Kanię (m), Józefa Roszkowskiego, Antoninę Zbrzeźną, Genowefę Jasińską, Zenona Żuka (m), Irenę Piotrzkowską, Sabinę Bizunowicz, Marię Żórawską

ŚRODA 30.03.2022 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
9.30 – O ustanie wojny i pokój
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 30/30
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 17/30

CZWARTEK 31.03.2022 r.
7.00 –Śp. Henrykę w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 18/30
18.00 – Śp. Irenę Malinowską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Jana Sobala (m)

PIĄTEK 01.04.2022 r. – pierwszy piątek miesiąca
7.00 – Śp. Zygmunta Gosik 19/30
18.00 – Śp. Zygmunta, Zofię, Kazimierza, Irenę i Henryka Zalewskich
18.00 – Śp. Halinę i Teresę

SOBOTA 02.04.2022 r. – św. Franciszka z Paoli
7.00 –
9.30 – Wynagradzająca
18.00 – Śp. Kalikstę Ziemiańską w 4 rocznicę śmierci, Tadeusza, Marię i Janusza
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 20/30

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 03.04.2022 r.
8.00 – Śp. Cecylię Siela w 17 rocznicę śmierci, Józefa Siela, Krystynę Gąsiorowską, Piotra Staszko i zmarłych spokrewnionych rodzin
9.00 – Śp. Józefa Drzewieckiego w 17 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Bronisławę i Eliasza Stanulewicz
11.30 – Śp. Stanisława Kaczkowskiego w 14 rocznicę śmierci, rodziców i dziadków z obojga stron i zmarłą siostrę Mariannę z mężem – Śp. Zygmunta Gosik 21/30
12.45 – Śp. Helenę Mikutę w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Bronisławę Joćko i Helenę Roth

INTENCJE: 21 - 27 MARCA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 21.03.2022 r.
7.00 – Śp. Halinę Machalińską 21/30
18.00 – Śp. Jana Józefowicza
18.00 – Śp. Jerzego Cholewiak w 28 rocznicę śmierci, Wojciecha Cholewiak w 5 rocznicę śmierci, Janinę, Władysława i zmarłych z rodziny

WTOREK 22.03.2022 r.
7.00 – Śp. Zygmunta Gosik 9/30
18.00 – Śp. Zdzisława w 12 rocznicę śmierci, Mariannę, Stanisława, Henryka, Władysława, Bolesława, Jerzego, Danutę i Czesławę
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 22/30
18.00 – O nawrócenie dla wywołujących i prowadzących wojnę na Ukrainie i opiekę Bożą dla mieszkańców Ukrainy

ŚRODA 23.03.2022 r. – św. Turybiusza z Mongrovejo
7.00 – Śp. Janinę Kryszyłowicz w 17 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 23/30
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 10/30

CZWARTEK 24.03.2022 r.
7.00 – W intencji Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 24/30
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 11/30

PIĄTEK 25.03.2022 r. – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7.00 – Śp. Zygmunta Gosik 12/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Światkowskich: Marię, Józefa i Jerzego Danutę i Mariusza Kuczkowskich
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 25/30

SOBOTA 26.03.2022 r.
7.00 – Śp. Zygmunta Gosik 13/3
18.00 – Śp. Kazimierza Oryla w 27 rocznicę śmierci oraz Stefanię i Wiesława Oryl
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 26/30
18.00 – Śp. Zbigniewa Pawlaka w 2 rocznicę śmierci

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 27.03.2022 r.
8.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.00 – Śp. Jana Grotnika w 6 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny: Zalewskich i Grotnikow
10.00 – Śp. Czesława Wirkiewicza, Romana Nowakowskiego i rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Kazimierza Gregorczyka w 7 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Genowefę, Jana, Mirosława i Stefana oraz dziadków z obojga stron
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 27/30

INTENCJE: 13 - 20 MARCA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 14.03.2022 r.
7.00 – Śp. Teresę i Mieczysława Dobies
18.00 – Dziękczynna z okazji imienin Krystyny i Grzegorza z prośbą o Boże błogosławieństwo
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 1/30
18.00 – O prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe urodzenie zdrowego dziecka oraz o potrzebne łaski dla Jego rodziców: Jacka i Karoliny

WTOREK 15.03.2022 r.
7.00 – Śp. Zygmunta Gosik 2/30
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 15/30
18.00 – Śp. Marię i Józefa Sowa

ŚRODA 16.03.2022 r.
7.00 – Śp. Halinę Machalińską 16/30
18.00 – Śp. Jerzego Borkowskiego w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zygmunta Gosik 3/30

CZWARTEK 17.03.2022 r. – św. Patryka
7.00 – Śp. Zygmunta Gosik 4/30
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 17/30
18.00 – Śp. Leokadię w 10 rocznicę śmierci oraz za Adama, rodziców z obojga stron i rodzeństwo

PIĄTEK 18.03.2022 r. – św. Cyryla Jerozolimskiego
7.00 – Śp. Zygmunta Gosik 5/30
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 18/30
18.00 – Śp. Jana Ulewicza w 1 rocznicę śmierci

SOBOTA 19.03.2022 r. – św. Józefa
7.00 – Śp. Zygmunta Gosik 6/30
18.00 – Śp. Romualda Wejs w 4 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 19/30
18.00 – Śp. Ludwika Wasiak (m) w 1 miesiąc po śmierci

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 20.03.2022 r.
8.00 – Śp. Edwarda Sznitka w 4 rocznicę śmierci
9.00 – Śp. Kazimierę i Jana Rchalskich? oraz ich dzieci
10.00 – Śp. Józefa Atraszkiewicza oraz rodziców i braci z obydwu stron
11.30 – Śp. Annę (w 12 rocznicę śmierci) i Franciszka (w 15 rocznicę śmierci) Dudko
12.45 – Śp. Henryka Pawluć (m) w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 20/30

INTENCJE: 07 - 13 MARCA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 07.03.2022 r. – św. Perpetuy i Felicyty
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – – Śp. Jadwigę Gosik 29/30
18.00 – Śp. Janusza Świerta w 5 rocznicę śmierci i rodziców Marię i Wacława Świertów

WTOREK 08.03.2022 r. – św. Jana Bożego
7.00 –
18.00 – Śp. Jadwigę Gosik 30/30
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 8/30

ŚRODA 09.03.2022 r. – ŚW. Franciszki Rzymianki
7.00 –
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 9/30
18.00 – Śp. Weronikę i Piotra w rocznicę śmierci

CZWARTEK 10.03.2022 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 10/30

PIĄTEK 11.03.2022 r.
7.00 – Śp. Halinę Machalińską 11/30
18.00 – Intencja rożańcowa

SOBOTA 12.03.2022 r.
7.00 – Śp. Ludwika Wasiaka
18.00 – Śp. Halinę Machalińską 12/30
18.00 – Śp. Franciszkę i Leona Brunka oraz rodzeństwo

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13.03.2022 r.
8.00 – Śp. Halinę Machalińską 13/30
9.00 – Śp. Annę Urbańską, Jana Cydzika, Teresę Bober i zmarłych z rodziny Cydzików i Bednarskich
10.00 – Dziękczynna w 3 urodziny Barbary i 1 urodziny Henia z prośbą o Boże błogosławieństwo
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Kowalik i Kwiatkowskich
18.00 – O Boże błogosławieństwo i łaski dla Izabeli w 50 rocznicę urodzin

INTENCJE: 21 - 27 LUTEGO 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 21.02.2022 r. –św. Piotra Damianiego
7.00 – Śp. Jadwigę Gosik 15/30
18.00 – Śp. Annę Raczkowską 21/30
18.00 – Śp. Kazimierę Doboszyńską i rodziców Marię Helenę i Józefa Markiewiczów

WTOREK 22.02.2022 r. – święto katedry św. Piotra Apostoła
7.00 – Śp. Annę Raczkowską 22/30
18.00 – Śp. zmarłych: Jadwigę Szulc, Józefę Dymek, Józefa Seredyn, Lecha Chojnackiego, Wiktora Prokop, Halinę Kruk, Teresę Mrowińską, Henryka Panek, Andrzeja Łucyn, Hildegardę Kaniewską, Kacpra Michalskiego, Elżbietę Wasielską
18.00 – Śp. Jana (w 1 rocznicę śmierci) i Bronisławę (w 26 rocznicę śmierci) Korzeniewskich, męża Jana i córkę Iwonę
18.00 – Śp. męża Włodzimierza Rybińskiego w 3 rocznicę śmierci

ŚRODA 23.02.2022 r. – św. Polikarpa
7.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko
18.00 – Śp. Władysława w 38 rocznicę śmierci oraz Mariannę i Eugeniusza
18.00 – – Śp. Annę Raczkowską 23/30
18.00 – Śp. Jadwigę Gosik 17/30

CZWARTEK 24.02.2022 r.
7.00 – Śp. – Śp. Annę Raczkowską 24/30
18.00 – Śp. Witolda Piotrowskiego w 11 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Jadwigę Gosik 18/30

PIĄTEK 25.02.2022 r.
7.00 – O błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy Noskowskiej i Zofii Kapała
18.00 – Śp. Natalię w 11 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Jadwigę Gosik 19/30

SOBOTA 26.02.2022 r.
7.00 – Śp. Annę Raczkowską 26/30
18.00 – Imieninowa ks. Mirosława
18.00 – Śp. Alicję w 14 rocznicę śmierci, rodziców: Marię i Jerzego
18.00 – Śp. Jadwigę Gosik 20/30

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.02.2022 r.
8.00 – Śp. Ewę Żelichowska w 24 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron
9.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
10.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Hanny i Stanisława Ponke ???? z okazji 30 lecia związku małżeńskiego
11.30 – Śp. Łucję i Stanisława Kaniewskich
12.45 – Śp. Annę Raczkowską 27/30
18.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Franciszka, Krzysztofa i Szymona z okazji urodzin

INTENCJE: 14 - 20 LUTEGO 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 14.02.2022 r. – św. Cyryla i Metodego
7.00 – Śp. Annę Raczkowską 14/30
18.00 – Za zmarłych z rodziny Bołoszko
18.00 – Śp. Jadwigę 8/30

WTOREK 15.02.2022 r.
7.00 – Śp. Annę Raczkowską 15/30
18.00 – Śp. Zofię Skuzińską w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Jadwigę 9/30

ŚRODA 16.02.2022 r.
7.00 – Śp. Jadwigę 10/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Wandy i Lucjana Tyburskich
18.00 – O uzdrowienie dla Krzysztofa Kacprzaka

CZWARTEK 17.02.2022 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Gosik 11/30
18.00 – Śp. Józefa Sudoł w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zdzisława, rodziców i rodzeństwo z obojga stron, zmarłych z rodziny Lach, Kowalskich, Doroz, Czesławę i Tadeusza Kierzkowskich

PIĄTEK 18.02.2022 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Gosik 12/30
18.00 – Śp. Katarzynę w 1 rocznicę śmierci i Krzysztofa –Andrzeja Łukaszewskich
18.00 – Śp. Elżbietę i Janusza Rucińskich oraz rodziców z obojga stron

SOBOTA 19.02.2022 r.
7.00 – Śp. Annę Raczkowską 19/30
18.00 – Śp. Andrzeja Białobrzeskiego w dniu urodzin (od sąsiadów z ul. Władysława IV)
18.00 – Śp. Jadwigę Gosik 13/30

VII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.02.2022 r.
8.00 – Śp. Monikę i Zygmunta Socha oraz Dariusza Michnowskiego
9.00 – Śp. Annę Raczkowską 20/30
10.00 – Śp. Alojzego Zdrojewskiego w 3 rocznicę śmierci, Janinę i Sławomira
11.30 – Śp. męża Władysława w 5 rocznicę śmierci, córkę Annę, rodziców z obojga stron, braci: Piotra, Adama, Władysława i Kazimierza
2. Śp. Jadwigę Gosik 14/30
12.45 – Śp. Tomasza Kasprzaka w 15 rocznicę śmierci, dziadków z obojga stron i Marię Matuszak
18.00 – Śp. Henryka Machalińskiego w 11 rocznicę śmierci

INTENCJE: 07 - 13 LUTEGO 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 07.02.2022 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Annę Raczkowską 7/30
18.00 – Śp. Jadwigę Gosik 1/30

WTOREK 08.02.2022 r. – św. Hieronima, św. Józefiny Bakhity
7.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko
18.00 – Śp. Annę Raczkowską 8/30
18.00 – Śp. Jadwigę Gosik 2/30

ŚRODA 09.02.2022 r.
7.00 – Śp. Annę Raczkowską 9/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla członków rodziny Słodownik
18.00 – Śp. Jadwigę Gosik 3/30

CZWARTEK 10.02.2022 r. – św. Scholastyki
7.00 – Śp. Jadwigę Gosik 4/30
18.00 – Śp. Annę Raczkowską 10/30
18.00 – W intencji Teresy i Stanisława w 50 rocznicę ślubu

PIĄTEK 11.02.2022 r. – NMP z Lourdes
7.00 – Śp. Annę Raczkowską 11/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Za chorych parafian

SOBOTA 12.02.2022 r.
7.00 – Śp. Annę Raczkowską 12/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Tadeusza Kołątaj z okazji 50 rocznicy ślubu
18.00 – Śp. Henryka Kraińskiego w 2 rocznicę śmierci oraz Krzysztofa i zmarłych z rodziny

VI NIEDZIELA ZWYKŁA- 13.02.2022 r.
8.00 – Śp. Karola Kowalskiego, Helenę Orzechowską oraz Karola, Franciszkę i Sylwestra
9.00 – Śp. Ryszarda, Henryka, Zygmunta i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Marię Cherek w 10 rocznicę śmierci oraz Romana Cherek
11.30 – Śp. Bolesława Laseckiego w 15 rocznicę śmierci i Jadwigę Bojdo w 33 rocznicę śmierci Śp. Jadwigę Gosik 7/30
12.45 – Śp. Henrykę Stemporzecką w 3 rocznicę śmierci
18.00 -Śp. Annę Raczkowską 13/30

INTENCJE: 31 STYCZNIA - 06 LUTEGO 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 31.01.2022 r. – św. Jana Bosko
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 30/30
18.00 – Za Parafian

WTOREK 01.02.2022 r.
7.00 – Śp. Alfonsa Bołoszko – 39 r. śm.
18.00 – Śp. Annę Raczkowską 1/30
18.00 – Za Parafian

ŚRODA 02.02.2022 r. – Ofiarowanie Pańskie
7.00 – O powołania do Zgromadzenia Marianów
9.30 – Za osoby konsekrowane
18.00 – Śp. Annę Raczkowską 2/30
18.00 – Za Parafian

CZWARTEK 03.02.2022 r. – św. Oskara i Błażeja
7.00 – W int. Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Annę Raczkowską 3/30
18.00 – Śp. Ryszarda Rydzyńskiego i Jana Polkowskiego

PIĄTEK 04.02.2022 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Annę Raczkowską 4/30
18.00 – O błogosławieństwo Boże i łaskę wiary dla Mirosława i całej rodziny

SOBOTA 05.02.2022 r. – św. Agaty
7.00 – Śp. Annę Raczkowską 5/30
9.30 – intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Rajmunda, Władysławę i Antoniego

V NIEDZIELA ZWYKŁA 06.02.2022 r.
8.00 – Śp. Annę Raczkowską 6/30
9.00 – Śp. Janinę, Romana i Stanisława Łapińskich oraz męża Henryka Brodowskiego i wnuka Marka
10.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ewy i Dariusza w 29 rocznicę ślubu
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. zmarłych rodziców Teklę i Alfonsa Puncewicz
18.00 – Śp. Jadwigę i Stanisława Dąbrowskich

INTENCJE: 24 - 30 STYCZNIA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 24.01.2022 r. – św. Franciszka Salezego
7.00 – Śp. Stanisława Komorowskiego
18.00 – O pokój duszy i szczęśliwą wieczność dla Józefa Butryna w 18 rocznicę śmierci, Anny i Teofila oraz zmarłych z rodziny Butrynów, Stuków i Semeniuków
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 23/30

WTOREK 25.01.2022 r. – nawrócenie św. Pawła
7.00 – Za Parafian
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 24/30
18.00 – Za zmarłych: śp. Barbarę Barańską, Henryka Kowalskiego, Józefa Zarzyckiego, Krystynę Purzycką, Irenę Dmochowską-Kopeć, Edwarda Kokoszkę, Andrzeja Kotarskiego, Annę Gocławską, Annę Raczkowską, Zofię Stankiewicz, Romana Fiszer

ŚRODA 26.01.2022 r. – św. Tymoteusza i Tytusa
7.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 25/30
18.00 – Śp. Teresę Walczak w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK 27.01.2022 r. – bł. Jerzego Matulewicza – Odnowiciela ks. Marianów
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Stefanię Radacką
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 26/30

PIĄTEK 28.01.2022 r. – św. Tomasza z Akwinu
7.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 27/30
18.00 – Śp. Jadwigę Myślicką

SOBOTA 29.01.2022 r.
7.00 – O zdrowie i umocnienie w chorobie dla Kamila
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 28/30

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.01.2022 r.
8.00 – Dziękczynna za 30 lat pożycia małżeńskiego Krystyny i Zbigniewa oraz dalszą opiekę nad dziećmi i wnukami
9.00 – Śp. rodziców i rodzeństwo z rodziny: Strzelec i Furmanek
10.00 – Śp. Cecylię i Augustyna
11.30 – Śp. Jarosława Tyburskiego
12.45 – Śp. Jerzego Połok w 3 rocznicę śmierci oraz Jana i Jadwigę Krogulec
18.00 – Śp. Romana Sowińskiego w 1 rocznicę śmierci oraz Mariannę Sowińską i Feliksa Kuzawińskiego

INTENCJE: 17 - 23 STYCZNIA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 17.01.2022 r. – św. Antoniego
7.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 16/30
18.00 – Śp. Edwarda Załuckiego w 1 rocznicę śmierci

WTOREK 18.01.2022 r.
7.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 17/30
18.00 – Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich i dziadków z obojga stron

ŚRODA 19.01.2022 r. – św. Józefa Sebastiana Pelczara
7.00 – Śp. Michała Frąckowiaka w 4 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 18/30

CZWARTEK 20.01.2022 r. – św. Fabiana i św. Sebastiana
7.00 –
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 19/30

PIĄTEK 21.01.2022 r. – św. Agnieszki
7.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 20/30
18.00 – Śp. Helenę Kisińską
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego

SOBOTA 22.01.2022 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Franciszkę i Szymona
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 21/30

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.01.2022 r.
8.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 22/30
9.00 – Śp. Wandę w 14 rocznicę śmierci, Franciszka, Henryka Sztoba i Annę Bogdan
10.00 – Śp. rodziców Stanisława i Marię oraz Henrykę i Henryka
11.30 – Śp. Franciszka Masalon w 13 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. rodziców Augustynę i Henryka Połubinskich
18.00 – Śp. Irenę Zaremba w 4 rocznicę śmierci

INTENCJE: 10 - 16 STYCZNIA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 10.01.2022 r.
7.00 – Dziękczynna za ubiegły rok i zdrowie dla Pawła
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 9/30

WTOREK 11.01.2022 r.
7.00 – O szczęśliwy przebieg operacji i wypełnienie woli Bożej dla Moniki
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 10/30

ŚRODA 12.01.2022 r.
7.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 11/30
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownika w 3 rocznicę śmierci
18.00 – O szczęśliwą śmierć dla Teresy i Stanisława

CZWARTEK 13.01.2022 r. – św. Hilarego
7.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 12/30
18.00 – Śp. Katarzynę Majewską w 30 dzień po śmierci

PIĄTEK 14.01.2022 r.
7.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 13/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Leokadię Pilczuk w 3 rocznicę śmierci

SOBOTA 15.01.2022 r.
7.00 – Śp. Barbarę Brzózkowską
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 14/30

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.01.2022 r. 
8.00 – Śp. Mariannę w rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny: Lach, Doroz, Kowalskich, Kierzkowskich i Wasilak
9.00 – Śp. Grzegorza Żmudę w 2 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. męża Józefa Socińskiego w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Monikę Majda w 10 rocznicę śmierci, Zygmunta oraz rodziców
12.45 – Śp. Tadeusza Samsel w 7 rocznicę śmierci
18.00 –Śp. Romualdę Zienkiewicz 15/30

INTENCJE: 03 - 09 STYCZNIA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 03.01.2022 r. – Najświętszego Imienia Jezus
7.00 –
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 2/30

WTOREK 04.01.2022 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 3/30

ŚRODA 05.01.2022 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 4/30

CZWARTEK 06.01.2022 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 4 rocznicę śmierci
9.00 –
10.00 –
11.30 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 5/30
12.45 – Śp. Wincentego Nowaka w 7 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Krzysztofa Andrzeja Łukaszewskiego

PIĄTEK 07.01.2022 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Józefa, Genowefę i Jadwigę Borawskich
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 6/30

SOBOTA 08.01.2022 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Aleksandra, Bronisławę Piotrowskich, Jana i Feliksę Paczuskich
18.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 7/30

NIEDZIELA 09.01.2022 r.
8.00 – Śp. Romualdę Zienkiewicz 8/30
9.00 – Śp. Tadeusza Lechwara w 22 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Antoniego Wołochowicza w 20 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Waldemara w 6 rocznicę śmierci, Filomenę, Izydora i Stanisława
12.45 – Śp. Zygmunta Jankowskiego w 3 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny  Jankowskich i Kapuścińskich
18.00 – Za parafian

INTENCJE: 27 GRUDNIA - 02 STYCZNIA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 27.12.2021 r. – św. Jana Ewangelisty
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Mirosława Naroszek w 5 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron

WTOREK 28.12.2021 r. – św. Młodzianków
7.00 – Śp. Feliksa (w 5 rocznicę śmierci) i Wiesławę Stryjewskich
18.00 – Za śp. zmarłych: Janusza Szparę, Mariana Pliś, Alicję Kruszewską, Piotra Lewandowskiego, Lecha Rakoczego, Ryszarda Gralika, Helenę Kisińską, Jana Lateckiego, Kazimierza Olczyk, Andrzeja Jarosińskiego, Teresę Bober, Renatę Sobiech, Katarzynę Kurowską, Krzysztofa Łukaszewskiego, Alicję Bernat, Katarzynę Majewską, Barbarę Brzóskowską i Barbarę Barańską

ŚRODA 29.12.2021 r. – św. Tomasza
7.00 – Śp. Józefę Szyrejko w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Dziękczynna za przeżycie 80 lat i wszelkie łaski na dalsze lata dla Marianny
18.00 – Śp. Michała Taraszkiewicza w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK 30.12.2021 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Śp. Renatę Sobiech

PIĄTEK 31.12.2021 r. – św. Sylwestra
7.00 – Śp. Barbarę Brzóskowską
18.00 – Śp. Helenę i męża Władysława

SOBOTA 01.01.2022 r. – Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – Śp. Zmarłych z rodziny: Półtoraków, Kisińskich, Buczkowskich, Prochowskich, Kudryckich, Małgorzatę w 5 rocznicę śmierci, Halinę i Karola oraz Helenę Kisińską
10.00 –
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 –
18.00 – Śp. Mamę Halinę oraz dziadków Bernardę i Antoniego i zmarłych z rodziny

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 02.01.2022 r.
8.00 –
9.00 – Śp. Władysławę w 12 rocznicę śmierci i Antoniego
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Tytusa Jankowskiego, Władysławę Jankowską w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Za rodzinę Ziółkowskich
18.00 – Śp. Andrzeja Białobrzeskiego (od sąsiadów z ul. Władysława IV)

2021

INTENCJE: 27 GRUDNIA - 02 STYCZNIA 2022 R.

PONIEDZIAŁEK 27.12.2021 r. – św. Jana Ewangelisty
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Mirosława Naroszek w 5 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron

WTOREK 28.12.2021 r. – św. Młodzianków
7.00 – Śp. Feliksa (w 5 rocznicę śmierci) i Wiesławę Stryjewskich
18.00 – Za śp. zmarłych: Janusza Szparę, Mariana Pliś, Alicję Kruszewską, Piotra Lewandowskiego, Lecha Rakoczego, Ryszarda Gralika, Helenę Kisińską, Jana Lateckiego, Kazimierza Olczyk, Andrzeja Jarosińskiego, Teresę Bober, Renatę Sobiech, Katarzynę Kurowską, Krzysztofa Łukaszewskiego, Alicję Bernat, Katarzynę Majewską, Barbarę Brzóskowską i Barbarę Barańską

ŚRODA 29.12.2021 r. – św. Tomasza
7.00 – Śp. Józefę Szyrejko w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Dziękczynna za przeżycie 80 lat i wszelkie łaski na dalsze lata dla Marianny
18.00 – Śp. Michała Taraszkiewicza w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK 30.12.2021 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Śp. Renatę Sobiech

PIĄTEK 31.12.2021 r. – św. Sylwestra
7.00 – Śp. Barbarę Brzóskowską
18.00 – Śp. Helenę i męża Władysława

SOBOTA 01.01.2022 r. – Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – Śp. Zmarłych z rodziny: Półtoraków, Kisińskich, Buczkowskich, Prochowskich, Kudryckich, Małgorzatę w 5 rocznicę śmierci, Halinę i Karola oraz Helenę Kisińską
10.00 –
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 –
18.00 – Śp. Mamę Halinę oraz dziadków Bernardę i Antoniego i zmarłych z rodziny

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 02.01.2022 r.
8.00 –
9.00 – Śp. Władysławę w 12 rocznicę śmierci i Antoniego
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Tytusa Jankowskiego, Władysławę Jankowską w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Za rodzinę Ziółkowskich
18.00 – Śp. Andrzeja Białobrzeskiego (od sąsiadów z ul. Władysława IV)

INTENCJE: 20 - 26 GRUDNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 20.12.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – O światło Ducha św. i opiekę Matki Bożej dla rodziny Olszewskich

WTOREK 21.12.2021 r. – św. Piotra Kanzjusza
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Pawła Wiśniewskiego, Annę i Leona Wiergowskich, Czesława i Janinę Brzezińskich

ŚRODA 22.12.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Krystynę Oleksiak w 5 rocznicę śmierci

CZWARTEK 23.12.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Helenę i Bolesława Furmańskich oraz Wandę i Zdzisława Figielskich
18.00 – Śp. Stefanię i Jana

PIĄTEK 24.12.2021 r. – Wigilia Narodzenia Pańskiego
7.00 – Śp. Krystynę Wiśniewską w 3 rocznicę śmierci i Henryka Wiśniewskiego
20.00 –
22.00 –
24.00 –

SOBOTA 25.12.2021 r.
9.00 – Śp. Adama Sylwestra w dniu urodzin i imienin oraz rodziców z obojga stron i Gabrysię
10.00 – Śp. Zuzannę i Jana
11.30 – Śp. Aleksandra w 20 rocznicę śmierci i Mariannę w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Za zmarłych z rodziny Zimnoch, Barańskich, Wondzińskich i Kroner

NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.12.2021 r.
8.00 – O Boże błogosławieństwo w 83 urodziny i imieniny dla Szczepana
9.00 – Śp. Ks. Henryka w 1 rocznicę śmierci, Mieczysława i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Zofię i Jana Omyłów oraz Stanisława Bartyzel
11.30 – Śp. Helenę Paczkowską w 15 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny: Józefa,
Annę, Henryka, Bolesława, Franciszkę i Edwarda
12.45 – Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Ewy i Bogdana
18.00 – Śp. Ryszarda Gralik (od chrześniaka Andrzeja)

INTENCJE: 13 - 19 GRUDNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK – 13.12.2021 r. – św. Łucji
7.00 – Śp. Henryka Czupajło
18.00 – Śp. Martę Kobierowską w 20 rocznicę śmierci, Józefa i zmarłych z obu stron
18.00 – Śp. Zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlickich

WTOREK 14.12.2021 r. – św. Jana od Krzyża
7.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kacpra z okazji 19 urodzin
18.00 – Śp. Zofię Osmańską
18.00 – Śp. Zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlickich

ŚRODA 15.12.2021 r.
7.00 – Śp. Kazimierza Kawa w 21 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron i wszystkich zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Helenę Kisińską od Apostolstwa Margaretka
18.00 – Śp. Andrzeja Koślacz w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

CZWARTEK 16.12.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Stefana Mitręga w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Mieczysława Jankiewicza w 16 rocznicę śmierci

PIĄTEK 17.12.2021 r.
7.00 – Śp. Michalinę i Hieronima Borkowskich oraz Józefa Gajewskiego, Julię Pietko i Władysława Maczuga (m)
18.00 – Śp. Stanisława Szymaniec (m) w dniu urodzin

SOBOTA 18.12.2021 r.
7.00 – Śp. Tadeusza Wołyniec w 14 rocznicę śmierci i rodziców Ewę i Antoniego
18.00 – Śp. rodziców: Mariannę i Franciszka, siostry: Helenę i Stanisławę, wnuczkę Małgorzatę oraz zmarłych z rodziny: Chrebelskich i Małkowskich
18.00 – Śp. Martynę Feretycką w 11 rocznicę śmierci

IV NIEDZIELA ADWENTU – 19.12.2021 r.
8.00 – Śp. Karola w 18 rocznicę śmierci, Stanisława Semeniuk oraz rodziców z obu stron
9.00 – Śp. Jacka Wójcickiego w 6 rocznicę śmierci
10.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Szymona i Jego rodziny
11.30 – Śp. Karola i Franciszkę Kowalskich oraz Helenę i Sylwestra Orzechowskich
12.45 – Śp. Katarzynę Kotowską i rodziców
18.00 –Śp. Stanisława Marciniaka w 1 rocznicę śmierci

INTENCJE: 13 - 19 GRUDNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK – 13.12.2021 r. – św. Łucji
7.00 – Śp. Henryka Czupajło
18.00 – Śp. Martę Kobierowską w 20 rocznicę śmierci, Józefa i zmarłych z obu stron
18.00 – Śp. Zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlickich

WTOREK 14.12.2021 r. – św. Jana od Krzyża
7.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kacpra z okazji 19 urodzin
18.00 – Śp. Zofię Osmańską
18.00 – Śp. Zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlickich

ŚRODA 15.12.2021 r.
7.00 – Śp. Kazimierza Kawa w 21 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron i wszystkich zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Helenę Kisińską od Apostolstwa Margaretka
18.00 – Śp. Andrzeja Koślacz w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

CZWARTEK 16.12.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Stefana Mitręga w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Mieczysława Jankiewicza w 16 rocznicę śmierci

PIĄTEK 17.12.2021 r.
7.00 – Śp. Michalinę i Hieronima Borkowskich oraz Józefa Gajewskiego, Julię Pietko i Władysława Maczuga (m)
18.00 – Śp. Stanisława Szymaniec (m) w dniu urodzin

SOBOTA 18.12.2021 r.
7.00 – Śp. Tadeusza Wołyniec w 14 rocznicę śmierci i rodziców Ewę i Antoniego
18.00 – Śp. rodziców: Mariannę i Franciszka, siostry: Helenę i Stanisławę, wnuczkę Małgorzatę oraz zmarłych z rodziny: Chrebelskich i Małkowskich
18.00 – Śp. Martynę Feretycką w 11 rocznicę śmierci

IV NIEDZIELA ADWENTU – 19.12.2021 r.
8.00 – Śp. Karola w 18 rocznicę śmierci, Stanisława Semeniuk oraz rodziców z obu stron
9.00 – Śp. Jacka Wójcickiego w 6 rocznicę śmierci
10.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Szymona i Jego rodziny
11.30 – Śp. Karola i Franciszkę Kowalskich oraz Helenę i Sylwestra Orzechowskich
12.45 – Śp. Katarzynę Kotowską i rodziców
18.00 –Śp. Stanisława Marciniaka w 1 rocznicę śmierci

INTENCJE: 06 - 12 GRUDNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 06.12.2021 r. – św. Mikołaja
7.00 – Śp. Franciszka w 25 i Jego rodziców i rodzeństwo: Janinę i Filipa Kozłowskich oraz rodzeństwo Jana i Walentynę Pudlis
18.00– Śp. Ewę Załęską w 30 dzień po śmierci
18.00 – Śp. Jadwigę Połeć w 1 rocznicę śmierci

WTOREK 07.12.2021 r. – św. Ambrożego
7.00– Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Halinę Supeł w 1 rocznicę śmierci i męża Aleksandra, zmarłych z rodziny Olbryś i Czesławę Liczbarowicz
18.00 – Śp. Mariusza Szczepańskiego w 6 rocznicę śmierci, rodziców oraz zmarłych z rodziny Stojek i Płaza

ŚRODA 08.12.2021 r. – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
7.00- Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlickich
18.00- Śp. Albinę i Ignacego Czapskich i rodziców z obojga stron
18.00 – Za Zgromadzenie Księży Marianów o wzrost w zasługi i liczbę

CZWARTEK 09.12.2021 r. – św. Jana Diego
7.00–Śp. Leokadię w 9 rocznicę śmierci oraz Adama, Adelę i Stanisława
18.00–Śp.Stanisława w 9 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda

PIĄTEK 10.12.2021 r.
7.00 – Śp. Leokadię, Adama, rodziców z obojga stron, zmarłych z rodziny Cuglowskich, Miklus i Płaneta
18.00–Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Grzegorza Aniołowskiego w 1 rocznicę śmierci i syna Artura

SOBOTA 11.12.2021 r. – św. Damazego
7.00– Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlickich
18.00 –Śp. Jana Skorupskiego w 1 rocznicę śmierci oraz za zmarłych rodziców i dziadków z obojga stron i zmarłych z rodziny Mateuszuk, Kuczewskich i Kopczewskich
18.00 – Śp. Daniela Szczyrba

III NIEDZIELA ADWENTU- 12.12.2021 r.
8.00 – Śp. Marka Pietkiewicza w 9 rocznicę śmierci
9.00 – Śp. Sławomira w 30 rocznicę śmierci oraz Janinę i Alojzego Zdrojewskich
10.00– Śp. Józefa Kamińskiego w 3 rocznicę śmierci
11.30– Śp. Annę Gajewską w 16 rocznicę śmierci, Szymona, Jadwigę, Cecylię Jadeszko i Bronisława Mikuta
12.45 – Śp.Ireneusza Kłoda
18.00-Śp. Bogusławę Derecką w 20 rocznicę śmierci i Zygmunta Dereckiego oraz zmarłych z rodziny

INTENCJE: 29 LISTOPADA - 05 GRUDNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 29.11.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Henrykę
18.00 – O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Doroty z okazji urodzin

WTOREK 30.11.2021 r. – św. Andrzeja
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownika
18.00 – Za zmarłych: Śp. Teresę Mika, Jadwigę Paśnik, Grażynę Żabińską, Bogumiłę Lewandowską, Tadeusza Pietkiewicza, Jana Lateckiego, Stanisława Domin, Janinę Makowską, Andrzeja Nowickiego, Tadeusza Mrowińskiego, Ewę Załęską, Helenę Flakowską, Henryka Lewarowskiego, Mariana Duszak, Janinę Drozdowską, Ryszarda Nowickiego

ŚRODA 01.12.2021 r.
7.00 – Śp. Waldemara Chruślińskiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Marzeny Maj
18.00 – Śp. Helenę Dobke (w 25 rocznicę śmierci) i Helmuta Dobke (w 50 rocznicę śmierci)

CZWARTEK 02.12.2021 r. – Bł. Rafała Chylińskiego
7.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Gabrieli w 60 rocznicę urodzin i błogosławieństwo dla całej rodziny
18.00 – W intencji Apostolatu „ Margaretka”
18.00 –

PIĄTEK 03.12.2021 r. – I piątek miesiąca, św. Franciszka Ksawerego
7.00 –
18.00 – Śp. Kazimierza Zydlewskiego w 6 miesięcy po śmierci

SOBOTA 04.12.2021 r. – św. Barbary I sobota miesiąca
7.00 –Śp. Władysławę i Władysława Bolesta
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Mirosława (m) Wlizło i zmarłych z rodziny Wlizło i Gajek
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Barbary i Mariusza w 21 rocznicę ślubu i całej rodziny

II NIEDZIELA ADWENTU 05.12.2021 r.
8.00 – Śp. Barbarę i Adama
9.00 – Śp. siostrę Barbarę Krasulską w 10 rocznicę śmierci, rodziców: Józefa i Antoninę, teściów: Kazimierza i Apolonię i dziadków z obojga stron
10.00 – Śp. Irenę Mazur, Irenę i Henryka Stromskich oraz zmarłych rodziców
10.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Szymona i Jego rodziny
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Mariana Gładyszewskiego w 16 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Gładyszewskich i Pokojskich
18.00 -Śp. Ireneusza Kłoda

INTENCJE: 15 - 21 LISTOPADA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 15.11.2021 r. – św. Alberta
7.00 – Śp. Ireneusza (od kuzyna Janusza z Chyżnego z rodziną)
18.00 – Śp. Elżbietę Tomczyńską i Marię Kantorską
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Barbary i Krzysztofa, ich dzieci i wnuków oraz światło Ducha św. w podejmowaniu decyzji życiowych

WTOREK 16.11.2021 r. – Matki Bożej Ostrobramskiej, św. Małgorzaty Szkockiej
7.00 – Śp. Ireneusza (od kuzyna Janusza z Chyżnego z rodziną)
18.00 – Śp. Czesława Smolińskiego i Genowefę Smolińską w 1 rocznicę śmierci, Bartłomieja, Agnieszkę, Jana i Krystynę Milerskich, Janinę i Franciszka Bartnickich
18.00 – Śp. Edmunda, Paulinę, Stanisława Nocoń, Jadwigę i Jana Boryszewskich, Franciszka i Monikę Maślewskich

ŚRODA 17.11.2021 r. – św. Elżbiety Węgierskiej
7.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Moniki
18.00 – Śp. Mieczysława i Halinę Chwedyna, Grzegorza i Annę Tadra i zmarłych z rodziny Chwedyna i Tyryłło i Lewkowicz, Krzysztofa Mączkowskiego w 1 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Mączkowskich
18.00 – Śp. Jana Lateckiego intencja od Ewy i Antoniego Buczek

CZWARTEK 18.11.2021 r. – Bł. Karoliny Kózkówny
7.00 –
18.00 – Śp. Krzysztofa Mączkowskiego w 1 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Mączkowskich
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda

PIĄTEK 19.11.2021 r. 
7.00 – Śp. Teklę Wołyniec w 3 rocznicę śmierci i rodziców Marię i Stanisława
18.00 – Śp. Ireneusza Kłoda
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Zimnoch i Szumielow

SOBOTA 20.11.2021 r. – św. Rafała Kalinowskiego
7.00 – O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia Cecylii
18.00 – Śp. Wiesława Jankiewicz w 5 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. męża Romana Serdyńskiego, rodziców: Jadwigę i Tadeusza Szefer, dziadków: Aleksandrę i Jana Czyżewskich oraz Zofię i Stanisława Szefer

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.11.2021 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
8.00 – Śp. Wandę Dobrzeniecką w 36 rocznicę śmierci i Wiesława Szopińskiego
9.00 – O światłość wiekuistą w gronie zbawionych dla Cecylii i Józefa Siela i zmarłych z rodów: Sobik, Staszko, Szymorek oraz zmarłych spokrewnionych gałęzi rodzinnych od początków czasów
10.00 – Śp. Tadeusza Ciszak oraz zdrowie babci Wiesławy Ciszak
11.30 – Śp. Edmunda Wiśniewskiego w 19 rocznicę śmierci oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo z obojga stron
12.45 – Śp. Irenę, Jana, rodziców z obojga stron oraz Martę, Piotra, Jadwigę, Henrykę, Barbarę i Janinę
18.00 – Śp. Antoninę (w 30 rocznicę śmierci) i Franciszka ( w 25 rocznicę śmierci) Lis

INTENCJE: 01 - 07 LISTOPADA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 01.11.2021 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych
8.00 – Za zmarłych rodziców: Hilarego i Martę Jankowskich, Józefa i Stefanię Rutkowskich
9.00 – Śp. Bolesławę Kazimierczak
10.00 – Śp. zmarłych rodziców oraz wszystkich zmarłych z rodziny Matusewicz i Tarasiewicz
11.30 – Za parafian
18.00 – Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich i rodziców z obojga stron

WTOREK 02.11.2021 r. – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
7.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bogdaniuk, Dunajko, Żbikowskich oraz Annę Duda i Bogusławę Grzegorczyk
9.30 – Za zmarłych parafian
18.00 – Śp. Jana, Janinę, Edwarda i Jadwigę
18.00 – Śp. Eligie, Józefa Romana i marka Malinowskich oraz zmarłych z rodziny

ŚRODA 03.11.2021 r. – św. Marcina de Porres
7.00 – Śp. Zbigniewa, Grażynę, Jerzego i Kazimierza
18.00 – Śp. Romana Szczechowicza w 10 rocznicę śmierci oraz rodziców Jadwigę i Wincentego
18.00 – Śp. Mariannę Pawłowską w 7 rocznicę śmierci i rodziców Franciszkę i Władysława
18.00 – Za zmarłych

CZWARTEK 04.11.2021 r. – św. Karola Boromeusza
7.00 – Śp. Ireneusza (od rodziców)
18.00 – W intencji Apostolstwa „Margaretka”
18.00 – Śp. Barbarę oraz zmarłych z rodziny Abryszyńskich i Piekarskich
18.00 – Za zmarłych

PIĄTEK 05.11.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Ireneusza (od rodziców)
18.00 – Śp. Włodzimierza Richter w 7 rocznicę śmierci oraz Zofię i Alicję
18.00 – Za zmarłych

SOBOTA 06.11.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego w rocznicę śmierci
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Łucję Kaźmierczak
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec w 1 rocznicę śmierci i męża Zygmunta oraz Krystynę i Jerzego Lewandowskich
18.00 – Za zmarłych

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.11.2021 r. 
8.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.00 – Śp. Janinę i Romana Łapińskich, Henryka Brodowskiego, brata Stanisława, zmarłych dziadków i teściów
10.00 – Śp. Mieczysława Brożek w 24 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Mariusza Turzyńskiego w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Elżbietę Rusek

INTENCJE: 25 - 31 PAŹDZIERNIKA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 25.10.2021 r.
7.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 25/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji imienin dla Ireny i Elżbiety z Biblijnej
18.00 – Śp. Helenę i Władysława oraz zmarłych z rodziny z obu stron

WTOREK 26.10.2021 r.
7.00 – Śp. Izabelę Banasiewicz 26/30
18.00 – Za zmarłych: Stanisława (m) Twardowskiego, Ludwika (m) Kapała, Krzysztofa Walczaka, Genowefę Syput, Małgorzatę Parszuto, Apolonię Olszewską, Czesławę Kierzkowską, Ireneusza Kłodę, Janusza Zagórnego, Henryka (m) Prądzyńskiego, Ryszarda Nadachewicza, Annę Komorowską, Jerzego Boss, Jacka Gulana, Stanisława (m) Lasek
18.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 26/30

ŚRODA 27.10.2021 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Izabelę Banasiewicz 27/30
18.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 27/30

CZWARTEK 28.10.2021 r. – św. Szymona i Judy Tadeusza
7.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 28/30
18.00 – Śp. Izabelę Banasiewicz 28/30
18.00 – Śp. Stanisławę i Ireneusza Częścik , Bożenę Kosecką, Stanisława i Michalinę Surgał, syna Stanisława Surgał, Antoninę i Ignacego Częścik oraz Mieczysława Częścik

PIĄTEK 29.10.2021 r.
7.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 29/30
18.00 – Śp. Celinę i Michała Wasilewskich
18.00 – Śp. Kazimierza, zmarłych z rodziny Jasińskich, Alinę i Czesława Dąbrowskich oraz zmarłych z rodziny Grajczaków

SOBOTA 30.10.2021 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
7.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 30/30
18.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Sp. Annę Krucińską w 25 rocznicę śmierci, Wawrzyńca Krucińskiego, rodziców z obojga stron oraz Jerzego Butajło w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Izabelę Banasiewicz 30/30

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 31.10.2021 r.
8.00 – Śp. zmarłych z rodziny Rozciszewskich i Żebrowskich
9.00 – Śp. Mariannę, Edmunda, Wiesława Sobieraj i dziadków z obojga stron
10.00 – Śp. Jana Wiśniewskiego oraz rodziców i rodzeństwo
11.30 – Śp. Mariannę Gotlibowską w 25 rocznicę śmierci, Stanisława Gotlibowskiego i rodziców z obojga stron
12.45 – Śp. Janusza, rodziców z obojga stron oraz Leszka
18.00 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego i rodziców z obojga stron

INTENCJE: 18 - 24 PAŹDZIERNIKA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 18.10.2021 r. – św. Łukasza
7.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 18/30
18.00 – Dziękczynna w 35 rocznicę ślubu Anny i Waldemara, z prośbą o Boże błogosławieństwo
18.00 – Śp. Włodzimierza Filek w 37 rocznicę śmierci

WTOREK 19.10.2021 r. – św. Jana de Brebeuf i Towarzyszy, św. Pawła od Krzyża
7.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 19/30
18.00 – Śp. Izabelę Banasiewicz 19/30
18.00 – Śp. Zbigniewa

ŚRODA 20.10.2021 r. – św. Jana Kantego
7.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 20/30
18.00 – Śp. Irenę Kasica i Irenę Sikorską
18.00 – Śp. Wacławę i Władysława Ewertowskich

CZWARTEK 21.10.2021 r. 
7.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 21/30
18.00 – Śp. Izabelę Banasiewicz 21/30
18.00 – Śp. Stefanię i Franciszka Karwackich w 12 rocznicę śmierci oraz Jarosława Wasilewskiego w 7 rocznicę śmierci

PIĄTEK 22.10.2021 r. – wspomnienie Jana Pawła II
7.00 – Śp. Izabelę Banasiewicz 22/30
18.00 – Śp. Mariannę Sowińską w 2 rocznicę śmierci, Romana Sowińskiego i Feliksa Kuzawińskiego
18.00 – Śp. Halinę Hajczuk w 3 rocznicę śmierci oraz Przemysława Paczkwskiego w 9 rocznicę śmierci

SOBOTA 23.10.2021 r. – św. Jana Kapistrana i Józefa Bilczewskiego
7.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 23/30
18.00 – Śp. Izabelę Banasiewicz 23/30
18.00 – Śp. Wiesława Stefańskiego i Wiesławę Florczyk

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10.2021 r. 
8.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 24/30
9.00 – Śp. Izabelę Banasiewicz 24/30
10.00 – Śp. Józefa Taraszkiewicz w 5 rocznicę śmierci oraz rodziców i braci z obojga stron
11.30 – Śp. Urszulę i Wacława Póltorak
12.45 – Śp. Marię i Włodzimierza Nowosad i zmarłych z rodziny
18.00 – Śp. Mariannę i Stanisława Wilgatek oraz Apolonię i Tadeusza Grzelak

INTENCJE: 27 WRZEŚNIA - 03 PAŹDZIERNIKA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 27.09. 021 r. – św. Wincentego a Paulo
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Annę
18.00 – Śp. Bogumiła Kasica (m) i Krzysztofa Olszewicza

WTOREK 28.09.2021 r. – św. Wacława
7.00 – Śp. Ryszarda 28/30
18.00 – Za śp. zmarłych: Zofię Tkaczuk, Jana Kotlika, Marię Kruszyńska, Irenę Górską, Zofię Stryj, Henryka Pietkiewicza, Jana Sinkiewicza, Janinę Szczepańską, Janinę Domagała, Czesława Suchomskiego, Piotra Rutkowskiego
18.00 – Śp. Janinę Topczewską

ŚRODA 29.09.2021 r. – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
7.00 – Śp. Śp. Ryszarda 29/30
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 29/30
18.00 – Śp. Janinę i Wilhelma Wieser (czyt. Wizer) i zmarłych z rodziny Wieserów, Walerię Moroziewicz, Łucję i Franciszka Waliszewskich

CZWARTEK 30.09.2021 r. – św. Hieronima
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
7.00 – Śp. Ryszarda 30/30
18.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 30/30

PIĄTEK 01.10.2021 r. – św. Teresy od Dzieciatka Jezus, I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Izabelę Banasiewicz 1/30
18.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 1/30
18.00 – Śp. Lucynę Urbańską w 1 rocznicę śmierci i Zdzisława Urbańskiego w 3 rocznicę śmierci

SOBOTA 02.10.2021 r. – św. Aniołów Stróżów
7.00 – Śp. Antoninę i Aleksandra Chwedziak
9.30 – intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Jerzego Makowskiego w 10 rocznicę śmierci i Andrzeja Makowskiego w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Annę
18.00 – Śp. Krystynę Charytoniuk 2/30

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.10.2021 r.
8.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
9.00 – Śp. Jana Kreńskiego w 9 rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo z obojga stron
10.00 – Śp. Izabelę Banasiewicz 3/30
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Walerię Wileńską, zmarłych z rodziny Wileńskich i Szynkiewiczów
18.00 – Śp. Jerzego Zimnickiego w 2 rocznicę śmierci

INTENCJE: 20 - 26 WRZEŚNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 20.09.2021 r. –św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy
7.00 –
18.00 – O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia
18.00 – Śp. Korneliusza i zmarłych z rodziny Komorowskich, Kuper i Trzos
18.00 – Śp. syna Piotra Bazydło, żonę Stanisławę, rodziców: Faustyna i Aleksandrę oraz rodzeństwo: Jana i Helenę Bazydło

WTOREK 21.09.2021 r. – św. Mateusza Apostoła
7.00 – Śp. Ryszarda 21/30
18.00 – imieninowa Ks. Mateusza
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 21/30

ŚRODA 22.09.2021 r.
7.00 – Śp. Ryszarda 22/30
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 22/30
18.00 – Dziękczynna z okazji 90 urodzin Marii Wróblewskiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Najświętszej (int. od wnuczki Laury)
18.00 – O miłosierdzie Boże dla pielgrzymów

CZWARTEK 23.09.2021 r. – św. O. Pio z Pietrelciny
7.00 – Śp. Ryszarda 23/30
18.00 – Śp. Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 23/30
18.00 – Śp. Zygmunta Nowosielskiego w 5 rocznicę śmierci

PIĄTEK 24.09.2021 r.
7.00 – Śp. Ryszarda 24/30
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 24/30
18.00 – Śp. Stanisławę Kotlińską w 1 rocznicę śmierci, Mieczysława Kotlińskiego w 16 rocznicę śmierci oraz Wiesławę i Jana Mrozińskich

SOBOTA 25.09.2021 r.
7.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 25/30
18.00 – Śp. Ryszarda 25/30
18.00 – Śp. Annę

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09.2021 r.
8.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
9.00 – Śp. syna Włodzimierza w 26 rocznicę śmierci, rodziców: Piotra i Bronisławę, brata Tadeusza, Marię oraz Władysława
10.00 – Śp. Ryszarda 26/30
11.30 – Śp. Stanisława Bartyzel (m) w 8 rocznicę śmierci, Zofię i Jana Omyła, Marię i Jakuba Bartyzel
12.45 – Śp. Romana Cherek (m)
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 26/30

INTENCJE: 13 - 19 WRZEŚNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 13.09.2021 r. – św. Jana Chryzostoma
7.00 – W intencji przebłagalnej, z prośbą o Boże miłosierdzie dla Reginy i Piotra
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 13/30
18.00 – Śp. Eugenię Szmit i zmarłych z rodziny

WTOREK 14.09.2021 r. – Podwyższenie Krzyża św.
7.00 – Śp. Ryszarda 14/30
18.00 – Śp. Zofię Osmańską
18.00 – O zdrowie dla Agnieszki, opiekę Matki Bożej dla Niej i całej rodziny

ŚRODA 15.09.2021 r. – NMP Bolesnej
7.00 – Śp. mamę Zofię Słupską i brata Sylwestra Słupskiego
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 15/30
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Iwony z okazji 50 rocznicy urodzin

CZWARTEK 16.09.2021 r. – św. Korneliusza i Cypriana
7.00 – Śp. Ryszarda 16/30
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 16/30
18.00 – Śp. Krzysztofa w 21 rocznicę śmierci zmarłych z rodziny Kryszyłowiczów i Zakrzewskich

PIĄTEK 17.09.2021 r. – św. Roberta Bellarmina i Zygmunta Szczęsnego Felińskiego
7.00 – Śp. Ryszarda 17/30
9.00 – Msza św. w rocznicę agresji Związku Radzieckiego na Polskę
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 17/30

SOBOTA 18.09.2021 r. – św. Stanisława Kostki
7.00 – Sp. Ryszarda 18/30
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 13/30
18.00 – Śp. Lucynę Hajduczenia, Macieja, rodziców, teściów, dziadków, bratową i Sylwestra

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021 r.
8.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
9.00 – Śp. Zenonę Nowakowską w 8 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Józefa 10/30
11.30 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 19/30
12.45 – Śp. Wiesławę Trzcińską w 10 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ryszarda 19/30

INTENCJE: 06 - 12 WRZEŚNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 06.09.2021 r. 
7.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 6/30
18.00 – Śp. Teresę i Czesława, rodziców i braci Eugeniusza i Wiesława
18.00 – Śp. Mariannę i Władysława Golańskich oraz Halinę i Bolesława Sankowskich

WTOREK 07.09.2021 r. – św. Melhiora Grodzieckiego
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 7/30
18.00 – Śp. Mieczysławę i Michała Jankowieckich i Jerzego Kulas

ŚRODA 08.09.2021 r. – święto Narodzenia NMP
7.00 – Śp. Ryszarda 8/30
18.00 – Śp. rodziców: Franciszka i Mariannę, siostrę Helenę i Stanisławę, wnuczkę Małgorzatę i zmarłych z rodziny Małkowskich i Chrebelskich
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 8/30
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha św. i opiekę Maryi dla pielgrzymów do Gietrzwałdu i ich rodzin

CZWARTEK 09.09.2021 r. – św. Piotra Klawera
7.00 – Śp. Ryszarda 9/30
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 9/30
18.00 – Śp. Mieczysława Balickiego w 16 rocznicę śmierci, brata Brunona i rodziców z obojga stron

PIĄTEK 10.09.2021 r.
7.00 – Śp. Ryszarda 10/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Janinę Górską w 6 rocznicę śmierci oraz Jerzego Górskiego

SOBOTA 11.09.2021 r.
7.00 – Śp. Ryszarda 11/30
18.00 – Dziękczynna za 44 lata małżeństwa Barbary i Józefa z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 11/30

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021 r.
8.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
9.00 – Za zmarłych rodziców: Strzelec i Furmanek oraz rodzeństwo z obu stron
10.00 – Śp. Ryszarda 12/30
11.30 – Śp. Mariannę Drewniak w 4 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Drewniak i Panek
12.45 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 12/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Grzegorza i Zbigniewa

INTENCJE: 30 SIERPNIA - 05 WRZEŚNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 30.08.2021 r.
7.00 – Śp. Jana i Genowefę Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Śp. Janinę 30/30

WTOREK 31.08.2021 r.
18.00 – Śp. Jana Kocoł w 25 rocznicę śmierci
18.00 – Za zmarłych: Śp. Ewę Chojnowską, Irenę Brunka, Grzegorza Lubaszewskiego, Janinę Korba, Teodora Tacka

ŚRODA 01.09.2021 r.
7.00 – Śp. Ryszarda (m) 1/30
18.00 – W duchu wdzięczności za 60 lat wspólnego życia Haliny i Ludwika Wasiaków oraz owoce miłości Andrzeja i Piotra, z prośbą o wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla małżonków i całej rodziny
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 1/30

CZWARTEK 02.09.2021 r. 
7.00 – Śp. Ryszarda (m) 2/30
18.00 – W intencji Apostolstwa „ Margaretka”
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 2/30

PIĄTEK 03.09.2021 r. – I piątek miesiąca- św. Grzegorza Wielkiego
7.00 – Śp. Ryszarda (m) 3/30
18.00 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 3/30
18.00 – Śp. Bożenę Krawcewicz w 1 rocznicę śmierci

SOBOTA 04.09.2021 r. – bł. Marii Stelii i Towarzyszek
7.00 – Śp. Ryszarda (m) 4/30
9.30 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 4/30
18.00 – Śp. Marię Zięcina w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Berger, Grzywańskich i Zięcina
18.00 –Śp. Rozalię, Andrzeja, Włodzimierza Kiszka oraz babcie i dziadków z obu stron

NIEDZIELA 05.09.2021 r. 
8.00 – Śp. Kazimierza Kawa, rodziców z obu stron i wszystkich zmarłych z rodziny
9.00 – O Boże błogosławieństwo dla Teresy i Jerzego w 60 rocznicę ślubu
10.00 – Śp. Ryszarda (m) 5/30
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Ks. Ludwika Meyerholca 5/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Burczyk i Żandarskich
11.30 – hospicjum – Śp. Annę

INTENCJE: 23 - 29 SIERPNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 23.08.2021 r. – św.
18.00 – Śp. Genowefę, Józefa i Jadwigę
18.00 – Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Katarzyny i Mariusza

WTOREK 24.08.2021 r. – św. Bartłomieja
18.00 – Śp. Janinę 24/30
18.00 – Śp. Waldemara Zimnoch (m) w 1 rocznicę śmierci, Różę Szumielę i rodziców z obojga stron

ŚRODA 25.08.2021 r. – św. Ludwika i św. Józefa Kalasantego
18.00 – Śp. Janinę 25/30
18.00 – Śp. Halinę Miękus w 8 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Miękus i Sidorowicz

CZWARTEK 26.08.2021 r. – NMP Częstochowskiej
18.00 – O spokój duszy Heleny Butryn w 46 rocznicę śmierci oraz dziadków: Wiktorii i Antoniego Leszczyńskich
18.00 – Śp. Kazimierę i Jana i ich dzieci oraz Wandę i Franciszka i ich dzieci

PIĄTEK 27.08.2021 r. –św. Moniki
18.00 – Śp. Elżbietę i Aleksandra Antczak w rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Juliana Filek w 15 rocznicę śmierci

SOBOTA 28.08.2021 r. – św. Augustyna
18.00 – Śp. Jadwigę, Jana, Halinę Jagielskich, zmarłych z rodziny: Matuszewskich i Jagielskich
18.00 – Śp. Jerzego, Wandę i Ignacego Narloch oraz zmarłych z rodziny Polcyn: Wacława, Stanisława, Jana, Edwarda i Mariana

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.08.2021 r. – męczeństwo św. Jana Chrzciciela
9.00 – Śp. Czesławę i Bronisławę, Władysława, Alinę i Bogdana
10.00 – Śp. Janinę 29/30
11.30 – Śp. Tomasza, Janusza, Ryszarda, Barbarę, Władysławę, Antoniego, Rajmunda i Bronisławę
18.00 – Śp. Hannę, Teresę i Henryka Jastrzębskich

INTENCJE: 16 - 22 SIERPNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 16.08.2021 r. – św. Stefana Węgierskiego
18.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. w 30 rocznicę ślubów zakonnych S. Doris i 25 rocznicę ślubów zakonnych S. Dominiki
18.00 – Śp. Mariannę i Władysława, Romualda i Stanisława

WTOREK 17.08.2021 r. – św. Jacka Odrowąża
18.00 – Śp. Janinę 17/30

ŚRODA 18.08.2021 r. – św. Heleny
18.00 – Śp. Janinę 18/30
18.00 – Śp. rodziców: Wiesławę i Feliksa

CZWARTEK 19.08.2021 r. – św. Jana Eudesa
18.00 – Śp. Bronisławę Kaniecką w 20 rocznicę śmierci oraz Tomasza Pietkiewicza, Zdzisława, Jana i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Dominika, Edwarda, Zenona, Janinę, Zuzannę i Ewę z rodziny Abramowskich oraz Eugenię i Stanisława Kruczyńskich

PIĄTEK 20.08.2021 r. – św. Bernarda
18.00 – Śp. Janinę 20/30 w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Sp. Barbarę Natkaniec, Lucynę Lauterbach i Zygmunta Siuder, Jana Lis

SOBOTA 21.08.2021 r. – św. Piusa X
18.00 – Śp. Jana i Anitę Kowalskich oraz zmarłych z rodziny Kowalskich, Pyszka, Czerpińskich i Świątkowskich
18.00 – Śp. Halinę Chwedyna, Annę, Mieczysława i Grzegorza

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.08.2021 r.
9.00 – Śp. Janinę 22/30
10.00 – Śp. Mariusza Nadachewicza w 16 rocznicę śmierci, Lucjana, Dominika i Stefana Bonieckich
11.30 – Śp. Andrzeja Słodownik w 2 rocznicę śmierci
18.00 – O nawrócenie grzeszników

INTENCJE: 09 - 15 SIERPNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 09.08.2021 r. – św. Teresy Benedykty od Krzyża
18.00 – Śp. Janinę 9/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i łaski dla małżonków Marty i Łukasza w 15 rocz ślubu

WTOREK 10.08.2021 r. – św. Wawrzyńca
18.00 – Śp. Janinę 10/30

ŚRODA 11.08.2021 r. – św. Klary
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla córki Dagmary oraz zdrowie dla Wandy i całej rodziny
18.00 – Śp. Rozalię Liepins, Józefa Strautins, Mikołaja oraz zmarłych z rodziny Liepins, Strautins i Kwiesis

CZWARTEK 12.08.2021 r. – św. Joanny Franciszki de Chantal
18.00 – Śp. Janinę 12/30
18.00 – Śp. Elżbietę Sidor w 2 rocznicę śmierci

PIĄTEK 13.08.2021 r. 
18.00 – Intencja różańcowa

SOBOTA 14.08.2021 r. – św. Maksymiliana Marii Kolbego
18.00 – Śp. Zofię Osmańską
18.00 – Dziękczynna Panu Bogu za 87 lat życia Marii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

NIEDZIELA – 15.08.2021 r. Uroczystość Wniebowzięcia NMP
9.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski w dniu 75 urodzin Ireny Sieklickiej
10.00 – Śp. Michała Nowickiego w 21 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Marię, Michała i rodziców: Ewę, Bazylego, Ewę i Jerzego
18.00 – O nawrócenie grzeszników

INTENCJE: 03 - 08 SIERPNIA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 03.08.2021 r.
18.00 – Śp. Albin, Michał, Krzysztof, Zbigniew, Leokadia, Wanda, Bożena Kierpiec
18.00 – Śp. Inkę, Mirellę, Antoninę i Wincentego

WTOREK 03.08.2021 r.
18.00 – Śp. Janinę 3/30
18.00 – Śp. Jan Fil 1 rocz. śmierci

ŚRODA 04.08.2021 r. – św. Jana Marii Vianneya
7.00 – Śp. Janinę 4/30
18.00 – O bł. Boże i zdrowie dla Marii Kot

CZWARTEK 05.08.2021 r.
18.00 – Int. Apostolstwa Margaretka
18.00 – O zdrowie i umocnienie w chorobie dla Stanisława

PIĄTEK 06.08.2021 r. – święto Przemienienia Pańskiego
18.00 – śp. Anna Liberadzka i Jan
18.00 – Śp. Ewa Miller w 14 r. śmierci

SOBOTA 07.08.2021 r.
7.00 – Śp. Bogdan Karwacki w 1 r. śmierci
18.00 – Śp. Wiesława Oryl w 3 r. śmierci oraz Stefanię, Kazimierza Oryl

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 08.08.2021 r.
9.00 – Śp. Janinę 8/30
10.00 – Śp. Marek Mróz w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Nadolskich i Ostrowskich
18.00 – O nawrócenie grzeszników

INTENCJE: 19 - 25 LIPCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 19.07.2021 r.
18.00 – Śp. Zofię Osmańską
18.00 – Śp. Iwe Siedlar i męża Stanisława

WTOREK 20.07.2021 r. – bł. Czesława
18.00 – Śp. Danutę Zawadzką w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Wincentego i Janinę Pańko

ŚRODA 21.07.2021 r. – św. Apolinarego i św. Wawrzyńca z Brindisi
18.00 – Śp. Annę i Stefana Tomal

CZWARTEK 22.07.2021 r. – św. Marii Magdaleny
18.00 – Śp. rodziców: Marię i Stefana, córkę Renatę, dziadków, Ewę, Paranie, Michała Kyryło i wszystkich z rodziny

PIĄTEK 23.07.2021 r. – św. Brygidy
18.00 – Śp. Zenona Rakoczy (m) w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Waldemara Zimnoch (m) w 1 rocznicę śmierci, Różę Szumielę i rodziców z obojga stron

SOBOTA 24.07.2021 r. – św. Kingi
18.00 – Śp. Annę Berger, zmarłych z rodziny Berger, Grzywańskich i Zięcina
18.00 – Śp. Stanisława Rogalskiego w 7 rocznicę śmierci i zmarłe rodzeństwo

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07.2021 r. – św. Jakuba, św. Krzysztofa
9.00 – Śp. Iwonę Chudzikiewicz w 4 rocznicę śmierci oraz męża Jana, rodziców i teściów
10.00 – Śp. Andrzeja Małeckiego w 11 rocznicę śmierci i dziadków z obojga stron
11.30 – Śp. Jerzego i Aleksandrę Adrian oraz Tadeusza Kalwara i dziadków z obojga stron
18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa, Anny, Joanny i Mikołaja z okazji urodzin i imienin
18.00 – Śp. Stanisława Rogalskiego w 7 rocznicę śmierci i zmarłe rodzeństwo

INTENCJE: 12 - 18 LIPCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 12.07.2021 r. – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
18.00 – Śp. Stanisława Trzcińskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Monikę Nocoń oraz o Bożą pociechę dla najbliższych

WTOREK 13.07.2021 r. – św. Andrzeja Świerada i Benedykta
18.00 – Śp. Zofię Osmańską
18.00 – Śp. Krystynę i Janusza Charytoniuk

ŚRODA 14.07.2021 r. – św. Kamila de Lellis, św. Henryka
18.00 – O zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Ludwika Wasiaka z okazji 85 urodzin

CZWARTEK 15.07.2021 r. – św. Bonawentury
18.00 – Śp. Mieczysława w 7 rocznicę śmierci oraz ks. Henryka, rodziców i dziadków z obojga stron
18.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Marii Skawińskiej

PIĄTEK 16.07.2021 r. – NMP z Góry Karmel
18.00 – Śp. Stefana Szymańskiego w 2 miesiąc po śmierci (od uczestniczek pogrzebu)
18.00 – O powrót do Kościoła i nawrócenie Karola i Szarloty

SOBOTA 17.07.2021 r.
18.00 – Śp. Helenę, Cecylię i Augustyna
18.00 – Śp. Korneliusza i zmarłych z rodziny Komorowskich i Pietrzykowskich

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA- 18.07.2021 r. – św. Szymona z Lipnicy
9.00 – Śp. Jana 18/30
10.00 – W 50 rocznicę urodzin Lidii, intencja dziękczynna Matce Bożej za dotychczasową opiekę, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo
11.30 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Ludwika z okazji 85 urodzin
18.00 – Śp. Stanisława Kryszyłowicz (m) intencja od dzieci

INTENCJE: 05 - 11 LIPCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 05.07.2020 r. – św. Antoniego Marii Zaccari i św. Marii Goretti
18.00 – Śp. Jadwigę Wiśniewską w 7 rocznicę śmierci i jej męża Wiesława, zmarłych Mariannę i Jana Szmiot
18.00 – O nawrócenie syna i jego rodziny oraz dary Ducha św. dla nich

WTOREK 06.07.2020 r. – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
18.00 – Śp. Elżbietę Formela
18.00 – W intencji Doroty i Mariusza w 25 rocznicę ślubu

ŚRODA 07.07.2020 r.
18.00 – O łaskę nieba dla zmarłych: Heleny i Tadeusza Nicińskich i Janusza Kierul

CZWARTEK 08.07.2020 r.
18.00 – Śp. Krystynę Handzel w miesiąc po pogrzebie
18.00 – O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka

PIĄTEK 09.07.2021 r. – św. Augustyna Zhao Rong
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. rodziców: Anny i Aleksandra, siostry Jadwigi, wnuczki Małgorzaty i zmarłych z rodziny Bogusławskich i Libudzkich

SOBOTA 10.07.2021 r.
18.00 – O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Ewy i Zdzisława Olszewskich
18.00 – Śp. Halinę Koc- Ławrynowicz

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 11.07.2021 r.
9.00 – Śp. Franciszkę Kowalską w 12 rocznicę śmierci, Sylwesrta Orzechowskiego w 21 rocznicę śmierci i współmałżonków Karola i Helenę
10.00 – Śp. Jana 11/30
11.30 – Śp. Henryka Zalewskiego w 13 rocznicę śmierci, rodziców z obojga
stron, siostry Czesławę i Natalię, Jana, Marka Mroza i dziadków
18.00 –Śp. Janusza i rodziców Zygmunta i Łucję

INTENCJE: 28 CZERWCA - 04 LIPCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 28.06.2021 r. – św. Ireneusza
7.00 – Śp. Wandę 28/30
18.00 – Śp. Marię i Tadeusza Czerniewskich, zmarłych z rodziny oraz Łukasza Miszewskiego
18.00 – Śp. Jana Józefowicza w 9 rocznicę śmierci

WTOREK 29.06.2021 r. – św. Piotra i Pawła
7.00 – Śp. Wandę 29/30
18.00 – Śp. zmarłych: Władysława Kiełczewskiego, Zofię Osmańską, Lidię Danielczyk, Waldemara Pecka, Krystynę Handzel, Kazimierza Zydlewskiego, Eugeniusza Buczkowskiego, Weronikę Ocińską, Jadwigę Brydzińską
18.00 – Imieninowa Ks. Piotra
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 29/30

ŚRODA 30.06.2021 r. – św. Pierwszych Męczenników
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 30/30
18.00 – Śp. Wandę 30/30

CZWARTEK 01.07.2021 r. – św. Ottona
7.00 –
18.00 – W intencji Apostolstwa „Margaretka”
18.00 – Śp. Stefanię Oryl w 1 rocznicę śmierci oraz Kazimierza i Wiesława Oryl

PIĄTEK 02.07.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Marię Bielską w 8 rocznicę śmierci, Stanisława Bielskiego w 32 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. rodziców: Irenę i Andrzeja, braci: Janusza i Marka oraz bratanków: Kamila i Cezarego

SOBOTA 03.07.2021 r. – św. Tomasza
7.00 –
9.30 –
18.00 –

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.07.2021 r.
9.00 – Śp. Jana 4/30
10.00 – Dziękczynna za 50 lat życia, z prośbą o Boże błogosławieństw ona dalsze lata
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodzin: Ostrowskich i Nadolskich
18.00 – Śp. Zofię Szczepaniak w 7 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron

INTENCJE: 21 - 27 CZERWCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 21.06.2021 r.
7.00 – Śp. Wandę 21/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji imienin dla Jolanty i Jana oraz Ani i Marka z Grupy Biblijnej
18.00 – Śp. Sylwestra Pietrzaka, rodziców, braci i siostry z obydwóch stron oraz zmarłych z rodziny Traczyków
18. 00- Za Małgorzatę w dniu urodzin

WTOREK 22.06.2021 r. – św. Jana Fishera
7.00 – Śp. Wandę 22/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 22/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla członków katolickiego teatru FEN i ich rodzin oraz zmarłych aktorów

ŚRODA 23.06.2021 r.
7.00 – Śp. Wandę 23/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 23/30
18.00 – Śp. Felicji i Leona Daleckich oraz Hannę i Józefa Grzeszczuk

CZWARTEK 24.06.2021 r. – Narodzenie św. Jana Chrzciciela
7.00 – Śp. Janinę i Romana Łapińskich, męża Henryka Brodowskiego, brata Stanisława, dziadków i teściów
18.00 – imieninowa ks. Jana
18.00 – Śp. Janinę i Jana
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 24/30
18.00 – Śp. Jana Błaszkiewicz

PIĄTEK 25.06.2021 r.
7.00 – Śp. Wandę 25/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 25/30
18.00 – Dziękczynna za przebyte operacje, z prośbą o opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Kazimiery

SOBOTA 26.06.2021 r. – św. Zygmunta Gorazdowskiego
7.00 – Śp. Wandę 26/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 26/30
18.00 – Śp. Jadwigę , Zygmunta Siwakowskich

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06.2021 r.
8.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
9.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Kwiatkowskich
10.00 – Śp. Józefa, Konrada, Hildegardę i Zbigniewa z rodziny Ponke oraz Weronikę, Jana., Danutę i Romana z rodziny Żelaznych
11.30 – Śp. Włodzimierza Pawluk
12.45 – O Boże błogosławieństwo dla Urszuli i Mateusza w 1 rocznicę ślubu
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Janusza w 30 rocznicę ślubu, z prośbą o łaski dla rodziny

INTENCJE: 14 - 20 CZERWCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 14.06.2021 r. – Bł. Michała Kozala
7.00 – Śp. Gertrudę i Józefa Bielińskich
18.00 – Śp. Irenę Demczuk, Janusza Dyl i Jadwigę Dyl
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Andrzeja w 35 rocznicę ślubu

WTOREK 15.06.2021 r.
7.00 – Śp. Wandę 15/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 15/30
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jolanty, Kazimierza i całej rodziny

ŚRODA 16.06.2021 r.
7.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 16/30
18.00 – Śp. Urszulę Nowak w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Jana, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

CZWARTEK 17.06.2021 r. – św. Brata Alberta Chmielowskiego
7.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 17/30
18.00 – Śp. Józefa Kujawę, rodziców Kujawa, Zbigniewa Izdebskiego, zmarłychz rodziny: Siedleckich, Siecińskich i Pedów
18.00 – Dziękczynno- błagalna za ks. Grzegorza w 29 rocznicę święceń

PIĄTEK 18.06.2021 r.
7.00 – Śp. Wandę 18/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 18/30

SOBOTA 19.06.2021 r. – św. Romualda
7.00 – Śp. Wandę 19/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 19/30
18.00 – Śp. Romana Słoń i jego rodziców: Feliksę w 1 rocznicę śmierci i Stefana

NIEDZIELA ZWYKŁA 20.06.2021 r.
8.00 – Śp. Marię Kobak i jej rodziców
9.00 – O Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Henryka i ich dzieci z okazji 30 – lecia małżeństwa
10.00 – Śp. Piotra Czuba w 1 rocznicę śmierci, Krystynę Hubner i Helenę Dul
11.30 – Śp. Jana Wiśniewskiego
12.45 – O Boże błogosławieństwo dla Mai z okazji 5 urodzin
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 20/30

INTENCJE: 07 - 13 CZERWCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 07.06.2021 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 7/30
18.00 – Śp. Krzysztofa Maciągowskiego

WTOREK 08.06.2021 r. – św. Jadwigi Królowej
7.00 – Śp. Wandę 8/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 8/30
18.00 – O łaskę żywej wiary dla Małgorzaty i Matyldy
18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski dla Danuty Połczyńskiej z okazji 81 urodzin

ŚRODA 09.06.2021 r. – św. Efrema
7.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 9/30
18.00 – Śp. Wandę 9/30
18.00 – Śp. Jadwigę Mrozik w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Za Beatę i Andrzeja – intencja urodzinowa

CZWARTEK 10.06.2021 r.
7.00 – Śp. Wandę 10/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 10/30
18.00 – Śp. Jana Liberackiego w 18 rocznicę śmierci oraz Annę

PIĄTEK 11.06.2021 r. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
7.00 – Śp. Wandę 11/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 11/30
18.00 – W intencji Moderatora z okazji imienin- ks. Jana i całego Koła Żywego Różańca, o zdrowie, błogosławieństwo Pana Jezusa i opiekę Matki Bożej

SOBOTA 12.06.2021 r. – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
7.00 – Śp. Wandę 12/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 12/30
18.00 – Śp. Wiesławę Werra- Bela

NIEDZIELA – 13.06.2021 r.
8.00 – Śp. Wandę 13/30
9.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 13/30
10.00 – Śp. Tomasza, Antoniego, Władysławę, Janusza, Rajmunda, Wandę, Stanisława, Bronisławę
11.30 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Sp. Małgorzatę w 1 rocznicę śmierci i Zbigniewa Uścinowicz w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Uścinowicz i Kruczyk
18.00 – Za parafian

INTECJE: 31 MAJA - 06 CZERWCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 31.05.2021 r. – Nawiedzenie NMP
7.00 – O braterską miłość między rodzeństwem i łaskę silnej wiary dla braci Lukasa i Stephana
18.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 5 rocznicę małżeństwa Aleksandry i Mateusza

WTOREK 01.06.2021 r. – św. Justyna
7.00 – Śp. Wandę 1/30
7.00 – Błagalna o potrzebne łaski Pana Jezusa i Matki Najświętszej przed i w czasie operacji oraz łaskę uzdrowienia
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 1/30
18.00 – Dziękczynna za udaną operację Ireny Kępa

ŚRODA 02.06.2021 r. – św. Marcelina i Piotra
7.00 – Śp. Wandę 2/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 2/30
18.00 – Śp. Jadwigę Magdziak

CZWARTEK 03.06.2021 r. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
8.00 – Śp. Wandę 3/30
9.00 – Śp. Ks. Tadeusza 3/30
10.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji imienin i urodzin dla Leszka, Filipa oraz Anny i Igi
18.00 – Śp. Zofię Osmańską, Grzegorza Osmańskiego w 5 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron

PIĄTEK 04.06.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Wandę 4/30
18.00 – Śp. Jerzego w 6 rocznicę śmierci oraz Wojciecha
18.00 – Śp. Stanisławę w 19 rocznicę śmierci , Bolesława, Bronisława, Jadwigę i ks. Henryka
18.00 – o Boże błogosławieństwo i łaski dla Zofii i Zbigniewa z okazji 44 rocznicy ślubu i 10 rocznicę ślubu Agnieszki i Jacka

SOBOTA 05.06.2021 r. – św. Bonifacego
7.00 – Śp. Wandę 5/30
9.30 –
18.00 – Śp. Anitę i Jana Kowalskich oraz zmarłych z rodziny Kowalskich, Pyszka, Czerpińskich, Światkowskich
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 5/30

NIEDZIELA 06.06.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Tadeusza 6/30
9.00 – O zdrowie dla Natalii Miary
10.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Stefańskiego, rodziców z obojga stron i rodzeństwo
18.00 – Śp. Wandę 6/30

INTECJE: 17 - 23 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 17.05.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego Jureckiego
18.00 – Śp. Halinę Machalińską w 1 rocznicę śmierci i Henryka Machalińskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. brata i rodziców Iwańskich

WTOREK 18.05.2021 r. – św. Jana I
7.00 –
18.00 – Śp. Henrykę 18/30
18.00 – Śp. Agnieszkę Dziekońską w 1 rocznicę śmierci, Edwarda i Marię Dziekońskich

ŚRODA 19.05.2021 r. 
7.00 – Śp. Henrykę 19/30
18.00 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego w 13 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Urszulę Rafińską i zmarłych z rodziny Wileńskich i Szynkiewiczów

CZWARTEK 20.05.2021 r. – św. Bernardyna za Sieny
7.00 – O wieczne zbawienie dla Marianny, Stanisława oraz pozostałych z rodziny Kowalskich
18.00 – Śp. Henrykę 20/30
18.00 – Dziękczynn0- błagalna o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha św. dla Beaty i Andrzeja z okazji urodzin

PIĄTEK 21.05.2021 r. – św. Krzysztofa Magellanesa i Towarzyszy i Jana Nepomucena
7.00 –
18.00 – Śp. Henrykę 21/30
18.00 – O życie wieczne dla śp. Wandy Winnickiej (z racji urodzin)

SOBOTA 22.05.2021 r. –św. Rity z Cascii
7.00 – O uwolnienie z nałogów Ziemowita
18.00 – Śp. Henrykę 22/30
18.00 – Śp. Janinę w rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Arkadiusza Jarzyło

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW. – 23.05.2021 r.
8.00 – Śp. Mariannę w 25 rocznicę śmierci, Stanisława, Henryka, Bolesława, Władysława, Jerzego, Danutę i zmarłych z rodziny Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
9.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Krystynę Bujnowską w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Henrykę 23/30
18.00 – Śp. Eugeniusza Magalskiego w 10 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, brata Eugeniusza i Ryszarda

INTECJE: 10 - 16 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 10.05.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę 10/30
18.00 – Śp. Henrykę Wardzińską w 1 rocznicę śmierci i Stanisława Wardzińskiego w 22 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Antoniego Skuzińskiego 21 rocznicę śmierci

WTOREK 11.05.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę 11/30
18.00 – Śp. Stanisława (m) Szymaniec w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Lubow Kuczyńską

ŚRODA 12.05.2021 r. – św. Nereusza i Achillesa, św. Pankracego
7.00 – Śp. Henrykę 12/30
7.00 – Dziękczynna za modlitwę, za Janinę z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie dla modlących się
18.00 – Dziękczynna, z prośba o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Piotra, w 30 rocznicę święceń kapłańskich

CZWARTEK 13.05.2021 r. – NMP z Fatimy
7.00 – Śp. Henrykę 13/30
18.00 – Śp. Renatę w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego

PIĄTEK 14.05.2021 r. – św. Macieja Apostoła
7.00 – Śp. Henrykę 14/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Zofię Richter w 8 rocznicę śmierci oraz Włodzimierza i Alicję
18.00 – Śp. Zofię i Leona Szczygłowskich i zmarłych z rodziny: Szczygłowskich i Fabisiaków

SOBOTA 15.05.2021 r.
7.00 – Śp. Franciszka (m) Nóżka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henrykę 15/30
18.00 – Śp. Korneliusza Komorowskiego oraz Martę i Zofię Trzos

NIEDZIELA 16.05.2021 r. – Wniebowstąpienie Pańskie
8.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
9.00 – Śp. rodziców Reginę i Franciszka Snarskich; Leontynę i Józefę, Edwarda Sawko i dziadków
10.00 – Śp. Krystynę Bujnowską w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Henrykę 16/30
12.45 – Śp. Ryszarda Kobierowskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zofię i Jana Mosewiczów

INTECJE: 03 - 09 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 03.05.2021 r. – NMP Królowej Polski
8.00 – Śp. Mariannę, Teresę, Stanisławę, Izydora, Jana, Annę i Genowefę z rodziny Nowickich
9.00 – Śp. rodziców, brata Andrzeja i Józefa Ciesiółka
10.00 – Śp. Stanisława 29/30
11.30 – Śp. Janinę 29/30
12.45 – O pomyślne zdanie matury dla Kamila
18.00 – Śp. Henrykę 3/30

WTOREK 04.05.2021 r. – św. Floriana
7.00 –
18.00 – Śp. Stanisława 30/30
18.00 – Śp. Janinę 30/30

ŚRODA 05.05.2021 r. – św. Stanisława Kazimierczyka
7.00 – Śp. Henrykę 5/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny: Kubińskich, Wasiaków oraz Agnieszkę w 50 rocznicę śmierci
18.00 – Dziękczynna za Janinę, z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo w 82 rocznicę urodzin

CZWARTEK 06.05.2021 r. – św. Apostołów Filipa i Jakuba
7.00 – Śp. Henrykę 6/30
18.00 – W intencji Apostolatu „Margaretka”
18.00 – Śp. Janinę Piasecką w 9 rocznicę śmierci, Andrzeja Wierzbowskiego i Wiesława Sepetowskiego

PIĄTEK 07.05.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów,Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Irenę w 11 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny: Makowieckich i Cichoniów
18.00 – Śp. Henrykę 7/30

SOBOTA 08.05.2021 r. – św. Stanisława
7.00 – O wieczne zbawienie dla Marcina, Tadeusza, Stanisławę i Damiana Kierzkowskich
18.00 – Śp. rodziców Stanisławę i Stanisława
18.00 – Śp. Stanisława Trętowskiego, o łaskę przebaczenia grzechów i wiecznezbawienie

VI NIEDZIELA WIELKANOCY 09.05.2021 r.
8.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
9.00 – Śp. Izydora w 21 rocznicę śmierci, Stanisława w 10 rocznicę śmierci oraz Waldemara i Filomenę
10.00 – Dziękczynna za dar życia Filipa i Stanisława Posmyk w 9 i 12 rocznicę urodzin
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 11 miesięcy po śmierci
18.00 – Śp. Irenę Kasica- intencja od sąsiadów

INTECJE: 26 KWIETNIA - 02 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 26.04.2021 r.
7.00 – Śp. Jana, Franciszka
18.00 – Śp. Zygmunta Czółnowskiego i Henryka Kubala
18.00 – Dziękczynna za wyjście z choroby męża Leszka

WTOREK 27.04.2021 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Mariana Żłabikowskiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Za zmarłych: Kazimierza Gołuńskiego, Krystynę Ostrowską, Stanisława Grzywińskego, Helenę Mikutel, Stanisława Kryszyłowicza, Jana Pietrow, Jana Sobala, Izabelę Banasiewicz, Aleksandrę Borsukowicz, Halinę Dzięgielewską

ŚRODA 28.04.2021 r. – Piotra Chanela i Ludwika Marii Grignion de Montfort
7.00 – Śp. Janinę 24/30
18.00 – Śp. Stanisława 24/30
18.00 – Śp. Janinę Kryszyłowicz w 16 rocznicę śmierci

CZWARTEK 29.04.2021 r. – św. Katarzyny Sieneńskiej
7.00 – Śp. Stanisława 25/30
18.00 – Śp. Janinę 25/30
18.00 – Śp. Henrykę

PIĄTEK 30.04.2021 – św. Piusa V
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Janinę 26/30
18.00 – O łaskę nawrócenia i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Czarka z okazji urodzin

SOBOTA 01.05.2021 r. – św. Józefa
7.00 – Śp. Janinę 27/30
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Stanisława 27/30
18.00 – Śp. Henrykę 1/30

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02.05.2021 r.
8.00 – Śp. Tadeusza Mrozowskiego w 9 rocznicę śmierci
9.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Zbigniewa w 60 rocznicę ślubu
10.00 – Sp. Henrykę 2/30
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Radosława Mazurczaka w 2 rocznicę śmierci
18.00 – W pewnej intencji

INTECJE: 19 - 25 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 19.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 15/30
18.00 – Śp. Wojciecha w 5 rocznicę śmierci oraz Jerzego
18.00 – Śp. Janinę 15/30

WTOREK 20.04.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Janinę 16/30
18.00 – Śp. Elżbietę Gorwa- intencja od córki Małgorzaty z rodziną

ŚRODA 21.04.2021 r. – św. Anzelma
7.00 – Śp. Janinę 17/30
18.00 – Śp. Jerzego i Andrzeja Makowskich, Wojciecha Żołnowskiego, rodziców, rodzeństwo i teściów
18.00 – Śp. Stanisława 17/30

CZWARTEK 22.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 18/30
18.00 – Śp. Romana Kwiatkowskiego w 8 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron , Marię, Stanisława , Zofię, Zygmunta i zmarłe rodzeństwo
18.00 – Śp. Stanisława 18/30

PIĄTEK 23.04.2021 r. – św. Wojciecha
7.00 – Śp. Jerzego w 14 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo, zmarłych z rodziny Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Stanisława 19/30
18.00 – Śp. Janinę 19/30
18.00 – W intencji nawrócenia Agaty i Kamila oraz potrzebne łąski dla rodziny

SOBOTA 24.04.2021 r. – św. Jerzego i św. Fidelisa
7.00 – Śp. Janinę 20/30
18.00 – Śp. Stanisława 20/30

IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 25.04.2021 r.
8.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy Noskowskiej
9.00 – Śp. Stanisława 21/30
10.00 – Śp. O Boże błogosławieństwo dla Doroty i Pawła w 10 rocznicę ślubu oraz szczególne łaski dla dzieci
11.30 – Śp. Annę Berger w 6 rocznicę śmierci
12.45 – O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Krzysztofa z okazji urodzin
18.00 – Śp. Mariannę Drewniak, zmarłych z rodziny Drewniak i Panek

INTECJE: 12 - 18 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 12.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 8/30 (m)
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Olgi Słabek i całej rodziny
18.00 – Śp. Janinę 8/30
18.00 – O szczęśliwą śmierć dla Stanisława i Teresy

WTOREK 13.04.2020 r. – św. Marcina I
7.00 – Śp. Janinę 9/30
18.00 – Śp. Jadwigę Rafalską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Stanisława 9/30 (m)

ŚRODA 14.04.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Śp. Janinę 10/30
18.00 – Śp. Stanisława 10/30 (m)

CZWARTEK 15.04.2021 r.
7.00 – Śp. Jana, Agnieszkę, Krystynę Milerskich. Genowefę, Czesława Bartłomieja i Czesława Smolińskich oraz Salmoneę Zacharzewską i Krzysztofa Prelewicza
18.00 – Śp. Stanisława 11/30 (m)
18.00 – Śp. Janinę 11/30

PIĄTEK 16.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 12/30 (m)
18.00 – O potrzebne łaski i błogosławieństwo dla Agnieszki i Rafała w 1 rocznicę ślubu
18.00 – Śp. Janinę 12/30

SOBOTA 17.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 13/30
18.00 – Śp. Katarzynę Łukaszewską
18.00 – Śp. Bolesławę Wlizło w 30 rocznicę śmierci, Mariana i Mirosława Wlizło, Henryka i Halinę Gajek

III NIEDZIELA WIELKANOCY – 18.04.2021 r.
8.00 – Śp. Zbigniewa, jego rodziców i rodzeństwo, zmarłych z rodziny Płaneta, Miklus i Cuglowskich
9.00 – Śp. Józefa Drzewieckiego w 16 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. rodziców Janinę i Witolda
11.30 – Śp. Wacławę w 1 rocznicę śmierci i Zbigniewa Lewandowskich
12.45 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w 40 rocznicę ślubu Brygidy i Roberta Giza
18.00 –Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich

INTECJE: 05 - 11 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 05.04.2021 r.
8.00 – O światłość wiekuistą dla Cecylii Siela w 16 rocznicę śmierci, Józefa Siela, Krystyny Gąsiorowskiej oraz Piotra Staszko i wszystkich zmarłych spokrewnionych rodzin
9.00 – Śp. Janinę 1/30
10.00 – Śp. Stanisława 1/30
11.30 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Słodowników
12.45 – Dziękczynna za 30 lat małżeństwa Jolanty i Sławomira o Boże błogosławieństwo dla małżonków i dla ich dzieci
18.00 – Dziękczynna za narodzenie Ignasia

WTOREK 06.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 2/30
18.00 – Śp. Stanisława 2/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Joanny, Ryszarda i Michała
18.00 – Śp. Irenę Malinowską

ŚRODA 07.04.2021 r.
7.00 – o łaskę żywej wiary dla Jarosława i Aleksandra
18.00 – Śp. rodziców: Aleksandra i Annę, siostrę Jadwigę, wnuczkę Małgorzatę i zmarłych z rodziny Libudzkich i Bogusławskich
18.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich

CZWARTEK 08.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 4/30
18.00 – Śp. Janinę 4/30

PIĄTEK 09.04.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Stanisława 5/30
18.00 – Śp. Janinę 5/30

SOBOTA 10.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 6/30
12.00 – Msza św. w 11 rocznicę katastrofy smoleńskiej
18.00 – Śp. Gertrudę i Jana Piotrowskich w rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Zuzanny z okazji 18 urodzin
18.00 – Śp. Stanisława 6/30

II NIEDZIELA WIELKANOCY- 11.04.2021 r.
8.00 – Śp. Stanisława 7/30
9.00 – Śp. Janinę 7/30
10.00 – O łaskę wiary, światło Ducha św. i wierność Bogu dla Kamila
11.30 – Śp. Sylwię Car, zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha św., zdrowie dla Joanny z okazji urodzin

INTECJE: 29 MARCA - 04 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 29.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 28/30
18.00 – Śp. Alojzego 27/30
18.00 – Za braci: Lukasa i Stephana, by nieustannie darzyli się miłością i nigdy nie zboczyli z ścieżki wiary

WTOREK 30.03.2021 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Za zmarłych: Józefa Sudoł, Przemysława Paczkowskiego, Katarzynę Łukaszewską, Stanisława Grabowskiego, Antoniego Marcjańskiego, Marię Alekso, Bogusławę Grzegorczyk, Elżbietę Burak, Jana Jankowskiego, Jarosława Hrymajło, Daniela Śnieżko (m)
18.00 – Śp. Teodozję Bandurską 29/30

ŚRODA 31.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 30/30
18.00 – Śp. Alojzego 29/30
18.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

CZWARTEK 01.04.2021 r. – Wielki Czwartek
18.00 – W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – O dary Ducha św. dla ks. Krzysztofa i ks. Piotra

PIĄTEK 02.04.2021 r. – Wielki Piątek
18.00 – Liturgia Męki Pańskiej

SOBOTA 03.04.2021 r. – Wielka Sobota
20.00 – Wigilia Paschalna – Za parafian

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 04.04.2021 r.
9.00 – Śp. Alojzego 30/30
10.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Szymona z okazji 12 urodzin
12.45 – W pewnej Bogu wiadomej
11.30 – Śp. Cecylię i Augustyna oraz Helenę
18.00 – Śp. Sebastiana Stankiewicza w 3 rocznicę śmierci

INTECJE: 22 - 28 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 22.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 21/30
18.00 – Śp. Zdzisława w 11 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obojga stron oraz zmarłych z rodzin: Lach, Doroz, Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Jerzego Cholewiak w 28 rocznicę śmierci, Wojciecha Cholewiak w 4 rocznicę śmierci, Janinę, Władysława i zmarłych z rodziny

WTOREK 23.03.2021 r. – św. Turybiusza z Mongrovejo
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 22/30
18.00 – Dziękczynna z okazji 18 urodzin Aleksandry z prośbą o błogosławieństwo Boże
18.00 – Śp. Alojzego 21/30

ŚRODA 24.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 23/30
18.00 – Śp. Alojzego 22/30
18.00 – Śp. Aleksandrę Pożarowską w 3 rocznicę śmierci

CZWARTEK 25.03.2021 r. – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 24/30
18.00 – Śp. Alojzego 23/30
18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

PIĄTEK 26.03.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Teodozję Bandurską 25/30
18.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Alojzego 24/30

SOBOTA 27.03.2021 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Zbigniewa Pawlaka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Antoniego w 21 rocznicę śmierci i Władysławę

NIEDZIELA PALMOWA – 28.03.2021 r.
8.00 – Śp. Genowefę, Jana, Mirosława, Stefana Ornowskich oraz dziadków z obojga
stron
9.00 – Śp. Jana Grotnik w 5 rocznicę śmierci, Katarzynę i Józefa Zalewskich
10.00 – Śp. Czesława Wirkiewicza, Romana Nowakowskiego i rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Kazimierza Gregorczyka w 6 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Albina Komorowskiego w rocznicę śmierci

INTECJE: 15 - 21 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 15.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 14/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji imienin dla Krystyny, Romualdy i Grzegorza z grupy Biblijnej
18.00 – O zdrowie i szczęśliwą operację dla Danuty Gregorczyk

WTOREK 16.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 15/30
18.00 – Śp. Jerzego Borkowskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Alojzego 14/30

ŚRODA 17.03.2021 r. – św. Patryka
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 16/30
18.00 – Śp. Walentynę i Józefa Popko
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa w dniu imienin
18.00 – Śp. Alojzego 15/30

CZWARTEK 18.03.2021 r. – św. Cyryla Jerozolimskiego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 17/30
18.00 – Śp. Edwarda Sznitka ( m) w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Alojzego 16/30

PIĄTEK 19.03.2021 r. – św. Józefa Oblubieńca NMP
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 18/30
18.00-
18.00 – Śp. Katarzynę Łukaszewską
18.00 – Śp. Krystynę i Janusza Charytoniuk

SOBOTA 20.03.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego 18/30
18.00 – Śp. Kazimierza Oryl w 26 rocznicę śmierci oraz Stefanię i Wiesława Oryl
18.00 – Śp. Romualda Wejs w 3 rocznicę śmierci

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.2021 r.
8.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Reginy z okazji 90 rocznicy urodzin oraz dziękczynna za uzdrowienie córki
9.00 – Śp. Kazimierę, Jana, Mariana, Tadeusza, Jana Puchalskich i Marię Kobak
10.00 – W 20 rocznicę śmierci Moniki i zmarłego Władysława Ogulewicz
11.30 – Śp. Irenę Jachimowicz w 2 rocznicę śmierci
12.45 – Sp. Józefa Atraszkiewicz oraz rodziców i braci z obojga stron
18.00 – Śp. Marię i Józefa Światkowskich, Jerzego Światkowskiego i Danutę Kuczkowską

INTECJE: 08 - 14 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 08.03.2021 r. – św. Jana Bożego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 7/30
18.00 – Śp. Alojzego 6/30

WTOREK 09.03.2021 r. – św. Franciszki Rzymianki
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 8/30
18.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Alojzego 7/30

ŚRODA 10.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 9/30
18.00 – O szczęśliwy przebieg operacji dla Heleny
18.00 – Za parafian

CZWARTEK 11.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 10/30
18.00 – Śp. Annę Tadra w 1 rocznicę śmierci, Halinę, Mieczysława i Grzegorza
18.00 – Śp. Alojzego 9/30

PIĄTEK 12.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 11/30
18.00 – Intencja różańcowa, 5 róży – za żywych i zmarłych członków żywego różańca i za Kapłanów ze Zgromadzenia Księży Marianów
18.00 – Śp. Grzegorza Osmańskiego i zmarłych rodziców z obojga stron

SOBOTA 13.03.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego 11/30
18.00 – Śp. Cecylię i Augustyna oraz Helenę
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla pracowników firmy MESA

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 14.03.2021 r.
8.00 – Śp. Teodozję Bandurską 13/30
9.00 – Śp. Franciszkę i Leona Brunka oraz dziadków i rodzeństwo z obojga stron
10.00 – Śp. Stanisława Kaczkowskiego w 13 rocznicę śmierci oraz za rodziców i dziadków
11.30 – Śp. Stefana Muller w 2 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Annę i Franciszka Dudko oraz za Apolonię w 17 rocznicę urodzin
18.00 – Wiesława Stefańskiego w 1 rocznicę śmierci

INTECJE: 01 - 07 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 01.03.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Anastazego Bielińskiego

WTOREK 02.03.2021 r.
7.00 – Śp. Zygmunta
18.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Daniela oraz pomoc w rozwiązaniu problemów

ŚRODA 03.03.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Elżbietę w 24 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

CZWARTEK 04.03.2021 r. – św. Kazimierza
7.00 –
18.00 – W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimierza, Jolanty i całej rodziny

PIĄTEK 05.03.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 –
18.00 – Śp. Weronikę i Piotra Szestowickich

SOBOTA 06.03.2021 r.
7.00 –
9.30 –
18.00 –

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.2021 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Stanisława, Leona, Jana i zmarłych z rodziny Iwanowskich
10.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Amelii z okazji 11 urodzin
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 9 miesiąc po śmierci
18.00 – Śp. Martę, Witolda, Jadwigę, Romana Zakrzewskich

INTECJE: 22 - 28 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 22.02.2021 r. – święto katedry św. Piotra Ap.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 26/30
18.00 – O opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa, Tymoteusza i Michała oraz Annę w stanie błogosławionym o zdrowie dla niej i jej przyszłego dziecka

WTOREK 23.02.2021 r. – św. Polikarpa
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 27/30
18.00 – Śp. Konstancję i Ignacego Jaroszewskich i Stefanię i Jana Osmańskich i zmarłych z rodziny, z obu stron
18.00 – Za zmarłych: śp. Barbarę Lange, Lecha Olszewskiego, Helenę Alfut, Stanisława Krzyżniewskiego, Jadwigę Zarzewską, Danielę Szałkowską, Leszka Gula, Teresę Walczak, Henryka Lisowskiego, Zdzisława Zielińskiego, Stefana Zambrzyckiego, Krystynę Szczepańską, Romana Sowińskiego, Marka Narloch, Teresę Maliszewską, Janinę Łazarską
18.00 – Śp. Władysława w 37 rocznicę śmierci, Mariannę oraz zmarłych z rodziny

ŚRODA 24.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 28/30
18.00 – Śp. Witolda Piotrowskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Dominiki w dniu 18 urodzin

CZWARTEK 25.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 29/30
18.00 – Śp. Natalię Graczyk w 10 rocznicę śmierci,
18.00 – Śp. Alicję w 13 rocznicę śmierci oraz rodziców Marię i Jerzego

PIĄTEK 26.02.2021 r.
7.00 – Albina Bandurskiego 30/30
18.00 – Śp. Ewę Żelichowską w 23 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Ks. Mirka z okazji imienin od grupy biblijnej

SOBOTA 27.02.2021 r.
7.00 – O radość nieba dla śp. Jadwigi w kolejną rocznicę śmierci oraz jej męża Juliana i rodziców
18.00 – O zdrowie dla Agnieszki

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021 r.
8.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
9.00 – Śp. siostry: Marię i Jadwigę oraz ich mężów
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Łucję i Stanisława Kaniewskich w rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Kazimierza Lewkiewicza
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bruna i rodziców

INTECJE: 15 - 21 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 15.02.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Albina Bandurskiego 19/30
18.00 – Śp. Zofię Skuzińską w 2 rocznicę śmierci

WTOREK 16.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 20/30
18.00 – Śp. Stefana Brzeskiego w 15 rocznicę śmierci

ŚRODA 17.02.2021 r. – Popielec
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 21/30
9.30 – za parafian
18.00 – Śp. Zdzisława, rodziców i rodzeństwo z obojga stron, zmarłych z rodziny Lach, Doroz, Kowalskich, Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Zygmunta, Stefanię i Józefa Traczyk
19.30 –

CZWARTEK 18.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 22/30
18.00 – Śp. Henryka Zemło w 1 roczn. śm., Helenę Zemło, Annę Lebeus

PIĄTEK 19.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 23/30
18.00 – Śp. Krystynę i Janusza Charytoniuk

SOBOTA 20.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 24/30
18.00 – Śp. Włodzimierza Rybińskiego w 2 roczn. śm. oraz rodziców z obojga stron
18.00 – Dziękczynna za udaną operację Tadeusza

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.02.2021 r.
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 25/30
9.00 – Śp. Ewę Sobczak
10.00 – Śp. Marię Gudalewicz
11.30 – Śp. Władysława Gierwatowskiego w 4 roczn. śm., rodziców, teściów, brata Piotra i córkę Annę
12.45 – Śp. Tomasza w 14 roczn. śm. i dziadków z obojga stron
18.00 –

INTECJE: 08 - 14 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 08.02.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Albina Bandurskiego 12/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 29/30
18.00 – Śp. Teresa Rymarczuk

WTOREK 09.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 13/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 30/30.

ŚRODA 10.02.2021 r. – św. Scholastyki
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 14/30
18.00 – Śp. zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Ewę Limanowską w 1 rocznicę śmierci i Zdzisława Szpinek w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK 11.02.2021 r. – NMP Z LOURDES
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 15/30
18.00 – Śp. Zofię i Leona Szczygłowskich i zmarłych z rodziny Szczygłowskich i Fabisiaków

PIĄTEK 12.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 16/30
18.00 – Intencja różańcowa

SOBOTA 13.02.2021 r. 
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 17/30
18.00 – Śp. Romualda i Cypriana Baliszewskich w 8 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Pauliny w 29 rocznicę urodzin i syna Macieja w 33 rocznicę urodzin

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02.2021 r. – Cyryla i Metodego
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 18/30
9.00 – Śp. Karola Kowalskiego, Helenę Orzechowską i zmarłych rodziców
10.00 – Śp. Henryka Kraińskiego w 1 rocznicę śmierci, Krzysztofa, Helenę Radzmowską
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Alojzego w 2 rocznicę śmierci, Janinę i Sławomira Zdrojewskich
18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wandy Tyburskiej

INTECJE: 01 - 07 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 01.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 5/30
18.00 – Śp. Alfonsa Bołoszko
18.00 – Ks. Henryka Kulika MIC 22/30

WTOREK 02.02.2021 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego
7.00 – Śp. Stanisława i Zofię Dukowskich
9.30 – Zmarłych parafian
18. 00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 23/30
18. 00 – Śp. Augustynę i Henryka Połubińskich

ŚRODA 03.02.2021 r. – św. Oskara i Błażeja
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 7/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 24/30
18.00 – Śp. Jadwigę, Stefanię i Józefa Traczyk

CZWARTEK 04.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 8/30
18.00 – Śp. W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 25/30

PIĄTEK 05.02.2021 r. – św. Agaty
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską
18.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Władysławę, Antoniego, Janusza, Rajmunda, Ryszarda, Barbarę
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 26/30

SOBOTA 06.02.2021 r. – św. Pawła Miki i Towarzyszy
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 27/30
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Albina Bandurskiego 10/30
18.00 – Sp. Edwarda i Wojciecha Czapiewskiego

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.02.2021 r.
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 11/30
9.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 28/30
10.00 – Śp. Marię Cherek
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 8 miesiąc po śmierci
18.00 – Śp. Jarosława Tyburskiego i jego rodziców

INTECJE: 25 - 31 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 25.01.2020 r. – nawrócenie św. Pawła – święto
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 15/30
18.00 – o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla chorego zgodnie z intencją ofiarodawcy
18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Theo Van Kampeh w 8 rocznicę urodzin i Jerzego Stankiewicza w 60 rocznicę urodzin

WTOREK 26.01.2021 r. – św. Tymoteusza i Tytusa
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 27/30
18.00 – Za zmarłych: śp. Teresa Filipowicz, Klemens Juchta, Korneliusz Komorowski, Arkadiusz Jarzyło, Henryk Zubko, Halina Supeł, Michał Taraszkiewicz, Helena Radziejewska, Józefa Szyrejko, Edward Załucki, Helena Brojek, Mieczysław Magdziak, Stanisław Nadolski, Danuta Lawer, Tadeusz Suchara, Ryszard Kaczmarczyk, Gabriela Żygowska, Helena Nosalska, Henryka  Dobrzyńska, Janina Kordalska, Czesława Iwanowska, Marianna Grabowska, Wacław Krefta, Zdzisław Zieliński, Tadeusz Ryłkowski, Józef Sociński, Stanisław Krzyżniewski

ŚRODA 27.01.2021 r. – bł. Jerzego Matulewicza – Odnowiciela Marianów
7.00 – Śp. Stefanię Radacką w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 28/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 17/30

CZWARTEK 28.01.2021 r. – św. Tomasza z Akwinu
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 1/30, Teodozję Bandurską i Zofię Bandurską
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 29/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 18/30

PIĄTEK 29.01.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 2/30
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 30/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 19/30

SOBOTA 30.01.2021 r.
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 20/30
18.00 – Śp. Stanisławę i Pawła Napierała
18.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2021 r.
8.00 – Dziękczynna w dniu urodzin Zbigniewa, Tymoteusza i Michała, z prośbą również o Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Zbigniewa w rocznicę ślubu
9.00 – Śp. rodziców Strzelec i Furmanek oraz rodzeństwo – Śp. Albina Bandurskiego 4/30
10.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 21/30
11.30 – Śp. Józefa Gudalewicza
12.45 – Śp. Agnieszkę i Walerego Juchiewiczów i rodziców z obojga stron oraz Zbigniewa Łobockiego i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Jadwigę i Stanisława Dąbrowskich

INTECJE: 18 - 24 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 18.01.2021 r.
7.00 – Śp. Michała Frąckowiaka
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 19/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 8/30

WTOREK 19.01.2021 r. – św. Józefa Sebastiana Pelczara
7.00 – Śp. Franciszkę i Szymona
18.00 – Śp. zmarłych rodziców: Janinę i Romana Łopińskich oraz brata
Stanisława, męża Henryka Brodowskiego, wnuka Marka Szpittera i dziadków
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 9/30

ŚRODA 20.01.2021 r. – św. Fabiana i Sebastiana
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 10/30
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 21/30

CZWARTEK 21.01.2021 r. – św. Agnieszki
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 22/30
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 11/30

PIĄTEK 22.01.2021 r. – św. Wincentego
7.00 – Śp. Wacława Krefta od Łucji Urbaniak z rodziną
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 23/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 12/30

SOBOTA 23.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 24/30
18.00 – Śp. Irenę Zaremba
18.00 –Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 13/30

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.01.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 14/30
9.00 – Śp. Wandę, Franciszka i Henryka Sztoba oraz Annę Bogdan
10.00 – Śp. J ó zefa Butryna w 16 rocznicę śmierci oraz dziadk ó w Annę i Teofila
11.30 – Śp. Waldemara w 5 rocznicę śmierci, Izydora, Filomenę i Stanisława
12.45 – Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Teresy i Leona Brunka
18.00 –Śp. Jadwigę Skoliniec 25/30

INTECJE: 11 - 17 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 11.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 1/30

WTOREK 12.01.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława Komorowskiego
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 2/30

ŚRODA 13.01.2021 r. – św. Hilarego
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 14/30
18.00 – Śp. Zygmunta w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Jankowskich i Kapuścińskich
18.00 – Śp. Leokadię Pilczuk w 2 rocznicę śmierci

CZWARTEK 14.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 15/30
18.00 – Śp. Grzegorza Żmudę w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Leokadię Pilczuk w 2 rocznicę śmierci

PIĄTEK 15.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 16/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 5/30

SOBOTA 16.01.2021 r.
7.00 – Śp. Mariannę w 28 rocznicę śmierci, Władysława, Zdzisława, Stanisława, Zenona, Lucynę, Henrykę i zmarłych z rodziny Lach i Doroz
18.00 – Śp. Krystynę Dzierzba w 1 rocznicę śmierci, Mieczysława, Jerzego Górnowicza i rodziców z obojga stron
18.00 –Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 6/30

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.01.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 7/30
9.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 18/30
10.00 – Śp. Tadeusza Łastuszka w 1 rocznicę śmierci, Reginę Łastuszka i Stanisława Dąbrowskiego
11.30 – Śp. Tadeusza Samsel w rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Franciszka Masalon w 12 rocznicę śmierci
18.00 –Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich

INTECJE: 04 - 10 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 04.01.2021 r.
7.00 – Za Zgromadzenie Księży Marianów o wzrost w zasługi i liczbę
18.00 – Śp. Annę i Jana Liberackich

WTOREK 05.01.2021 r. 
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 6/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Stojek, Płaza i Szczepańskich
18.00 – Śp. Wacława Głowackiego

ŚRODA 06.01.2021 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 –
9.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 3 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Wincentego Nowaka
11.30 – Śp. Adelę I zmarłych z rodziny Sztoban, Kłapouch i Glinka
12.45 – Śp. Zygmunta Mikłaszewicza w 2 rocznicę śmierci, Jadwigę Trabszo, Antoniego, Halinę Rucińską oraz Ks. Prałata Józefa Sanak
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 7/30

CZWARTEK 07.01.2021 r. – św. Rajmunda z Penyafort
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Wiesława Szopińskiego
18.00 – W Intencji członków Apostolatu Margaretka

PIĄTEK 08.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 9/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny
18.00 – Śp. Halinę Kosno w 14 rocznicę śmierci oraz Wiesławę i Stanisława Trzcińskich

SOBOTA 09.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Grzegorza Aniołowskiego

NIEDZIELA 10.01.2021 r.
8.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 11/30
9.00 – Śp. Tadeusza Lechwar w 21 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Stefanię i Franciszka Damaziak
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Krzysztofa Mączkowskiego i zmarłych z rodziny Mączkowskich
18.00 –Śp. Ewelinę Rożalską w 2 rocznicę śmierci

INTECJE: 28 GRUDNIA - 03 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 04.01.2021 r.
7.00 – Za Zgromadzenie Księży Marianów o wzrost w zasługi i liczbę
18.00 – Śp. Annę i Jana Liberackich

WTOREK 05.01.2021 r. 
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 6/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Stojek, Płaza i Szczepańskich
18.00 – Śp. Wacława Głowackiego

ŚRODA 06.01.2021 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 –
9.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 3 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Wincentego Nowaka
11.30 – Śp. Adelę I zmarłych z rodziny Sztoban, Kłapouch i Glinka
12.45 – Śp. Zygmunta Mikłaszewicza w 2 rocznicę śmierci, Jadwigę Trabszo, Antoniego, Halinę Rucińską oraz Ks. Prałata Józefa Sanak
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 7/30

CZWARTEK 07.01.2021 r. – św. Rajmunda z Penyafort
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Wiesława Szopińskiego
18.00 – W Intencji członków Apostolatu Margaretka

PIĄTEK 08.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 9/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny
18.00 – Śp. Halinę Kosno w 14 rocznicę śmierci oraz Wiesławę i Stanisława Trzcińskich

SOBOTA 09.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Grzegorza Aniołowskiego

NIEDZIELA 10.01.2021 r.
8.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 11/30
9.00 – Śp. Tadeusza Lechwar w 21 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Stefanię i Franciszka Damaziak
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Krzysztofa Mączkowskiego i zmarłych z rodziny Mączkowskich
18.00 –Śp. Ewelinę Rożalską w 2 rocznicę śmierci

2020

INTENCJE: 07 - 13 CZERWCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 07.06.2021 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 7/30
18.00 – Śp. Krzysztofa Maciągowskiego

WTOREK 08.06.2021 r. – św. Jadwigi Królowej
7.00 – Śp. Wandę 8/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 8/30
18.00 – O łaskę żywej wiary dla Małgorzaty i Matyldy
18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski dla Danuty Połczyńskiej z okazji 81 urodzin

ŚRODA 09.06.2021 r. – św. Efrema
7.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 9/30
18.00 – Śp. Wandę 9/30
18.00 – Śp. Jadwigę Mrozik w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Za Beatę i Andrzeja – intencja urodzinowa

CZWARTEK 10.06.2021 r.
7.00 – Śp. Wandę 10/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 10/30
18.00 – Śp. Jana Liberackiego w 18 rocznicę śmierci oraz Annę

PIĄTEK 11.06.2021 r. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
7.00 – Śp. Wandę 11/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 11/30
18.00 – W intencji Moderatora z okazji imienin- ks. Jana i całego Koła Żywego Różańca, o zdrowie, błogosławieństwo Pana Jezusa i opiekę Matki Bożej

SOBOTA 12.06.2021 r. – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
7.00 – Śp. Wandę 12/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 12/30
18.00 – Śp. Wiesławę Werra- Bela

NIEDZIELA – 13.06.2021 r.
8.00 – Śp. Wandę 13/30
9.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 13/30
10.00 – Śp. Tomasza, Antoniego, Władysławę, Janusza, Rajmunda, Wandę, Stanisława, Bronisławę
11.30 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Sp. Małgorzatę w 1 rocznicę śmierci i Zbigniewa Uścinowicz w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Uścinowicz i Kruczyk
18.00 – Za parafian

INTECJE: 31 MAJA - 06 CZERWCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 31.05.2021 r. – Nawiedzenie NMP
7.00 – O braterską miłość między rodzeństwem i łaskę silnej wiary dla braci Lukasa i Stephana
18.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 5 rocznicę małżeństwa Aleksandry i Mateusza

WTOREK 01.06.2021 r. – św. Justyna
7.00 – Śp. Wandę 1/30
7.00 – Błagalna o potrzebne łaski Pana Jezusa i Matki Najświętszej przed i w czasie operacji oraz łaskę uzdrowienia
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 1/30
18.00 – Dziękczynna za udaną operację Ireny Kępa

ŚRODA 02.06.2021 r. – św. Marcelina i Piotra
7.00 – Śp. Wandę 2/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 2/30
18.00 – Śp. Jadwigę Magdziak

CZWARTEK 03.06.2021 r. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
8.00 – Śp. Wandę 3/30
9.00 – Śp. Ks. Tadeusza 3/30
10.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji imienin i urodzin dla Leszka, Filipa oraz Anny i Igi
18.00 – Śp. Zofię Osmańską, Grzegorza Osmańskiego w 5 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron

PIĄTEK 04.06.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Wandę 4/30
18.00 – Śp. Jerzego w 6 rocznicę śmierci oraz Wojciecha
18.00 – Śp. Stanisławę w 19 rocznicę śmierci , Bolesława, Bronisława, Jadwigę i ks. Henryka
18.00 – o Boże błogosławieństwo i łaski dla Zofii i Zbigniewa z okazji 44 rocznicy ślubu i 10 rocznicę ślubu Agnieszki i Jacka

SOBOTA 05.06.2021 r. – św. Bonifacego
7.00 – Śp. Wandę 5/30
9.30 –
18.00 – Śp. Anitę i Jana Kowalskich oraz zmarłych z rodziny Kowalskich, Pyszka, Czerpińskich, Światkowskich
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 5/30

NIEDZIELA 06.06.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Tadeusza 6/30
9.00 – O zdrowie dla Natalii Miary
10.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Stefańskiego, rodziców z obojga stron i rodzeństwo
18.00 – Śp. Wandę 6/30

INTECJE: 17 - 23 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 17.05.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego Jureckiego
18.00 – Śp. Halinę Machalińską w 1 rocznicę śmierci i Henryka Machalińskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. brata i rodziców Iwańskich

WTOREK 18.05.2021 r. – św. Jana I
7.00 –
18.00 – Śp. Henrykę 18/30
18.00 – Śp. Agnieszkę Dziekońską w 1 rocznicę śmierci, Edwarda i Marię Dziekońskich

ŚRODA 19.05.2021 r. 
7.00 – Śp. Henrykę 19/30
18.00 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego w 13 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Urszulę Rafińską i zmarłych z rodziny Wileńskich i Szynkiewiczów

CZWARTEK 20.05.2021 r. – św. Bernardyna za Sieny
7.00 – O wieczne zbawienie dla Marianny, Stanisława oraz pozostałych z rodziny Kowalskich
18.00 – Śp. Henrykę 20/30
18.00 – Dziękczynn0- błagalna o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha św. dla Beaty i Andrzeja z okazji urodzin

PIĄTEK 21.05.2021 r. – św. Krzysztofa Magellanesa i Towarzyszy i Jana Nepomucena
7.00 –
18.00 – Śp. Henrykę 21/30
18.00 – O życie wieczne dla śp. Wandy Winnickiej (z racji urodzin)

SOBOTA 22.05.2021 r. –św. Rity z Cascii
7.00 – O uwolnienie z nałogów Ziemowita
18.00 – Śp. Henrykę 22/30
18.00 – Śp. Janinę w rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Arkadiusza Jarzyło

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW. – 23.05.2021 r.
8.00 – Śp. Mariannę w 25 rocznicę śmierci, Stanisława, Henryka, Bolesława, Władysława, Jerzego, Danutę i zmarłych z rodziny Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
9.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Krystynę Bujnowską w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Henrykę 23/30
18.00 – Śp. Eugeniusza Magalskiego w 10 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, brata Eugeniusza i Ryszarda

INTECJE: 10 - 16 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 10.05.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę 10/30
18.00 – Śp. Henrykę Wardzińską w 1 rocznicę śmierci i Stanisława Wardzińskiego w 22 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Antoniego Skuzińskiego 21 rocznicę śmierci

WTOREK 11.05.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę 11/30
18.00 – Śp. Stanisława (m) Szymaniec w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Lubow Kuczyńską

ŚRODA 12.05.2021 r. – św. Nereusza i Achillesa, św. Pankracego
7.00 – Śp. Henrykę 12/30
7.00 – Dziękczynna za modlitwę, za Janinę z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie dla modlących się
18.00 – Dziękczynna, z prośba o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Piotra, w 30 rocznicę święceń kapłańskich

CZWARTEK 13.05.2021 r. – NMP z Fatimy
7.00 – Śp. Henrykę 13/30
18.00 – Śp. Renatę w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego

PIĄTEK 14.05.2021 r. – św. Macieja Apostoła
7.00 – Śp. Henrykę 14/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Zofię Richter w 8 rocznicę śmierci oraz Włodzimierza i Alicję
18.00 – Śp. Zofię i Leona Szczygłowskich i zmarłych z rodziny: Szczygłowskich i Fabisiaków

SOBOTA 15.05.2021 r.
7.00 – Śp. Franciszka (m) Nóżka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henrykę 15/30
18.00 – Śp. Korneliusza Komorowskiego oraz Martę i Zofię Trzos

NIEDZIELA 16.05.2021 r. – Wniebowstąpienie Pańskie
8.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
9.00 – Śp. rodziców Reginę i Franciszka Snarskich; Leontynę i Józefę, Edwarda Sawko i dziadków
10.00 – Śp. Krystynę Bujnowską w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Henrykę 16/30
12.45 – Śp. Ryszarda Kobierowskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zofię i Jana Mosewiczów

INTECJE: 03 - 09 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 03.05.2021 r. – NMP Królowej Polski
8.00 – Śp. Mariannę, Teresę, Stanisławę, Izydora, Jana, Annę i Genowefę z rodziny Nowickich
9.00 – Śp. rodziców, brata Andrzeja i Józefa Ciesiółka
10.00 – Śp. Stanisława 29/30
11.30 – Śp. Janinę 29/30
12.45 – O pomyślne zdanie matury dla Kamila
18.00 – Śp. Henrykę 3/30

WTOREK 04.05.2021 r. – św. Floriana
7.00 –
18.00 – Śp. Stanisława 30/30
18.00 – Śp. Janinę 30/30

ŚRODA 05.05.2021 r. – św. Stanisława Kazimierczyka
7.00 – Śp. Henrykę 5/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny: Kubińskich, Wasiaków oraz Agnieszkę w 50 rocznicę śmierci
18.00 – Dziękczynna za Janinę, z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo w 82 rocznicę urodzin

CZWARTEK 06.05.2021 r. – św. Apostołów Filipa i Jakuba
7.00 – Śp. Henrykę 6/30
18.00 – W intencji Apostolatu „Margaretka”
18.00 – Śp. Janinę Piasecką w 9 rocznicę śmierci, Andrzeja Wierzbowskiego i Wiesława Sepetowskiego

PIĄTEK 07.05.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów,Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Irenę w 11 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny: Makowieckich i Cichoniów
18.00 – Śp. Henrykę 7/30

SOBOTA 08.05.2021 r. – św. Stanisława
7.00 – O wieczne zbawienie dla Marcina, Tadeusza, Stanisławę i Damiana Kierzkowskich
18.00 – Śp. rodziców Stanisławę i Stanisława
18.00 – Śp. Stanisława Trętowskiego, o łaskę przebaczenia grzechów i wiecznezbawienie

VI NIEDZIELA WIELKANOCY 09.05.2021 r.
8.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
9.00 – Śp. Izydora w 21 rocznicę śmierci, Stanisława w 10 rocznicę śmierci oraz Waldemara i Filomenę
10.00 – Dziękczynna za dar życia Filipa i Stanisława Posmyk w 9 i 12 rocznicę urodzin
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 11 miesięcy po śmierci
18.00 – Śp. Irenę Kasica- intencja od sąsiadów

INTECJE: 26 KWIETNIA - 02 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 26.04.2021 r.
7.00 – Śp. Jana, Franciszka
18.00 – Śp. Zygmunta Czółnowskiego i Henryka Kubala
18.00 – Dziękczynna za wyjście z choroby męża Leszka

WTOREK 27.04.2021 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Mariana Żłabikowskiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Za zmarłych: Kazimierza Gołuńskiego, Krystynę Ostrowską, Stanisława Grzywińskego, Helenę Mikutel, Stanisława Kryszyłowicza, Jana Pietrow, Jana Sobala, Izabelę Banasiewicz, Aleksandrę Borsukowicz, Halinę Dzięgielewską

ŚRODA 28.04.2021 r. – Piotra Chanela i Ludwika Marii Grignion de Montfort
7.00 – Śp. Janinę 24/30
18.00 – Śp. Stanisława 24/30
18.00 – Śp. Janinę Kryszyłowicz w 16 rocznicę śmierci

CZWARTEK 29.04.2021 r. – św. Katarzyny Sieneńskiej
7.00 – Śp. Stanisława 25/30
18.00 – Śp. Janinę 25/30
18.00 – Śp. Henrykę

PIĄTEK 30.04.2021 – św. Piusa V
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Janinę 26/30
18.00 – O łaskę nawrócenia i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Czarka z okazji urodzin

SOBOTA 01.05.2021 r. – św. Józefa
7.00 – Śp. Janinę 27/30
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Stanisława 27/30
18.00 – Śp. Henrykę 1/30

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02.05.2021 r.
8.00 – Śp. Tadeusza Mrozowskiego w 9 rocznicę śmierci
9.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Zbigniewa w 60 rocznicę ślubu
10.00 – Sp. Henrykę 2/30
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Radosława Mazurczaka w 2 rocznicę śmierci
18.00 – W pewnej intencji

INTECJE: 19 - 25 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 19.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 15/30
18.00 – Śp. Wojciecha w 5 rocznicę śmierci oraz Jerzego
18.00 – Śp. Janinę 15/30

WTOREK 20.04.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Janinę 16/30
18.00 – Śp. Elżbietę Gorwa- intencja od córki Małgorzaty z rodziną

ŚRODA 21.04.2021 r. – św. Anzelma
7.00 – Śp. Janinę 17/30
18.00 – Śp. Jerzego i Andrzeja Makowskich, Wojciecha Żołnowskiego, rodziców, rodzeństwo i teściów
18.00 – Śp. Stanisława 17/30

CZWARTEK 22.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 18/30
18.00 – Śp. Romana Kwiatkowskiego w 8 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron , Marię, Stanisława , Zofię, Zygmunta i zmarłe rodzeństwo
18.00 – Śp. Stanisława 18/30

PIĄTEK 23.04.2021 r. – św. Wojciecha
7.00 – Śp. Jerzego w 14 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo, zmarłych z rodziny Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Stanisława 19/30
18.00 – Śp. Janinę 19/30
18.00 – W intencji nawrócenia Agaty i Kamila oraz potrzebne łąski dla rodziny

SOBOTA 24.04.2021 r. – św. Jerzego i św. Fidelisa
7.00 – Śp. Janinę 20/30
18.00 – Śp. Stanisława 20/30

IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 25.04.2021 r.
8.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy Noskowskiej
9.00 – Śp. Stanisława 21/30
10.00 – Śp. O Boże błogosławieństwo dla Doroty i Pawła w 10 rocznicę ślubu oraz szczególne łaski dla dzieci
11.30 – Śp. Annę Berger w 6 rocznicę śmierci
12.45 – O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Krzysztofa z okazji urodzin
18.00 – Śp. Mariannę Drewniak, zmarłych z rodziny Drewniak i Panek

INTECJE: 12 - 18 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 12.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 8/30 (m)
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Olgi Słabek i całej rodziny
18.00 – Śp. Janinę 8/30
18.00 – O szczęśliwą śmierć dla Stanisława i Teresy

WTOREK 13.04.2020 r. – św. Marcina I
7.00 – Śp. Janinę 9/30
18.00 – Śp. Jadwigę Rafalską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Stanisława 9/30 (m)

ŚRODA 14.04.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Śp. Janinę 10/30
18.00 – Śp. Stanisława 10/30 (m)

CZWARTEK 15.04.2021 r.
7.00 – Śp. Jana, Agnieszkę, Krystynę Milerskich. Genowefę, Czesława Bartłomieja i Czesława Smolińskich oraz Salmoneę Zacharzewską i Krzysztofa Prelewicza
18.00 – Śp. Stanisława 11/30 (m)
18.00 – Śp. Janinę 11/30

PIĄTEK 16.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 12/30 (m)
18.00 – O potrzebne łaski i błogosławieństwo dla Agnieszki i Rafała w 1 rocznicę ślubu
18.00 – Śp. Janinę 12/30

SOBOTA 17.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 13/30
18.00 – Śp. Katarzynę Łukaszewską
18.00 – Śp. Bolesławę Wlizło w 30 rocznicę śmierci, Mariana i Mirosława Wlizło, Henryka i Halinę Gajek

III NIEDZIELA WIELKANOCY – 18.04.2021 r.
8.00 – Śp. Zbigniewa, jego rodziców i rodzeństwo, zmarłych z rodziny Płaneta, Miklus i Cuglowskich
9.00 – Śp. Józefa Drzewieckiego w 16 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. rodziców Janinę i Witolda
11.30 – Śp. Wacławę w 1 rocznicę śmierci i Zbigniewa Lewandowskich
12.45 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w 40 rocznicę ślubu Brygidy i Roberta Giza
18.00 –Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich

INTECJE: 05 - 11 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 05.04.2021 r.
8.00 – O światłość wiekuistą dla Cecylii Siela w 16 rocznicę śmierci, Józefa Siela, Krystyny Gąsiorowskiej oraz Piotra Staszko i wszystkich zmarłych spokrewnionych rodzin
9.00 – Śp. Janinę 1/30
10.00 – Śp. Stanisława 1/30
11.30 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Słodowników
12.45 – Dziękczynna za 30 lat małżeństwa Jolanty i Sławomira o Boże błogosławieństwo dla małżonków i dla ich dzieci
18.00 – Dziękczynna za narodzenie Ignasia

WTOREK 06.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 2/30
18.00 – Śp. Stanisława 2/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Joanny, Ryszarda i Michała
18.00 – Śp. Irenę Malinowską

ŚRODA 07.04.2021 r.
7.00 – o łaskę żywej wiary dla Jarosława i Aleksandra
18.00 – Śp. rodziców: Aleksandra i Annę, siostrę Jadwigę, wnuczkę Małgorzatę i zmarłych z rodziny Libudzkich i Bogusławskich
18.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich

CZWARTEK 08.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 4/30
18.00 – Śp. Janinę 4/30

PIĄTEK 09.04.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Stanisława 5/30
18.00 – Śp. Janinę 5/30

SOBOTA 10.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 6/30
12.00 – Msza św. w 11 rocznicę katastrofy smoleńskiej
18.00 – Śp. Gertrudę i Jana Piotrowskich w rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Zuzanny z okazji 18 urodzin
18.00 – Śp. Stanisława 6/30

II NIEDZIELA WIELKANOCY- 11.04.2021 r.
8.00 – Śp. Stanisława 7/30
9.00 – Śp. Janinę 7/30
10.00 – O łaskę wiary, światło Ducha św. i wierność Bogu dla Kamila
11.30 – Śp. Sylwię Car, zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha św., zdrowie dla Joanny z okazji urodzin

INTECJE: 29 MARCA - 04 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 29.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 28/30
18.00 – Śp. Alojzego 27/30
18.00 – Za braci: Lukasa i Stephana, by nieustannie darzyli się miłością i nigdy nie zboczyli z ścieżki wiary

WTOREK 30.03.2021 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Za zmarłych: Józefa Sudoł, Przemysława Paczkowskiego, Katarzynę Łukaszewską, Stanisława Grabowskiego, Antoniego Marcjańskiego, Marię Alekso, Bogusławę Grzegorczyk, Elżbietę Burak, Jana Jankowskiego, Jarosława Hrymajło, Daniela Śnieżko (m)
18.00 – Śp. Teodozję Bandurską 29/30

ŚRODA 31.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 30/30
18.00 – Śp. Alojzego 29/30
18.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

CZWARTEK 01.04.2021 r. – Wielki Czwartek
18.00 – W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – O dary Ducha św. dla ks. Krzysztofa i ks. Piotra

PIĄTEK 02.04.2021 r. – Wielki Piątek
18.00 – Liturgia Męki Pańskiej

SOBOTA 03.04.2021 r. – Wielka Sobota
20.00 – Wigilia Paschalna – Za parafian

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 04.04.2021 r.
9.00 – Śp. Alojzego 30/30
10.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Szymona z okazji 12 urodzin
12.45 – W pewnej Bogu wiadomej
11.30 – Śp. Cecylię i Augustyna oraz Helenę
18.00 – Śp. Sebastiana Stankiewicza w 3 rocznicę śmierci

INTECJE: 22 - 28 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 22.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 21/30
18.00 – Śp. Zdzisława w 11 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obojga stron oraz zmarłych z rodzin: Lach, Doroz, Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Jerzego Cholewiak w 28 rocznicę śmierci, Wojciecha Cholewiak w 4 rocznicę śmierci, Janinę, Władysława i zmarłych z rodziny

WTOREK 23.03.2021 r. – św. Turybiusza z Mongrovejo
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 22/30
18.00 – Dziękczynna z okazji 18 urodzin Aleksandry z prośbą o błogosławieństwo Boże
18.00 – Śp. Alojzego 21/30

ŚRODA 24.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 23/30
18.00 – Śp. Alojzego 22/30
18.00 – Śp. Aleksandrę Pożarowską w 3 rocznicę śmierci

CZWARTEK 25.03.2021 r. – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 24/30
18.00 – Śp. Alojzego 23/30
18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

PIĄTEK 26.03.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Teodozję Bandurską 25/30
18.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Alojzego 24/30

SOBOTA 27.03.2021 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Zbigniewa Pawlaka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Antoniego w 21 rocznicę śmierci i Władysławę

NIEDZIELA PALMOWA – 28.03.2021 r.
8.00 – Śp. Genowefę, Jana, Mirosława, Stefana Ornowskich oraz dziadków z obojga
stron
9.00 – Śp. Jana Grotnik w 5 rocznicę śmierci, Katarzynę i Józefa Zalewskich
10.00 – Śp. Czesława Wirkiewicza, Romana Nowakowskiego i rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Kazimierza Gregorczyka w 6 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Albina Komorowskiego w rocznicę śmierci

INTECJE: 15 - 21 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 15.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 14/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji imienin dla Krystyny, Romualdy i Grzegorza z grupy Biblijnej
18.00 – O zdrowie i szczęśliwą operację dla Danuty Gregorczyk

WTOREK 16.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 15/30
18.00 – Śp. Jerzego Borkowskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Alojzego 14/30

ŚRODA 17.03.2021 r. – św. Patryka
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 16/30
18.00 – Śp. Walentynę i Józefa Popko
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa w dniu imienin
18.00 – Śp. Alojzego 15/30

CZWARTEK 18.03.2021 r. – św. Cyryla Jerozolimskiego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 17/30
18.00 – Śp. Edwarda Sznitka ( m) w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Alojzego 16/30

PIĄTEK 19.03.2021 r. – św. Józefa Oblubieńca NMP
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 18/30
18.00-
18.00 – Śp. Katarzynę Łukaszewską
18.00 – Śp. Krystynę i Janusza Charytoniuk

SOBOTA 20.03.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego 18/30
18.00 – Śp. Kazimierza Oryl w 26 rocznicę śmierci oraz Stefanię i Wiesława Oryl
18.00 – Śp. Romualda Wejs w 3 rocznicę śmierci

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.2021 r.
8.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Reginy z okazji 90 rocznicy urodzin oraz dziękczynna za uzdrowienie córki
9.00 – Śp. Kazimierę, Jana, Mariana, Tadeusza, Jana Puchalskich i Marię Kobak
10.00 – W 20 rocznicę śmierci Moniki i zmarłego Władysława Ogulewicz
11.30 – Śp. Irenę Jachimowicz w 2 rocznicę śmierci
12.45 – Sp. Józefa Atraszkiewicz oraz rodziców i braci z obojga stron
18.00 – Śp. Marię i Józefa Światkowskich, Jerzego Światkowskiego i Danutę Kuczkowską

INTECJE: 08 - 14 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 08.03.2021 r. – św. Jana Bożego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 7/30
18.00 – Śp. Alojzego 6/30

WTOREK 09.03.2021 r. – św. Franciszki Rzymianki
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 8/30
18.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Alojzego 7/30

ŚRODA 10.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 9/30
18.00 – O szczęśliwy przebieg operacji dla Heleny
18.00 – Za parafian

CZWARTEK 11.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 10/30
18.00 – Śp. Annę Tadra w 1 rocznicę śmierci, Halinę, Mieczysława i Grzegorza
18.00 – Śp. Alojzego 9/30

PIĄTEK 12.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 11/30
18.00 – Intencja różańcowa, 5 róży – za żywych i zmarłych członków żywego różańca i za Kapłanów ze Zgromadzenia Księży Marianów
18.00 – Śp. Grzegorza Osmańskiego i zmarłych rodziców z obojga stron

SOBOTA 13.03.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego 11/30
18.00 – Śp. Cecylię i Augustyna oraz Helenę
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla pracowników firmy MESA

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 14.03.2021 r.
8.00 – Śp. Teodozję Bandurską 13/30
9.00 – Śp. Franciszkę i Leona Brunka oraz dziadków i rodzeństwo z obojga stron
10.00 – Śp. Stanisława Kaczkowskiego w 13 rocznicę śmierci oraz za rodziców i dziadków
11.30 – Śp. Stefana Muller w 2 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Annę i Franciszka Dudko oraz za Apolonię w 17 rocznicę urodzin
18.00 – Wiesława Stefańskiego w 1 rocznicę śmierci

INTECJE: 01 - 07 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 01.03.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Anastazego Bielińskiego

WTOREK 02.03.2021 r.
7.00 – Śp. Zygmunta
18.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Daniela oraz pomoc w rozwiązaniu problemów

ŚRODA 03.03.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Elżbietę w 24 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

CZWARTEK 04.03.2021 r. – św. Kazimierza
7.00 –
18.00 – W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimierza, Jolanty i całej rodziny

PIĄTEK 05.03.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 –
18.00 – Śp. Weronikę i Piotra Szestowickich

SOBOTA 06.03.2021 r.
7.00 –
9.30 –
18.00 –

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.2021 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Stanisława, Leona, Jana i zmarłych z rodziny Iwanowskich
10.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Amelii z okazji 11 urodzin
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 9 miesiąc po śmierci
18.00 – Śp. Martę, Witolda, Jadwigę, Romana Zakrzewskich

INTECJE: 22 - 28 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 22.02.2021 r. – święto katedry św. Piotra Ap.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 26/30
18.00 – O opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa, Tymoteusza i Michała oraz Annę w stanie błogosławionym o zdrowie dla niej i jej przyszłego dziecka

WTOREK 23.02.2021 r. – św. Polikarpa
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 27/30
18.00 – Śp. Konstancję i Ignacego Jaroszewskich i Stefanię i Jana Osmańskich i zmarłych z rodziny, z obu stron
18.00 – Za zmarłych: śp. Barbarę Lange, Lecha Olszewskiego, Helenę Alfut, Stanisława Krzyżniewskiego, Jadwigę Zarzewską, Danielę Szałkowską, Leszka Gula, Teresę Walczak, Henryka Lisowskiego, Zdzisława Zielińskiego, Stefana Zambrzyckiego, Krystynę Szczepańską, Romana Sowińskiego, Marka Narloch, Teresę Maliszewską, Janinę Łazarską
18.00 – Śp. Władysława w 37 rocznicę śmierci, Mariannę oraz zmarłych z rodziny

ŚRODA 24.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 28/30
18.00 – Śp. Witolda Piotrowskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Dominiki w dniu 18 urodzin

CZWARTEK 25.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 29/30
18.00 – Śp. Natalię Graczyk w 10 rocznicę śmierci,
18.00 – Śp. Alicję w 13 rocznicę śmierci oraz rodziców Marię i Jerzego

PIĄTEK 26.02.2021 r.
7.00 – Albina Bandurskiego 30/30
18.00 – Śp. Ewę Żelichowską w 23 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Ks. Mirka z okazji imienin od grupy biblijnej

SOBOTA 27.02.2021 r.
7.00 – O radość nieba dla śp. Jadwigi w kolejną rocznicę śmierci oraz jej męża Juliana i rodziców
18.00 – O zdrowie dla Agnieszki

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021 r.
8.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
9.00 – Śp. siostry: Marię i Jadwigę oraz ich mężów
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Łucję i Stanisława Kaniewskich w rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Kazimierza Lewkiewicza
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bruna i rodziców

INTECJE: 15 - 21 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 15.02.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Albina Bandurskiego 19/30
18.00 – Śp. Zofię Skuzińską w 2 rocznicę śmierci

WTOREK 16.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 20/30
18.00 – Śp. Stefana Brzeskiego w 15 rocznicę śmierci

ŚRODA 17.02.2021 r. – Popielec
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 21/30
9.30 – za parafian
18.00 – Śp. Zdzisława, rodziców i rodzeństwo z obojga stron, zmarłych z rodziny Lach, Doroz, Kowalskich, Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Zygmunta, Stefanię i Józefa Traczyk
19.30 –

CZWARTEK 18.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 22/30
18.00 – Śp. Henryka Zemło w 1 roczn. śm., Helenę Zemło, Annę Lebeus

PIĄTEK 19.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 23/30
18.00 – Śp. Krystynę i Janusza Charytoniuk

SOBOTA 20.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 24/30
18.00 – Śp. Włodzimierza Rybińskiego w 2 roczn. śm. oraz rodziców z obojga stron
18.00 – Dziękczynna za udaną operację Tadeusza

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.02.2021 r.
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 25/30
9.00 – Śp. Ewę Sobczak
10.00 – Śp. Marię Gudalewicz
11.30 – Śp. Władysława Gierwatowskiego w 4 roczn. śm., rodziców, teściów, brata Piotra i córkę Annę
12.45 – Śp. Tomasza w 14 roczn. śm. i dziadków z obojga stron
18.00 –

INTECJE: 08 - 14 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 08.02.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Albina Bandurskiego 12/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 29/30
18.00 – Śp. Teresa Rymarczuk

WTOREK 09.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 13/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 30/30.

ŚRODA 10.02.2021 r. – św. Scholastyki
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 14/30
18.00 – Śp. zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Ewę Limanowską w 1 rocznicę śmierci i Zdzisława Szpinek w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK 11.02.2021 r. – NMP Z LOURDES
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 15/30
18.00 – Śp. Zofię i Leona Szczygłowskich i zmarłych z rodziny Szczygłowskich i Fabisiaków

PIĄTEK 12.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 16/30
18.00 – Intencja różańcowa

SOBOTA 13.02.2021 r. 
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 17/30
18.00 – Śp. Romualda i Cypriana Baliszewskich w 8 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Pauliny w 29 rocznicę urodzin i syna Macieja w 33 rocznicę urodzin

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02.2021 r. – Cyryla i Metodego
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 18/30
9.00 – Śp. Karola Kowalskiego, Helenę Orzechowską i zmarłych rodziców
10.00 – Śp. Henryka Kraińskiego w 1 rocznicę śmierci, Krzysztofa, Helenę Radzmowską
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Alojzego w 2 rocznicę śmierci, Janinę i Sławomira Zdrojewskich
18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wandy Tyburskiej

INTECJE: 01 - 07 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 01.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 5/30
18.00 – Śp. Alfonsa Bołoszko
18.00 – Ks. Henryka Kulika MIC 22/30

WTOREK 02.02.2021 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego
7.00 – Śp. Stanisława i Zofię Dukowskich
9.30 – Zmarłych parafian
18. 00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 23/30
18. 00 – Śp. Augustynę i Henryka Połubińskich

ŚRODA 03.02.2021 r. – św. Oskara i Błażeja
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 7/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 24/30
18.00 – Śp. Jadwigę, Stefanię i Józefa Traczyk

CZWARTEK 04.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 8/30
18.00 – Śp. W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 25/30

PIĄTEK 05.02.2021 r. – św. Agaty
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską
18.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Władysławę, Antoniego, Janusza, Rajmunda, Ryszarda, Barbarę
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 26/30

SOBOTA 06.02.2021 r. – św. Pawła Miki i Towarzyszy
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 27/30
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Albina Bandurskiego 10/30
18.00 – Sp. Edwarda i Wojciecha Czapiewskiego

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.02.2021 r.
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 11/30
9.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 28/30
10.00 – Śp. Marię Cherek
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 8 miesiąc po śmierci
18.00 – Śp. Jarosława Tyburskiego i jego rodziców

INTECJE: 25 - 31 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 25.01.2020 r. – nawrócenie św. Pawła – święto
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 15/30
18.00 – o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla chorego zgodnie z intencją ofiarodawcy
18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Theo Van Kampeh w 8 rocznicę urodzin i Jerzego Stankiewicza w 60 rocznicę urodzin

WTOREK 26.01.2021 r. – św. Tymoteusza i Tytusa
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 27/30
18.00 – Za zmarłych: śp. Teresa Filipowicz, Klemens Juchta, Korneliusz Komorowski, Arkadiusz Jarzyło, Henryk Zubko, Halina Supeł, Michał Taraszkiewicz, Helena Radziejewska, Józefa Szyrejko, Edward Załucki, Helena Brojek, Mieczysław Magdziak, Stanisław Nadolski, Danuta Lawer, Tadeusz Suchara, Ryszard Kaczmarczyk, Gabriela Żygowska, Helena Nosalska, Henryka  Dobrzyńska, Janina Kordalska, Czesława Iwanowska, Marianna Grabowska, Wacław Krefta, Zdzisław Zieliński, Tadeusz Ryłkowski, Józef Sociński, Stanisław Krzyżniewski

ŚRODA 27.01.2021 r. – bł. Jerzego Matulewicza – Odnowiciela Marianów
7.00 – Śp. Stefanię Radacką w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 28/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 17/30

CZWARTEK 28.01.2021 r. – św. Tomasza z Akwinu
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 1/30, Teodozję Bandurską i Zofię Bandurską
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 29/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 18/30

PIĄTEK 29.01.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 2/30
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 30/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 19/30

SOBOTA 30.01.2021 r.
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 20/30
18.00 – Śp. Stanisławę i Pawła Napierała
18.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2021 r.
8.00 – Dziękczynna w dniu urodzin Zbigniewa, Tymoteusza i Michała, z prośbą również o Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Zbigniewa w rocznicę ślubu
9.00 – Śp. rodziców Strzelec i Furmanek oraz rodzeństwo – Śp. Albina Bandurskiego 4/30
10.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 21/30
11.30 – Śp. Józefa Gudalewicza
12.45 – Śp. Agnieszkę i Walerego Juchiewiczów i rodziców z obojga stron oraz Zbigniewa Łobockiego i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Jadwigę i Stanisława Dąbrowskich

INTECJE: 18 - 24 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 18.01.2021 r.
7.00 – Śp. Michała Frąckowiaka
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 19/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 8/30

WTOREK 19.01.2021 r. – św. Józefa Sebastiana Pelczara
7.00 – Śp. Franciszkę i Szymona
18.00 – Śp. zmarłych rodziców: Janinę i Romana Łopińskich oraz brata
Stanisława, męża Henryka Brodowskiego, wnuka Marka Szpittera i dziadków
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 9/30

ŚRODA 20.01.2021 r. – św. Fabiana i Sebastiana
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 10/30
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 21/30

CZWARTEK 21.01.2021 r. – św. Agnieszki
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 22/30
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 11/30

PIĄTEK 22.01.2021 r. – św. Wincentego
7.00 – Śp. Wacława Krefta od Łucji Urbaniak z rodziną
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 23/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 12/30

SOBOTA 23.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 24/30
18.00 – Śp. Irenę Zaremba
18.00 –Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 13/30

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.01.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 14/30
9.00 – Śp. Wandę, Franciszka i Henryka Sztoba oraz Annę Bogdan
10.00 – Śp. J ó zefa Butryna w 16 rocznicę śmierci oraz dziadk ó w Annę i Teofila
11.30 – Śp. Waldemara w 5 rocznicę śmierci, Izydora, Filomenę i Stanisława
12.45 – Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Teresy i Leona Brunka
18.00 –Śp. Jadwigę Skoliniec 25/30

INTECJE: 11 - 17 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 11.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 1/30

WTOREK 12.01.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława Komorowskiego
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 2/30

ŚRODA 13.01.2021 r. – św. Hilarego
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 14/30
18.00 – Śp. Zygmunta w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Jankowskich i Kapuścińskich
18.00 – Śp. Leokadię Pilczuk w 2 rocznicę śmierci

CZWARTEK 14.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 15/30
18.00 – Śp. Grzegorza Żmudę w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Leokadię Pilczuk w 2 rocznicę śmierci

PIĄTEK 15.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 16/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 5/30

SOBOTA 16.01.2021 r.
7.00 – Śp. Mariannę w 28 rocznicę śmierci, Władysława, Zdzisława, Stanisława, Zenona, Lucynę, Henrykę i zmarłych z rodziny Lach i Doroz
18.00 – Śp. Krystynę Dzierzba w 1 rocznicę śmierci, Mieczysława, Jerzego Górnowicza i rodziców z obojga stron
18.00 –Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 6/30

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.01.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 7/30
9.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 18/30
10.00 – Śp. Tadeusza Łastuszka w 1 rocznicę śmierci, Reginę Łastuszka i Stanisława Dąbrowskiego
11.30 – Śp. Tadeusza Samsel w rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Franciszka Masalon w 12 rocznicę śmierci
18.00 –Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich

INTECJE: 28 GRUDNIA - 03 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 04.01.2021 r.
7.00 – Za Zgromadzenie Księży Marianów o wzrost w zasługi i liczbę
18.00 – Śp. Annę i Jana Liberackich

WTOREK 05.01.2021 r. 
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 6/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Stojek, Płaza i Szczepańskich
18.00 – Śp. Wacława Głowackiego

ŚRODA 06.01.2021 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 –
9.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 3 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Wincentego Nowaka
11.30 – Śp. Adelę I zmarłych z rodziny Sztoban, Kłapouch i Glinka
12.45 – Śp. Zygmunta Mikłaszewicza w 2 rocznicę śmierci, Jadwigę Trabszo, Antoniego, Halinę Rucińską oraz Ks. Prałata Józefa Sanak
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 7/30

CZWARTEK 07.01.2021 r. – św. Rajmunda z Penyafort
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Wiesława Szopińskiego
18.00 – W Intencji członków Apostolatu Margaretka

PIĄTEK 08.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 9/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny
18.00 – Śp. Halinę Kosno w 14 rocznicę śmierci oraz Wiesławę i Stanisława Trzcińskich

SOBOTA 09.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Grzegorza Aniołowskiego

NIEDZIELA 10.01.2021 r.
8.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 11/30
9.00 – Śp. Tadeusza Lechwar w 21 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Stefanię i Franciszka Damaziak
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Krzysztofa Mączkowskiego i zmarłych z rodziny Mączkowskich
18.00 –Śp. Ewelinę Rożalską w 2 rocznicę śmierci

INTECJE: 04 - 10 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 04.01.2021 r.
7.00 – Za Zgromadzenie Księży Marianów o wzrost w zasługi i liczbę
18.00 – Śp. Annę i Jana Liberackich

WTOREK 05.01.2021 r. 
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 6/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Stojek, Płaza i Szczepańskich
18.00 – Śp. Wacława Głowackiego

ŚRODA 06.01.2021 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 –
9.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 3 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Wincentego Nowaka
11.30 – Śp. Adelę I zmarłych z rodziny Sztoban, Kłapouch i Glinka
12.45 – Śp. Zygmunta Mikłaszewicza w 2 rocznicę śmierci, Jadwigę Trabszo, Antoniego, Halinę Rucińską oraz Ks. Prałata Józefa Sanak
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 7/30

CZWARTEK 07.01.2021 r. – św. Rajmunda z Penyafort
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Wiesława Szopińskiego
18.00 – W Intencji członków Apostolatu Margaretka

PIĄTEK 08.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 9/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny
18.00 – Śp. Halinę Kosno w 14 rocznicę śmierci oraz Wiesławę i Stanisława Trzcińskich

SOBOTA 09.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Grzegorza Aniołowskiego

NIEDZIELA 10.01.2021 r.
8.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 11/30
9.00 – Śp. Tadeusza Lechwar w 21 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Stefanię i Franciszka Damaziak
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Krzysztofa Mączkowskiego i zmarłych z rodziny Mączkowskich
18.00 –Śp. Ewelinę Rożalską w 2 rocznicę śmierci

MSZE ŚW.

I NABOŻEŃSTWA

Niedziela:
Kościół górny:
8.00; 10.00; 11.30; 12.45; 18.00
Kościół dolny:
9.00

Dni powszednie:
Kościół dolny: 7.00
Kościół górny: 18:00

Nabożeństwa:
wtorek – 17.30 Nieszpory za zmarłych
środa – 17.30 Nabożeństwo ku czci Maryi Niepokalanej (dolny kościół)
czwartek – 17.00 Adoracja i Litania do Wszystkich Świętych