INTENCJE

MSZY ŚW.

INTECJE

MSZY ŚW.

2021

INTENCJE: 07 - 13 CZERWCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 07.06.2021 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 7/30
18.00 – Śp. Krzysztofa Maciągowskiego

WTOREK 08.06.2021 r. – św. Jadwigi Królowej
7.00 – Śp. Wandę 8/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 8/30
18.00 – O łaskę żywej wiary dla Małgorzaty i Matyldy
18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski dla Danuty Połczyńskiej z okazji 81 urodzin

ŚRODA 09.06.2021 r. – św. Efrema
7.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 9/30
18.00 – Śp. Wandę 9/30
18.00 – Śp. Jadwigę Mrozik w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Za Beatę i Andrzeja – intencja urodzinowa

CZWARTEK 10.06.2021 r.
7.00 – Śp. Wandę 10/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 10/30
18.00 – Śp. Jana Liberackiego w 18 rocznicę śmierci oraz Annę

PIĄTEK 11.06.2021 r. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
7.00 – Śp. Wandę 11/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 11/30
18.00 – W intencji Moderatora z okazji imienin- ks. Jana i całego Koła Żywego Różańca, o zdrowie, błogosławieństwo Pana Jezusa i opiekę Matki Bożej

SOBOTA 12.06.2021 r. – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
7.00 – Śp. Wandę 12/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 12/30
18.00 – Śp. Wiesławę Werra- Bela

NIEDZIELA – 13.06.2021 r.
8.00 – Śp. Wandę 13/30
9.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 13/30
10.00 – Śp. Tomasza, Antoniego, Władysławę, Janusza, Rajmunda, Wandę, Stanisława, Bronisławę
11.30 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Sp. Małgorzatę w 1 rocznicę śmierci i Zbigniewa Uścinowicz w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Uścinowicz i Kruczyk
18.00 – Za parafian

INTECJE: 31 MAJA - 06 CZERWCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 31.05.2021 r. – Nawiedzenie NMP
7.00 – O braterską miłość między rodzeństwem i łaskę silnej wiary dla braci Lukasa i Stephana
18.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 5 rocznicę małżeństwa Aleksandry i Mateusza

WTOREK 01.06.2021 r. – św. Justyna
7.00 – Śp. Wandę 1/30
7.00 – Błagalna o potrzebne łaski Pana Jezusa i Matki Najświętszej przed i w czasie operacji oraz łaskę uzdrowienia
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 1/30
18.00 – Dziękczynna za udaną operację Ireny Kępa

ŚRODA 02.06.2021 r. – św. Marcelina i Piotra
7.00 – Śp. Wandę 2/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 2/30
18.00 – Śp. Jadwigę Magdziak

CZWARTEK 03.06.2021 r. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
8.00 – Śp. Wandę 3/30
9.00 – Śp. Ks. Tadeusza 3/30
10.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji imienin i urodzin dla Leszka, Filipa oraz Anny i Igi
18.00 – Śp. Zofię Osmańską, Grzegorza Osmańskiego w 5 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron

PIĄTEK 04.06.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Wandę 4/30
18.00 – Śp. Jerzego w 6 rocznicę śmierci oraz Wojciecha
18.00 – Śp. Stanisławę w 19 rocznicę śmierci , Bolesława, Bronisława, Jadwigę i ks. Henryka
18.00 – o Boże błogosławieństwo i łaski dla Zofii i Zbigniewa z okazji 44 rocznicy ślubu i 10 rocznicę ślubu Agnieszki i Jacka

SOBOTA 05.06.2021 r. – św. Bonifacego
7.00 – Śp. Wandę 5/30
9.30 –
18.00 – Śp. Anitę i Jana Kowalskich oraz zmarłych z rodziny Kowalskich, Pyszka, Czerpińskich, Światkowskich
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 5/30

NIEDZIELA 06.06.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Tadeusza 6/30
9.00 – O zdrowie dla Natalii Miary
10.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Stefańskiego, rodziców z obojga stron i rodzeństwo
18.00 – Śp. Wandę 6/30

INTECJE: 17 - 23 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 17.05.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego Jureckiego
18.00 – Śp. Halinę Machalińską w 1 rocznicę śmierci i Henryka Machalińskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. brata i rodziców Iwańskich

WTOREK 18.05.2021 r. – św. Jana I
7.00 –
18.00 – Śp. Henrykę 18/30
18.00 – Śp. Agnieszkę Dziekońską w 1 rocznicę śmierci, Edwarda i Marię Dziekońskich

ŚRODA 19.05.2021 r. 
7.00 – Śp. Henrykę 19/30
18.00 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego w 13 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Urszulę Rafińską i zmarłych z rodziny Wileńskich i Szynkiewiczów

CZWARTEK 20.05.2021 r. – św. Bernardyna za Sieny
7.00 – O wieczne zbawienie dla Marianny, Stanisława oraz pozostałych z rodziny Kowalskich
18.00 – Śp. Henrykę 20/30
18.00 – Dziękczynn0- błagalna o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha św. dla Beaty i Andrzeja z okazji urodzin

PIĄTEK 21.05.2021 r. – św. Krzysztofa Magellanesa i Towarzyszy i Jana Nepomucena
7.00 –
18.00 – Śp. Henrykę 21/30
18.00 – O życie wieczne dla śp. Wandy Winnickiej (z racji urodzin)

SOBOTA 22.05.2021 r. –św. Rity z Cascii
7.00 – O uwolnienie z nałogów Ziemowita
18.00 – Śp. Henrykę 22/30
18.00 – Śp. Janinę w rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Arkadiusza Jarzyło

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW. – 23.05.2021 r.
8.00 – Śp. Mariannę w 25 rocznicę śmierci, Stanisława, Henryka, Bolesława, Władysława, Jerzego, Danutę i zmarłych z rodziny Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
9.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Krystynę Bujnowską w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Henrykę 23/30
18.00 – Śp. Eugeniusza Magalskiego w 10 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, brata Eugeniusza i Ryszarda

INTECJE: 10 - 16 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 10.05.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę 10/30
18.00 – Śp. Henrykę Wardzińską w 1 rocznicę śmierci i Stanisława Wardzińskiego w 22 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Antoniego Skuzińskiego 21 rocznicę śmierci

WTOREK 11.05.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę 11/30
18.00 – Śp. Stanisława (m) Szymaniec w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Lubow Kuczyńską

ŚRODA 12.05.2021 r. – św. Nereusza i Achillesa, św. Pankracego
7.00 – Śp. Henrykę 12/30
7.00 – Dziękczynna za modlitwę, za Janinę z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie dla modlących się
18.00 – Dziękczynna, z prośba o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Piotra, w 30 rocznicę święceń kapłańskich

CZWARTEK 13.05.2021 r. – NMP z Fatimy
7.00 – Śp. Henrykę 13/30
18.00 – Śp. Renatę w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego

PIĄTEK 14.05.2021 r. – św. Macieja Apostoła
7.00 – Śp. Henrykę 14/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Zofię Richter w 8 rocznicę śmierci oraz Włodzimierza i Alicję
18.00 – Śp. Zofię i Leona Szczygłowskich i zmarłych z rodziny: Szczygłowskich i Fabisiaków

SOBOTA 15.05.2021 r.
7.00 – Śp. Franciszka (m) Nóżka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henrykę 15/30
18.00 – Śp. Korneliusza Komorowskiego oraz Martę i Zofię Trzos

NIEDZIELA 16.05.2021 r. – Wniebowstąpienie Pańskie
8.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
9.00 – Śp. rodziców Reginę i Franciszka Snarskich; Leontynę i Józefę, Edwarda Sawko i dziadków
10.00 – Śp. Krystynę Bujnowską w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Henrykę 16/30
12.45 – Śp. Ryszarda Kobierowskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zofię i Jana Mosewiczów

INTECJE: 03 - 09 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 03.05.2021 r. – NMP Królowej Polski
8.00 – Śp. Mariannę, Teresę, Stanisławę, Izydora, Jana, Annę i Genowefę z rodziny Nowickich
9.00 – Śp. rodziców, brata Andrzeja i Józefa Ciesiółka
10.00 – Śp. Stanisława 29/30
11.30 – Śp. Janinę 29/30
12.45 – O pomyślne zdanie matury dla Kamila
18.00 – Śp. Henrykę 3/30

WTOREK 04.05.2021 r. – św. Floriana
7.00 –
18.00 – Śp. Stanisława 30/30
18.00 – Śp. Janinę 30/30

ŚRODA 05.05.2021 r. – św. Stanisława Kazimierczyka
7.00 – Śp. Henrykę 5/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny: Kubińskich, Wasiaków oraz Agnieszkę w 50 rocznicę śmierci
18.00 – Dziękczynna za Janinę, z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo w 82 rocznicę urodzin

CZWARTEK 06.05.2021 r. – św. Apostołów Filipa i Jakuba
7.00 – Śp. Henrykę 6/30
18.00 – W intencji Apostolatu „Margaretka”
18.00 – Śp. Janinę Piasecką w 9 rocznicę śmierci, Andrzeja Wierzbowskiego i Wiesława Sepetowskiego

PIĄTEK 07.05.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów,Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Irenę w 11 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny: Makowieckich i Cichoniów
18.00 – Śp. Henrykę 7/30

SOBOTA 08.05.2021 r. – św. Stanisława
7.00 – O wieczne zbawienie dla Marcina, Tadeusza, Stanisławę i Damiana Kierzkowskich
18.00 – Śp. rodziców Stanisławę i Stanisława
18.00 – Śp. Stanisława Trętowskiego, o łaskę przebaczenia grzechów i wiecznezbawienie

VI NIEDZIELA WIELKANOCY 09.05.2021 r.
8.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
9.00 – Śp. Izydora w 21 rocznicę śmierci, Stanisława w 10 rocznicę śmierci oraz Waldemara i Filomenę
10.00 – Dziękczynna za dar życia Filipa i Stanisława Posmyk w 9 i 12 rocznicę urodzin
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 11 miesięcy po śmierci
18.00 – Śp. Irenę Kasica- intencja od sąsiadów

INTECJE: 26 KWIETNIA - 02 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 26.04.2021 r.
7.00 – Śp. Jana, Franciszka
18.00 – Śp. Zygmunta Czółnowskiego i Henryka Kubala
18.00 – Dziękczynna za wyjście z choroby męża Leszka

WTOREK 27.04.2021 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Mariana Żłabikowskiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Za zmarłych: Kazimierza Gołuńskiego, Krystynę Ostrowską, Stanisława Grzywińskego, Helenę Mikutel, Stanisława Kryszyłowicza, Jana Pietrow, Jana Sobala, Izabelę Banasiewicz, Aleksandrę Borsukowicz, Halinę Dzięgielewską

ŚRODA 28.04.2021 r. – Piotra Chanela i Ludwika Marii Grignion de Montfort
7.00 – Śp. Janinę 24/30
18.00 – Śp. Stanisława 24/30
18.00 – Śp. Janinę Kryszyłowicz w 16 rocznicę śmierci

CZWARTEK 29.04.2021 r. – św. Katarzyny Sieneńskiej
7.00 – Śp. Stanisława 25/30
18.00 – Śp. Janinę 25/30
18.00 – Śp. Henrykę

PIĄTEK 30.04.2021 – św. Piusa V
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Janinę 26/30
18.00 – O łaskę nawrócenia i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Czarka z okazji urodzin

SOBOTA 01.05.2021 r. – św. Józefa
7.00 – Śp. Janinę 27/30
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Stanisława 27/30
18.00 – Śp. Henrykę 1/30

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02.05.2021 r.
8.00 – Śp. Tadeusza Mrozowskiego w 9 rocznicę śmierci
9.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Zbigniewa w 60 rocznicę ślubu
10.00 – Sp. Henrykę 2/30
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Radosława Mazurczaka w 2 rocznicę śmierci
18.00 – W pewnej intencji

INTECJE: 19 - 25 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 19.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 15/30
18.00 – Śp. Wojciecha w 5 rocznicę śmierci oraz Jerzego
18.00 – Śp. Janinę 15/30

WTOREK 20.04.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Janinę 16/30
18.00 – Śp. Elżbietę Gorwa- intencja od córki Małgorzaty z rodziną

ŚRODA 21.04.2021 r. – św. Anzelma
7.00 – Śp. Janinę 17/30
18.00 – Śp. Jerzego i Andrzeja Makowskich, Wojciecha Żołnowskiego, rodziców, rodzeństwo i teściów
18.00 – Śp. Stanisława 17/30

CZWARTEK 22.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 18/30
18.00 – Śp. Romana Kwiatkowskiego w 8 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron , Marię, Stanisława , Zofię, Zygmunta i zmarłe rodzeństwo
18.00 – Śp. Stanisława 18/30

PIĄTEK 23.04.2021 r. – św. Wojciecha
7.00 – Śp. Jerzego w 14 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo, zmarłych z rodziny Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Stanisława 19/30
18.00 – Śp. Janinę 19/30
18.00 – W intencji nawrócenia Agaty i Kamila oraz potrzebne łąski dla rodziny

SOBOTA 24.04.2021 r. – św. Jerzego i św. Fidelisa
7.00 – Śp. Janinę 20/30
18.00 – Śp. Stanisława 20/30

IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 25.04.2021 r.
8.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy Noskowskiej
9.00 – Śp. Stanisława 21/30
10.00 – Śp. O Boże błogosławieństwo dla Doroty i Pawła w 10 rocznicę ślubu oraz szczególne łaski dla dzieci
11.30 – Śp. Annę Berger w 6 rocznicę śmierci
12.45 – O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Krzysztofa z okazji urodzin
18.00 – Śp. Mariannę Drewniak, zmarłych z rodziny Drewniak i Panek

INTECJE: 12 - 18 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 12.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 8/30 (m)
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Olgi Słabek i całej rodziny
18.00 – Śp. Janinę 8/30
18.00 – O szczęśliwą śmierć dla Stanisława i Teresy

WTOREK 13.04.2020 r. – św. Marcina I
7.00 – Śp. Janinę 9/30
18.00 – Śp. Jadwigę Rafalską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Stanisława 9/30 (m)

ŚRODA 14.04.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Śp. Janinę 10/30
18.00 – Śp. Stanisława 10/30 (m)

CZWARTEK 15.04.2021 r.
7.00 – Śp. Jana, Agnieszkę, Krystynę Milerskich. Genowefę, Czesława Bartłomieja i Czesława Smolińskich oraz Salmoneę Zacharzewską i Krzysztofa Prelewicza
18.00 – Śp. Stanisława 11/30 (m)
18.00 – Śp. Janinę 11/30

PIĄTEK 16.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 12/30 (m)
18.00 – O potrzebne łaski i błogosławieństwo dla Agnieszki i Rafała w 1 rocznicę ślubu
18.00 – Śp. Janinę 12/30

SOBOTA 17.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 13/30
18.00 – Śp. Katarzynę Łukaszewską
18.00 – Śp. Bolesławę Wlizło w 30 rocznicę śmierci, Mariana i Mirosława Wlizło, Henryka i Halinę Gajek

III NIEDZIELA WIELKANOCY – 18.04.2021 r.
8.00 – Śp. Zbigniewa, jego rodziców i rodzeństwo, zmarłych z rodziny Płaneta, Miklus i Cuglowskich
9.00 – Śp. Józefa Drzewieckiego w 16 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. rodziców Janinę i Witolda
11.30 – Śp. Wacławę w 1 rocznicę śmierci i Zbigniewa Lewandowskich
12.45 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w 40 rocznicę ślubu Brygidy i Roberta Giza
18.00 –Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich

INTECJE: 05 - 11 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 05.04.2021 r.
8.00 – O światłość wiekuistą dla Cecylii Siela w 16 rocznicę śmierci, Józefa Siela, Krystyny Gąsiorowskiej oraz Piotra Staszko i wszystkich zmarłych spokrewnionych rodzin
9.00 – Śp. Janinę 1/30
10.00 – Śp. Stanisława 1/30
11.30 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Słodowników
12.45 – Dziękczynna za 30 lat małżeństwa Jolanty i Sławomira o Boże błogosławieństwo dla małżonków i dla ich dzieci
18.00 – Dziękczynna za narodzenie Ignasia

WTOREK 06.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 2/30
18.00 – Śp. Stanisława 2/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Joanny, Ryszarda i Michała
18.00 – Śp. Irenę Malinowską

ŚRODA 07.04.2021 r.
7.00 – o łaskę żywej wiary dla Jarosława i Aleksandra
18.00 – Śp. rodziców: Aleksandra i Annę, siostrę Jadwigę, wnuczkę Małgorzatę i zmarłych z rodziny Libudzkich i Bogusławskich
18.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich

CZWARTEK 08.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 4/30
18.00 – Śp. Janinę 4/30

PIĄTEK 09.04.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Stanisława 5/30
18.00 – Śp. Janinę 5/30

SOBOTA 10.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 6/30
12.00 – Msza św. w 11 rocznicę katastrofy smoleńskiej
18.00 – Śp. Gertrudę i Jana Piotrowskich w rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Zuzanny z okazji 18 urodzin
18.00 – Śp. Stanisława 6/30

II NIEDZIELA WIELKANOCY- 11.04.2021 r.
8.00 – Śp. Stanisława 7/30
9.00 – Śp. Janinę 7/30
10.00 – O łaskę wiary, światło Ducha św. i wierność Bogu dla Kamila
11.30 – Śp. Sylwię Car, zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha św., zdrowie dla Joanny z okazji urodzin

INTECJE: 29 MARCA - 04 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 29.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 28/30
18.00 – Śp. Alojzego 27/30
18.00 – Za braci: Lukasa i Stephana, by nieustannie darzyli się miłością i nigdy nie zboczyli z ścieżki wiary

WTOREK 30.03.2021 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Za zmarłych: Józefa Sudoł, Przemysława Paczkowskiego, Katarzynę Łukaszewską, Stanisława Grabowskiego, Antoniego Marcjańskiego, Marię Alekso, Bogusławę Grzegorczyk, Elżbietę Burak, Jana Jankowskiego, Jarosława Hrymajło, Daniela Śnieżko (m)
18.00 – Śp. Teodozję Bandurską 29/30

ŚRODA 31.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 30/30
18.00 – Śp. Alojzego 29/30
18.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

CZWARTEK 01.04.2021 r. – Wielki Czwartek
18.00 – W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – O dary Ducha św. dla ks. Krzysztofa i ks. Piotra

PIĄTEK 02.04.2021 r. – Wielki Piątek
18.00 – Liturgia Męki Pańskiej

SOBOTA 03.04.2021 r. – Wielka Sobota
20.00 – Wigilia Paschalna – Za parafian

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 04.04.2021 r.
9.00 – Śp. Alojzego 30/30
10.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Szymona z okazji 12 urodzin
12.45 – W pewnej Bogu wiadomej
11.30 – Śp. Cecylię i Augustyna oraz Helenę
18.00 – Śp. Sebastiana Stankiewicza w 3 rocznicę śmierci

INTECJE: 22 - 28 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 22.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 21/30
18.00 – Śp. Zdzisława w 11 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obojga stron oraz zmarłych z rodzin: Lach, Doroz, Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Jerzego Cholewiak w 28 rocznicę śmierci, Wojciecha Cholewiak w 4 rocznicę śmierci, Janinę, Władysława i zmarłych z rodziny

WTOREK 23.03.2021 r. – św. Turybiusza z Mongrovejo
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 22/30
18.00 – Dziękczynna z okazji 18 urodzin Aleksandry z prośbą o błogosławieństwo Boże
18.00 – Śp. Alojzego 21/30

ŚRODA 24.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 23/30
18.00 – Śp. Alojzego 22/30
18.00 – Śp. Aleksandrę Pożarowską w 3 rocznicę śmierci

CZWARTEK 25.03.2021 r. – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 24/30
18.00 – Śp. Alojzego 23/30
18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

PIĄTEK 26.03.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Teodozję Bandurską 25/30
18.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Alojzego 24/30

SOBOTA 27.03.2021 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Zbigniewa Pawlaka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Antoniego w 21 rocznicę śmierci i Władysławę

NIEDZIELA PALMOWA – 28.03.2021 r.
8.00 – Śp. Genowefę, Jana, Mirosława, Stefana Ornowskich oraz dziadków z obojga
stron
9.00 – Śp. Jana Grotnik w 5 rocznicę śmierci, Katarzynę i Józefa Zalewskich
10.00 – Śp. Czesława Wirkiewicza, Romana Nowakowskiego i rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Kazimierza Gregorczyka w 6 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Albina Komorowskiego w rocznicę śmierci

INTECJE: 15 - 21 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 15.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 14/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji imienin dla Krystyny, Romualdy i Grzegorza z grupy Biblijnej
18.00 – O zdrowie i szczęśliwą operację dla Danuty Gregorczyk

WTOREK 16.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 15/30
18.00 – Śp. Jerzego Borkowskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Alojzego 14/30

ŚRODA 17.03.2021 r. – św. Patryka
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 16/30
18.00 – Śp. Walentynę i Józefa Popko
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa w dniu imienin
18.00 – Śp. Alojzego 15/30

CZWARTEK 18.03.2021 r. – św. Cyryla Jerozolimskiego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 17/30
18.00 – Śp. Edwarda Sznitka ( m) w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Alojzego 16/30

PIĄTEK 19.03.2021 r. – św. Józefa Oblubieńca NMP
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 18/30
18.00-
18.00 – Śp. Katarzynę Łukaszewską
18.00 – Śp. Krystynę i Janusza Charytoniuk

SOBOTA 20.03.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego 18/30
18.00 – Śp. Kazimierza Oryl w 26 rocznicę śmierci oraz Stefanię i Wiesława Oryl
18.00 – Śp. Romualda Wejs w 3 rocznicę śmierci

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.2021 r.
8.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Reginy z okazji 90 rocznicy urodzin oraz dziękczynna za uzdrowienie córki
9.00 – Śp. Kazimierę, Jana, Mariana, Tadeusza, Jana Puchalskich i Marię Kobak
10.00 – W 20 rocznicę śmierci Moniki i zmarłego Władysława Ogulewicz
11.30 – Śp. Irenę Jachimowicz w 2 rocznicę śmierci
12.45 – Sp. Józefa Atraszkiewicz oraz rodziców i braci z obojga stron
18.00 – Śp. Marię i Józefa Światkowskich, Jerzego Światkowskiego i Danutę Kuczkowską

INTECJE: 08 - 14 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 08.03.2021 r. – św. Jana Bożego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 7/30
18.00 – Śp. Alojzego 6/30

WTOREK 09.03.2021 r. – św. Franciszki Rzymianki
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 8/30
18.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Alojzego 7/30

ŚRODA 10.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 9/30
18.00 – O szczęśliwy przebieg operacji dla Heleny
18.00 – Za parafian

CZWARTEK 11.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 10/30
18.00 – Śp. Annę Tadra w 1 rocznicę śmierci, Halinę, Mieczysława i Grzegorza
18.00 – Śp. Alojzego 9/30

PIĄTEK 12.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 11/30
18.00 – Intencja różańcowa, 5 róży – za żywych i zmarłych członków żywego różańca i za Kapłanów ze Zgromadzenia Księży Marianów
18.00 – Śp. Grzegorza Osmańskiego i zmarłych rodziców z obojga stron

SOBOTA 13.03.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego 11/30
18.00 – Śp. Cecylię i Augustyna oraz Helenę
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla pracowników firmy MESA

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 14.03.2021 r.
8.00 – Śp. Teodozję Bandurską 13/30
9.00 – Śp. Franciszkę i Leona Brunka oraz dziadków i rodzeństwo z obojga stron
10.00 – Śp. Stanisława Kaczkowskiego w 13 rocznicę śmierci oraz za rodziców i dziadków
11.30 – Śp. Stefana Muller w 2 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Annę i Franciszka Dudko oraz za Apolonię w 17 rocznicę urodzin
18.00 – Wiesława Stefańskiego w 1 rocznicę śmierci

INTECJE: 01 - 07 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 01.03.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Anastazego Bielińskiego

WTOREK 02.03.2021 r.
7.00 – Śp. Zygmunta
18.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Daniela oraz pomoc w rozwiązaniu problemów

ŚRODA 03.03.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Elżbietę w 24 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

CZWARTEK 04.03.2021 r. – św. Kazimierza
7.00 –
18.00 – W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimierza, Jolanty i całej rodziny

PIĄTEK 05.03.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 –
18.00 – Śp. Weronikę i Piotra Szestowickich

SOBOTA 06.03.2021 r.
7.00 –
9.30 –
18.00 –

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.2021 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Stanisława, Leona, Jana i zmarłych z rodziny Iwanowskich
10.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Amelii z okazji 11 urodzin
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 9 miesiąc po śmierci
18.00 – Śp. Martę, Witolda, Jadwigę, Romana Zakrzewskich

INTECJE: 22 - 28 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 22.02.2021 r. – święto katedry św. Piotra Ap.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 26/30
18.00 – O opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa, Tymoteusza i Michała oraz Annę w stanie błogosławionym o zdrowie dla niej i jej przyszłego dziecka

WTOREK 23.02.2021 r. – św. Polikarpa
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 27/30
18.00 – Śp. Konstancję i Ignacego Jaroszewskich i Stefanię i Jana Osmańskich i zmarłych z rodziny, z obu stron
18.00 – Za zmarłych: śp. Barbarę Lange, Lecha Olszewskiego, Helenę Alfut, Stanisława Krzyżniewskiego, Jadwigę Zarzewską, Danielę Szałkowską, Leszka Gula, Teresę Walczak, Henryka Lisowskiego, Zdzisława Zielińskiego, Stefana Zambrzyckiego, Krystynę Szczepańską, Romana Sowińskiego, Marka Narloch, Teresę Maliszewską, Janinę Łazarską
18.00 – Śp. Władysława w 37 rocznicę śmierci, Mariannę oraz zmarłych z rodziny

ŚRODA 24.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 28/30
18.00 – Śp. Witolda Piotrowskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Dominiki w dniu 18 urodzin

CZWARTEK 25.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 29/30
18.00 – Śp. Natalię Graczyk w 10 rocznicę śmierci,
18.00 – Śp. Alicję w 13 rocznicę śmierci oraz rodziców Marię i Jerzego

PIĄTEK 26.02.2021 r.
7.00 – Albina Bandurskiego 30/30
18.00 – Śp. Ewę Żelichowską w 23 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Ks. Mirka z okazji imienin od grupy biblijnej

SOBOTA 27.02.2021 r.
7.00 – O radość nieba dla śp. Jadwigi w kolejną rocznicę śmierci oraz jej męża Juliana i rodziców
18.00 – O zdrowie dla Agnieszki

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021 r.
8.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
9.00 – Śp. siostry: Marię i Jadwigę oraz ich mężów
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Łucję i Stanisława Kaniewskich w rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Kazimierza Lewkiewicza
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bruna i rodziców

INTECJE: 15 - 21 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 15.02.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Albina Bandurskiego 19/30
18.00 – Śp. Zofię Skuzińską w 2 rocznicę śmierci

WTOREK 16.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 20/30
18.00 – Śp. Stefana Brzeskiego w 15 rocznicę śmierci

ŚRODA 17.02.2021 r. – Popielec
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 21/30
9.30 – za parafian
18.00 – Śp. Zdzisława, rodziców i rodzeństwo z obojga stron, zmarłych z rodziny Lach, Doroz, Kowalskich, Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Zygmunta, Stefanię i Józefa Traczyk
19.30 –

CZWARTEK 18.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 22/30
18.00 – Śp. Henryka Zemło w 1 roczn. śm., Helenę Zemło, Annę Lebeus

PIĄTEK 19.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 23/30
18.00 – Śp. Krystynę i Janusza Charytoniuk

SOBOTA 20.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 24/30
18.00 – Śp. Włodzimierza Rybińskiego w 2 roczn. śm. oraz rodziców z obojga stron
18.00 – Dziękczynna za udaną operację Tadeusza

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.02.2021 r.
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 25/30
9.00 – Śp. Ewę Sobczak
10.00 – Śp. Marię Gudalewicz
11.30 – Śp. Władysława Gierwatowskiego w 4 roczn. śm., rodziców, teściów, brata Piotra i córkę Annę
12.45 – Śp. Tomasza w 14 roczn. śm. i dziadków z obojga stron
18.00 –

INTECJE: 08 - 14 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 08.02.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Albina Bandurskiego 12/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 29/30
18.00 – Śp. Teresa Rymarczuk

WTOREK 09.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 13/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 30/30.

ŚRODA 10.02.2021 r. – św. Scholastyki
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 14/30
18.00 – Śp. zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Ewę Limanowską w 1 rocznicę śmierci i Zdzisława Szpinek w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK 11.02.2021 r. – NMP Z LOURDES
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 15/30
18.00 – Śp. Zofię i Leona Szczygłowskich i zmarłych z rodziny Szczygłowskich i Fabisiaków

PIĄTEK 12.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 16/30
18.00 – Intencja różańcowa

SOBOTA 13.02.2021 r. 
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 17/30
18.00 – Śp. Romualda i Cypriana Baliszewskich w 8 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Pauliny w 29 rocznicę urodzin i syna Macieja w 33 rocznicę urodzin

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02.2021 r. – Cyryla i Metodego
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 18/30
9.00 – Śp. Karola Kowalskiego, Helenę Orzechowską i zmarłych rodziców
10.00 – Śp. Henryka Kraińskiego w 1 rocznicę śmierci, Krzysztofa, Helenę Radzmowską
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Alojzego w 2 rocznicę śmierci, Janinę i Sławomira Zdrojewskich
18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wandy Tyburskiej

INTECJE: 01 - 07 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 01.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 5/30
18.00 – Śp. Alfonsa Bołoszko
18.00 – Ks. Henryka Kulika MIC 22/30

WTOREK 02.02.2021 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego
7.00 – Śp. Stanisława i Zofię Dukowskich
9.30 – Zmarłych parafian
18. 00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 23/30
18. 00 – Śp. Augustynę i Henryka Połubińskich

ŚRODA 03.02.2021 r. – św. Oskara i Błażeja
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 7/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 24/30
18.00 – Śp. Jadwigę, Stefanię i Józefa Traczyk

CZWARTEK 04.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 8/30
18.00 – Śp. W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 25/30

PIĄTEK 05.02.2021 r. – św. Agaty
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską
18.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Władysławę, Antoniego, Janusza, Rajmunda, Ryszarda, Barbarę
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 26/30

SOBOTA 06.02.2021 r. – św. Pawła Miki i Towarzyszy
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 27/30
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Albina Bandurskiego 10/30
18.00 – Sp. Edwarda i Wojciecha Czapiewskiego

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.02.2021 r.
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 11/30
9.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 28/30
10.00 – Śp. Marię Cherek
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 8 miesiąc po śmierci
18.00 – Śp. Jarosława Tyburskiego i jego rodziców

INTECJE: 25 - 31 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 25.01.2020 r. – nawrócenie św. Pawła – święto
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 15/30
18.00 – o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla chorego zgodnie z intencją ofiarodawcy
18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Theo Van Kampeh w 8 rocznicę urodzin i Jerzego Stankiewicza w 60 rocznicę urodzin

WTOREK 26.01.2021 r. – św. Tymoteusza i Tytusa
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 27/30
18.00 – Za zmarłych: śp. Teresa Filipowicz, Klemens Juchta, Korneliusz Komorowski, Arkadiusz Jarzyło, Henryk Zubko, Halina Supeł, Michał Taraszkiewicz, Helena Radziejewska, Józefa Szyrejko, Edward Załucki, Helena Brojek, Mieczysław Magdziak, Stanisław Nadolski, Danuta Lawer, Tadeusz Suchara, Ryszard Kaczmarczyk, Gabriela Żygowska, Helena Nosalska, Henryka  Dobrzyńska, Janina Kordalska, Czesława Iwanowska, Marianna Grabowska, Wacław Krefta, Zdzisław Zieliński, Tadeusz Ryłkowski, Józef Sociński, Stanisław Krzyżniewski

ŚRODA 27.01.2021 r. – bł. Jerzego Matulewicza – Odnowiciela Marianów
7.00 – Śp. Stefanię Radacką w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 28/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 17/30

CZWARTEK 28.01.2021 r. – św. Tomasza z Akwinu
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 1/30, Teodozję Bandurską i Zofię Bandurską
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 29/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 18/30

PIĄTEK 29.01.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 2/30
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 30/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 19/30

SOBOTA 30.01.2021 r.
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 20/30
18.00 – Śp. Stanisławę i Pawła Napierała
18.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2021 r.
8.00 – Dziękczynna w dniu urodzin Zbigniewa, Tymoteusza i Michała, z prośbą również o Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Zbigniewa w rocznicę ślubu
9.00 – Śp. rodziców Strzelec i Furmanek oraz rodzeństwo – Śp. Albina Bandurskiego 4/30
10.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 21/30
11.30 – Śp. Józefa Gudalewicza
12.45 – Śp. Agnieszkę i Walerego Juchiewiczów i rodziców z obojga stron oraz Zbigniewa Łobockiego i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Jadwigę i Stanisława Dąbrowskich

INTECJE: 18 - 24 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 18.01.2021 r.
7.00 – Śp. Michała Frąckowiaka
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 19/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 8/30

WTOREK 19.01.2021 r. – św. Józefa Sebastiana Pelczara
7.00 – Śp. Franciszkę i Szymona
18.00 – Śp. zmarłych rodziców: Janinę i Romana Łopińskich oraz brata
Stanisława, męża Henryka Brodowskiego, wnuka Marka Szpittera i dziadków
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 9/30

ŚRODA 20.01.2021 r. – św. Fabiana i Sebastiana
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 10/30
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 21/30

CZWARTEK 21.01.2021 r. – św. Agnieszki
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 22/30
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 11/30

PIĄTEK 22.01.2021 r. – św. Wincentego
7.00 – Śp. Wacława Krefta od Łucji Urbaniak z rodziną
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 23/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 12/30

SOBOTA 23.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 24/30
18.00 – Śp. Irenę Zaremba
18.00 –Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 13/30

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.01.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 14/30
9.00 – Śp. Wandę, Franciszka i Henryka Sztoba oraz Annę Bogdan
10.00 – Śp. J ó zefa Butryna w 16 rocznicę śmierci oraz dziadk ó w Annę i Teofila
11.30 – Śp. Waldemara w 5 rocznicę śmierci, Izydora, Filomenę i Stanisława
12.45 – Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Teresy i Leona Brunka
18.00 –Śp. Jadwigę Skoliniec 25/30

INTECJE: 11 - 17 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 11.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 1/30

WTOREK 12.01.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława Komorowskiego
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 2/30

ŚRODA 13.01.2021 r. – św. Hilarego
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 14/30
18.00 – Śp. Zygmunta w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Jankowskich i Kapuścińskich
18.00 – Śp. Leokadię Pilczuk w 2 rocznicę śmierci

CZWARTEK 14.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 15/30
18.00 – Śp. Grzegorza Żmudę w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Leokadię Pilczuk w 2 rocznicę śmierci

PIĄTEK 15.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 16/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 5/30

SOBOTA 16.01.2021 r.
7.00 – Śp. Mariannę w 28 rocznicę śmierci, Władysława, Zdzisława, Stanisława, Zenona, Lucynę, Henrykę i zmarłych z rodziny Lach i Doroz
18.00 – Śp. Krystynę Dzierzba w 1 rocznicę śmierci, Mieczysława, Jerzego Górnowicza i rodziców z obojga stron
18.00 –Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 6/30

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.01.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 7/30
9.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 18/30
10.00 – Śp. Tadeusza Łastuszka w 1 rocznicę śmierci, Reginę Łastuszka i Stanisława Dąbrowskiego
11.30 – Śp. Tadeusza Samsel w rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Franciszka Masalon w 12 rocznicę śmierci
18.00 –Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich

INTECJE: 04 - 10 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 04.01.2021 r.
7.00 – Za Zgromadzenie Księży Marianów o wzrost w zasługi i liczbę
18.00 – Śp. Annę i Jana Liberackich

WTOREK 05.01.2021 r. 
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 6/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Stojek, Płaza i Szczepańskich
18.00 – Śp. Wacława Głowackiego

ŚRODA 06.01.2021 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 –
9.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 3 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Wincentego Nowaka
11.30 – Śp. Adelę I zmarłych z rodziny Sztoban, Kłapouch i Glinka
12.45 – Śp. Zygmunta Mikłaszewicza w 2 rocznicę śmierci, Jadwigę Trabszo, Antoniego, Halinę Rucińską oraz Ks. Prałata Józefa Sanak
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 7/30

CZWARTEK 07.01.2021 r. – św. Rajmunda z Penyafort
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Wiesława Szopińskiego
18.00 – W Intencji członków Apostolatu Margaretka

PIĄTEK 08.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 9/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny
18.00 – Śp. Halinę Kosno w 14 rocznicę śmierci oraz Wiesławę i Stanisława Trzcińskich

SOBOTA 09.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Grzegorza Aniołowskiego

NIEDZIELA 10.01.2021 r.
8.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 11/30
9.00 – Śp. Tadeusza Lechwar w 21 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Stefanię i Franciszka Damaziak
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Krzysztofa Mączkowskiego i zmarłych z rodziny Mączkowskich
18.00 –Śp. Ewelinę Rożalską w 2 rocznicę śmierci

INTECJE: 28 GRUDNIA - 03 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 04.01.2021 r.
7.00 – Za Zgromadzenie Księży Marianów o wzrost w zasługi i liczbę
18.00 – Śp. Annę i Jana Liberackich

WTOREK 05.01.2021 r. 
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 6/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Stojek, Płaza i Szczepańskich
18.00 – Śp. Wacława Głowackiego

ŚRODA 06.01.2021 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 –
9.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 3 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Wincentego Nowaka
11.30 – Śp. Adelę I zmarłych z rodziny Sztoban, Kłapouch i Glinka
12.45 – Śp. Zygmunta Mikłaszewicza w 2 rocznicę śmierci, Jadwigę Trabszo, Antoniego, Halinę Rucińską oraz Ks. Prałata Józefa Sanak
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 7/30

CZWARTEK 07.01.2021 r. – św. Rajmunda z Penyafort
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Wiesława Szopińskiego
18.00 – W Intencji członków Apostolatu Margaretka

PIĄTEK 08.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 9/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny
18.00 – Śp. Halinę Kosno w 14 rocznicę śmierci oraz Wiesławę i Stanisława Trzcińskich

SOBOTA 09.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Grzegorza Aniołowskiego

NIEDZIELA 10.01.2021 r.
8.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 11/30
9.00 – Śp. Tadeusza Lechwar w 21 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Stefanię i Franciszka Damaziak
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Krzysztofa Mączkowskiego i zmarłych z rodziny Mączkowskich
18.00 –Śp. Ewelinę Rożalską w 2 rocznicę śmierci

2020

INTENCJE: 07 - 13 CZERWCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 07.06.2021 r.
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 7/30
18.00 – Śp. Krzysztofa Maciągowskiego

WTOREK 08.06.2021 r. – św. Jadwigi Królowej
7.00 – Śp. Wandę 8/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 8/30
18.00 – O łaskę żywej wiary dla Małgorzaty i Matyldy
18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski dla Danuty Połczyńskiej z okazji 81 urodzin

ŚRODA 09.06.2021 r. – św. Efrema
7.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 9/30
18.00 – Śp. Wandę 9/30
18.00 – Śp. Jadwigę Mrozik w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Za Beatę i Andrzeja – intencja urodzinowa

CZWARTEK 10.06.2021 r.
7.00 – Śp. Wandę 10/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 10/30
18.00 – Śp. Jana Liberackiego w 18 rocznicę śmierci oraz Annę

PIĄTEK 11.06.2021 r. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
7.00 – Śp. Wandę 11/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 11/30
18.00 – W intencji Moderatora z okazji imienin- ks. Jana i całego Koła Żywego Różańca, o zdrowie, błogosławieństwo Pana Jezusa i opiekę Matki Bożej

SOBOTA 12.06.2021 r. – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
7.00 – Śp. Wandę 12/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 12/30
18.00 – Śp. Wiesławę Werra- Bela

NIEDZIELA – 13.06.2021 r.
8.00 – Śp. Wandę 13/30
9.00 – Śp. Ks. Tadeusza Mierzwińskiego 13/30
10.00 – Śp. Tomasza, Antoniego, Władysławę, Janusza, Rajmunda, Wandę, Stanisława, Bronisławę
11.30 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Sp. Małgorzatę w 1 rocznicę śmierci i Zbigniewa Uścinowicz w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Uścinowicz i Kruczyk
18.00 – Za parafian

INTECJE: 31 MAJA - 06 CZERWCA 2021 R.

PONIEDZIAŁEK 31.05.2021 r. – Nawiedzenie NMP
7.00 – O braterską miłość między rodzeństwem i łaskę silnej wiary dla braci Lukasa i Stephana
18.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 5 rocznicę małżeństwa Aleksandry i Mateusza

WTOREK 01.06.2021 r. – św. Justyna
7.00 – Śp. Wandę 1/30
7.00 – Błagalna o potrzebne łaski Pana Jezusa i Matki Najświętszej przed i w czasie operacji oraz łaskę uzdrowienia
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 1/30
18.00 – Dziękczynna za udaną operację Ireny Kępa

ŚRODA 02.06.2021 r. – św. Marcelina i Piotra
7.00 – Śp. Wandę 2/30
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 2/30
18.00 – Śp. Jadwigę Magdziak

CZWARTEK 03.06.2021 r. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
8.00 – Śp. Wandę 3/30
9.00 – Śp. Ks. Tadeusza 3/30
10.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji imienin i urodzin dla Leszka, Filipa oraz Anny i Igi
18.00 – Śp. Zofię Osmańską, Grzegorza Osmańskiego w 5 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron

PIĄTEK 04.06.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Wandę 4/30
18.00 – Śp. Jerzego w 6 rocznicę śmierci oraz Wojciecha
18.00 – Śp. Stanisławę w 19 rocznicę śmierci , Bolesława, Bronisława, Jadwigę i ks. Henryka
18.00 – o Boże błogosławieństwo i łaski dla Zofii i Zbigniewa z okazji 44 rocznicy ślubu i 10 rocznicę ślubu Agnieszki i Jacka

SOBOTA 05.06.2021 r. – św. Bonifacego
7.00 – Śp. Wandę 5/30
9.30 –
18.00 – Śp. Anitę i Jana Kowalskich oraz zmarłych z rodziny Kowalskich, Pyszka, Czerpińskich, Światkowskich
18.00 – Śp. Ks. Tadeusza 5/30

NIEDZIELA 06.06.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Tadeusza 6/30
9.00 – O zdrowie dla Natalii Miary
10.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Stefańskiego, rodziców z obojga stron i rodzeństwo
18.00 – Śp. Wandę 6/30

INTECJE: 17 - 23 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 17.05.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego Jureckiego
18.00 – Śp. Halinę Machalińską w 1 rocznicę śmierci i Henryka Machalińskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. brata i rodziców Iwańskich

WTOREK 18.05.2021 r. – św. Jana I
7.00 –
18.00 – Śp. Henrykę 18/30
18.00 – Śp. Agnieszkę Dziekońską w 1 rocznicę śmierci, Edwarda i Marię Dziekońskich

ŚRODA 19.05.2021 r. 
7.00 – Śp. Henrykę 19/30
18.00 – Śp. Kazimierza Jażdżyńskiego w 13 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Urszulę Rafińską i zmarłych z rodziny Wileńskich i Szynkiewiczów

CZWARTEK 20.05.2021 r. – św. Bernardyna za Sieny
7.00 – O wieczne zbawienie dla Marianny, Stanisława oraz pozostałych z rodziny Kowalskich
18.00 – Śp. Henrykę 20/30
18.00 – Dziękczynn0- błagalna o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha św. dla Beaty i Andrzeja z okazji urodzin

PIĄTEK 21.05.2021 r. – św. Krzysztofa Magellanesa i Towarzyszy i Jana Nepomucena
7.00 –
18.00 – Śp. Henrykę 21/30
18.00 – O życie wieczne dla śp. Wandy Winnickiej (z racji urodzin)

SOBOTA 22.05.2021 r. –św. Rity z Cascii
7.00 – O uwolnienie z nałogów Ziemowita
18.00 – Śp. Henrykę 22/30
18.00 – Śp. Janinę w rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Arkadiusza Jarzyło

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW. – 23.05.2021 r.
8.00 – Śp. Mariannę w 25 rocznicę śmierci, Stanisława, Henryka, Bolesława, Władysława, Jerzego, Danutę i zmarłych z rodziny Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
9.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Krystynę Bujnowską w 1 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Henrykę 23/30
18.00 – Śp. Eugeniusza Magalskiego w 10 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, brata Eugeniusza i Ryszarda

INTECJE: 10 - 16 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 10.05.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę 10/30
18.00 – Śp. Henrykę Wardzińską w 1 rocznicę śmierci i Stanisława Wardzińskiego w 22 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Antoniego Skuzińskiego 21 rocznicę śmierci

WTOREK 11.05.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę 11/30
18.00 – Śp. Stanisława (m) Szymaniec w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Lubow Kuczyńską

ŚRODA 12.05.2021 r. – św. Nereusza i Achillesa, św. Pankracego
7.00 – Śp. Henrykę 12/30
7.00 – Dziękczynna za modlitwę, za Janinę z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie dla modlących się
18.00 – Dziękczynna, z prośba o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Piotra, w 30 rocznicę święceń kapłańskich

CZWARTEK 13.05.2021 r. – NMP z Fatimy
7.00 – Śp. Henrykę 13/30
18.00 – Śp. Renatę w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego

PIĄTEK 14.05.2021 r. – św. Macieja Apostoła
7.00 – Śp. Henrykę 14/30
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Zofię Richter w 8 rocznicę śmierci oraz Włodzimierza i Alicję
18.00 – Śp. Zofię i Leona Szczygłowskich i zmarłych z rodziny: Szczygłowskich i Fabisiaków

SOBOTA 15.05.2021 r.
7.00 – Śp. Franciszka (m) Nóżka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Henrykę 15/30
18.00 – Śp. Korneliusza Komorowskiego oraz Martę i Zofię Trzos

NIEDZIELA 16.05.2021 r. – Wniebowstąpienie Pańskie
8.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
9.00 – Śp. rodziców Reginę i Franciszka Snarskich; Leontynę i Józefę, Edwarda Sawko i dziadków
10.00 – Śp. Krystynę Bujnowską w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Śp. Henrykę 16/30
12.45 – Śp. Ryszarda Kobierowskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Zofię i Jana Mosewiczów

INTECJE: 03 - 09 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 03.05.2021 r. – NMP Królowej Polski
8.00 – Śp. Mariannę, Teresę, Stanisławę, Izydora, Jana, Annę i Genowefę z rodziny Nowickich
9.00 – Śp. rodziców, brata Andrzeja i Józefa Ciesiółka
10.00 – Śp. Stanisława 29/30
11.30 – Śp. Janinę 29/30
12.45 – O pomyślne zdanie matury dla Kamila
18.00 – Śp. Henrykę 3/30

WTOREK 04.05.2021 r. – św. Floriana
7.00 –
18.00 – Śp. Stanisława 30/30
18.00 – Śp. Janinę 30/30

ŚRODA 05.05.2021 r. – św. Stanisława Kazimierczyka
7.00 – Śp. Henrykę 5/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny: Kubińskich, Wasiaków oraz Agnieszkę w 50 rocznicę śmierci
18.00 – Dziękczynna za Janinę, z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo w 82 rocznicę urodzin

CZWARTEK 06.05.2021 r. – św. Apostołów Filipa i Jakuba
7.00 – Śp. Henrykę 6/30
18.00 – W intencji Apostolatu „Margaretka”
18.00 – Śp. Janinę Piasecką w 9 rocznicę śmierci, Andrzeja Wierzbowskiego i Wiesława Sepetowskiego

PIĄTEK 07.05.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów,Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Irenę w 11 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny: Makowieckich i Cichoniów
18.00 – Śp. Henrykę 7/30

SOBOTA 08.05.2021 r. – św. Stanisława
7.00 – O wieczne zbawienie dla Marcina, Tadeusza, Stanisławę i Damiana Kierzkowskich
18.00 – Śp. rodziców Stanisławę i Stanisława
18.00 – Śp. Stanisława Trętowskiego, o łaskę przebaczenia grzechów i wiecznezbawienie

VI NIEDZIELA WIELKANOCY 09.05.2021 r.
8.00 – Śp. zmarłych z rodziny Bołoszko i Mechlińskich
9.00 – Śp. Izydora w 21 rocznicę śmierci, Stanisława w 10 rocznicę śmierci oraz Waldemara i Filomenę
10.00 – Dziękczynna za dar życia Filipa i Stanisława Posmyk w 9 i 12 rocznicę urodzin
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 11 miesięcy po śmierci
18.00 – Śp. Irenę Kasica- intencja od sąsiadów

INTECJE: 26 KWIETNIA - 02 MAJA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 26.04.2021 r.
7.00 – Śp. Jana, Franciszka
18.00 – Śp. Zygmunta Czółnowskiego i Henryka Kubala
18.00 – Dziękczynna za wyjście z choroby męża Leszka

WTOREK 27.04.2021 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Mariana Żłabikowskiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Za zmarłych: Kazimierza Gołuńskiego, Krystynę Ostrowską, Stanisława Grzywińskego, Helenę Mikutel, Stanisława Kryszyłowicza, Jana Pietrow, Jana Sobala, Izabelę Banasiewicz, Aleksandrę Borsukowicz, Halinę Dzięgielewską

ŚRODA 28.04.2021 r. – Piotra Chanela i Ludwika Marii Grignion de Montfort
7.00 – Śp. Janinę 24/30
18.00 – Śp. Stanisława 24/30
18.00 – Śp. Janinę Kryszyłowicz w 16 rocznicę śmierci

CZWARTEK 29.04.2021 r. – św. Katarzyny Sieneńskiej
7.00 – Śp. Stanisława 25/30
18.00 – Śp. Janinę 25/30
18.00 – Śp. Henrykę

PIĄTEK 30.04.2021 – św. Piusa V
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Śp. Janinę 26/30
18.00 – O łaskę nawrócenia i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Czarka z okazji urodzin

SOBOTA 01.05.2021 r. – św. Józefa
7.00 – Śp. Janinę 27/30
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Stanisława 27/30
18.00 – Śp. Henrykę 1/30

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02.05.2021 r.
8.00 – Śp. Tadeusza Mrozowskiego w 9 rocznicę śmierci
9.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Zbigniewa w 60 rocznicę ślubu
10.00 – Sp. Henrykę 2/30
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Radosława Mazurczaka w 2 rocznicę śmierci
18.00 – W pewnej intencji

INTECJE: 19 - 25 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 19.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 15/30
18.00 – Śp. Wojciecha w 5 rocznicę śmierci oraz Jerzego
18.00 – Śp. Janinę 15/30

WTOREK 20.04.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Śp. Janinę 16/30
18.00 – Śp. Elżbietę Gorwa- intencja od córki Małgorzaty z rodziną

ŚRODA 21.04.2021 r. – św. Anzelma
7.00 – Śp. Janinę 17/30
18.00 – Śp. Jerzego i Andrzeja Makowskich, Wojciecha Żołnowskiego, rodziców, rodzeństwo i teściów
18.00 – Śp. Stanisława 17/30

CZWARTEK 22.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 18/30
18.00 – Śp. Romana Kwiatkowskiego w 8 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron , Marię, Stanisława , Zofię, Zygmunta i zmarłe rodzeństwo
18.00 – Śp. Stanisława 18/30

PIĄTEK 23.04.2021 r. – św. Wojciecha
7.00 – Śp. Jerzego w 14 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo, zmarłych z rodziny Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Stanisława 19/30
18.00 – Śp. Janinę 19/30
18.00 – W intencji nawrócenia Agaty i Kamila oraz potrzebne łąski dla rodziny

SOBOTA 24.04.2021 r. – św. Jerzego i św. Fidelisa
7.00 – Śp. Janinę 20/30
18.00 – Śp. Stanisława 20/30

IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 25.04.2021 r.
8.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy Noskowskiej
9.00 – Śp. Stanisława 21/30
10.00 – Śp. O Boże błogosławieństwo dla Doroty i Pawła w 10 rocznicę ślubu oraz szczególne łaski dla dzieci
11.30 – Śp. Annę Berger w 6 rocznicę śmierci
12.45 – O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Krzysztofa z okazji urodzin
18.00 – Śp. Mariannę Drewniak, zmarłych z rodziny Drewniak i Panek

INTECJE: 12 - 18 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 12.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 8/30 (m)
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Olgi Słabek i całej rodziny
18.00 – Śp. Janinę 8/30
18.00 – O szczęśliwą śmierć dla Stanisława i Teresy

WTOREK 13.04.2020 r. – św. Marcina I
7.00 – Śp. Janinę 9/30
18.00 – Śp. Jadwigę Rafalską w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Stanisława 9/30 (m)

ŚRODA 14.04.2021 r.
7.00 – Śp. Henrykę
18.00 – Śp. Janinę 10/30
18.00 – Śp. Stanisława 10/30 (m)

CZWARTEK 15.04.2021 r.
7.00 – Śp. Jana, Agnieszkę, Krystynę Milerskich. Genowefę, Czesława Bartłomieja i Czesława Smolińskich oraz Salmoneę Zacharzewską i Krzysztofa Prelewicza
18.00 – Śp. Stanisława 11/30 (m)
18.00 – Śp. Janinę 11/30

PIĄTEK 16.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 12/30 (m)
18.00 – O potrzebne łaski i błogosławieństwo dla Agnieszki i Rafała w 1 rocznicę ślubu
18.00 – Śp. Janinę 12/30

SOBOTA 17.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 13/30
18.00 – Śp. Katarzynę Łukaszewską
18.00 – Śp. Bolesławę Wlizło w 30 rocznicę śmierci, Mariana i Mirosława Wlizło, Henryka i Halinę Gajek

III NIEDZIELA WIELKANOCY – 18.04.2021 r.
8.00 – Śp. Zbigniewa, jego rodziców i rodzeństwo, zmarłych z rodziny Płaneta, Miklus i Cuglowskich
9.00 – Śp. Józefa Drzewieckiego w 16 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. rodziców Janinę i Witolda
11.30 – Śp. Wacławę w 1 rocznicę śmierci i Zbigniewa Lewandowskich
12.45 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w 40 rocznicę ślubu Brygidy i Roberta Giza
18.00 –Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich

INTECJE: 05 - 11 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 05.04.2021 r.
8.00 – O światłość wiekuistą dla Cecylii Siela w 16 rocznicę śmierci, Józefa Siela, Krystyny Gąsiorowskiej oraz Piotra Staszko i wszystkich zmarłych spokrewnionych rodzin
9.00 – Śp. Janinę 1/30
10.00 – Śp. Stanisława 1/30
11.30 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Słodowników
12.45 – Dziękczynna za 30 lat małżeństwa Jolanty i Sławomira o Boże błogosławieństwo dla małżonków i dla ich dzieci
18.00 – Dziękczynna za narodzenie Ignasia

WTOREK 06.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 2/30
18.00 – Śp. Stanisława 2/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Joanny, Ryszarda i Michała
18.00 – Śp. Irenę Malinowską

ŚRODA 07.04.2021 r.
7.00 – o łaskę żywej wiary dla Jarosława i Aleksandra
18.00 – Śp. rodziców: Aleksandra i Annę, siostrę Jadwigę, wnuczkę Małgorzatę i zmarłych z rodziny Libudzkich i Bogusławskich
18.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich

CZWARTEK 08.04.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława 4/30
18.00 – Śp. Janinę 4/30

PIĄTEK 09.04.2021 r.
7.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – Intencja różańcowa
18.00 – Śp. Stanisława 5/30
18.00 – Śp. Janinę 5/30

SOBOTA 10.04.2021 r.
7.00 – Śp. Janinę 6/30
12.00 – Msza św. w 11 rocznicę katastrofy smoleńskiej
18.00 – Śp. Gertrudę i Jana Piotrowskich w rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Zuzanny z okazji 18 urodzin
18.00 – Śp. Stanisława 6/30

II NIEDZIELA WIELKANOCY- 11.04.2021 r.
8.00 – Śp. Stanisława 7/30
9.00 – Śp. Janinę 7/30
10.00 – O łaskę wiary, światło Ducha św. i wierność Bogu dla Kamila
11.30 – Śp. Sylwię Car, zmarłych z rodziny Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha św., zdrowie dla Joanny z okazji urodzin

INTECJE: 29 MARCA - 04 KWIETNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 29.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 28/30
18.00 – Śp. Alojzego 27/30
18.00 – Za braci: Lukasa i Stephana, by nieustannie darzyli się miłością i nigdy nie zboczyli z ścieżki wiary

WTOREK 30.03.2021 r.
7.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
18.00 – Za zmarłych: Józefa Sudoł, Przemysława Paczkowskiego, Katarzynę Łukaszewską, Stanisława Grabowskiego, Antoniego Marcjańskiego, Marię Alekso, Bogusławę Grzegorczyk, Elżbietę Burak, Jana Jankowskiego, Jarosława Hrymajło, Daniela Śnieżko (m)
18.00 – Śp. Teodozję Bandurską 29/30

ŚRODA 31.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 30/30
18.00 – Śp. Alojzego 29/30
18.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

CZWARTEK 01.04.2021 r. – Wielki Czwartek
18.00 – W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – O dary Ducha św. dla ks. Krzysztofa i ks. Piotra

PIĄTEK 02.04.2021 r. – Wielki Piątek
18.00 – Liturgia Męki Pańskiej

SOBOTA 03.04.2021 r. – Wielka Sobota
20.00 – Wigilia Paschalna – Za parafian

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 04.04.2021 r.
9.00 – Śp. Alojzego 30/30
10.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Szymona z okazji 12 urodzin
12.45 – W pewnej Bogu wiadomej
11.30 – Śp. Cecylię i Augustyna oraz Helenę
18.00 – Śp. Sebastiana Stankiewicza w 3 rocznicę śmierci

INTECJE: 22 - 28 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 22.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 21/30
18.00 – Śp. Zdzisława w 11 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obojga stron oraz zmarłych z rodzin: Lach, Doroz, Kowalskich i Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Jerzego Cholewiak w 28 rocznicę śmierci, Wojciecha Cholewiak w 4 rocznicę śmierci, Janinę, Władysława i zmarłych z rodziny

WTOREK 23.03.2021 r. – św. Turybiusza z Mongrovejo
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 22/30
18.00 – Dziękczynna z okazji 18 urodzin Aleksandry z prośbą o błogosławieństwo Boże
18.00 – Śp. Alojzego 21/30

ŚRODA 24.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 23/30
18.00 – Śp. Alojzego 22/30
18.00 – Śp. Aleksandrę Pożarowską w 3 rocznicę śmierci

CZWARTEK 25.03.2021 r. – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 24/30
18.00 – Śp. Alojzego 23/30
18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

PIĄTEK 26.03.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Teodozję Bandurską 25/30
18.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Alojzego 24/30

SOBOTA 27.03.2021 r.
7.00 – Śp. Aleksandra i Weronikę Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Zbigniewa Pawlaka w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Antoniego w 21 rocznicę śmierci i Władysławę

NIEDZIELA PALMOWA – 28.03.2021 r.
8.00 – Śp. Genowefę, Jana, Mirosława, Stefana Ornowskich oraz dziadków z obojga
stron
9.00 – Śp. Jana Grotnik w 5 rocznicę śmierci, Katarzynę i Józefa Zalewskich
10.00 – Śp. Czesława Wirkiewicza, Romana Nowakowskiego i rodziców z obojga stron
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Kazimierza Gregorczyka w 6 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Albina Komorowskiego w rocznicę śmierci

INTECJE: 15 - 21 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 15.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 14/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji imienin dla Krystyny, Romualdy i Grzegorza z grupy Biblijnej
18.00 – O zdrowie i szczęśliwą operację dla Danuty Gregorczyk

WTOREK 16.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 15/30
18.00 – Śp. Jerzego Borkowskiego w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Alojzego 14/30

ŚRODA 17.03.2021 r. – św. Patryka
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 16/30
18.00 – Śp. Walentynę i Józefa Popko
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa w dniu imienin
18.00 – Śp. Alojzego 15/30

CZWARTEK 18.03.2021 r. – św. Cyryla Jerozolimskiego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 17/30
18.00 – Śp. Edwarda Sznitka ( m) w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Alojzego 16/30

PIĄTEK 19.03.2021 r. – św. Józefa Oblubieńca NMP
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 18/30
18.00-
18.00 – Śp. Katarzynę Łukaszewską
18.00 – Śp. Krystynę i Janusza Charytoniuk

SOBOTA 20.03.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego 18/30
18.00 – Śp. Kazimierza Oryl w 26 rocznicę śmierci oraz Stefanię i Wiesława Oryl
18.00 – Śp. Romualda Wejs w 3 rocznicę śmierci

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.2021 r.
8.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Reginy z okazji 90 rocznicy urodzin oraz dziękczynna za uzdrowienie córki
9.00 – Śp. Kazimierę, Jana, Mariana, Tadeusza, Jana Puchalskich i Marię Kobak
10.00 – W 20 rocznicę śmierci Moniki i zmarłego Władysława Ogulewicz
11.30 – Śp. Irenę Jachimowicz w 2 rocznicę śmierci
12.45 – Sp. Józefa Atraszkiewicz oraz rodziców i braci z obojga stron
18.00 – Śp. Marię i Józefa Światkowskich, Jerzego Światkowskiego i Danutę Kuczkowską

INTECJE: 08 - 14 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 08.03.2021 r. – św. Jana Bożego
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 7/30
18.00 – Śp. Alojzego 6/30

WTOREK 09.03.2021 r. – św. Franciszki Rzymianki
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 8/30
18.00 – Za parafian
18.00 – Śp. Alojzego 7/30

ŚRODA 10.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 9/30
18.00 – O szczęśliwy przebieg operacji dla Heleny
18.00 – Za parafian

CZWARTEK 11.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 10/30
18.00 – Śp. Annę Tadra w 1 rocznicę śmierci, Halinę, Mieczysława i Grzegorza
18.00 – Śp. Alojzego 9/30

PIĄTEK 12.03.2021 r.
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską 11/30
18.00 – Intencja różańcowa, 5 róży – za żywych i zmarłych członków żywego różańca i za Kapłanów ze Zgromadzenia Księży Marianów
18.00 – Śp. Grzegorza Osmańskiego i zmarłych rodziców z obojga stron

SOBOTA 13.03.2021 r.
7.00 – Śp. Alojzego 11/30
18.00 – Śp. Cecylię i Augustyna oraz Helenę
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla pracowników firmy MESA

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 14.03.2021 r.
8.00 – Śp. Teodozję Bandurską 13/30
9.00 – Śp. Franciszkę i Leona Brunka oraz dziadków i rodzeństwo z obojga stron
10.00 – Śp. Stanisława Kaczkowskiego w 13 rocznicę śmierci oraz za rodziców i dziadków
11.30 – Śp. Stefana Muller w 2 rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Annę i Franciszka Dudko oraz za Apolonię w 17 rocznicę urodzin
18.00 – Wiesława Stefańskiego w 1 rocznicę śmierci

INTECJE: 01 - 07 MARCA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 01.03.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Anastazego Bielińskiego

WTOREK 02.03.2021 r.
7.00 – Śp. Zygmunta
18.00 – O uzdrowienie duszy i ciała dla Daniela oraz pomoc w rozwiązaniu problemów

ŚRODA 03.03.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Elżbietę w 24 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

CZWARTEK 04.03.2021 r. – św. Kazimierza
7.00 –
18.00 – W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimierza, Jolanty i całej rodziny

PIĄTEK 05.03.2021 r. – I piątek miesiąca
7.00 –
18.00 – Śp. Weronikę i Piotra Szestowickich

SOBOTA 06.03.2021 r.
7.00 –
9.30 –
18.00 –

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.2021 r.
8.00 – Za parafian
9.00 – Śp. Stanisława, Leona, Jana i zmarłych z rodziny Iwanowskich
10.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Amelii z okazji 11 urodzin
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 9 miesiąc po śmierci
18.00 – Śp. Martę, Witolda, Jadwigę, Romana Zakrzewskich

INTECJE: 22 - 28 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 22.02.2021 r. – święto katedry św. Piotra Ap.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 26/30
18.00 – O opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa, Tymoteusza i Michała oraz Annę w stanie błogosławionym o zdrowie dla niej i jej przyszłego dziecka

WTOREK 23.02.2021 r. – św. Polikarpa
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 27/30
18.00 – Śp. Konstancję i Ignacego Jaroszewskich i Stefanię i Jana Osmańskich i zmarłych z rodziny, z obu stron
18.00 – Za zmarłych: śp. Barbarę Lange, Lecha Olszewskiego, Helenę Alfut, Stanisława Krzyżniewskiego, Jadwigę Zarzewską, Danielę Szałkowską, Leszka Gula, Teresę Walczak, Henryka Lisowskiego, Zdzisława Zielińskiego, Stefana Zambrzyckiego, Krystynę Szczepańską, Romana Sowińskiego, Marka Narloch, Teresę Maliszewską, Janinę Łazarską
18.00 – Śp. Władysława w 37 rocznicę śmierci, Mariannę oraz zmarłych z rodziny

ŚRODA 24.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 28/30
18.00 – Śp. Witolda Piotrowskiego w 10 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Dominiki w dniu 18 urodzin

CZWARTEK 25.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 29/30
18.00 – Śp. Natalię Graczyk w 10 rocznicę śmierci,
18.00 – Śp. Alicję w 13 rocznicę śmierci oraz rodziców Marię i Jerzego

PIĄTEK 26.02.2021 r.
7.00 – Albina Bandurskiego 30/30
18.00 – Śp. Ewę Żelichowską w 23 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Ks. Mirka z okazji imienin od grupy biblijnej

SOBOTA 27.02.2021 r.
7.00 – O radość nieba dla śp. Jadwigi w kolejną rocznicę śmierci oraz jej męża Juliana i rodziców
18.00 – O zdrowie dla Agnieszki

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021 r.
8.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło
9.00 – Śp. siostry: Marię i Jadwigę oraz ich mężów
10.00 – Za parafian
11.30 – Śp. Łucję i Stanisława Kaniewskich w rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Kazimierza Lewkiewicza
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bruna i rodziców

INTECJE: 15 - 21 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 15.02.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Albina Bandurskiego 19/30
18.00 – Śp. Zofię Skuzińską w 2 rocznicę śmierci

WTOREK 16.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 20/30
18.00 – Śp. Stefana Brzeskiego w 15 rocznicę śmierci

ŚRODA 17.02.2021 r. – Popielec
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 21/30
9.30 – za parafian
18.00 – Śp. Zdzisława, rodziców i rodzeństwo z obojga stron, zmarłych z rodziny Lach, Doroz, Kowalskich, Tadeusza Kierzkowskiego
18.00 – Śp. Zygmunta, Stefanię i Józefa Traczyk
19.30 –

CZWARTEK 18.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 22/30
18.00 – Śp. Henryka Zemło w 1 roczn. śm., Helenę Zemło, Annę Lebeus

PIĄTEK 19.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 23/30
18.00 – Śp. Krystynę i Janusza Charytoniuk

SOBOTA 20.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 24/30
18.00 – Śp. Włodzimierza Rybińskiego w 2 roczn. śm. oraz rodziców z obojga stron
18.00 – Dziękczynna za udaną operację Tadeusza

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.02.2021 r.
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 25/30
9.00 – Śp. Ewę Sobczak
10.00 – Śp. Marię Gudalewicz
11.30 – Śp. Władysława Gierwatowskiego w 4 roczn. śm., rodziców, teściów, brata Piotra i córkę Annę
12.45 – Śp. Tomasza w 14 roczn. śm. i dziadków z obojga stron
18.00 –

INTECJE: 08 - 14 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 08.02.2021 r.
7.00 – Śp. Śp. Albina Bandurskiego 12/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 29/30
18.00 – Śp. Teresa Rymarczuk

WTOREK 09.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 13/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 30/30.

ŚRODA 10.02.2021 r. – św. Scholastyki
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 14/30
18.00 – Śp. zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Ewę Limanowską w 1 rocznicę śmierci i Zdzisława Szpinek w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK 11.02.2021 r. – NMP Z LOURDES
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 15/30
18.00 – Śp. Zofię i Leona Szczygłowskich i zmarłych z rodziny Szczygłowskich i Fabisiaków

PIĄTEK 12.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 16/30
18.00 – Intencja różańcowa

SOBOTA 13.02.2021 r. 
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 17/30
18.00 – Śp. Romualda i Cypriana Baliszewskich w 8 rocznicę śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Pauliny w 29 rocznicę urodzin i syna Macieja w 33 rocznicę urodzin

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02.2021 r. – Cyryla i Metodego
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 18/30
9.00 – Śp. Karola Kowalskiego, Helenę Orzechowską i zmarłych rodziców
10.00 – Śp. Henryka Kraińskiego w 1 rocznicę śmierci, Krzysztofa, Helenę Radzmowską
11.30 – Śp. Arkadiusza Jarzyło
12.45 – Śp. Alojzego w 2 rocznicę śmierci, Janinę i Sławomira Zdrojewskich
18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wandy Tyburskiej

INTECJE: 01 - 07 LUTEGO 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 01.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 5/30
18.00 – Śp. Alfonsa Bołoszko
18.00 – Ks. Henryka Kulika MIC 22/30

WTOREK 02.02.2021 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego
7.00 – Śp. Stanisława i Zofię Dukowskich
9.30 – Zmarłych parafian
18. 00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 23/30
18. 00 – Śp. Augustynę i Henryka Połubińskich

ŚRODA 03.02.2021 r. – św. Oskara i Błażeja
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 7/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 24/30
18.00 – Śp. Jadwigę, Stefanię i Józefa Traczyk

CZWARTEK 04.02.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 8/30
18.00 – Śp. W intencji członków Apostolatu Margaretka
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 25/30

PIĄTEK 05.02.2021 r. – św. Agaty
7.00 – Śp. Teodozję Bandurską
18.00 – Śp. Tomasza, Janusza, Władysławę, Antoniego, Janusza, Rajmunda, Ryszarda, Barbarę
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 26/30

SOBOTA 06.02.2021 r. – św. Pawła Miki i Towarzyszy
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 27/30
9.30 – Intencja wynagradzająca
18.00 – Śp. Albina Bandurskiego 10/30
18.00 – Sp. Edwarda i Wojciecha Czapiewskiego

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.02.2021 r.
8.00 – Śp. Albina Bandurskiego 11/30
9.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 28/30
10.00 – Śp. Marię Cherek
11.30 – Śp. Sylwię Car i zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Wiesława Szopińskiego w 8 miesiąc po śmierci
18.00 – Śp. Jarosława Tyburskiego i jego rodziców

INTECJE: 25 - 31 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 25.01.2020 r. – nawrócenie św. Pawła – święto
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 15/30
18.00 – o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla chorego zgodnie z intencją ofiarodawcy
18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Theo Van Kampeh w 8 rocznicę urodzin i Jerzego Stankiewicza w 60 rocznicę urodzin

WTOREK 26.01.2021 r. – św. Tymoteusza i Tytusa
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 27/30
18.00 – Za zmarłych: śp. Teresa Filipowicz, Klemens Juchta, Korneliusz Komorowski, Arkadiusz Jarzyło, Henryk Zubko, Halina Supeł, Michał Taraszkiewicz, Helena Radziejewska, Józefa Szyrejko, Edward Załucki, Helena Brojek, Mieczysław Magdziak, Stanisław Nadolski, Danuta Lawer, Tadeusz Suchara, Ryszard Kaczmarczyk, Gabriela Żygowska, Helena Nosalska, Henryka  Dobrzyńska, Janina Kordalska, Czesława Iwanowska, Marianna Grabowska, Wacław Krefta, Zdzisław Zieliński, Tadeusz Ryłkowski, Józef Sociński, Stanisław Krzyżniewski

ŚRODA 27.01.2021 r. – bł. Jerzego Matulewicza – Odnowiciela Marianów
7.00 – Śp. Stefanię Radacką w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 28/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 17/30

CZWARTEK 28.01.2021 r. – św. Tomasza z Akwinu
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 1/30, Teodozję Bandurską i Zofię Bandurską
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 29/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 18/30

PIĄTEK 29.01.2021 r.
7.00 – Śp. Albina Bandurskiego 2/30
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 30/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 19/30

SOBOTA 30.01.2021 r.
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 20/30
18.00 – Śp. Stanisławę i Pawła Napierała
18.00 – Śp. Genowefę i Jana Demianiuk oraz Władysławę i Józefa Siniło

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2021 r.
8.00 – Dziękczynna w dniu urodzin Zbigniewa, Tymoteusza i Michała, z prośbą również o Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Zbigniewa w rocznicę ślubu
9.00 – Śp. rodziców Strzelec i Furmanek oraz rodzeństwo – Śp. Albina Bandurskiego 4/30
10.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 21/30
11.30 – Śp. Józefa Gudalewicza
12.45 – Śp. Agnieszkę i Walerego Juchiewiczów i rodziców z obojga stron oraz Zbigniewa Łobockiego i rodziców z obojga stron
18.00 – Śp. Jadwigę i Stanisława Dąbrowskich

INTECJE: 18 - 24 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 18.01.2021 r.
7.00 – Śp. Michała Frąckowiaka
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 19/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 8/30

WTOREK 19.01.2021 r. – św. Józefa Sebastiana Pelczara
7.00 – Śp. Franciszkę i Szymona
18.00 – Śp. zmarłych rodziców: Janinę i Romana Łopińskich oraz brata
Stanisława, męża Henryka Brodowskiego, wnuka Marka Szpittera i dziadków
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 9/30

ŚRODA 20.01.2021 r. – św. Fabiana i Sebastiana
7.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 10/30
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 21/30

CZWARTEK 21.01.2021 r. – św. Agnieszki
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 22/30
18.00 – Śp. Ernesta Radackiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 11/30

PIĄTEK 22.01.2021 r. – św. Wincentego
7.00 – Śp. Wacława Krefta od Łucji Urbaniak z rodziną
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 23/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 12/30

SOBOTA 23.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 24/30
18.00 – Śp. Irenę Zaremba
18.00 –Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 13/30

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.01.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 14/30
9.00 – Śp. Wandę, Franciszka i Henryka Sztoba oraz Annę Bogdan
10.00 – Śp. J ó zefa Butryna w 16 rocznicę śmierci oraz dziadk ó w Annę i Teofila
11.30 – Śp. Waldemara w 5 rocznicę śmierci, Izydora, Filomenę i Stanisława
12.45 – Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Teresy i Leona Brunka
18.00 –Śp. Jadwigę Skoliniec 25/30

INTECJE: 11 - 17 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 11.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 1/30

WTOREK 12.01.2021 r.
7.00 – Śp. Stanisława Komorowskiego
18.00 – Śp. Andrzeja Słodownik w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 2/30

ŚRODA 13.01.2021 r. – św. Hilarego
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 14/30
18.00 – Śp. Zygmunta w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Jankowskich i Kapuścińskich
18.00 – Śp. Leokadię Pilczuk w 2 rocznicę śmierci

CZWARTEK 14.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 15/30
18.00 – Śp. Grzegorza Żmudę w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Śp. Leokadię Pilczuk w 2 rocznicę śmierci

PIĄTEK 15.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 16/30
18.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 5/30

SOBOTA 16.01.2021 r.
7.00 – Śp. Mariannę w 28 rocznicę śmierci, Władysława, Zdzisława, Stanisława, Zenona, Lucynę, Henrykę i zmarłych z rodziny Lach i Doroz
18.00 – Śp. Krystynę Dzierzba w 1 rocznicę śmierci, Mieczysława, Jerzego Górnowicza i rodziców z obojga stron
18.00 –Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 6/30

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.01.2021 r.
8.00 – Śp. Ks. Henryka Kulika MIC 7/30
9.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 18/30
10.00 – Śp. Tadeusza Łastuszka w 1 rocznicę śmierci, Reginę Łastuszka i Stanisława Dąbrowskiego
11.30 – Śp. Tadeusza Samsel w rocznicę śmierci
12.45 – Śp. Franciszka Masalon w 12 rocznicę śmierci
18.00 –Śp. Teresę i Tadeusza Olszewskich

INTECJE: 28 GRUDNIA - 03 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 04.01.2021 r.
7.00 – Za Zgromadzenie Księży Marianów o wzrost w zasługi i liczbę
18.00 – Śp. Annę i Jana Liberackich

WTOREK 05.01.2021 r. 
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 6/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Stojek, Płaza i Szczepańskich
18.00 – Śp. Wacława Głowackiego

ŚRODA 06.01.2021 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 –
9.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 3 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Wincentego Nowaka
11.30 – Śp. Adelę I zmarłych z rodziny Sztoban, Kłapouch i Glinka
12.45 – Śp. Zygmunta Mikłaszewicza w 2 rocznicę śmierci, Jadwigę Trabszo, Antoniego, Halinę Rucińską oraz Ks. Prałata Józefa Sanak
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 7/30

CZWARTEK 07.01.2021 r. – św. Rajmunda z Penyafort
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Wiesława Szopińskiego
18.00 – W Intencji członków Apostolatu Margaretka

PIĄTEK 08.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 9/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny
18.00 – Śp. Halinę Kosno w 14 rocznicę śmierci oraz Wiesławę i Stanisława Trzcińskich

SOBOTA 09.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Grzegorza Aniołowskiego

NIEDZIELA 10.01.2021 r.
8.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 11/30
9.00 – Śp. Tadeusza Lechwar w 21 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Stefanię i Franciszka Damaziak
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Krzysztofa Mączkowskiego i zmarłych z rodziny Mączkowskich
18.00 –Śp. Ewelinę Rożalską w 2 rocznicę śmierci

INTECJE: 04 - 10 STYCZNIA 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 04.01.2021 r.
7.00 – Za Zgromadzenie Księży Marianów o wzrost w zasługi i liczbę
18.00 – Śp. Annę i Jana Liberackich

WTOREK 05.01.2021 r. 
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 6/30
18.00 – Śp. zmarłych z rodziny Stojek, Płaza i Szczepańskich
18.00 – Śp. Wacława Głowackiego

ŚRODA 06.01.2021 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 –
9.00 – Śp. Janusza Ławrynowicza w 3 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron
10.00 – Śp. Wincentego Nowaka
11.30 – Śp. Adelę I zmarłych z rodziny Sztoban, Kłapouch i Glinka
12.45 – Śp. Zygmunta Mikłaszewicza w 2 rocznicę śmierci, Jadwigę Trabszo, Antoniego, Halinę Rucińską oraz Ks. Prałata Józefa Sanak
18.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 7/30

CZWARTEK 07.01.2021 r. – św. Rajmunda z Penyafort
7.00 – Śp. Weronikę i Aleksandra Trusewicz, zmarłych z rodziny Trusewiczów, Chmielewskich, Bójnowskich i Mieczkowskich
18.00 – Śp. Wiesława Szopińskiego
18.00 – W Intencji członków Apostolatu Margaretka

PIĄTEK 08.01.2021 r.
7.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 9/30
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny
18.00 – Śp. Halinę Kosno w 14 rocznicę śmierci oraz Wiesławę i Stanisława Trzcińskich

SOBOTA 09.01.2021 r.
7.00 –
18.00 – Śp. Grzegorza Aniołowskiego

NIEDZIELA 10.01.2021 r.
8.00 – Śp. Jadwigę Skoliniec 11/30
9.00 – Śp. Tadeusza Lechwar w 21 rocznicę śmierci
10.00 – Śp. Stefanię i Franciszka Damaziak
11.30 – Śp. Sylwię Car oraz zmarłych z rodziny: Ostrowskich i Nadolskich
12.45 – Śp. Krzysztofa Mączkowskiego i zmarłych z rodziny Mączkowskich
18.00 –Śp. Ewelinę Rożalską w 2 rocznicę śmierci

MSZE ŚW.

I NABOŻEŃSTWA

Niedziela:
Kościół górny:
8.00; 10.00; 11.30; 12.45; 18.00
Kościół dolny:
9.00

Dni powszednie:
Kościół dolny: 7.00
Kościół górny: 18:00

Nabożeństwa:
wtorek – 17.30 Nieszpory za zmarłych
środa – 17.30 Nabożeństwo ku czci Maryi Niepokalanej (dolny kościół)
czwartek – 17.00 Adoracja i Litania do Wszystkich Świętych